Opinie o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AUTONEUM PL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTONEUM PL Sp. z o.o. w Złotoryja

Ina

Witam chcialabym się dowiedzieć czy są przyjęcia na pakowaczke i ile pakowaczka zarabia proszę o konkrety pozdrawiam

Aga

No a jak opinia nie wygodna znika natychmiast no cóż tych negatywnych ocen jest dość sporo warto się temu przyjrzeć

Ona
@Aga

Panowie o których była mowa.. Jak dzieciaczki w przedszkolu. Bo ktoś coś o nich napisał to kazali usunąć komentarze... Ja napiszę bez komentarza..

Chomont

Ten kto tam pisze o kilku firmach pewnie już tam pracowali i wywalili na zbity ryj. Tam ich nie chcą przyszli do Borgersa. Później gdzie? Nie ma pracy z waszym wykształceniem, z biurka pod biurko.

Kurczak

Sama praca ,nie jest ciężka /gorąco fakt/ale od kiedy odszedł kierownik J jest jakaś masakra ,nie radzą sobie z niczym , wszystko zwalają na produkcję traktują nas jak upośledzonych ...A tak pięknie mówią przy dyrektorze zawsze możecie do nas przyjść porozmawiać.... Myślę że kierownik oraz jego zastępca kompletnie sobie nie radzą . Czasem trzeba podejść do problemu po prostu po ludzku a nie służbowa i za wszystko (usunięte przez administratora)Dlatego szukam pracy nie mówię ,ze już odrazu ale myślę że uda się znaleźć pracę gdzie kadra jest ludzka.. zawsze powtarzam że wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobistą ..(usunięte przez administratora)

@Kurczak

Dokładnie , cała prawda jeszcze chwilę i będę nam czas w WC sprawdzać i wyliczać ...

Bobi

Co racja to racja, nie chodzi o to żeby jeździć po sobie ale każdy wpis każde słowo nie wzięło się od tak.Zapraszam szanowne biura i mistrzów na pokazanie jak to wygląda wszystko w praktyce,teoretycznie też potrafimy dużo mówić całą w tym prawda że nie potrafią nic prócz włączenie komputerów i ekspresu do kawy. Cała w tym prawda, że pracownik tam jest nikim nie ma nic do powiedzenia ale mam nadzieję że to się zmieni,patrząc z góry jest fajne co?Mam nadzieję że z wyższego stopnia polecą te osoby które nie zasługują na to żeby robić coś dla tej firmy i też popieram pana Marco to on musi coś zrobić bo jak to się nie stanie to będzie dalej to co jest

Mały Miki

Zawsze można się zwolnić i iść do lepszej pracy, nikt nie trzyma kolegi na siłę, lepiej narzekać na forum. Lear, Faurecia, Gates czekają na Ciebie z otwartymi ramionami. Złóż podanie, może tam nauczysz się pracy , poznasz jak wygląda logistyka gdzie ma się na magazynie 10 tys. różnych części, wtedy przyjdziesz z pochyloną głową i ładnie przeprosisz, a nie tylko cały czas na murku przy Lidlu przesiadywać potraficie. Widać, że kolega boi się mówić o problemach otwarcie z Szefostwem, za to z łatwością przychodzi nocą wypisywać gorzkie żale. Cieszę się, że myślisz o logistyce nocami. Z taką kulturą i doświadczeniem myślę że znajdziesz prace marzeń nie w korporacji ale może w lodziarni.

Zaczynając od liderów i mistrzów nie nadają się do niczego, nie zanaja się na niczym, gnoja ludzi za nic, jak i by najchętniej nagany wypisywać częściej niż urlopy wypisywać, w Legnicy was nie chcieli to do Złotej przyjechaliście rządzić? Jesteście gamonie. Ludzie fizyczni pracujący tam są mądrzejsi a wy się wywyższacie. Jeden drugiemu loda niech robi. Biuro jestem pewien że nie wie jak praca wygląda co z czym się je. Kierownicy wogole są nie potrzebni bo i tak nic nie robią tylko utrudniają prace nam na dole. Dziwne pomysły o ulepszenie czegoś. Nas nikt się nie zapyta czy tak może być, czy tak by pasowało, jak wy to widzicie, nic z tych opcji. My tam pracujemy pamiętajcie gamonie i my się znamy na tym co robimy. Przyjdzie dzień że ludzi nie będziecie mieli i będziecie sami zapieprzać jak murzyni na maszynach i wózkach widłowych.(usunięte przez administratora)

Globus
@Andrzej

Puki tam nikt nie zrobi pożądku to tak będzie nawet będzie jeszcze gorzej dlatego musi ktoś z tym coś zrobić bo samo gadanie nic tu nie da niestety jest jeszcze dyrektor Marko z którym warto porozmawiać i powiedzieć bądź zgłosić do Niemiec

@Globus

Jedynie Marco może nam pomóc i skargi na wszystkich popisać

Smerf

Jakiś czas temu zapytałam się jednej z pracownic, jak jej się u nas pracuje. Ona tylko westchnęła i powiedziała, 'nie jest źle. Ale bardzo ją denerwuje, że gdy sprząta biura cały czas mop przykleja jej się do podłogi, a spod biurka nie może wręcz go oderwać!' Już wiadomo co robią pracownicy umysłowi 'tam na górze', biorący za swoją pracę ładną kasę. Pracując nawet ponad normę i w pocie czoła. Mówiąc wprost nie obrażając zwierząt, 'Walą Konia.' :)!

Bozena

Kiedy wrucom premie????

Były

Firma bardzo rodzinna.Awanse na zazadzie pokrewieństwa i rodzinnych powiązań. Przykłady w logistyce, planowaniu i na produkcji najlepszy przykład. Były kierownik produkcji awansuje swojego ziomka na stanowisko .. każdy kto pracował wie o co chodzi.Pracownicy z produkcji nie mają żadnych realnych możliwości rozwoju.

Agrescik
@Były

Myślisz że awansują szaraka z produkcji na kierownika produkcji? Człowieku obudz sie w jakim Ty świecie żyjesz? W kazdym zakładzie jest tak samo nie tylko w Borgers

@Agrescik

Nie w tym rzecz. Chodzi o układy które tutaj są. Ludzie bez kompetencji po znajomości idą w górę a na pracy się nie znają. Firma która nie ma perspektyw, tylko bieżącą sytuację.

Robotyka

Zgadzam sie w zupełnosci

Laska
@Były

Ten zastępca kierownika produkcji to prawdziwy Demon zarządzania...

Upscare

Jeden zakład, dwóch kierowników produkcji, trzy zmiany: równa się nierówny rachunek. Powiem że tak nierownego traktowania zmian jak żyje jeszcze nie widziałem. Cokolwiek zrobi zmiana zielona i niebieska = dobrze wykona prace, przejdzie audyt, zdobędzie 5s, udoskonali produkje, osiagnie target, wyniki są rewelacyjne, ludzie staraja sie jak mogą pracując w pocie czoła to i tak brawa i szacunek splynie na zmianę ŻÓŁTĄ. Ta oto zmiana jest pasozytem zakladu nic dobrego nie robi, ze wszystkimi wchodzi w konflikty, pracownicy nie maja poszanowania liderów, liderzy pracowników. A dlaczego zmiana pomimo tego jest najlepsza? Bo ma cholerne wsparcie kierownictwa ktore ma oromne powiazania z tą zmianą. Nasze kierownictwo produkcji posypało sie z odejsciem początkowego kierownika. On był filarem trzech zmian.

Koza

Masz namyśli jednego z liderów na K. ? Jak to już wszyscy wiedzą o jakiego lidera chodzi :) Lider sam sra w swoje gniazdo , co za firma .

Koza

Szczerze to pracuję już prawię trzy lata i nikt chamsko do mnie się nie odezwał , ale faktycznie tak jest , to to zgłoś i dlaczego anonimowo należy mieć odwagą za prawdę Cię nie zwolnią .

@Upscare

Niestety podejście do zmiany żółtej aż kole w oczy... Faworyzowanie i wyolbrzymianie ich zasług. Ktoś chyba w tej firmie nie rozumie, że na wynik pracują trzy zmiany i te trzy zmiany zasługują na wsparcie, a niestety wypominane są tylko błędy. Żadne dzięki czy coś podobnie motywującego. Zarządzanie siła głosu się nie sprawdza a niestety tak jest. Przykładem zmiana żółta w 2019 roku... To samo zaczyna się dziać na całej produkcji.. Zero wsparcia

Zakręcony
@Były

Z takimi awansami i powiązaniami rodzinnymi wiadomo dlaczego firma jest w tym miejscu którym jest... Powodzenia mimo wszystko.

lobo

jak chcesz dobrze to jesteś wrogiem nr.1 nikt nie wie co bedzie robił za 5 min masakra z wyłuzdanym podejściem do ludzi i czynności pracownika, jeśli zgłosisz cokolwiek co nie pasuje kadrowiczom to szykuj się na nie przedłużenie umowy o prace bo za bardzo wnikasz w ich system hierarchii

Nieznany

Jak nie masz pleców to Cię zwolnią za nic.tutaj rządzą szwagry,synki,wujek,dziadki,babcię,żony i kochanki oraz cała rodzina pozdrawiam startuj powodzenia sa przyjęcia

Retr

Borgers chyba się będzie zwijam ostatnio zwolnili 30 pracowników

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Borgers? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Abcd

Gdzie znajde ogloszenie

Misiek

To fakt lider nigdy nie stanie za pracownikiem bo wiadomo pilnuje swojej (usunięte przez administratora) nawet jak cos nie prawda potrafi ci powiedziec w zywe oczy ze to ty klamiesz nie on i to na beszczelnego pracowalem w tej firmie prawie 3 lata i takiego (usunięte przez administratora) jakie jest w tej firmie na oczy nie widzialem jak sie uwezma na jedna osobe to beda po niej jezdzic jak po psie i tak wasnie robią Mistrzowie i liderzy to co sie dzieje w tej firmie to jest porażka kłamstwo goni klamstwo plota za plotą co nie doslyszysz to dopowiesz zazdrosc kolosalna wydlubuja oczy sobie prawie presja ogromna juz nie wspomne o(usunięte przez administratora) jedyne co to kasa dobra i nic pozatym ale i tak dlugo wytrzymalem pracujac tam praxujac i patrzac na ludzkie tragrdie postoj w firmie miesiacc minol i co covid 19 pozwalniali duzo ludzi bez slowa kazali przyjsc do pracy normalnie a tu niespodzianka i nikt nic nie powiedzial po prostu z (usunięte przez administratora) tak sie profesjonalni ludzie nie zachowuja ktorzy sa na poziomie powinni nam dawac przyklad a oni nas ucza jak gnoic innych slabszych brawo dla gory ludzoe wystrzegajcie sie tego zakladu co w rodzinie to nie zginie i tam tak jest brat siostra zona kochanka i (usunięte przez administratora) cala elita

@Misiek

Tak to Prawda co napisałeś omijajcie tą firmę z daleka bo naprawdę nie warto, ściągają ludzi po znajomościach na lepsze stanowiska , firma oferuje zero rozwoju dla ludzi i do tego powinni szkodliwe płacić na prasach , I te zwolnienia ostatnio sami się powinniście zwolnić bo firma kuleje nie pozdrawiam .

Robert

@Pracownik właśnie, i czy będą nowe wakaty po tej przerwie?

Kiedy zakład wznawia produkcje?

Ben

Jest to prawda ze Scania wycofala Auftrag?

Danuta
@Ben

A mogę wiedzieć o czym piszesz bo nie rozumiem twojego pytania?

Mirek

Witam, kiedy gdzieś będą szukali ludzi do pracy? Z tego co wiem nowe stanowiska pracy robią.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTONEUM PL Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTONEUM PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTONEUM PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTONEUM PL Sp. z o.o.