Opinie o PDC Logistic sp.zo.o w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PDC Logistic sp.zo.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PDC Logistic sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PDC Logistic sp.zo.o w Szczecin

?

Nędzne zarobki, słaba atmosfera. W pracy liczy się tylko kto chodzi po pracy na piwo z funkcyjnymi i romanse wewnątrz magazynu.

Hej! Oceniacie pozytywnie funkcjonowanie firmy ?

Rodrygo

Hejka, czy w PDC coś się zmienia? nie pracuję tam od 2lat i jestem ciekawy czy coś się ruszyło czy dalej taki sam bajzel? ;)

Gandalf

Jak z pracą w PDC,można aplikować?Czy szykuje się postojowe w związku z koronavirusem?

Stefan Batory
@Gandalf

Nie można, przykro mi kolego.

@Stefan Batory

A czemu,macie postój?Czy o co chodzi?

Ktokolwiek
@Gandalf

Wprowadzają Cię w błąd. Aktualnie są przyjęcia do pracy, także składaj CV i nie słuchaj tych wyssanych z palca bzdur :)

Dzięki.

Thrall

Potrzeba więcej legowisk!

Kurt Cobain
@Ktokolwiek

Nie wprowadzamy go w błąd, tylko ratujemy przed najgorszą decyzją w życiu xD

@Kurt Cobain

Tak zapytalem,bo mam koleżankę,która tam pracuje i sobie chwali.

Ktokolwiek
@Kurt Cobain

dla takich leni jak Ty to tylko praca w ochronie w Biedronce będzie odpowiednia. Każdej normalnej osobie, która wie po co idzie do pracy, podoba się w Pdc.

Kurt Cobain
@Ktokolwiek

Dlaczego uważasz, że praca ochroniarza w biedronce jest gorsza od Twojej pracy na magazynie, w niedzielę i świeta za najniższą krajową? Nie ładnie tak oceniać ludzi.

Gabriel Monte
@Ktokolwiek

Weź się gościu nie ośmieszaj, dygasz w tym (usunięte przez administratora)za najniższą stawkę w Panatoni i jeszcze się udzielasz, zmartwię Cię ale ochorniarz w biedronce pracując tyle co Ty i nie wysilając sie ugra lepszą wypłatę niż w PDC z sobotami za które powinni zapłacić a wciskają Ci urlop w środku tygodnia żeby nie płacić wam więcej jak to jest w ustawie, także bawcie się tam dobrze, karuzela dalej sie kręci a Wy dajecie się (usunięte przez administratora) za 17zł, nic dziwnego, że góra ma was za nic tylko cyferki skoro nikt z Was nie potrafi nawet postawić się za osobami, które walczą o wasze dobro tylko między regałami każdy najmądrzejszy a jak przyjdzie kieras to każdy przeprasza na osobności, bez pozdrowień.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PDC Logistic sp.zo.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kasztan

Powiem krótko, zero szans rozwoju, nędzne zarobki, duże wymagania, koleżeństwo z funkcyjnymi i kierownik oderwany od rzeczywistości.

faceboom

Witam Ma ktoś kontakt do firmy mailowy lub telefon żeby porozmawiać o pracy na stanowisko magazyniera? Pozdrawiam

Ags
@faceboom

Jest ogłoszenie na olx

Dlaczego biorą młodych chłopaków,którzy pracują cały dzień,a po robocie mówią,że się nie nadają i wywalają ich do domu bez zapłaty.Czy to zgodne z prawem ? Gdzie inspekcja pracy ?

Tragedia

(usunięte przez administratora) jakich mało. Ludzie dostają najniższe stawki jakie dopuszcza prawo, a jak się wykażą to może 50gr dostaną. Góra ma nas za nic, co innego mówią co innego robią, narażają nas by się kaska na black friday zgadzała. Stać ich na zatrudnienie zlecenia do zbierania kartonów za 25zł/h, a nie stać by pracownikom normalnie zapłacić. Nie możesz się nic odezwać na zebraniu bo później na osobności cię pouczą. Mam nadzieje, że ostatnie poczynania względem choroby zostaną gdzieś zgłoszone.

Brodatyskrviel
@Tragedia

Nawet jakby były przypadki koronawirusa to pdc i tak pewnie to ukryje i będziemy pracować w Black friday, bo kierownictwo by się zesrało przecież

smutek

Co raz gorzej się pracuje. Lepsze osoby są wykorzystywane do wyrabiania norm, pozostali się snują po magazynie i nic nie robią. Praca odbywa się w bandach. Chodzi o bandy spoufalonych z osobami funkcyjnymi pracowników. Jak jesteś w takiej bandzie to nic nie musisz robić. Zarobki są bardzo niskie, zlecenie dostaje dużo lepsze stawki niż zwykli pracownicy na umowę. Jak pijesz piwko z funkcyjnymi po pracy to wtedy jakoś idzie przetrwać, pójdziesz na przyjęcie i postoisz, pogadasz. Najlepsi pracownicy i największe mongoły mają równe stawki, to też jest nieporozumienie. Na nockach jest tak samo, jedni fajeczki i pogadanki z funkcyjnymi, reszta do norm.

smutny
@smutek

W końcu ktoś napisał prawdę ! dokładnie tak jest grupka, która chodzi z funkcyjnymi na piwo po pracy imprezki itp jest wyróżniana tym, że całe dnie się szwędają po magazynie na spacerki, siedzą z funkcyjnymi przy biureczku na wysyłce (lub przyjęciu ewentualnie biurka na cliringu ) w kółeczku i są pogawędki i śmiechy chichy. Reszta ma robić normy np. z picku Cię ściągają na pack, albo z innych stanowisk bo jest dużo roboty a Ci co chodzą i nic nie robią, stoją gadają to sobie mogą stać, bo nie mogą się przemęczać przecież są za młodzi a podwyżki dostają cały czas, gdzie Ty np nie dostaniesz podwyżki, bo Ci powiedzą że normy nie robisz, a inni za nic nie robienie dostają i już mają takie stawki prawie jak my którzy pracujemy od początku tutaj ! Po drugie: To jest nie do pomyślenia np jak firma podnosi stawkę na start żeby się zmieścić w najniższej krajowej to WSZYSTKIM powinni podnieść, bo zaraz Ci na start będą mieć taka stawkę jak inni którzy tu pracują parę lat i nie chcą im dać więcej bo maja już max, a nowi pozaliczają wszystko i automatycznie będą mieć większą stawkę od starych pracowników. Po trzecie: to prawda zlecenie zawsze ma większą kasę np teraz to przegieli z tym Blackiem 25 zł dla zlecenia w 5 dni 100 zł ! gdzie nam dali premię która się nie pokrywa z tym co oni zarobią i to za ca cały miesiąc, gdzie zlecenie i uczniaki przychodza na Black robią mega wielki (usunięte przez administratora) wszystko trzeba po nich wyjaśniać i naprawiać mamy wtedy podwójną robotę a potem co do czego jak są błedy itp to idzie wszystko na Nas, oni chyba nigdy nie zrozumieją że oni Nam tylko przeszkadzają i dokładają roboty, ale PDC woli im za to zapłacić wiecej kasy niż nam, bezmyślność nie zna granic ( mówię tu o zleceniu nowym które przyjdzie z zewnątrz tylko na te 5 dni, nie o zleceniu które z nami pracuje normalnie )

smutniejszy
@smutny

Jest dużo osób, które wymiatają i wszędzie można je postawić, a mają najniższe stawki. Prędzej czy później się zwolnią bo nikt nie będzie pracować za tak śmieszne pieniądze.

być może zainteresowany
@smutniejszy

a jakie macie teraz stawki na magazynie? ile w ogóle osób u was pracuje? nie chcę iść do jakiegoś giganta, dlatego wolę wiedzieć

taczmi
@smutek

W tej firmie było tak od początku, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z umową o prace i mieszka z rodzicami to kasa może być spoko, ale dla człowieka, który pracuje i utrzymuje rodzine to tymi pieniędzmi nawet byś sobie na auto nie odłożył, co do stawek to masz rację, pracowałem tam 3lata i nie żałuje, że odszedłem z tego (usunięte przez administratora) każdy " manager " ma pełne majty przed kierasem mag. To wtedy trzeba chodzić za ludźmi i szukać powodu do poganiania albo robienia roboty za kogoś innego bo (usunięte przez administratora) siedzą sobie z " liderami " na stanowiskach a w weekendzik piją sobie piweczko i tak sobie włażą w dupala, kadra zarządzająca jest bardzo niekompetentna, jeżeli ktoś chce tam iść i zarobić jakieś pieniądze to raczej sie nie doczeka, żeby sztaplarz miał tyle co magazynier to naprawde śmiech na sali w każdej NORMALNEJ firmie dostaniesz 21/brutto+ na start a tutaj zarobisz 2200 i weź się baw, jeżeli mam być szczery to ta praca nie oferuje niczego dobrego ani szans rozwoju ani lepszych zarobków.

@taczmi

Taczni masz racje ta firma jest żałosna tylko lizuchy dostaną podwyżkę a ta osoba co robi normy i się stara to tą osobę olewają tylko mówią rób tak dalek taka odpowiedz od brygadzistów żal tej firmy tylko powiem tak że lepiej się pracuję osobami na zlecenie niż na umowę o pracę

potencjalnie zainteresowany

Xxx

ta firma jest żałosna śmiesz na sali ci co mowa o tych co na piwko na imprezki chodzą i się szwędają po magazynie to moją dużo większą stawkę od takiego co wszystko ogarnia szkoda gadać a najbardziej to osoby co usłyszą na rozprowadzeniu zmiany przyjęcie to te same osoby się zgłaszają kabaret .I tak to prawda są pośmieszki na kogoś jak ktoś się stara nie warto a najbardziej jedna co na przyjęciu cały czas to liże brygadzisią za przeproszeniem dupe i do tego jeszcze dodam tych lizuchów co mianowali trenerami to wcale nie uczą tylko inni uczą nowe osoby a nie te trenerzy szkoda gadać .

Jaś

Nie polecam, norma zawyżana wyrabiasz ją a zamiast dostac 1zł do godziny za wyrobienie normy dostajesz nic :) bo TL wybiera sobie osoby ktore dostaną podwyżke. Praca spoko jak chcesz przyjść i walić gruche miedzy regałami. Bo jak sie starasz to nie zostaniesz doceniony chyba ze wchodzisz w (usunięte przez administratora) TL.

@Jaś

Normy w PDC są śmieszne i każdy jest w stanie je wyrobić.

Jaś

A gdzie wspomniana 1zł do godziny ???? brak ???? Chyj nie firma

Ta firma to porażka. Wypłaty z miesiąca na miesiąc są mniejsze. Atmosfera w pracy coraz gorsza. Na A zmianie jest tragicznie. Są pracownicy, którzy naprawdę przykładają się do roboty, starają się wyrobić normy. Ale są też tacy (naprzyklad jedna z pań trenerek) którzy zrobią wszystko byle by nie pracować. Chodzą tylko na dział przyjęcia i nic nie robią. Szkoda że nie dadzą odpocząć od normy innym pracownikom. Gdy na rozprowadzeniu zmiany jest hasło przyjęcie to zawsze zgłaszają sie te same osoby... Nowy lider narazie pokazuje się z miarę dobrej strony, ale i tak brakuje koordynatorów.

Zgodze się z tobą ta firma to porażka najbardziej nie polecam pracowałem tam ponad rok i po długim czasie dostałem podwyżkę żal mi tej firmy i najbardziej to brygada A jest najgorsza jak dobrze wykonujesz swoją prace to każą ci robić więcej zero szacunku do pracownika ten zakład powiniem się wstydzić że tak traktują ludzi nie polecam

Prawda

Praca jest naprawdę w porządku, atmosfera jest super i kierownictwo jest normalne. Niestety minusem są nędzne zarobki.

Jak wygląda ścieżka awansu w PDC Logistic sp.zo.o?

?

Możesz najwyżej awansować na picku, żeby nie chodzić to balbinkę dostaniesz.

Zann

Witam, pojawiło się ogłoszenie że zatrudnią technika serwisu. Jakieś opinie o dziale serwisu ? Jest co robić ? Częste awarie ? Jaka atmosfera panuje w firmie ?

janosik
@Zann

Dział jak dział, albo kręcisz sie cały dzień bezcelu żeby pan kieras nie poczul się urażony i palisz franka, albo robisz rzeczy, które potrafi najgorszy młot umysłowy.. co do awarii, dziennie jest ich wystarczająco abyś udał się do domu na mocnym nerwie, non stop maszyna się psuje ale to nie dadzą na to kasy.

Jak wygląda ścieżka awansu w PDC Logistic sp.zo.o?

Qwerty

A jest coś takiego w ogóle? Bo od dwóch lat pracuję i pierwsze słyszę :D

pjks

Dramat firma, proces rekrutacji to żart, a jak już Ci się uda to siedzisz na bombie i nie wiesz kiedy wymyśla jakąś wymówkę żeby Cię zwolnić :)

x x x

Po rozmowie rekrutacyjnej p. rekruter nie bylo zadnej informacjo zwrotnej w sprawie pracy mimo ze romowa przeszla bez zarzutu.Nie polecam

?

Śmiechu warta firma. Pierw ludziom mówią, że podwyżek nie będzie, zaraz potem zleceniu podwyższają stawki. Pracownicy na umowie są poszkodowani. Nowi są źle traktowani, nikt się nimi nie interesuje. Chaos i wyzysk.

Aja
@?

Interesują się ale nie magazynierami, każdy inny dział czy foto czy zwroty patrzą na was jak na roboli tak samo góra, a jak ktoś tego nie odczuł to niech się nie zdziwi

Mmm
@?

Tak, nam powiedzieli że żadnych podwyżek itp a zlecenie ma teraz z 17 zl wyskoczyło na 19-20 zł i jest ich multum, chodzą jak muchy sniete w smole, wszystko w (usunięte przez administratora) mają bo mają lepiej płacone niż my, więc i my mamy dodatkową robotę podwójną, bo pełno missingow po nich do wyjaśniania i innych rzeczy ... tylko przeszkadzają i nam jeszcze roboty dokładają, a jak ktos próbował coś z tym zrobić że dlaczego tak jest że z zlecenie ważniejsze to go wywalili... ta firma jest nie kompetentna

@Mmm

Pracownikom na umowę o prace kręgosłup (usunięte przez administratora) wyjdzie, a zlecenie w tym czasie będzie się pałętać z wyższa stawką na pickowaniu czy od święta na packu. Z wyższą stawką przydałoby się uzupełnić siły na sorcie i bigach.

Polak Rodak
@?

To może idź gdzieś, gdzie tak nie robią? Bo jak dajecie się robić sami, to przykro mi.

Polak Rodak
@Mmm

To chyba nie wina zlecenia ze ma więcej płacone od was, a wasza głupolki, że dajecie się tak (usunięte przez administratora) i tam pracujecie xD

@Polak Rodak

Chyba nie ciężko się domyślić, że w obecnej sytuacji najzwyczajniej 95% firm nie rekrutuje. Także daruj sobie komentarze tego typu panie super zarobiony bo nie bez powodu znalazłeś się na tym forum.

Mag
@Aja

No tak niby Nas od siebie rozdzielili a to nie prawda, bo są osoby np zlecenie albo Ci co tylko na ranki pracują to są w dwóch grupach na zmianę, więc co to ma być że mamy nie mieć ze sobą styczności A mamy cały czas... kadry chcą żeby do nich w maskach wchodzić, bo jest dużo nowych...no ale my musimy mieć z nimi kontakt to już nie jest ważne że bardzo nas firma naraża zatrudniając tłumy nowych, tak samo autobusy, bo nie chcą nam załatwić, jeszcze powiedzą żebyś wychodził wcześniej z domu i z Dąbia są aż 3 autobusy, tak tylko że z Dąbia już nie chcą zabierać bo są już pełne... I z powrotem to samo jest wieczorem z kablowej na piechotę do Dąbia bo nie zabrał już, jakoś dhl i abc potrafią zadbać o pracowników i mają po 5 autokarów u nas by jeden wystarczył na 3 zmiany, ale po co ehh ....

Mini

No było że gościu po zawale i się doczepili że czemu nie ma normy.... A normy wiadomo czemu podnieśli przez zawody z grupy A kto ile najwięcej zrobi i ile się da, no da się więcej ale za to jest tyle błędów że cały dzień są wyjaśniane zawieszki, bo tylko i wyłącznie błędy, no ale rekord jest dziennie na reloudach A że inni wyjaśniają cały dzień to już mają gdzieś. Paranoja

Zostaw merytoryczną opinię o PDC Logistic sp.zo.o - Szczecin

• Jak się pracuje w PDC Logistic sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy PDC Logistic sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PDC Logistic sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PDC Logistic sp.zo.o
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Kablowa 1
    70-895 Szczecin