Business Lift

Opinie o Business Lift

Irys

Ogłoszenie z wczoraj i odpowiedzi nowy, komfortowy samochód wysokiej klasy z automatyczną skrzynią biegów, To prawda nowy smartfon służbowy, telefony na wykończeniu dostęp do naszych stałych klientów, którzy regularnie korzystają z usług kierowców, nie ma takiej opcji w Uberze stabilne warunki finansowe, które gwarantują Ci bezpieczeństwo i spokój.(usunięte przez administratora) pracę w miłym zespole.

Pantofel

Super praca, super zarobki, supwr fury... A co dokładnie się tam robi? Kogo lub co wozicie? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć?

Jrg

Super robota, pieniedzy kupa, a od siedzenia zaboli Cie d... ! :D

Obserwator

Takich firm jak Business Lift jest kilka w Warszawie. Użyczają swoje samochody do jazdy (usunięte przez administratora) Zarobki są uzależnione od systemu prowizyjnego firmy. Obowiązuje u nich system 12 godzinny. Pozdrawiam.

Ccc

W kwietniu zaczynam tam prace. Jednak jestem pelen wątpliwości. Nie ma tej firmy w krs, a i szkolenie było nie do końca wiarygodne. Czy ktoś może ma większą wiedzę na ten temat? Pozdrawiam

Under driver

Praca w trybie 12/24 lub 12/12. Biorą każdego. Duża rotacja. Nie trzeba nic umieć. Wystarczy prawo jazdy i niekaralność. Z tego sami możecie wywnioskować jakie są zarobki.

uber kierowca
@Under driver 13.03.2017, 15:42

Dokładnie tak. Ciężka tyrka na zmiane raz dzień raz noc po 12 h. Marne pieniądze.

George

Też pracuje w BusinessLift. Niby taki styczeń i luty słabe, pytam się kolesia z innej firmy ile zarobił w styczniu a on 1900 pln i narzeka, że mało klientów, że sezonowość, że ludzie chorują na grypę i w domach siedzą. A ja przytuliłem 2700 ! Jednak wszystko zależy od tego gdzie się pracuje :))) Pozdro wszystkim :D

dadsasfdga

No sorry ale jak zgodziłeś się na tą umowę którą oni dają to sam jesteś sobie winny...

majster

może ktoś odpowie konkretnie co to za praca? czy to zwykły Uber?

jatoja

może ktoś konkretnie się wypowie? Na czym polega praca to zwykły Uber czy coś innego?

Drick

Jak grochem o ścianę! Potrafi ktoś konstruktywnie odpowiedzieć na pytanie "Co lub kogo ma za zadanie przewozić kierowca w tych super nowoczesnych i wygodnych samochodach za ponad 3k złotych. Nikt z osób "zadowolonych" nie potrafi z siebie wydusić nic oprócz tego że fantastyczne zarobki i wspaniała atmosfera no i nowoczesne samochody oczywiście. W sieci nic konkretnego nie można znaleźć o tej firmie co jest bardzo podejrzanie. Szukając znalazłem tylko opinie podobne do moich i wcale nikomu się nie śpieszy żeby wątpliwości te rozwiać.

John

Cud miód, ja pracuje już pół roku i w końcu stać mnie na wynajem mieszkania w Warszawie. Nie muszę już prosić starych o kasę, ani dzielić lokum z obcymi osobami w bloku z wielkiej płyty. Jedyne co żałuję to, że tak późno znalazłem ogłoszenie :D

Mrciekawy

Czy ktoś w końcu odpowie na pytanie jak wygląda ta praca po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej. Jak narazie tylko zapowiedzi ale opisu brak.

Jrg

Jutro idę na rozmowę do oddziału w Krakowie. Jestem ciekawy co to za firma i na czym polega dokładnie praca. Po rozmowie napiszę czego ię dowiedziałem.

adamos36
@NowY 08.02.2017, 11:14
Hej, i czego się dowiedzieileś? Ja idę jutro na rozmowę w Wawie i ciekaw jestem czy warto... Może ktoś coś podpowie....

Witam. Pracujesz w tym miejscu? O co chodzi w tej pracy?

klus
@Jrg 07.02.2017, 16:39

iii???

Bill

Również nie mogę napisać złego słowa o nich, chociaż żeby zarobić to trzeba pracować. Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy" :) Wynagrodzenia są na czas, infolinia jest do dyspozycji pracowników 24h, a w biurze na Towarowej częstują pyszną kawą z pierniczkami... Ostatnio obiło mi się o uszy, że firma wchodzi z nową usługą "Black" i zamówiła już 5 Lexusów GS dla Warszawy. Narazie na próbę ale kto wie jak to się dalej potoczy, przecież Warszawa to największy rynek w Polsce więc na 5 sztukach może się nie skończyć. No cóż... nie mogę się doczekać przejażdżki Lexusem po Warszawce. Ciao.

Mark

Wreszcie trafiłem na firmę gdzie mogę się realizować i dobrze zarabiać. Początek roku może trochę słabszy okres ale i tak z wypłatą 3400 za styczeń nie ma co narzekać. Managerowie bardzo wyrozumiali i uczciwi, a podobno cały czas firma się rozwiją (nowe samochody, oddziały w całej Polsce), więc dla najlepszych pracowników awans jest kwestią czasu.

ee

Może być

Adrian

Jestem zainteresowany tą pracą mógłby ktoś podać jakiś kontakt do tej firmy?

dixi

Super firma. Super zarobki.

Ducat

Nikt nic nie wie,niby wszyscy zadowoleni,ale nikt nie napisał na czym polega ta praca.Dziwne???

Maaxxx

jakie auto dają? teren tylko warszawa czy dalej? prywatny kierowca, czyli taxi czy agentura z odlotów.pl?

lanser

szukaja kierowców, ale do czego? co lub kogo trzeba wozić? czy to jest taxi, busy do wożenia ludzi czy jakieś rzeczy?

Wariacik

Wszystko pięknie ładnie, zarobki na prawdę piękne na papierze, ale co trzeba dokładnie robić oprócz jazdy samochodem? Jazda po Uni? Ktos coś więcej napisze, czy trzeba czekać na rozmowe?

Jam

Ktoś coś się ???????co tam się robi ?????

Piter

Jestem po rozmowie, praca na nowych samochodach, umowa o prace po okresie próbnym, praca jako prywatny kierowca, zarobki wydają się ok, rozmowa przebiegła sprawnie i właściwie wszystko mi przedstawili. Na ten czas jestem zadowolony i ciekawy co będzie dalej.

Milko
@Piter 05.01.2017, 13:52

Podziel sie wrazeniami

add

byłem na rozmowie, (usunięte przez administratora) praca 12h i 24h przerwy,

Bary

Dawno nie pracowałem w tak konkretnej firmie. Szkolenie, pomoc w każdej sytuacji, pieniądze na czas. Serio nie myślałem na początku, że będę zadowolony... Praca prywatnego kierowcy zawsze mi się źle kojarzyła, a tu proszę. Oby jak najdłużej.

Bary

Michał P.

Pracowałem tam przez jakiś czas zanim założyłem własny biznes i ogólnie polecam, dobry sposób na zarobienie niezlej kasy bez tyrania jak wół. Zawsze znajdzie się ktos kto będzie narzekal bo chcialby zarabiać nie wiadomo ile najlepiej nie wstając z kanapy. Ja polecam, poza tym bardzo wygodne i nowe autka dają.

Michał P.

Jasiek

Pracuje w tej firmie od niedawna...plus za komfort jazdy w samochodach, plus za elastyczny grafik, plus za stały kontakt z kierownikami, plus za kase a ogólnie polecam da się u nich pracować!

Mojżesz

Pracuje już drugi miesiąc i jestem całym serduchem z tą firmą, normalni fajni i życzliwi ludzie i z niczym nie ma problemu jak człowiek pracuje uczciwie

Globetrotter

Bardzo fajna atmosfera pracy. Super obsługa w biurze - przyjemna miła atmosfera. Dobre zarobki. Chcesz pracować, to zarabiasz.

Wittex

Stwierdziłem że podzielę się opinią po pierwszym miesiącu, odebrałem swoją pierwszą wypłatę 3177,99 w grudniu i może dla kogoś to mało ale dla mnie jak za komfortowe waruni pracy to całkiem sporo. w poprzedniej pracy miałem 2200 i ciągle musiałem za czymś biegać a tu jeżdżę autem w automat skrzyni i hybrydzie. pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Bogdan

Super firma, fajne samochody, dobre zarobki. Pozdrawiam ekipe z Warszawy.

Bogdan

Byłem na rozmowie, mają samochody i szukają prywatnych kierowców.

on x

właśnie co to za praca napiszcie?

XYZ

Super firma. Super zarobki.

brickoman

POLECAM te pracę w 100% . Jeżeli masz dużo czasu i prócz pracy nic nie chcesz robić to aplikuj. Jeżeli jednak chcesz mieć jakieś życie towarzyskie to nie radze bo wypłaty Ci nie starczy ; )

diablo

ciekawe czemu znikają negatywne opinie

Wojtek

Jestem po pierwszej rozmowie. To nie Uber. Umowa o pracę. Jazda na zmiany.

nowy
@Wojtek 04.11.2016, 12:59
Jestem po pierwszej rozmowie. To nie Uber. Umowa o pracę. Jazda na zmiany.

hej, to co to jest za praca ?

gaga

Czy to jest firma taksówkowa?

gaga

Czy to praca w korporacji taxi?

Samozatrudniony

Wał jak zwykle. Nic nie ma za darmo, a już na pewno nie w Polsce! Gwarantuję Wam że jak nastaną tak cudowne czasy że kierowca kat. B za wożenie ludzi (bo rozumiem że o to tu chodzi)będzie zarabiał 4 k na rękę to jesteśmy w raju...ziemskim oczywiście.

Paweł

Coś tu grubo nie gra - nicki osób opisujących pozytywnie wydają się podobne (Tomi, Maru, Wiktorio Karu, Mario), część napisana serią jednego dnia (godz. 09:52, 09:54, 09:56) i jakby wg dziwnego schematu rodem z książek o psychomanipulacji tj. "okrągła suma, w poprzedniej pracy było mi źle + coś o kierowniku". Czy ktoś mógłby wreszcie opisać konkretnie tą robotę? Ta firma nie ma strony, a jedynie profil na FB ze 130 polubieniami!

jom

wszystkie pochlebne opinie wyraźnie wyglądają na wpisy osób z firmy...żadnych konkretów, a tylko bzdety

Mateusz

Czesc Powie ktos cos na temat tej pracy ?

mycek

Witam czy ktos podjal z ta firma wspolprace w krakowie. Jak wyglada kontrakt ? jak wyglada sprawa odpowiedzialnosci w razie kontroli itd lub urzednikow skarbwych. Ktos jakies doswiadczenia?

ABCD

Również czekam na opinię. Dzisiaj do mnie dzwonili z zaproszeniem na rozmowę ale odmówiłem ze względów, że nic o tym nie wiadomo tak naprawdę co to w ogóle jest :)

MiszczKierownicy

Spoko praca, wystarczy robić swoje. Dają wygodny samochod i łatwe w prowadzeniu. Wypłaty są na czas więc można polecić. Trochę trzeba popracować, za jednym razem za kółkiem, ale potem jest czas odpocząć i na koniec miesiąca przynajmniej wiesz, że nie jeździłeś na darmo.

Mario Bross

pracowałem prawie pół roku do momentu gdy udało mi się dostać pracę w Londynie i bardzo sobie chwalę ten okres spędzony tutaj, zawsze było o czym porozmawiać z kolegami, samochodu w automacie to jest to co zawsze było dla mnie najwyższym wyznacznikiem wygody a pieniądze no cóż zależały zawsze od zaangażowania więc jak ktoś potrafi 5000 zarobić w jednym miesiącu to znaczy że się da i pisze tu nie osobie bo mi przy trybie bez nadgodzin wychodziło zawsze około 3.400 - 3.800.

Zostaw opinię o Business Lift - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Lift