Opinie o Xpo Supply w Venray

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Xpo Supply. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Xpo Supply na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xpo Supply w Venray

Znajoma

Xpo, Sevenum. Ta firma predzej czy pozniej I tak upadnie. Wszystko załatwiane po znajomosci albo przez lizanie nie powiem czego :) ludzie pracowali ciezko, sumiennie bez (usunięte przez administratora) a I tak skonczyla sie ich kadencja, bo albo nie dali im kontraktow albo konczy im sie umowa z agencją. Szczerze nie polecam, sami polaczki, atmosfera do kitu... Ci co maja konrakty, I co nic nie robili, mysla ze sa wyzej, przenosza ich teraz na inne magazyny. Są wyjatki, ktorzy zostali nadal, ale pewnie przez UPODOBANIE PRZEZ KOORDYNATOROW LUB TEAMLIDEROW ;) radze przemyslec prace w tym magazynie, polecam studentom ;)

Iza
@Znajoma

@Znajoma Bardzo dziękuję za cenne informacje.Napisałeś, że praca w Xpo Supply jest dobra dla studentów. Napisz zatem, czy studenci w tej firmie zostają zatrudniani na umowę o pracę, czy zlecenie? Będę wdzięczna za informację.

Hogi
@Iza

Jak jesteś ładna i zgrabna to tak.

Malowazne

XPO Logistic przy Vancouverstraat 15 w Sevenum, Holandia Pierwsze co przychodzi na mysl o tym magazynie to: Uklady, ukladziki, czysta patologia i m.o.b.b.i.n.g Dzial sorter, Teamlider B.e.n.j.a.m.i.n - na pierwszy rzut oka mily, sympatyczny gosc do pogadania ze wszystkimi niby spoko ale nie licz na niego jak masz jakiś problem, nie potrafi nic zalatwic, no chyba że koordynatorom jakby inaczej. Kiedy ktos sie do niego z czyms zglasza, problemem, skarga zawsze wysłucha bo MUSI nie bo chce, o wszystkim zapomina (chyba za duzo trawy),: robi błędy przy wypelnianiu dokumentow pracownikow, jest nieogarniety, nie jest asertywny wobec koordynatorow, jest po prostu NIJAKI M.a.g.d.a , Zostala koordynatorka packingu bo zwyczajnie nie mieli co z nia zrobic, a ze B.e.n.e.k przyjmie każdego jak leci to sobie została i jej bo jest, o pracy za wiele nie wie ale co tam ważne ze moze sobie siedzieć na telefonie przy biurku i poprawiac wlosy albo rysować koty :D Ma swoich pupilkow, ktorzy prawia jej komplementy, zartuja, a jak tego nie robisz to od razu jestes gorzej traktowany. Zachowuje się jakby boga za nogi zlapala bo jest koordynatorka A naprawde to zwykla s.z.m.a.t.a i tyle R.e.m.e.k : Ch.a.m.  i   p.r.o.s.t.a.k  ze wsi który nie wie co to kultura, były na niego skargi ale oczywiscie teamlider  uważa że jest wporzadku. Na meetingu rece w kieszeni, mina jakby byl panem i wladca. Zachowuje się jakby miał chorobe psychiczna, obraża pracowników,  obgaduje do innych. Ale nikt w tym nie widzi problemu bo jak nie ma świadków to nie ma problemu.   Do fleksow w tym magazynie też nie ma sensu zgłaszać jakiegokolwiek problemu, pochodzą popytaja i to by było na tyle, są tam chyba od niczego. W tym magazynie jeśli chcesz mieć dobrze nie ważne na jakim dziale musisz wyżej postawionym lizać du.pe inaczej masz zwyczajnie gorzej.

Kleo

Tez wyraze swoja opinie. A co tam. Ale tym razem o hali A, bo wszyscy jada po Ance z shipa, wiec trzeba Jej dac odpoczac :) Pracowalam dosc dlugo na inboundzie ale ze stanowiska poobsadzane byly dupowlazami Damiana(nie wszystkie) wiec chcac utrzymac swoje zmienilam dzial. Przez ostatnie kilka miesiecy wsrod TL zrobil sie niezly przesiew. Zostal tak naprawde Marcin sam I daje rade z tego co widze;p slad po naszym Rysku zaginal. Podobnie po Majcelu i Damianie. Kazdy kto pracuje w Venlo widzi dokladnie jak ludzie na inboundzie zapierdzielaja. Zapierdzielaja bo maja kata mateusza nad soba. Tylko cyferki sie dla niego licza. Target zrobiony-ciagle malo. Wychodzisz za czesto do toalety - zaraz rozmowe. Jak w obozie. Nie kumam tych pracownikow ze tak pracuja ciezko za te same pieniadze co np picker, ktorych polowa nic NIE robi caly dzien. Zwlaszcza na zmianie M. Dominik, znany bardziej jako Hakuna, przejal paleczke po Adamie I chyba sobie w miare radzi. Troche wyjebki na wszystko I jakos zmiana pyknie. Czego nie mozna powiedziec o Karolu -wszyscy go lubia, taka maskotka troche inboundowa, ale jak trzeba (usunięte przez administratora) to potrafi. No I jeszcze Filip. Piate kolo u wozu. Po reorganizacji hali D nie maja chyba co z nim zrobic. Nie mialam z nim przyjemnosci wspolpracowac bezposrednio to sie nie wypowiem haha. A I jeszcze Dorota. Wykorzystala wolny wakat po Janeke zanim jeszcze bylo wiadomo ze tamta odchodzi. Na hali D jak byla to wiekszosc osob trzeba bylo wysylac na inne dzialy bo prace na 8 godzin kazala zrobic w 4. Na goly rzut oka widac szkole jej meza haha. No to chyba wszyscy. Ogolnie tam chyba nie pracuja juz agencyjni wiec Wam sie nie przyjda ta opinia. W kazdym razie gdyby cos sie zmienilo to nowi pracownicy moga wiedziec co I jak, gdy otrzymaja planning na inbound/opt ;)

Baka
@Kleo

No matata jest dobry, filtruje kogo zagonić, adaś to zaganiał wszystkich chyba że kogoś się bał to nie, a matata to cwaniak radził sobie lepij!

Jakieś opinie o pracy w Xpo Venray przez tempo team?

Jo
@Nowy

Ogólnie nie ma problemu. Kasa na czas i grafik na cały tydzień. Ja nie narzekam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Xpo Supply? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Wiktor

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje i jakie zarobki można wyciągnąć?

Boby
@Wiktor

Raczej w tej chwili nikogo nie przyjmuja- mowa o agencyjnych. Jest kilka wakatow ale na "wyzsze stanowiska". Martwy sezon w branzy.

Patrycja

W tej firmie nie liczy sie Twoja umiejetnosc doswiadczenie(usunięte przez administratora) Zapowiadalo sie fajnie, ale niestety to pralnia piniondza zadna logistyka. Jestes tylko numerkiem jak Ci to pasuje to zostaniesz jesli nie to zmien prace. Odpowiedni ludzie na stanowisku? Wystarczy poczytac sobie cv ???? od menagerow do kordynatorow...same odpady. Z wyjatkiem Rudego ale jest minus antypolski swiniak....i Anity wracaj na stacje Orlen robic hoddogi bo to Ci najlepiej wychodzi albo juz robisz bo Cie na hali nie widac. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora) to wszystko przez tych Polaczków - teamlederow koordynatorow, pozal się Boże troubleshooterow i flexow, z (usunięte przez administratora)w roli głównej- śmiech na sali. Teraz jak kogoś szukają do pracy to tylko na chwilę. Kariery też już tam nie zrobisz, wszystkie stołki poobstawiane bezmozgami bez matury ???? wracać do Polski rowy kopać!!!

Patrycja 28l
@Marta

Coś Ty te śmieci polskie co wymieniasz nie mają mocy na guess'a który bankrutuje ze względu na nikłą jakość/wysokie ceny, a ten cały daniel nie miał sie uczyć holenderskiego i nie iść do normalnej pracy? Czy jeszcze nie wie że (usunięte przez administratora) bardziej bezpieczny będzie jak sobie zapracuje, zapłaci i skorzysta , tak jak do tej pory robił i że laski z takich magazynów to nie tylko choroby ale i duuuuże kłopoty, bo urodziwy to nie jest, ale jakby wygłodniały ze względu na to że więcej klapie mordą niż załatwia laskom obiecane, a te durne młode się na to biorą?

Robin

Cześć. Macie rację. Atmosfera w tej firmie jest upiorna. Większość ludzi snuje się z ponurymi minami. Stres, stres i jeszcze raz stres. Dodatkowo podkręcany przez pracowników. Lizusostwo ogromne- wysłali mnie na nowy dla mnie dział- sortowanie części drukarek. Wymagali ode mnie abym już po paru minutach ogarniała co i jak. Nie wytrzymałyśmy z koleżanką tej powagi i dla rozładowania atmosfery zaczęłyśmy żartować. Facet, który pokazywał nam jak należy pracować na tym dziale także nie wytrzymał...naszego dobrego humoru i poskarżył się przy nas (korzystając z tego, że nie znamy języka holenderskiego) superwajzorce, która wysłała nas do najbrudniejszej roboty ( sortowanie śmieci brudnych od toneru ). Chłopak poinformował nas o tym z tak rozanieloną miną, że aż nas zatkało. Przykre jest to, jak ludzie zmieniają się, pracując w ciągłym stresie i atmosferze wzajemnej wrogości. Tego pana chyba już tylko takie sytuacje mogą rozbawić. Nie polecam, szczególnie dla osób wrażliwych. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia. A, jeszcze dodam- jesteś nowy? Sam wszystko ogarniaj od początku, bo nie zajmą się Tobą...

@Robin

Stara opinia ale nie dopisała osoba że to xpo Venraj ????

ococichodzileniwcu?

Wypisywanie rzeczy o ludziach, ktorych sie nie zna jest slabe. Uj mnie to obchodzi kto i gdzie był z kim na rowerach. Wazne czy ktoś ogarnia sprawy i jest pro. A najgłośniej szczekaja ci którzy maja najmniej do zaoferowania. (usunięte przez administratora) do Polski jak ci nie pasuje, albo jak cie zzera zazdrość, ze ktoś dostal cos więcej niż ty. Dostal bo się nie ogladal na stado baranow tylko zapierdalal i umial przy tym szanować reszte ludzi. Awanse przez znajomości to inna historia (tez jest), ale w przyrodzie nic nie ginie i takie cos zawsze kiedyś się konczy. Ja nikogo nie (usunięte przez administratora) i jakos mi się udało robic to co lubie. Bo nie stoje i nie pieprze, tylko robie. Polecam ta metode.

paleciak

Co sie tyczy Svena to nie rozumiem niecheci w stosunku do niego. Moze jest wymagajacy i zasadniczy, ale dzieki temu trzyma to wszystko w garsci. Jego zmiana jest najlepiej prosperujaca ekipa w tej firmie. Jesli chodzi o Adama to pewnie wiekszosc negatywnych komentarzy bierze sie z zazdrosci o jego niecodzienna urode. Piotr potrafi oczarowac swoja elokwencja i profesjonalizmem, doskonale odnajduje sie w kazdej sytuacji. Marta doskonale dopelnia ta druzyne i wnosi powiew swiezosci i uroku. Xpo Sevenum to jedyne miejsce w ktorym mozna znalezc ila domowa atmosfere i przyjaciol na cale zycie. Jedyna znana mi slaba strona tego magazynu sa skrzypiace paleciaki.

Paleciak 2
@paleciak

Przez chwile myślałem, ze to na poważnie hahah

Pracownik xpo

Xpo Sevenum. Wiekszosc watkow na temat tej firmy zostala juz dawno poruszona. Jednak rowniez chce dodac swoich kilka groszy. Zacznijmy od glownego trzonu tego miejsca, czyli Inboundu... Marcin, legenda glosi, iz posiada on wieksze pojecie o swiniach,niz o logistyce. Szacunek. Gwiazdor poczatku Roku 2019,gdy po firmie zaczely krazyc legendy o jego nieludzkim podejsciu do pracownikow. Popisal sie perfekcyjnym zachowaniem , zwalniajac z dnia na dzien bezpodstawnie ludzi , nie zachowujac przy tym krzty ludzkiego zachowania. Jezeli chodzi o Kurczaka, to niewiele mu brakuje, aby przybic sobie z Marcinem piateczke,o ile jeszcze wroci. Lubi on przypier... sie do pracownikow, okazujac przy tym wyzszosc. Chociaz tak naprawde jedyne co rozni go od innych pracownikow to masa miesniowa. Warto rowniez wspomniec o Inbaundowych Romeo i Julii. Mati i Dorcia to idealny przyklad polskich karierowiczow,po trupach do celu,wiecej dodawac nie trzeba. No moze tylko, iz Romeo powinien ubierac spodnie o rozmiar wieksze. Kolezanka z aparatem na zebach powinna czasem ,,zjesc snickersa ¨;) Pracownicy Shippingu laczymy sie z wami w bolu. Zycie z gruba Lyda nie jest latwe. Okazmy jej wsparcie robiac zbiorke na insuline. Stock control, im juz lepiej dac spokoj, dzieki ich nowemu pseudo managerowi niedlugo i tak beda legenda. Wszystko co warto wiedziec na temat Sortera, mozecie przeczytac kilka postow ponizej... Najwyzszy czas przedstawic Króla i Królowa Pickingu . Kochana Marta, ku chwale Ojczyzny , oddala sie szwabowi. Dziekujemy. Warto trzymac sie z dala od samozwanczego koordynatora Adama, w tym przypadku kamizelka nie swiadczy o wiedzy,a o ilosci punktow zebranych za podpier.... Przyklad z niego postanowila wziasc gruba asajnerka Paulina ze swoim gosciem,no coz nie ma jak dostac kontrakt za sprzedawanie rodaków szwabowi. Nie mozna zapomniec o funkcji flexow, ktorzy potrzebni sa mniej od babci klozetowej. Daniel idealny przyklad taniego casanowy,ktory do pracy przychodzi w celach rekreacyjnych (czytaj: wyrywania nowych panienek). co wiecej wcale sie z tym nie kryje. Anita idealny przyklad wyrwanej od pluga dziewuchy,ktora robi wszystko by znalezc sie w centrum uwagi. Wystarczy przejrzec jej konto na instagramie. Ciekawe czy chlopak zdaje sobie sprawe,ze polowa facetow w pracy wymieniala sie zdjeciem w dosc skapej bieliznie. Jezeli chodzi o Krzysztofa zawsze pomocny, kulturalny gosciu. Dobre czasy tej firmy niestety juz dawno sie skonczyly. Ludzie ciagle dostaja wolne dni,za to firmy zatrudniaja nowych pracownikow. Nie polecam, zwlaszcza zmiany Svena.

Elka
@Pracownik xpo

Kim jest Kurczak i romeo i Julia? To jacyś nowi? ???? dawno mnie nie było w Sevenum ale widzę, ze dużo nowosci

qwerty

Ludzie, o co Wy macie taka spine? Przeciez z Waszymi zdolnosciami znajdziecie prace od zaraz, skoro jestescie tacy (usunięte przez administratora) a cala reszta to banda (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, ze w kazdej robocie znajdzie sie ktos, kto Was bedzie (usunięte przez administratora) kto bedzie niesprawiedliwy itd. itp. Praca to nie koncert zyczen, wiec co Was tak boli, kiedy ktos Wam zwraca uwage, zebyscie pracowali??Bylem w XPO, znam to miejsce, praca jak kazda inna, w wielu miejscach jest znacznie gorzej i jest wieksze cisnienie. Nikt Wam nie kazal przyjezdzac z Polski taki kawal drogi, zeby sie w pracy poopierda*ac, mogliscie robic to samo w magazynie w Polsce, tylko za mniejsze pieniadze. Pozdrawiam.

Bartek Kamiński

XPO Logistics w Sevenum (ubrania GUESS) - największy kołhoz i (usunięte przez administratora) jaki do tej pory widziałem, a pracowałem ponad 6 lat w Holandii. Ponad 1000 pracowników w systemie 3 zmianowym. Co 2 osoba to Polak, są jeszcze osoby z Łotwy, Czech, Bułgarii, Włoch oraz Holendrzy. Najgorszy jest dział Pickingu oraz Packingu ze względu na normy i kierownictwo. Darcie ryja i mobbing z każdej strony, patologia jakiej w życiu jeszcze nie widziałem. Pracowałem na innym dziale "Stock Control" ale do czasu, gdy zaczęło się liczenie magazynu "Wall to Wall". Najgorsze stało się ostatnio o północy z dnia 27 na 28 lutego 2018.Zostałem zaatakowany przez holendra (czerwony strój, czerwona kamizelka, stary chińczyk), który chciał mnie zmusić do pracy w nadgodzinach. Najpierw mnie popchnął, krzyczał na mnie, robił mi zdjęcia a następnie rzucił się na mnie, dusząc mnie i łapiąc za szyję (tchawicę). Po tej sytuacji uciekłem do wyjścia, jednak bramki zostały zamknięte, zostały zawinięte łańcuchem! ludzie krzyczeli "policja", puścili nas po 5/10 min. Ochroniarz sprawdzał każdego z osobna (nigdy tego nie robi). Dodatkowo została zrobiona lista osób do zwolnienia (koleś w niebieskim ją zrobił). Policja została zawiadomiona o tym wszystkim.

byłe OTTO
@Bartek Kamiński

w miare normalni ludzie na sorterze,co do osób w czerwonym to P.Magdalena jest ok.pozdrawiam Aga

Ziomal
@Bartek Kamiński

hej, polecam pracę w XPO Logistics w Oosterhout przez Marvel biuro z Gryfino, ktory rekrutuje dla Unique. Stawka EUR 10,78 i od 11 tygodnia 11,65, na drugim dziale kolega ma od 11 tyg 12,18 brutto. Praca na stałe, norma oczywiście jak wszędzie, ale daję radę, klimat w robocie ok, mieszkanie mam swoje w Bredzie, dojeżdżam swoim autem, ktoś ewentualnie z tego samego rejonu? mogę zabierać moim autem... pzdr

Mika
@Ziomal

Witam a jak z godzinami? I jqkie sa zmiany? Czy jak chce praciwac z mezem na jednej zmianie to nie robia problemow? Pozdrawiam

SuaR eduJ
@Bartek Kamiński

Wiec podpowiem ci co zrobic: Powiadom o tym adwokata, powiedz iż chcesz założyć sprawę w sądzie o moving, napaść oraz odszkodowanie za stres . Koszt Ok 360€ ale gwarantuje ci minimum 10 tys odszkodowania Ew zapraszam do kontaktu podam ci adwokata bo tylko polskie smieci , mieszance i pedały pozwalają sie tak poniżać!!

ktoss
@SuaR eduJ

Zwiazki zawodowe i masz wygrana sprawe , a jeszcze jak masz osoby ktore poswiadcza wygranie gwarantowane \:DDDDDDDDDD

Widzę że usunięto słowo przez administratora tym słowem był m o b b i n g pewnie jest zabronione informować ludzi o tym że firma a raczej osoby odpowiedzialne za pracowników między innymi Pani Dorota z Otto wykorzystują to stanowisko dla swoich znajomych łamiąc prawa nowych pracowników równego traktowania. Osoby brygadziśi z nazwy dodam te stanowiska brygadzisty są tam różnie określane przez brak kfalifikacji tych osób zajmujących się pracownikami. Ci ludzie nie mają kultury ani wychowania by zarządzać innymi zapewne też i wykształcenia co też wiele mówi o człowieku. Na magazynie 1 oraz 2 venray nie ma co liczyć że pracownika ocenia się za pracę możesz stracić pracę tylko dlatego że koleżanka od 'brygadzisty' lub jej koleżanki zwykły pracownik chce pracować na twoim miejscu.

Ciekawa

A jak sie pracuje teraz na dekoderach w Venray? Chcemy tam pojechac z chlopakiem na wakacje do pracy. Ktos cos?

@Ciekawa

Niewarto tracić czasu na ta firmę xpo 100 procent (usunięte przez administratora) przyciągają stawka ponad 10 euro a fakty są takie że będziesz pracować 2 do 3 dni i zarobisz na opłaty za pokuj i ubezpieczenie ciągłe obiecanki że będzie dużo godzin i nic ciągle to samo. Poza tym ściągają ludzi na akort byle dostać z uni dotacje za was a potem zwalniają za bzdury. Wzyskuja nowych pracowników na waszych oczach będą faworyzowani koleżanki rodziny itp. Dobra praca dla niewolników i ludzi bez muzgu.

Basior

Czytanie tych wszystkich opinii skłoniło mnie do wyrazenia też swojej, może uda się uratować jakieś niewinne dusze ;) Przed powrotem do Polski w Venlo pracowałem na dziale już słynnej i regularnie przytaczanej w opiniach łydy, dlatego też głównie będę się wypowiadał o dziale shipping bo znam go najlepiej. Na pierwszy rzut oka pani łydka wydaje się normalną, trochę zbyt ekspresywną osobą, jednak czar pryska już po pierwszym meetingu. Krótko mówiąc daleko tej pani do równowagi psychicznej i nie powinna nawet pracować z ludźmi a już na pewno im przewodzić. Nigdy nie wiesz czy dziś będzie cię głaskać czy gnoić, śmiać się czy wrzeszczeć. No chyba że w polu widzenia pojawi się jakiś manager to wtedy zaczyna się prawdziwe show. Nagle krzyk i zaganianie do pracy na pokaz na poziomie aktorki Hollywood. Patologia jaka wytworzyła się już na zmianie pani teamleader shippingu przekroczyła granice absurdu. Łyda jak ją nazywacie jest osobą skrajnie niekompetentną, bez jakiejkolwiek wiedzy odnośnie pracy co powinno skreślać ja jako liderkę jednakże swoim terrorem, mobbingiem i przemocą psychiczną wypracowała sobie bezpieczną pozycje zbudowaną na strachu swoich ludzi który jest jedynym punktem zaczepienia biorąc pod uwagę żałosny poziom angielskiego, zerową wiedzę o systemie i jego działaniu etc. Pozycje umacniają również bliskie prywatne kontakty z przełożonymi oraz pracownikami firmy guess dla której xpo wykonuje uslugi, hitem o którym ostatnio usłyszałem jest weekendowa całonocna praca za darmo na imprezach masowych swojego managera. Co więcej, również zmuszanie do tego swojej koordynatorki i reszty przydupasków. Odradzam wszystkim pracę u tej pani, bo ta praca nie kończy się po wyjściu z firmy. Oprócz kelnerowania możesz również zostać prywatnym kierowcą szefowej(gdyż prawa jazdy brak) pare osób wywoziło tak sobie kontrakty. Ogólnie kumoterstwo,kolesiostwo i chora atmosfera wyścigu szczurów. Kilka słów chciałbym jeszcze poświęcić pani G. Ulubienica teamleaderki która kulturę osobistą ma na poziomie 0. Krzyki,przekleństwa i wulgarne zachowania tej pani są na gorszym poziomie niż na budowie, oczywiście za aprobatą pani lider, gdyż dobry donosiciel jest na wagę zlota a w tej roli pani G. jest najlepsza. Powiedzieć o tej pani wieśniak to obrazić ludzi ze wsi. Oczywiście jest paru normalnych ludzi ale większość dała się skrzywić choremu systemowi łydki. Niestety nie było mi dane pracować na drugiej zmianie gdzie rzeczy mają się zupełnie odwrotnie, praca zawsze wykonana a ludzie darzą lidera szacunkiem i sympatią a nie strachem i nienawiścią więc jednak da się pracować normalnie. Ogólnie odradzam wszystkim pracę u tej pani. Żeby coś osiągnąć i zyskac akceptację szefowej musisz być lizusem. Sumienną pracą można u niej osiągnąć jedynie więcej pracy. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników i ciesze się że już u niej nie pracuje.

Praca
@Basior

Co oznacza dział shopping ? To kasjer, magazynier czy o co chodzi, ponieważ wybieram się tam do pracy

@Praca

Shiping, pewnie wbiła mu się literówka. Wysyłka zamówień.

no i mi też shipping.

Expracownik

Praca 3 max 4 dni w tygodniu.Byle za chate placic.Non stop nowi ale wiadomo kasa dla agencji za sofi i zatrudnienie.Dopoki Holandia nie zmieni przepisow w tym wzgledzie to padaczkaTeraz jeszcze zdjeli dodatek za 1 zmiane i dolozyli kosmiczne dodatki do 2 zmiany.Tyle ze 2 zmiany nie bedzie.mozna ?mozna.Koordynatorki z Otto ,Adecco,E@A wala glupa ilekroc sie do nich zwrocisz.Mysla ze Pana Boga za nogi zlapaly.Kiedys im sie wody do uszu naleje i beda mialy twarde ladowanie.(usunięte przez administratora)

Gołąb

Nie polecam Xpo venlo quess totalna porażka (usunięte przez administratora) na kółkach to mało powiedziane na każdym dziale karierowicze którzy pod... Ią cię za wszystko, masz niebieska kamizelkę i czujesz się jak Bóg chodź jesteś przez wszystkich traktowany jak śmieć i myślisz że jesteś lepszym Polaczkiem niż inni. Szczególnie odradzam dział shipping teamliderka Annka PS. Gruba Łyda ma rozdwojenie jaźni i nie wiem jak taka osoba może rządzić innymi ludźmi a sama nie ma poukładane w głowie póki tanczysz jak ci zagra wszystko ok ale jak juz masz swoje zdanie jesteś odsuwany na bok a w ostateczności trafisz na picking gdzie toczy się wyścig szczurów. Podsumowując jeden wielki (usunięte przez administratora) patola a na temat agencji zatrudnienia i lokacji agencyjnych nawet się już nie wypowiadam. Odradzam Moje sugestie dla Xpo Supply: Do (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć ta firmę albo zmienić teamliderów

Anty łydka
@Gołąb

Ostrzegam wszystkich przed dzialem shipping -Łydka. Ta osoba nic sobą nie prezentuje potrafi tylko drzeć ryja i wysługiwać sie wysylajac do burger kinga,oczywiscie jezeli sie nie zgodzisz to robi ci pod gorke . Bardzo dobrym czlowiekiem na shippingu jest PAWEŁ jest Liderem i normanym człowiekiem i traktuje cie z szacunkiem na zmianie przeciwnej kilka osob chcialo by przejsc do niego na zmiane ale oczywiscie sie boją bo zdaja sobie sprawe ze łydka ich załatwi ..Jezeli tam kiedys wróce po urlopie to tylko do Pawla na zmiane!

Byly pracownik....
@Anty łydka

Dokładnie !!! Paweł jest osobą doskonale zorganizowaną ma doswiadczenie i bardzo ogromną wiedze. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jego przez współpracowników. Jest osobą bardzo wporządku, otwartą i kompetentną w przeciwieństwie do *Łydki* do kazdego pracownika ma szacunek,bo o to właśnie chodzi zeby przyjsc do pracy i mieć dobrą atmosfere !!!!!

Dobry

Ajsajnerka (patrycja) z hali A to zwykła fałszywa (usunięte przez administratora) Lize każdemu (usunięte przez administratora) bo chce podbić swiat

Martha
@Dobry

Ludzie się zmieniają albo wychodzi z nich prawdziwa natura, gdy dostaną przyzwolenie, abo możliwość manipulacji legalnie zwłaszcza w takich patologicznych miejscach jakim jest całe "xpo", a zwłaszcza magazyn "sevenum".

Pati nova

xpo venlo, magazyn guess mijają tygodnie a pracy ciągle mało , ludzie dostają po 2 rv w tyg, ta firma przypomina titanica po zderzeniu z górą lodową... praca sama w sobie nie jest zła i ciężka bo przy ciuchach i akcesoriach ale jak wszędzie są równi i równiejsi na pickingu dochodzi do sytuacji gdzie jeden zap....... cały dzień a 3 -ch stoi i się przygląda z rękami w kieszeni, oczywiście koordynatorzy i teamleaderka tego nie widzą albo raczej nie chcą widzieć mnóstwo osób w pomarańczowych kamizelkach którzy zajmują się donosicielstwem np rampowy M, albo sciemnianiem obecnie nic nie rokuje żeby coś się poprawiło , gwarantowane 40 godziny mają tylko ludzie na kontrakcie a reszta pracuję po 3 - 4 dni , bardzo nieliczni 5 dni jeśli ktoś się tu wybiera do pracy albo myśli o powrocie to odradzam bez względu na agencję bo żadna nie gwarantuje godzin i godziwego zarobku

Kanciaty
@Pati nova

Zgadzam sie z tym co wyzej napisalas, najlepszym kordynatorem byl kordynator krystian ktory ma pojecie na temat pracy a o miglancu to juz nie wspomne ,cipeusz nawet na skanerze sie nie zna i tylko chodzi i sie slini na widok lasek

Zwycięzca
@Pati nova

Chłopak z Rampy to najlepszy człowiek na Piku zawsze pomoże.

Brylant
@Zwycięzca

Jezeli chodzi o rampowego M .To tak naprawde ma większe pojecie na temat pracy i organizacji jak nie jedna osoba w niebieskiej kamizelce i to wlasnie on powinien starac sieno awans ,jak komus nie pasuje to moze pojsc na zmiane do svenaa to tam dopiero zobaczy co to jest praca inwspolpraca z ludzmi jak swoj na swojego donosi

A.
@Kanciaty

Nie zgadzam się z opinią co do koordynatorów. Wszyscy są bardzo wporzadku i pomagają . To nie jest ich wina ze pracy nie ma .

A.
@A.

Ogólnie dzięki m.in koordynatorom można było czekać aż polepszy się w pracy . Jak już to agencja otto jest niesprawiedliwa . Jednemu dają 2 rw-ki a drugiemu WGL. Koordynatorzy nie mają wpływu na to niestety . To agencja planuje ludzi .

Siostra Pati
@Pati nova

Teamleaderka Magda jest fałszywa ale za to ładnie się uśmiecha jak wytresowana foczka w zoo, mówiąc tobie co tylko chcesz usłyszeć. Jej psiapsi Anka, też się do wszystkich śmieje, tylko w przeciwieństwie do Magdy jest postokroć głupsza. A Marcin to jest Marcin. Chyba z dwojga złego...Trzeba się zaopatrzyć w pancerz i też umieć strzelać... jak karzą.

Zwycięzcaaaaa
@Siostra Pati

(usunięte przez administratora)to najmadrzejszy i najlepszy Teamlider w Holandii. Pozdrowienia dla wszystkich tych którym się nie udało w życiu. Zazdrość was zgubi

Były Pracownik
@Pati nova

Ostrzegam was przed Rampowym M. To hipokryta i dwulicowiec.To ktoś kto z pozoru wspiera na picking Panią M.Podczas gdy w istocie jest jej wrogi.Próbuje się dobrze zaprezentować ze jest sam przed sobą wspaniałą osobą a wcale tak nie jest!.Niedowartosciowany człowiek która chce się przypodobać każdemu-metodą na zapewnienie sobie sukcesu.

Przyjaciel
@Były Pracownik

Zgadzam się z tą opinia ten człowiek to zakłamana (usunięte przez administratora) dla kariery obgaduje nawet swoich kolegów nawet z Krystiana robił ćpuna dla sensacji a tak naprawdę sam nic nie potrafi jak widzi że jest dużo pracy na rampie to ucieka albo wymyśla że Marcin lub Magda daje mu dwadzieścia misji on ma dwie lewe ręce do roboty a dostał kontrakt bo zdaje codzienne raporty dla timliderki nie ważne czy to kolega czy wróg kabluje każdego jak leci . Potrafi tak podejść człowieka że wydaje Ci się że chce Ci pomóc a tak naprawdę wyciąga od Ciebie wszystkie informacje i przekazuje je dalej oczywiście dosyć bardzo podkoloryzowane . Magda która siedzi z Monstrum na drugim piętrze przed komputerem i ogląda allegro albo po 5-6 razy chodzą na papieroska tworzy grupę lizusów , ludzi którzy oprócz donosicielstwa niczego innego nie potrafią , likwiduje osoby które mają coś do powiedzenia na temat pracy , na temat tego jak można coś udoskonalić, zmienić . Takie osoby są jej nie potrzebne bo przecież kto lubi być "głupszy" od swoich podwładnych , więc takie osoby są z automatu usuwane .

Folek
@Przyjaciel

Monstrum sie wydaje że jest atrakcyjna i że jest miła,była widziana w kalden na rowerach i w dodatku z osobnikiem płci przeciwnej.Oby mu się oczy otworzyly na świat i zobaczył jaka ona jest i jak wygląda naprawde chyba że jest taki sam jak ona

Zielona
@Folek

Czytając ten komentarz zastanawiam się co to ma wspólnego z praca i warunkami jakie tam panują. Zapewne pisze go osoba która na codzień interesuje się życiem innych. Proponuje wrócić do strony głównej i przeczytać ZE ZROZUMIENIEM co ma na celu pisanie komentarzy na tej stronie.

Czerwona
@Zielona

Część Ania. Fajnie że wpadłaś na portal :D

@
@Czerwona

Krystian chlopcze odpusc sobie...

Zielona
@Czerwona

Człowieku weź proszę jakiś lek na ból (usunięte przez administratora) albo po prostu odejdź jak sobie z czymś nie radzisz będzie jednego idioty mniej na magazynie... i nie, to nie (usunięte przez administratora), spostrzegawczy cebulaku. Próbuje Ci przekazać ze większości ludzi na tym magazynie (usunięte przez administratora) obchodzi gdzie (usunięte przez administratora)jeździ, z kim i po co po Kalden! Zacznij przekazywać informacje dotyczące pracy a nie życia prywatnego...

Septagon
@Przyjaciel

@przyjaciel Jeśli masz coś do kogoś prywatnie to chyba trzeba to powiedzieć w oczy, a nie tutaj....Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie ????????????????

Cala prawda
@Zielona

Zielona bardzo dobrze napisałas zgadzm się z Tobą.Jak widzę to większosć ludzi jest chora i ma problemy ale niestety dwulicowość bierze się ze strachu, braku miłości a co za tym idzie niska samoocena. Osoby taki na tyle nie są pewna siebie i swojej wartości, że muszą przypodobać się każdemu, by zdobyć akceptację. Metodą tą zapewnia sobie „powodzenie” i „sukcesy” w życiu. Doskonale takie osoby zdają sobie sprawę z własnej ułomności i prawdopodobnie cierpią z tego powodu, jednak nie potrafią inaczej. Dopiero praca nad własnym rozwojem duchowym oraz zmiana systemu wartości prowadzi do wyzbycia się tej cechy charakteru, jako pochodnej wewnętrznych braków i niedostatków i takie osoby są zwyklymi zakłamanymi koniobijcami z opowiesći bohaterzy a w realu (usunięte przez administratora) ktore siedzą przy kompie, i ro dla nich staje się coraz powszechniejszym sposobem zaspokojenia seksualnego napięcia.

XYZ
@Septagon

Trafne okreslenie koordynatora, ktoremu nie wyszlo na Picku- najwiekszego przegranego tej firmy

Zazenowany

W XPO Sevenum pracowalem dlugo, za dlugo. Same Polaczki co robia drugiemu pod gorke, myslac, ze donoszeniem zyskaja awans. Ciagly wyscig szczurow, pracujacy tam uwazaja, ze zlapali Pana Boga za nogi, noszac glowe wysoko jakby co najmniej wspolpracownikami Trampa byli. Ale do rzeczy. Jedyny sensowny dzial to manual, a Barry jedyny nadajacy sie na lidera, pomocny, ale tez wymagajacy. Picking co kto lubi, ale widok Martusi biegajacej za Sevenem jak piesek jest przekomiczny, zwlaszcza, ze koles ewidentnie ma ja w (usunięte przez administratora) Ale moze dlatego nadal tam pracuje. Jak nie jestes jej pupilkiem to masz (usunięte przez administratora), meczy, obgaduje. Jedyny ogarniajacy na tym dziale to (usunięte przez administratora) Inbound, teamleader prywatnie spoko gosc, ale jezeli chodzi o prace to nieogarnia. Perelka XPO sorter. Beniamin na lidera sie nie nadaje, za dobry, malo konsekwentny, brak w nim asertywnosci, przyjmuje na dzial kazdego jak leci, tak wiec najwieksi debile nosza tam niebieskie kamizelki. Co kolejny to "madrzejszy". (usunięte przez administratora)systemowy, chyba chcial byc drugim (usunięte przez administratora), ale mu nie wyszlo, chodzi po tym magazynie i nie ogarnia, a przeciez wlasnie ma ogarniac, naprawiac i pomagac. (usunięte przez administratora)nie robi nic, spi w pracy, ale jezeli poprosisz o pomoc to postara sie pomoc. (usunięte przez administratora), kolejna gwiazda, nie wie nic i co najlepsze nie zamierza sie uczyc, chodzi i plotkuje ze swoimi psiapsiami, godzinami siedzi pod kiblem i sprawdza, kto ile razy byl w toalecie, mozna? Mozna! Co najlepsze, jak nie polizesz jej grubej (usunięte przez administratora) to nie licz na nic innego jak klejenie kartonow. Remek - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Najlepsze, ze (usunięte przez administratora)to wszystko widzi, ale umywa rece, bo przeciez jego koordynatorzy sa najlepsi i wybierze zawsze ich niz szaraczka w zoltej kamizelce. Troubleshooterzy na tym magazynie to kolejna para kaloszy. (usunięte przez administratora)sa, zeby pomoc, a rabia czlowiekowi pod gorke, takze cos tutaj nie wyszlo, jak bylo zamierzone. (usunięte przez administratora)z manuala to na teamlidera sie nie nadaje, chyba zostal nim z przypadku. (usunięte przez administratora)z sortera ma wywalone na to co sie dzieje, ale dla pracownika zawsze jest pomocny. Iza - jedyna co sie na tym dziale do czegos nadaje, pomoze, pogada, nie osadza, mila i spokojna. (usunięte przez administratora), no coz sa i takie. Biega, robi kazdemu pod gorke, czepia sie, wymysla, falszywa i niekompetentna osoba. (usunięte przez administratora), cos tam wie, cos kojarzy. K(usunięte przez administratora). Stock - parodia. Osoby tam pracujace uwazaja sie za bogow, bo receiving potrafia. Niezastapieni. A (usunięte przez administratora), ktory nienawidzi polakow to swietny przyklad menago na mazynie, gdzie 90% to Polacy. Podsumowujac, nie chce byc sceptyczny(usunięte przez administratora) Jezeli masz silna psychike to mozesz sprobowac tam popracowac, ale nie polecam,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Xpo Supply - Venray

• Jak się pracuje w Xpo Supply?

Zobacz opinie na temat firmy Xpo Supply tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xpo Supply?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xpo Supply