Opinie o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Słowianka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Słowianka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Slowianka Sp. z o.o.

Witamy, Jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko przedstawiciela nasza firma oferuje oczywiście podstawę plus prowizję. Dodatkowo każdy pracownik może być spokojny o komfort pracy, ponieważ nasza flota, to samochody nowe lub maksymalnie roczne. Pensja składa się z podstawy minimalnej, ponieważ zatrudniając kandydatów na stanowisko sprzedażowe nastawiamy się, że właściwa i wysoka część wynagrodzenia będzie wypłacana z tytułu prowizji. Dotąd nie mamy minimalnych progów sprzedażowych, co oznacza, że przedstawiciel zarabia już od pierwszej transakcji. Bardzo chcielibyśmy zadowolić wszystkich kandydatów, ale czasami bywa tak, że potrzeby oraz wymagania obu stron nie są spójne. Jeśli ktoś przychodzi do nas na rozmowę bez zaznajomienia się z profilem firmy, lub z pierwszym pytaniem czy może jeździć samochodem prywatnie, to nasze oczekiwanie nie są takie same. Naszą sprzedaż własną tworzą przedstawiciele, którzy w 80% są z nami od początku powstania tego kanału, oraz od otwarcia każdego z województw. Proszę nam uwierzyć, że cenimy sobie stabilny i ambity zespół ludzi i taki własnie zespół tworzy Słowiankę Nail Trends :) Pozdrawiamy serdecznie, Slowianka Sp. z o.o.

JA
@Slowianka Sp. z o.o.

Nie prawda. Jedną z Pań przedstawicielek (usunięte przez administratora) zwolniła w niedzielę wręczając jej wypowiedzenie do domu. Taka kultura.

@JA

Pani Agnieszko, Sześć przedstawicielek na siedem, to wynik ponad 80 %, więc nie jest to nieprawdą. Pozdrawiamy, Zespół Słowianka

Nie polecam współpracy z firmą Slowianka

Pazur
@Marek

A można wiedzieć dlaczego? Są jakieś konkretne powody?

Tomasz

Idealnych firm nie. Każdy ma możliwość wyboru swojego miejsca do pracy.

Handlowiec

Firma obecnie poszukuje ,,mobilnego przedstawiciela handlowego" Jestem po rozmowie i chcialbym sie podzielic informacjami jakie uzyskalem, aby byc moze zaoszczedzic komus czasu. A wiec od poczatku: Odpowiedzialem na ogloszenie w piatek o 14:00, przed 16:00 juz zadzwonili, co wydalo sie mi juz mega podejrzane, rozmowa w pon o 10:00, ok jade. Na miejscu pan rekrutujacy kompletnie nie przygotowany, zapytal mnie na jakie stanowisko aplikuje. Nastepnie bez sprawdzenia czy w ogole nadaje sie, jakie mam doswiadczenie, co robilem w poprzedniej firmie, generalnie null Pan od razu przedstawia mi warunki: -pierwszy miesiac okres probny dostaje kuferek i komunikacja miejska akwizycja po salonach, oczywiscie podstawa nie istnieje MIMO ZE W OGLOSZENIU PODALI ZE PODSTAWA+PROWIZJA Placa 20% prowizji, o rodzaj umowy nawet nie chcialo mi sie pytac. Oczywiscie nienormowany czas pracy, nie ma podstawy sama prowizja to tez sam sobie organizujesz czas pracy. Podejrzewam, ze szkolenia tez nie ma. Po miesiacu jak sie sprawdzisz to kupia samochod. Juz to widze, jak sie nie sprawdze to miesiac w plecy, a jak sie sprawdze to po co kupowac auto skoro dobrze mi idzie? Podsumowujac na samym starcie klamia, ze jest podstawa, po czym okazuje sie to zwykla akwizycja, jaki powazny przedstawiciel jezdzi tramwajem do klienta? Jaka powazna firma pozwala sobie na cos takiego? Po drugie nie weryfikuja w zaden sposob kompetencji, podejrzewam, ze nie placac podstawy biora kazdego kto bedzie chcial. Po trzecie fakt, ze Pan rekrutujacy(?) Nie spodziewal sie mnie pokazuje ze jest spory przemial kandydatow, wiec pracownica umawia spotkania jak tylko ktos odpowie na ogloszenie. Nie podwazam mozliwosci zarobkowych, bo moze produkt doobry i da sie zarobic. Ale to mi pachnie akwizycja, a nie powazna praca handlowca

Brawo
@Handlowiec

No i to jest porządna ocena. Od początku do końca. Oby więcej takich na tym śmiesznym portalu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog produkcji chemicznej – branża beauty w firmie Słowianka Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Po zaproszeniu na spotkanie rekrutacyjne stawilem się na wyznaczone miejsce i czekam. Niestetety spotkania nie było. Po kilku wykonanych telefonach otrzymalem informacje ze prezes musiał pilnie wyjechać. Mało profesjonalnie. Od pracowników oczekują rzetelności a sami...

Kom.

Nie polecam pracy w tej firmie.

ona94

Rekrutacja, bo w przypadku tej firmy warto o tym wspomnieć.. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejście do rozmowy kwalifikacyjnej. Ale od początku. Ogłoszenie na specjalistę- ogólne zadania i wymygania. Na drugi dzień po wysłaniu-odp i zaproszenie na rozmowę. Ładnie i profesjonalnie wyglądające biuro. Dojazd jak dojazd- do przeżycia Po przyjeżdzie do biura, musiałam chwilę poczekać, gdyż prowadzona była rozmowa z innym kandydatem( w salce z której słyszałam wszystkie pytania i odpowiedzi;p) Gdy już mnie poproszono-pani ubrana jak do spania(ale nie oceniam) zadała następujące pytania -gdzie Pani pracowała? (wprost powiedziała że nawet nie spojrzała na cv) -Ile chce Pani zarabiać? Nie zapytano nawet czym się zajmowałam, jakie mam doświadzcenie, nic -kolejne pytanie, czy mam doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem? odp nie, bo jestem specjalistą, po czym oburzenie że oni szukają menagera a nie kogoś na niższe stanowisko. Nie ma doświadczenia więc generalnie kobieta dała do zrozumienia że nie mamy o czym rozmawiać. Powiedziałam, że ogloszenie nie było na menagera tylko na specjalistę. Cisza..Oświadczono również że jest możliwość na asystentkę ale za najniższą krajową! 1500 zł. Rozmowa nie trwała nawet 10 min.

onomatopeja

Witam. Słowianka nails sp z o o , mam nadzieję że powyżej chodzi właśnie o tę firmę bo również chciałabym się podzielić opinią po rozmowie kwalifikacyjnej na przedstawiciela handlowego. Wynagrodzenie: minimalna krajowa (choć w ogłoszeniu jest napisane "atrakcyjne wynagrodzenie"). Rekrutacja: Opóźniona ok 20 min, wszystkie rozmowy odbywają się w Krakowie (jechałam 150 km w jedną stronę), Pan rekrutujący nie miał mojego cv, nie wiedział jak się nazywam, myślał że jestem na inne województwo. Zadał jedno pytanie i w zasadzie to był koniec rozmowy. Drugie pytanie dotyczyło oczekiwanego wynagrodzenia. Po przedstawieniu jego warunków (najnizsza krajowa) dopytuję dalej, a więc: wymagają ok 40 spotkań dziennie (jak dla mnie abstrakcja, nierealne, gdzie czas na dojazd, raporty, budowanie relacji), baza klientów? tu odsyła do wyszukiwarek w necie typu pf, pkt. Rozmowa odbywa się w sali z której wszystko słychać, chcąc nie chcąc słyszałam każde słowo poprzedniczki. Jak dla mnie strata czasu, pieniędzy na paliwo, energii. Dno rekrutacyjne. Nic nie oferują a wymagają cudów. Szczerze nie polecam.

betka
@onomatopeja

Dokładnie jest tak jak opisujesz, ja jechałam na spotkanie trochę mniej bo 90km w jedną stronę. Rozmowa(usunięte przez administratora) powaliła mnie od razu. Pan w ogóle nie wiedział w jakim celu ja przyjechałam, na sto procent nie zadał sobie trudu przeczytania mojego CV. Moje doświadczenie w sprzedaży to ponad 18 lat a Pan (usunięte przez administratora) się mnie pyta czy mam doświadczenie w handlu i czy wiem ze ta praca to jest nienormowany czas pracy. Pan zadał mi pytanie ile chce zarabiać po czy dodał, że oni płacą najniższą krajową i że resztę można zarobić na sprzedaży towarów i usług. Rozmowa trwała niecałe 13 minut i tylko dlatego że to ja zadawałam pytania. Buhahaha tyle to mogli mi powiedzieć przez telefon. Strata czasu, pieniędzy na paliwo i niepotrzebne nerwy. Kultura rekrutacyjna...hmmm nawet chyba nie chce się mi tego oceniac. Absolutnie nie polecam tej firmy!!!!!

Livka
@onomatopeja

Może jesteście zorientowani, czy we wszystkich województwach tak jest? Rekrutuję na przedstawiciela handlowego, jakiś miły Pan zadzwonił z informacją, że ok 15 grudnia przyjedzie do mojego miasta przeprowadzić rozmowę (mimo,że najbliższy punkt dystrybutora znajduje sie 150 km ode mnie). Samochód jest, telefon też. Nie wiem czego mogę się spodziewać po zarobkach, tzn. jeśli zaproponują najniższą krajową + premię to odpada...

Zostaw merytoryczną opinię o Słowianka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słowianka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słowianka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słowianka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Słowianka Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Dr. Józefa Babińskiego 71A
    30-393 Kraków