Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Acia

Na jakie zarobki można liczyć po przepracowaniu miesiąca standardowo 40h na tydz na wózkach wysokiego składu w Niemczech?

Kolejorz!

Pracowałem przez tą agencję kilka razy i muszę przyznać, że wszystko było w jak najlepszym porządku. Teraz mam własną firmę, ale te doświadczenie zdoodbyte dzieki nim zaprocentowało.

Kamil

Jest dobrze i na razie nie planuję zmian. Na takie pieniądze w Polsce nie ma co liczyć niestety.

Witam. Jak długo czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy? Ja już czekam ponad 2 tygodnie na odpowiedź, a rekruterzy mi ciągle mówią że muszę czekać, albo że mieli niby jakieś szkolenia itp. Raz że nawet nie raczy nikt odpisać na smsa, a dwa to to, że prosiłem żeby dać mi odpowiedzieć do środy to Pani rekruterka się zarzekała że da mi odpowiedzieć do środy na czym stoję i nie dała tej odpowiedzi. Zlewają mnie i tyle. Nie polecam agencji. Nie rzetelne podejście do sprawy :/

@Zainteresowany

Witam, Staramy się oddzwaniać do wszystkich naszych kandydatów. Proszę o konkretną informację na rekrutacja@humanus-personalservice.de Pozdrawiamy Humanus Team

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Dramat

Zdecydowanie najgorsza agencja z jaka współpracowałem, a było ich kilka. Nigdy nie spotkałem osoby robiącej w tej agencji która nie mówiła jak została przez nich (usunięte przez administratora). Na początku sprawiają wrażenie mega profesjonalistów ale nic bardziej mylnego, dopiero potem wychodzi szydło z worka :)

@Dramat

Witam, Większość naszych pracowników jest zadowolona z pracy jak i z kwaterunków. Jest nam bardzo przykro, że akurat Panu w tym przypadku nie wyszło. Proszę skontaktować się z naszym działem Helpdesk. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy

@Dramat

No, wreszcie inna ocena. Bo dotychczas same pozytywne. Aż wydawało się to dziwnym. Przecież nie ma rzeczy idealnych

BTC
@Dramat

Jak sie chleje albo ma sie 2 lewe rece to coz poradzisz na takiego lenia smierdzacego

#sanka

Haloooo Posiadacie jakieś oferty pracy bez znajomości języka, dla pary.

Czy zakwaterowanie jest odpłatnę? Jeśli tak, to ile ?

Jakie warunki na stanowisko laminiarz ile można zarobić po opłaceniu mieszkania

@monika

Witam. Szukam pracy za granicą a dokładniej chciałabym wyjechać do holandi. Patrzę na wszystkie agencje i jak do tej pory ta okazała się najlepsza z waszych opini. A za tem mam pytanie czy pojawiła by się dla mnie jakaś oferta w Holandi? Bez żadnego kręcenia (usunięte przez administratora)itp. Pozdrawiam

Błażej

Witam, długo czekaliście na odpowiedź po przesłaniu aplikacji? Jestem zainteresowany wyjazdem, aczkolwiek bardziej odpowiada mi praca magazyniera gdyż posiadam uprawnienia. Może ktoś planuje wyjazd w najbliższym czasie z tą agencją?

Bartek
@Błażej

Jak ja składałem aplikacje, to na odpowiedź nie czekało się długo max kilka dni. Agencja bardzo dobra, polecam, aplikuj śmiało.

Błażej
@Bartek

Dzięki Bartek za info. U mnie cisza .. Dokąd się wybierasz, jakie warunki Tobie zaproponowano jeśli możesz się podzielić tą informacją? Pozdrawiam,

Nikt

Czytam i czytam i widzę same pozytywne opinie ,może z trzy były negatywne, aż się wierzyć nie chce ze same pozytywy, wręcz podejrzane.

Baaba

Jak praca za granicą to tylko tutaj, bardzo polecam.

Bartek

Bardzo dobra agencja. Jestem zadowolony z warunków zatrudnienia. Uczciwie podchodzą do pracownika.

Adaśko

Luksusów nie ma ale jak na warunki agencji to i tak jest dobrze. Nie tylko kasa ale i zakwaterowanie. Wszystko takie jak w umowie.

@Adaśko

Zgadzam się. Dla mnie to było bardzo ważne, dlatego jak już znalazłem Humanusa to nie szukałem nic innego. Ciężko dzisiaj o takie uczciwe traktowanie.

Patryk

Oferowali to, co zastałem więc za to szacuneczek. Pewni i sprawdzeni

@Patryk

Firma rzetelnie do tego podchodzi. Każda oferta jest sprawdzona, nie ma ofert na zasadzie "byle coś dać" i to duży plus dla nich.

Yorki

Załatwili mi bardzo dobrą, dobrze płatną pracę. Pracowałem prawie dwa lata i żadnych zastrzeżeń. Kontakt na każdym etapie 5/5. Człowiek czuje się solidnie potraktowany, praca w takich warunkach od razu lepiej idzie.

Kiztik

Jest dobrze jak na razie, kolejny wyjazd w połowie września. Praca spoko, ludzie w miarę w porządku, można po robocie normalnie chwilę pogadać.

Nsndn
@Kiztik

Na ile czasu dostaje sie u nich kontrakt?

NEXE
@Nsndn

A to już zależne od oferty

@Kiztik

Wstawiasz komentarz 31.08, że jest dobrze jak na razie a w połowie września znowu wyjeżdżasz? Coś tu jest nie hallo!

Nsndn
@NEXE

A Ty na ile dostales? chodzi mi czy to jest raptem na jakies kilka miesięcy czy np rok ,lub więcej

Ekis

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Praca w porządku na dobrych warunkach.

@Ekis

A gdzie dokładnie byłeś i co to za praca?

NEXE

Jak jechałem pierwszy raz to byłem sam. Teraz pojechałem z braciakiem, bo on ma podobne uprawnienia jak ja i dostaliśmy się we dwóch więc zawsze raźniej bo można pysk otworzyć i pogadać :D

@NEXE

A gdzie byłeś dokładnie? I jaka to praca?

Ja pracowałem przez agencję Humanus i mogę polecić. Dobre warunki pracy, nie ma powodów żeby narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH