Opinie o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Jasiu

Czy to prawda, że zwolnili nowego dyrektora, który wszystko zabierał?

Kolombo
@Jasiu

Skoro nie jesteś w temacie to co cię to interesuje osobniku szukasz plotek poszukaj gdzie indziej może zajmij się sobą nie twój interes.

@Jasiu

Tak

Czy można w Borgers liczyć na jakieś dodatki?

Dżesika

Tak. Wczasy pod gruszą, świąteczne i zwrot kosztow dojazdu i kredkowe. Paczki na mikołaja musisz się zapisac na zabawkę, ale jak juz ty i mąż pracujecie razem w tej firmie to dziecią nie nalezy się druga paczka. No i super zabawa mikołajkowa w tym roku, aż w hotelu Milenium w Lca. Wczasy i swiatwczne dostajesz od wysokosci dochodu calej rodziny (absurd! Wszyscy pracownicy tak samo zapierniczają na socjal i powinni wszyscy po rowno dostawac! Tak samo z paczkami. Nie masz dzieci nie masz paczki, nawet jak chcesz siostrzencowi czy bratanicy wziac! Nie nalezy ci sie, a w innych zakladach nawet jak masz dorosle dzieciaki to wszyscy dostaja tak sama!) A i zwrot kosztow jest chyba powyzej 7 km od zakladu w jedna strone dopiero dawany, takze Ci z wilkowa i zlotej musza na powietrzu jezdzic...

Michael

Chciałbym tak zobaczyć tych pasożytów z góry robiących przy maszynach za takie pieniądze, i powiedzieć im że premii nie będzie w tym i owym miesiącu najgorsza firma pod względem traktowania......... brak słów

Mariusz
@Michael

Ja dostałem premię 500 zł i nie narzekam.

@Mariusz

Skoro jesteś wśród osób, które otrzymały premie, to mógłbyś napisać jakie warunki należy spełnić, aby móc kwalifikować się do otrzymania tego dodatku? Mam nadzieję, że warunki premiowania są jasno określone przez pracodawcę.

@Mariusz

Skoro dla Ciebie 500 zł premii jest ok to widać, że masz niski próg własnej wartości.

Baska
@Mariusz

Szybka łaska pod stołem i jest premia

Xyz

Proponuję zebranie wszystkich mistrzów I liderów wyjaśnienie sobie pewnych kwestii co kogo boli bo każdy ma coś sobie do zarzucenia. Wszyscy uważają że są najlepsi w produkcji inne zmiany są nic warte chyba ktoś zapomnial po co tam jest. Robia sobie pod górkę WSZYSCY.. polowa osób nie nadaje się na te stanowiska

Tak jak ty
@Xyz

Sądzę że skoro tak piszesz może jest w tym coś a wręcz na pewno może dobrze by było posłuchać pracowników z Lini produkcyjnej a nie wiecznie patrzeć się na siebie ludzie z produkcji wiedzą i robią zapewne więcej jak ty więc nie w twojej rzeczy się wypowiadać na ten temat lepiej kogoś pogrążyć szkoda że sam z siebie nie wyciagasz wniosków najpierw ocen siebie a potem krytykuje ludzi a pewnie ideałem nie jesteś

Wanda
@Tak jak ty

Wnioskuję, że atmosfera i relacje w Borgers są mega słabe. Na zarobki ktoś też narzekał. Zastanawiam się co w takim razie Was wszystkich trzyma w tej firmie, może te premie, które podnieśli są jakieś dobre?

@Wanda

Atmosfera? Lepsza jest w kosmosie.

Hefalump

Borgersem rządzi ELITA SKRUPULATNA ELITA JAK KOMORNICY SZUKAJĄCY PIENIĘDZY z tych ludzi co (usunięte przez administratora) na produkcji bez dodatkowej przerwy która jest zabrana od dłuższego czasu. Śmieszne zakazy wyjścia na papierosa oczywiście to dotyczy tylko pracowników z produkcji bo pracownicy biurowi maja przywileje ha ha. Zamiast podnieść ludzią pensje podnieśli premię którą zawsze można przyciąć lub zniwelować do zera za byle (usunięte przez administratora) Ciekawe czy w biurach też tak mają nie sądzę ich to przecież niedotyczy. Na hali śmierdzi , zadymienie że czasami jeden drugiego nie widzi , a okna to są tylko na pokaz . Zrobili by w końcu coś pożytecznego dla ludzi za tą harówę np: 6% podwyżki dla każdego i na święta raz w roku dali by 1000 . Nie zbiednieli by w cale. Tylko czy oni umieją doceniać ludzi ?!

Byle co

I jak chłopaki blondyna się ulotnila bo wiedziała czym to jej grozi a wszyscy na pożegnanie wielkim w pewx brawo jestem pełen podziwu tak narzekać a lecieć za gownem które śmierdzi z daleka oby się ułożyło jak najsuperhujowo. I Wenecja i sri lanka i Francja elegancja bez pozdrowienia

(usunięte przez administratora) Pan Dyrektor może za jakiś czas przyjrzy się tematowi bo w końcu firma jest w dobrych profesjonalnych rekach nastawionych na zarabianie pieniędzy.

@pracownik

Pani liniowiec też jest zatrudniona po znajomosci. I to wlasnie od strony rodzinnej dyrektora. W takich firmach zawsze gora bedzie ustawiac swoja rodzinę.

Wanda

Przejrzałam stronę internetową Borgers i wygląda na to, że firma szuka pracowników. Zainteresowanych ich ofertami pracy proszą o kontakt z działem personalnym. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje i dane kontaktowe: http://www.borgers-group.com/de/karriere/polska/?no_cache=1 Praca w jakim charakterze by Cię interesowała?

Ankietowicz

Wypełnialiśmy ankiety na temat satysfakcji pracownikow naszego zakladu. Obiecano nam wyniki ankiet do 4. Października. Mamy dzis 16 wyników nadal nie ma. To już kolejny raz gdy coś obiecujecie i nie dotrzymujecie słowa.

Elektromechatronik

Czemu Borgers wciąż szuka jakiegoś Elektromechanika?

Biedak

Dziś w kantynie ogloszenie podwyżki cen za pakiety medicover... No fajnie...szkoda tylko ze nasze pensje nie ida w górę tak jak ceny wszystko.

Brawowy

Może mi ktoś powiedzieć po co te premie duże jak nie ma ich prawie wcale na tej wypłacie . To jakaś kpina . Zapitalam .. zapitalamy jak głupki , słuchamy krytyki lub motywacji takiej aż się odechciewa za coś co wg nie jest nasza wina , ze coś nie wyszło . A tu upitalaja większa cześć premii . W tym miesiącu to moja najmniejsza wypłata brak sobót ,brak prawie premii . Jak tak dalej ma to wyglądać lub coraz gorzej to jaki to sens. A naprawdę pracuje już tyle i jestem dobrze wyszkolony w tym co robię , ze raczej taki człowiek myśli o tym , ze może liczyć na jakaś podwyżkę małą by jakieś 2 stówki więcej wpadło ???? A tu taka niespodzianka ze o 1000 prawie mniej dostali ludzie . Porażka .. niezłe docenianie starych pracowników a o nowych to już nie wspomnę przyszli z myślą zarobkowa dostają ledwo 2 tys a stary pracownik 2700 w uj . Ciekawe czy tak z kadry z tych biur upitalaja premie bo to raczej ich jest obowiązek by ogarnąć o co chodzi i czemu nie wychodzi to tak jak myśleli ze wyjdzie . To oni ustawiają parametry na maszynach , sprowadzają maty i klej to ze wszystko jest ujowe i wychodzic nie chce to wyłącznie przez to wymyślane . W tamtym roku jakoś wszystko chodziło i tak wielce premie dawali do wypłaty na soboty potrzebowali a teraz .. żeby płaczu nie było ze znowu w plecy są i tyły maja straszne . Pracownicy ze starym stażem i wyszkoleni się posypią z takim traktowaniem ..przyjdą nowi i ciekawe kto ich wyszkoli i czy tak sprawni będą jak staży . A przy tym co w tym miesiącu było to nie wiem czy ludzie nawet nowi na długo zostaną . Człowiek jak przyszedł i był na adecco jeszcze więcej zarobil i to o wiele więcej gdzie potem był na borgersie to tez ładnie było .. a teraz porażka .

Chemik
@Brawowy

Za dojazy też mają zabrać dodatek bo sie dyrektorowi ten pomysł nie podoba

Brawowy
@Chemik

Pięknie . Co za łeb rygor , rygorem to ja rozumiem . Trzymać porządek na stanowisku , zasady bhp przestrzegać ale ucinać premie pracownika ciul wie szczerze za co to śmieszne xd Weź tu pracuj .. przecież nasze zarobi zamiast się zwiększyć po długim okresie pracy w tej firmie zmniejszają sie do zarobków w sklepach typu biedronka itp. Nie dość , ze jedziemy tam pracować i słuchać , ze to co źle wychodzi to z naszej winy a dobrze wiemy , że nie.. to jeszcze z tak wielkiej premii co to chwalili , że 800 zł będzie wow .. to teraz nawet połowy tego nie dostaniesz bo dziś się dowiedział człowiek cytuje mniej więcej „cieszcie się ta premia w tym miesiącu bo za miesiac będzie mniejsza za scanie” śmiech na sali xd I jeszcze za dojazd a co tam stać was na tankowanie z takiej wypłaty co dostajecie na cha wam więcej xd Już nie wiem jaki prezes byłby lepszy ale tamten pierwszy chyba mimo popisów i rzucania wszystkim na hali jakoś nie wnosił upitalania połowy wypłaty pracownika i wręcz za jego kadencji czy jak to tak określić ludzie co jakiś czas dostawali premie i ta ocenę pracownika a to czy się interesował czy nie czy co tam robił to ciul ważnej ze dobrze płacone było i można było skorzystać z dorobienia sobie w sobotę i nawet czasem w niedziele bo straty były . Teraz to kupują rzeczy i chyba z tego powodu ucinają nam premie . Przecież to my mamy płacić . Ciekawe czy tak w Niemczech zmniejszają zarobki pracownika . Wątpię

ON ...4
@Brawowy

A MOZNA ZAROBIC W BOCHOLT NA DAWANUIU (usunięte przez administratora) ZNACIEJA?

@ON ...4

A ile zarobiłaś/eś??? chwal się szybko nam tutaj;p-))) moźe zrobisz za to impreze zakładową?;p-))

wielbiciel

jak tam po wybuchu gazu są jescze chętni do pracy w tym nie wypale

Wielbicielka...
@wielbiciel

A dobrze wszyscy się mają..Ja mam chęć i wenę do pracy jak nigdy dotąd....A co? masz jakiś problem?

@wielbiciel

powiedzcie DANUSI K że na razie czekam

Kolega
@Wielbicielka...

aż tak ci dobrze że do niemiec uciekłaś? tam tak dobrze prawda?

ON
@Wielbicielka...

a wiecie jakie scenki się dzieją w niemczech w hotelu?

@ja

dobrze ci radze i wiesz co zrobie

@ja

Czekaj,pokornie czekaj......A przekazy zrób sobie sam/a....;-)

@ON

Skakałaś/eś z okna? ni jak było? lądowanie na glebie czy na balon?;-)

Pracy jest dużo, praca nie jest lekka a place nie adekwatne do wykonywanych prac. Niby premia większą o te 300 zł brutto a cóż tego jak i tak każdy będzie miał z tego zabierane bo zawsze coś........

Łukasz

Czemu płaca nie jest adekwatna do Twoich obowiązków? Na jakim stanowisku pracujesz w Borgers? Komentarze o tym będą cenne.

Nie polecam pracy w borgers

Tego tego

Brawo w końcu słuszna decyzja pani pudel zdegradowana na szczęście i spokój zaistnieje na produkcji nareszcie ktoś przejrzał na oczy w końcu będziemy mogli spokojnie pracować i się skupić na naszej pracy od tej osoby zero pomocy zero zaangażowania i zero normalności z. Niebieska

Misiek
@Tego tego

No pudel to znaczy to coś czyli fatum na z niebieskiej wiadomo o co i o kogo chodzi cud natury a odrębnie nie cud tylko zero i porażka życiowa

Może.
@Tego tego

.A czemu pudel ????????????????

Niebieski A
@Tego tego

Moze czasami trzeba powiedziec prosto w twarz na boku a nie ukrywac swoja opinie. Moze lepsze bedzie wyjasnienie i poprawienie bledów a nie dalej zapetlanie sie w tym samym. Dziekuje pozdrawiam. Pif paf

Wierzaca
@Niebieski A

Uwierz na słowo ale ta Pani jest na tyle niedojrzała emocjonalnie a przy tym jeszcze tak zakochana w sobie że nie masz prawa zwrócić jej najmniejszej uwagi. A gdy przypominasz jej jak sama sie zachowywała jeszcze na miejscu operatora to właśnie Ty jesteś najgorszy i jedyną jej obroną jest mistrz zmiany (ktory wierzy jej we wszystko i od samego początku uważał Ją za najlepszą Panienke na produkcji ktora pracuje najlepiej i najdoskonalej)do ktorego leci, kłamie, opowiada niestworzone historie i grozi naganami tylko po to by zemścić sie na właśnie takim operatorze który zwrócił jej uwage.

Abcd

No w końcu odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku z uszanowaniem P. DYRKTORZE w końcu będzie porządek na tej firmie najwysza pora pozdrawiam

Premia
@Abcd

Chyba jesteś pracownikiem który obecnie przebywa na delegacji. Jeśli tak to sie z Toba zgodze dyrektor pozwolił wam siedziec tam do lutego macie 100% premii i jeszcze platna delegacje wiec wam na rękę jego rządy. Nam prracownika w polsce nie jest tak wesolo. Miały być podwyżki w maju - nie ma podwyżek, piekna podwyżka premi 920zl pieknie to wyglada na papierze lecz w rzeczywistości dostaniemy tylko 200zl za to ze chodzimy do pracy bo odpowiadamy jako caly zaklad ale co ma pracownik pracujacy na scani do sftp lub pracownik vs30 do stani a nie wspomnie co ma logistyka do naszych miękkich miejsc czy dziur lub fałd? Uwierzcie mi czlowiek ciężko pracuje i chcialby zarobic a tu nawet w sobote nie moze isc juz do pracy by dostac troszke grosza, nawet juz za szkolenia nie chca placic...za nic maja nasza ciezka prace

MIŁY
@Premia

pieniądze to pikuś dziś będzie sensacja z Bocholt

Obecny
@MIŁY

Sensacja tzn

Może.
@Premia

Zaczną odchodzić, przyjdą nowi tylko szkoda ludzi wyszkolonych , pracy jest dużo . zobaczymy co będzie..

dżesika
@Może.

i to jest sensacja, że ludzie zaczną się zwalniać? żadna, jak tak zaczną nas na premii rypać i będziemy praktycznie gołe podstawy zarabiać. Przecież nie trzeba dawać pracownikom premii, lepiej powiesić głupie lustro i wydawać na inne bzdety.. jest coraz gorzej.

Ciekaw
@dżesika

Właśnie po co to lustro? Ono ma mnie motywowac do pracy? Widząc codziennie taka twarz to strach! Dajcie podwyżkę a moja motywacja wzrośnie tak jak poprawa mojej twarzy. Bedzie mnie stac na maszynki dżilet a nie biedronka...

@Obecny

odezwij sie ja nie zartuje

@Obecny

do D K dobrzeci radze odezwij sie i odblokuj

dżesika
@Ciekaw

Szczerze? Nie mam pojęcia po co wieszaja takie rzeczy. Jak ktos sobie nie wbije pewnych zasad do głowy to żadne lustra i tablice nie pomogą. Ale cóż my możemy, tylko zapier..... na resztę.

@dżesika

Jak aktualnie wygląda sytuacja z premiami w firmie Borgers? Wspominaliście coś o zmniejszonych premiach, dlatego jestem ciekaw, jak obecnie wygląda sytuacja w tym zakresie. Ktoś z Was mógłby odpowiedzieć?

Sierżant

P. Dyrektorze na litość boską weź się za całą kadrę z mistrzowki szczególnie p.R szwagier kierownik to myśli że mu wolno wszystko ????

Qaku

Witam, czy warto aplikować do was do firmy ? jakie zarobki po jakim czasie zatrudnienie na firmę ?

Romek89

Chciałbym aplikować do waszej firmy słysząłem bardzo pozytwyne opinie na temat zarobków. Pracuję już pare lat w innej firmie i jak usłysząłem że można u was zarobić 5000 zł na reke oczywiscie z nadliczbowymi to bylbym rowniez chetny. Czy tak faktycznie jest polecacie firme i atmosfere?. Chcialbym aplikowac na stanowisko pracownik fizyczny i powiazane stanowiska. Jestem chcetny do pracy dziekuje za podpowiedzi

Agrescik
@Romek89

Hahahahahah hahahahahahahahaha hahahahahahahaha 5000? hahahahahahaha hahahahahhahahahahh 5000?hahahahaha hahahhahaha ........ dobre bajki :D

Takata
@Romek89

Nie ma i nigdy nie było takich zarobków jedyne co mogę powiedzieć nie rezygnuj że swojej pracy bo cię się nie opłaci na pewno

My

4000 ok ale nie 5000

Zostaw merytoryczną opinię o AUTONEUM PL Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTONEUM PL Sp. z o.o.