Opinie o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Słowianka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Słowianka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Ista

(usunięte przez administratora) Obiecują obiecują i nic z tego nie ma.

Polak Potrafi

Jako były pracownik tej firmy, radzę omijać ją z daleka. Wiele mógłbym napisać, ale czy to coś zmieni?! Dalej bedą ludzie m, którzy bedą szukać szczęścia w firmie Slowianka...(usunięte przez administratora)

@Polak Potrafi

(usunięte przez administratora):) Niezłe loty macie Panie Polak. Widząc czas dodania, to pewnie już znowu "po". Jako przedstawicielka zarobiłam za tamten miesiąc ponad 3500 zł na rękę. Czy to była ciężka praca? tak ale i uczciwa. Nie mam nic do tego, że moja kierowniczka wie co robię i gdzie jestem w czasie pracy. Nie wiem czego się spodziewają ludzie w sprzedaży . Po bułkę zawsze mogłam jeździć, nawet dwie :)

@Obecna przedstawicielka

Ciężka praca za 3500zl brutto I to już z prowizja prawda ???? .Gratulacje ! PH zarabia od 3500 do 6-8tys , kobietko w lidlu więcej byś zarobiła i jeszcze dostała różne benefity ;) i wiele więcej;). Powodzenia i gratuluje perspektyw na przyszłość napewno daleko zajdziesz

Obecna przedstawicielka

Na rękę, to NETTO a nie brutto. Mam prywatne ubezpieczenie zdrowotne i Multisport. To jest właśnie poziom tu piszących

Benek77

Po pierwsze . Nie można korzystać z auta prywatnie ,nawet do sklepu po jedzenie żeby mieć na drogę do pracy,nie możesz podjechać nawet na swój koszt ,bo(usunięte przez administratora)siedzi chyba całymi dniami na GPS i sprawdza gdzie jeździsz, niedługo nawet czasowo będzie sprawdzała ile u klientów jesteś w salonie ,a Ty musisz się tłumaczyć po co dlaczego i czemu tak długo. Po drugie . Ta firma nie szanuje pracowników , izolują nowych PH od starszych żeby tylko ktoś czegoś nie powiedział i żeby czasami nowi PH nie dowiedzieli się za dużo jak jest naprawdę w firmie. Po trzecie . (usunięte przez administratora) Firma naprawdę ma dobre produkty ,ale dobrymi produktami nie da się utrzymać pracowników (usunięte przez administratora)

Były pracownik !!!
@Benek77

szanowny Benku 777 nareszcie ktoś sensownie napisał całą prawdę o firmie(usunięte przez administratora) gratuluję odwagi wspaniały wpis!!!!! wszystko się zgadza Brawo brawo brawo masz rację produkt jest naprawdę super ale niestety tylko produkt samym produktem Firma się nie utrzyma jak nie będzie dobrych pracowników i nie będzie miał kto pracować , bo niestety ale w tej firmie zmienia się pracowników jak rękawiczki(usunięte przez administratora)

Były pracownik !!!
@Benek77

Dla sprecyzowania pracownicy byli bardzo dobrzy ale niestety albo są zwalniani albo sami odchodzą!!!!

@Benek77

Do kierowniczki - niech ci nie będzie przykro, że coś osiagasz w życiu. Sfrustrowane niedorajdy muszą się cieszyć opiniami na gowork. Każda z nas zgodnie z umową użytkuje samochód prywatnie w tygodniu, ale Benek77 jest chyba dodatkowo analfabetką.

Benek77
@Obecna przedstawicielka

Oczywiście zgadzam się ze w umówie jest to zawarte,ale umowa a rzeczywistość to już co innego , a co do opinii na gowork to po to jest ta strona żeby wyrazić swoją opinie więc każdy ma prawo napisać to co mu odpowiada a co nie ,a to ze prawda niektórych boli to już ich problem. Życzę powodzenia w tej firmie tak długo jak się da ,a wiem ze długo tam ludzie nie pracuja :-) . I nie jestem akurat kobieta tylko mężczyzna więc chyba OBECNA PRZEDSTAWICIELKO Ty masz problem z analfabetyzmem i czytaniem ze zrozumieniem.

Mam na imię :::. Pracowałem w Słowiance. Najpierw na rozlewie (usunięte przez administratora) Wszystko było w tej firmie ok. Na początku. Później też nie źle, firma się rozwijała, przychodziły nowe osoby itd. Tylko już wtedy zaczęła się rotacja, jakiej jeszcze w innej firmie nie widziałem.(usunięte przez administratora) Składanie wypowiedzenia komuś do domu w niedzielę no to dla mnie średnio fajne.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog produkcji chemicznej – branża beauty w firmie Słowianka Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Słowianeczka

Witam, pracuje w tej firmie od nie dawna i jedyne co mogę się wypowiedzieć to że atmosfera jest super, kierowniczka jest super i wszystko jest super ???????????? a jak ktoś nie umie pracować w tego typu branży z presją wyrabiania celów, to ofert pracy jest dużo ????????????

Rrrrraaaaak
@Słowianeczka

To życzę ci powodzenia w pracy oby ci się udało *zobaczymy za rok co będziesz mówiła o tej firmie ha ha ha

Słowik:)
@Rrrrraaaaak

Ja pracuję ponad rok i podzielam opinię Słowianeczki. Najlepsze jak dotąd miejsce pracy. Dziękuję , buziaki dla całego zespołu.

Ona

(usunięte przez administratora) Wszystko na początku ok, chociaż płaca taka sobie. Z rynkiem już dużo odbiegają. Porażka.

Magda P.
@Ona

Kołchoz ?! co ty masz w głowie. Chyba nie wiesz co to jest. Gdyby jakiejkolwiek firmy wszyscy byli pracownicy pisali opinie, to wyglądałyby tak dennie jak tu. Masakra co wy wypisujecie. Ja tu pracuję 6 miesięcy i nigdzie nie miałam takich warunków. Prowizje 10% , nowe samochody, konkursy, dodatkowe wolne , a wy piszecie, że oni są z Ukrainy. Oooo super istotne i na poziomie.

@Magda P.

No to zostało Ci pewnie jeszcze 6 miesięcy i wylotka . Tak tam się kończy karierę.

Magda P.

Witam, W Słowiance byłam na rozmowie w tamtym tygodniu. Przyszłam dużo przed czasem, więc miałam okazję trochę poobserwować. Dziwie się niektórym piszącym, bo akurat atmosfera wydaje się bardzo ok! Sama rozmowa bardzo przyjemna i konkretna, bez dziwnych i nudnych pytań. Warunki i szczegóły pracy b. dobrze omówione. Liczę na pozytywne zakończenie :)

@Magda P.

To ty sama nie wiesz co piszesz najpierw mówisz że pracujesz tam pół roku teraz wypisujesz że byłaś na rozmowie w tamtym tygodniu to weź się zdecyduj ile ty tam pracujesz bo sama nie umiesz się określić????????????????

@Ktoś 2

Nie mam nic wspólnego z osobą, która jest już pracownikiem Słowianki. Nadal czekam na telefon :(

daria

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: atmosfera przedewszystkim

Fffffjjjk
@daria

W firmie każdy boi się odezwać, nerwowa atmosfera

@Fffffjjjk

Bez przerwy kogoś zwalniają teraz też słyszę o zwolnieniu kolejnym .jak się odezwiesz to zaraz wylatujesz

Ktoś

Firma bardzo specyficzna.(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Słowianka Spółka z o. o.: Przede wszystkim słuchać pracowników a nie ich unikać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wysłuchać pracownika i go zrozumieć s nie unikać zamiatać pod dywan porażki

@Ktoś

(usunięte przez administratora) rady od kogoś, kto raz zrealizował cel, bo akurat była promocja :) Daj sobie dziewucho spokój, bo każdy wie, że ci podziękowali. Zamęt, to akurat ty robiłaś wydzwaniając do nas.

Fffffjjjk
@Ktoś 2

(usunięte przez administratora) Akurat ja realizowałam cele , Z firmy sama się zwolniłam/ zwolniłem ! Sama odeszłam/ odeszłem z firmy , nie znasz prawdy to nie wypisuj bzdur !!!! Popracujesz jeszcze trochę i ciebie też czeka to samo jak innych pracowników Adios

@Fffffjjjk

No rzeczywiście masz chyba rozdwojenie jaźni :) Może "realizował" cele twój kolega w głowie, bo nie realizowałaś w rzeczywistości. Co ty chcesz za żenujące wyniki i jeszcze o wszystko pretensje.

@Ktoś 2

Przestań wypisywać bzdury przestań kłamać !!!!! Jeśli tam pracujesz to dobrze wiesz jaka tam jest atmosfera wszystko na pokaz wydaje się ładnie pięknie a w rzeczywistości tak nie jest chcesz zawsze był zrealizowany !!! Pewnie ty nie osiągasz wyników i zazdrościsz weź się za robotę a nie wypisujesz bzdury

@Ktoś 2

I nie używaj mojego nicku i nie mieszaj !!!

Ktoś

Nie radzę Wam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora) Rotacja jakiej jeszcze nigdy nie spotkałem.

@Ktoś

Dokładnie w żadnej firmie nie słyszałem o takiej rotacji jak w tej firmie porażka

Magda P. 2345

Ja lubię pracę w Słowiance, fajny zespół :)

Ala

Firma bardzo dynamiczna więc nie wszyscy się dopasuja. Jest rotacja pracowników ale nie większa niż w innych tego typu firmach. Lubię atmosferę w Słowianka Spółka z o. o. za: Działanie zespołowe.

@Ala

Normalna rotacja ? Firma ma trzy lata i przewinęło się ponad stu pracowników. To jest normalna rotacja ?

Ala
@Ona

Tak jak pisałam, nie każdy się dopasuje.

Strada

Witam, pojawiła się oferta pracy na PH w Warmińsko- Mazurskim, obecnie mam prace ale chciałabym przejść do branży kosmetycznej i zastanawiam się czy warto...podstawa najniższa ale czy na stałe?? premia realna do wyrobienia?? Czy jeśli jest sprzedaż to trzymają cię na smyczy? z auta można korzystać prywatnie w razie potrzeby??

nikt
@Strada

strada podstawa na stałe...premia? zależy od Ciebie, nie wiem czy obecnie mają jakieś progi, auto nie wiem ale w większości firm tak można korzystać na swój koszt i nie do przesady.

SL
@Strada

Proszę przeczytać wpis z 03.04.2018 14:49. Pozdrawiamy :)

ciekawy

jakimi autami jeżdżą przedstawiciele handlowi słowianka ? z góry dziękuje za odpowiedz

SL
@ciekawy

Flota w 90%, to Toyoty Auris, pozostałe 10 % to Skody.

NEVERMIND

Witam,chcialbym cos dodac od siebie.Mianowicie pracowalem z dystrybutorem,wiecz praktycznie mnie ze slowianka laczylo tylko to ze mialem towar na samochodzie.Na poczatku nie wyobrazalem sobie jak facet moze pracowac i miec jakiekolwiek pojecie o paznokciach,teraz wiem ze to mozliwe.Na pierwszej rozmowie z dystrybutorem wszystko wyjasnione pokazane jakie sa progi,okazalo sie ze granica oplacalnosci to (..)tys zl.I w zasadzie wszystko bylo ok,ta granica byla przezemnie wykonana z 3 tys roznica na plus.,aaa zapomnialem dodac,umowa oczywiscie smieciowa,w zasadzie na tym moglbym skonczyc,ale wydarzyla sie dziwna sytuacja.Bedac w funduszu zdrowia,wyrobilem sobie karte nkuz(wakacje zagraniczne) a pani do mnie w okienku mowi ze od stycznia nie ma pan oplacanych skladek,wielkie oczy zrobielem,poszedlem sie zapytac jeszcze do innego okienka,i tam sie potwierdzilo ze bylem tylko zarejestrowany i nic wiecej.Moj,,szef,, mowil zeby sie nie martwic ze to jakas pomylka,masa wytlumaczen.I od tego momentu kiedy musial wpacic za kazdy miesiac +odsetki ,wszystko sie zmienilo w momencie stalem sie nieoplacalny i wlasnie konczymy wspolprace.Jestem ciekawy jak wygladala by ta praca bedac tylko i glownie pod Slowianka,widzialem oferty pracy ale zero odzewu mailowo jak i FB.Szkoda lubiałem ta prace ale niestety musze szukac cos innego,chyba ze cos pojawi sie na podkarpaciu.

Medi

Hahaha a czy Panowie zdają sobie z tego sprawę że żeby aplikować na takie stanowisko trzeba mieć minimum Pojęcia o stylizacji paznokci a nie wspomnę już o tym że sprzedawany produkt jest tu kluczowy, znam Słowianke jako klientka i tak uśmiechniętych i zadowolonych przedstawicieli handlowych jak w tej firmie nie znam ???? Amen

Nie polecam, praca nie adekwatna do opisu. Działanie na kolanie, bez organizacji i logiki osób przełożonych. Za mojej miesięcznej kadencji z firmy poleciało 8 osób. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Ty ch... byłeś nie lepszy ???? jak to się mówi ''kto pod kim dołki kopie...'' ????

kierownik magazynu
@Ktoś

"Ktoś" jest dla mnie nikim w dyskusji. Ja się nie boję ujawnić kim jestem. Zresztą ja nie obrażam. Jeśli obrażasz to nie pogadamy. To tylko świadczy o Tobie niestety.

Szanowna Słowianko. Ile osób zwolniło się z biura lub sami zwolniliście w roku 2018 - ponad 10 Ile przedstawicielek się zwolniło lub sami zwolniliście przez ostatni rok - 8 osób Sami się zastanówcie. Nie polecam tej pracy.

Slowianka Sp z o.o.
@anonymous

Witamy, Jeszcze raz chcemy podkreślić, że nasza firma nie rozwijałaby się tak szybko, gdyby nie pracujący w niej zespół ludzi. Większość pracowników, to osoby stałe. Poza tym nie ma firm, bez rotacji. Usilnie jedna i ta sama osoba robi wpisy, a my w nieskończoność udowadniamy, że nie jesteśmy garbaci. Za chwilę będziemy musieli poświadczać, że nie trzymamy ludzi w klatkach i nie razimy prądem :) Nawet te wypowiedzi nie blokują nas przed pozyskaniem fajnych i zaangażowanych ludzi do zespołu. W dobie czasów gdzie wszędzie jest hejt, i tak każda rozsądna osoba nie będzie kierowała się tylko anonimowymi wpisami. Lepiej naprawdę poświęcić ten czas na własny rozwój :) Pozdrawiamy, Zespół Słowniki

Słowianka

Takie rzeczy zgłasza się do Państwowej Inspekcji Pracy a nie na Gowork :) Rozumiemy, że jeśli pracodawca rezygnuje ze współpracy, to pracownik czuje niezadowolenie, ale co takie wpisy Pani życiowo to dają ? Czy nie byłoby prościej pracować uczciwie, zarabiać dobre pieniądze i czuć zadowolenie. Satysfakcja z hejtu, nie jest chyba dobrym rozwiązaniem. Proszę pamiętać również o tym, Nick anonymous nie oznacza braku konsekwencji za upublicznienie fałszywych oświadczeń, które wpływają na nasz wizerunek. Pozdrawiamy, Zespół Slowianka

Zostaw merytoryczną opinię o Słowianka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słowianka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słowianka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słowianka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Słowianka Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Dr. Józefa Babińskiego 71A
    30-393 Kraków