Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Krasek

Ludzie konkretni i ogarnięci, nie bajerują i nie kombinują tylko dają dobrą robotę, za dobre pieniądze.

Salmon

Współpraca układa się dobrze. Zero problemów.

Igor

Polecam nie tylko samą pracę, ale samą agencję, bo wyłapuje właśnie takie perełki. Te oferty są takie na jakie w Polsce nie ma co liczyć i prędko takich warunków nie będzie. Chodzi nie tylko o pieniądze, ale też sprzęt na jakim się pracuje. U nas często problem w kraju ze sprzętem i człowiek musiał pracować bardziej na półsprzęcie. Dlatego wyjazd za granicę wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem w tej chwili i nie ma co się nawet zastanawiać

a.
@Igor

Zgadza się, sprzęt powinien być aktualny i narzędzia niezbędne w pracy pod dane stanowisko, wykonywanie zadań, napraw, konserwacji, zgodnie z instrukcjami, informacjami, znajomość na dobrym poziomie i tych co przekazują, szkolą, na poziomie takim żeby nie byle co, jak co wykonać, jak co jak działa, czasami przechodzi się test sprawdzający, a co nie należy do obowiązków takiego pracownika a innego o właściwych kompetencjach umiejętnościach, szeregowy pracownik z zawodem lub bez, brygadzista, kierownik itd to jest różnica ogromna i w wiedzy podstawowej i zaawansowanej, jak i dobre inne cechy, zgrany zespół.

Gardik

Jeden z lepszych pracodawców jakich mi było dane poznać.

Bonito
@Gardik

Zgadzam się, Humanus jest ok

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Greg

Humanus to porządna agencja. Jadę z nimi trzeci raz i jestem pewny że wszystko będzie ok.

Witer

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Warunki, pieniądze, płatności na czas, możliwość rozwoju.

procek

dobra agencja, jest ok jak do tej pory, dobre oferty

kali

Bardzo dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, wiele mnie ta firma nauczyła i ułożyła zawodowo, a przy okazji dobrze zarobiłem.

Suged

Dziękuję za 2 lata perfekcyjnej współpracy i liczę że kolejne będą równie udane. $$$ na zdecydowany plus

Piotrek
@Suged

no kasa jak najbardziej ok

Damos
@Piotrek

Jaka masz prace ?

Ostry

Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać. Jakościowo na pewno jedni z lepszych.

Patryk

Ile ludzi, tyle opinii, według mnie nie ma co narzekać.

Orłoś

Dobre warunki i ciekawy system pracy. O Humanusie dowiedziałem się już kawal czasu temu i jak skończyłem umowę w Polsce to sie zgłosiłem. Dobra praca, kasa ok.

wittched

Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.

mikon1

w moim przypadku wszystko przebiegło pomyslnie nie mam firmie nic do zarzucenia

Psychiczny 1312

Am ersten mall hat nicht geklapt -ein monat speter war ich angerufen und jetzt bin ich mit meine neue arbeitstele sehr zufrieden.

Polar

Chcieć to móc! Takie zdanie usłyszałem od nich kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z agencją. Wcześniej, przez blisko 2 miesiące szukałem czegoś na własną rękę i już powoli traciłem nadzieję, ale gdzieś w sieci przeczytałem o nich i przejrzałem oferty. Teraz pracuje i jestem zadowolony, bo znalazłem pracę taką, jakiej szukałem.

Mike
@Polar

2 miesiące szukał pracy w sezonie , ????????????????

Janek

Akurat o nich mogę trochę powiedzieć, bo trochę z nimi styczności miałem. pewna i sprawdzona agencja, z fajnymi zarobkami no i ciekawa robota

Dominik
@Janek

A jak na miejscu jeśli chodzi o innych pracowników?

@Dominik

Wg mnie to zależy jak trafisz. Ja mam za sobą dwa wyjazdy i żadnych problemów nie było, z ludźmi bez problemu można się było dogadać.

Dominik

Planuję się zatrudnić. Możecie powiedzieć coś więcej? Jak z kasą? Ogólnie jak wrażenia?

@Dominik

U mnie Humanus się sprawdził. Mam za sobą dwa wyjazdy i jestem zadowolony. Z kasą ok, dobre warunki.

Walker

Jest ok

Zico

Fajna praca i spoko ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH