Opinie o Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. w Koszalin

AAA

Jaka konkretnie praca biurowa jest wykonywana, że mogą być co do niej ograniczenia w kontekście zdalnym? Chłopak widział ofertę z końcówki kwietnia dla operator CNC. Podano w niej zarobki do 5,7 tys. Jak uzyskać te wyższe widełki? Opiszecie tegoroczne warunki? i jak oceniacie stan maszyn? Jak często są wymieniane?

Mistrz
@Ja i ja

Lepiej dać podwyżkę w stawce za godzinę a nie podwyżkę premii, której np. nie otrzymasz jak wpadnie Ci L4. A

Kalina Nowy wpis

Cześć, widzieliśmy z moim chłopakiem ofertę dla Operatora maszyn sterowanych numerycznie w sieci, gdzie rozbieżność w widełkach stawki godzinowej wynosiła + 10 zł do minimalnej krajowej. Czy ten standard dalej obowiązuje? Ma on doświadczenie i ciekawi jesteśmy ile w tym roku by wyciągnął

AAA

@AAA

Jeżeli chodzi o pracę biurową w formie zdalnej, to niestety nie ma takiej możliwości. Ostatnio w necie pojawiły się nowe oferty pracy na kilku różnych stanowiskach, widać że po zmianach kadrowych firma zaczęła się rozwijać. Warunki niezłe, spokojnie, kulturalnie. Nawet w kwestii finansowej zmieniło się na lepsze i premia to nie tylko obiecanki a rzeczywistość

@Adam

Cześć, dzięki za info, właśnie teraz widziałem, że jest oferta na UR i faktycznie znalazła się pozycja odnośnie tej wspomnianej premii. opiszesz konkret odnośnie tego systemu? Jest wynikowy czy uznaniowy? Kiedyś w opiniach pojawiła się wzmianka o 5%

@qqqqqqq
@Adam

Praca biurowa jest zdalna, ale tylko wybrańcy mają do tego prawo. Zmiany kadrowe jakie nastąpiły? Ci sami kierownicy, brygadziści. Premie może i są, ale można je zabrać. Trzeba było czymś zachęcić ludzi by zostali.

Ja i ja Nowy wpis
@@qqqqqqq

Premia , no cóż jest za coś, za przychodzenie do pracy i jej wykonywanie dostajemy pensje . Kiedys byli 5% po wprowadzonych zmianch premia jest w wysokości 20% zarobków więc nie mało. Trzeba naprawdę nabroic żeby jej nie dostać

@Ja i ja

Nabroić? :D Tak tylko czysto profilaktycznie dopytam, co przy tym masz na myśli? I e wspomniane zmiany kadrowe to kiedy miały miejsce tak ostatecznie i co je spowodowało? Są do teraz jeszcze jakieś inne skutki, które warto wziąć pod uwagę?

Mistrz Nowy wpis
@Ja i ja

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Ślusarz?

Praca zdalna tylko w przypadku ludzi z otoczenia Prezesa

AwimbaWeh

Spóźnienia z wypłatami bez jakiegokolwiek ostrzeżenia i wytłumaczenia. Przychodzi dziesiąty, a ty nie masz pieniędzy na koncie i nikt nie wie czemu. Obietnice kariery i wysokich zarobków to chyba tradycja. Efekty zna chyba każdy zatrudniony, może z wyjątkiem pracowników z długim stażem, ale nie wiadomo Jak się poustawiali, bo poza nimi rotacja pracowników jest ogromna. Nieznane są stawki, zasady wynagradzania, kto jakie ma obowiązki i sposób premiowania. Parapremia chyba 5% jest w regulaminie, ale nie wiadomo za co i kto ja przyznaje, więc najczęściej jej nie ma i nigdy nie wiadomo za co, dostajesz tylko podstawe. Jak pokażesz że coś umiesz i jesteś kumaty, to będziesz robił za innych. No chyba że przychodzisz powciskac zielony i nie ukrywasz tego, że masz (usunięte przez administratora)grafiki pracy wpisywane co tydzień i niewiadomy sposób przyznawania nadgodzin jako podwyżki. (usunięte przez administratora) w magazynie i zamówieniach. Najpierw ucinaja nadgodziny całej firmie, a potem wszyscy haruja po 12 godzin bo są plecy z robotą. (usunięte przez administratora)

My
@AwimbaWeh

Jakim trzeba być podłym, aby wypisywać takie rzeczy. Jak ktoś sprawdzi status tej firmy to zobaczy kto jest właścicielem tej firmy. Czy to dyrektor,kierownik czy kadry to pracownicy. jak nikt nie ma nic do ukrycia to nie będzie bać się, że ktoś patrzy komuś na ręce. Ludzie ogarnijcie się, przychodzi się pracować a nie do pracy

Zgroza
@My

Tylko ludzie prezesa przychodzą do pracy,bo nikt nie posiada wiedzy o ich kompetencjach.......

Jarosław
@Zgroza

A ty przychodzisz pracować czy do pracy? Bo mnie bardziej zależy na informacji jakie warunki mają zwykli pracownicy a nie kadra kierownicza. Szczególnie jak płacą. Bo wcześniejszy wpis o zarobkach nie nastrajał zbyt optymistycznie.

Kamila

Wyjaśnisz o co chodziło? Niektórzy kandydaci chyba jeszcze nie są wtajemniczeni w te klimaty i trudno wywnioskować w czym rzecz. Co miałeś na myśli poprzez to “wcięcie”?

Firma Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.

Szukam pracy na Frezer. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3900 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Bez

Idź do GEA szkoda twojego czasu

Mikołaj
@Bez

W jakim sensie szkoda czasu? Ciężko przejść pomyślnie rekrutację, czy chodzi o jakieś kwestie w samej pracy? Jak wygląda wdrożenie do pracy tutaj?

dodo

tak , po ostatnich podwyzkach mozesz liczyc na conajmniej 5000 jezeli nie jestes tylko od zielonego. umowa normana, nie smieciowa

@dodo

A skoro były podwyżki to można się czegoś więcej dowiedzieć na temat premii? Jeszcze w grudniu ktoś sugerował, że są one nieosiągalne, więc jak z tym jest obecnie?

Święty Mikołaj

Drodzy Panowie co tak bronicie tej cudownej firmy,czy możecie pochwalić się ile na święta dostaliście? ????500zl,1000,czy może 2tys? Znając bogatą historię tej firmy to zwykły pracownik otrzyma,aż zero złotówek ????no chyba, że coś zabiorą ,a później dopiero dadzą... brygadziści i kierownicy zawsze cicho siedzą, więc może tylko oni dostana? Chłopaki wciąż musicie robić nadgodziny,aby zarobić? Czekam na wesołe komentarze ???? wesołych świąt!

Real
@Święty Mikołaj

Premie były i to nawet wysokie, adekwatne do wykonywanej pracy. Więc nie rozumiem twojej złośliwości. Może pochwal się co Ty dostałeś od swojego pracodawcy, a nie krytykujesz innych.

Andzej lepper
@Real

Bacie premia dobre….. chłopie weź tam odejdź od klawiatury bo w tej twojej opowieści to jednorożców smoków i niedźwiedzi w zbrojach brakuje jedyna premia jaka może być to wzrokowa

Iwona
@Real

O jakich kwotach mówimy? I czy są trudności w realizacji planów , czy raczej lajtowo? Myśle nad złożeniem CV :)

Real
@Iwona

Jeżeli chodzi o kwoty to można powiedzieć, że każdemu według zasług. Na jakie stanowisko chcesz złożyć CV?

Biały miś
@Andzej lepper

Tak jak ktoś napisał lepiej zacząć wierzyć w jednorożece niż w BAT otrzymasz premie

Czy w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Bunkier

Jakie open space? Tutaj jak dobrze się zakręcisz to możesz tak się elegancko schować, że przez całą zmianę nikt Cię nie znajdzie.

Gabriela
@Bunkier

O proszę, aż tyle miejsca tam macie w biurze? :P

DrWitt

Ta szczególnie jak pójdziesz z konserwatorem wiór wurzucać wtedy masz bardzo duży space

@DrWitt

a biuro u was to jak wygląda i ile osób w nim jest? tam przestrzeń mimo wszystko odpowiednia? zastanawia mnie komfort pracy, sprzęt itp

Zgred

Firma jak firma. tsza robic i sie zarsbia a jak nie chce sie robic to nie zarobisz. prosta regula jak budowa cepa

@Zgred

Ano, czyli można być pewnym, że wszystko fair się dzieje i z kulturą?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Księgowa można liczyć na 5300 . Czy to prawda?

Pyton

Jak kreatywna księgowa to nawet drugie tyle ????

Czy rozmowa rekrutacyjna w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Englishman

No nie wiem czy tłumacz Google da rade, co prawda wszyscy po Oxford.

Kebap na grubym

Nie polecam , brak perspektyw, brak mozliwosci awansu, brak bonusow -jedyny bonus to wyplata do 10, a tak to chinczykownia , ciagly (usunięte przez administratora) na firmie, brak kadry kierowniczej na innych dzialach niz cnc, defraudacje pieniedzy na cele prywatne, i najlepsze wciskanie kitu a pozniej udawanie skruchy , no lipa lepiej pijsc na kase do biedronki, chociaz sa bonusy...

Duży Miś

Firmę można nazwać w sumie firmą rodzinną. (usunięte przez administratora) Sam pracuję tutaj już parę lat i widzę, że gdy tylko tworzone jest nowe stanowisko to od razu są przepychanki kogo swojego wcisnąć. Zwykły pracownik niestety nie ma szans na awans. A szkoda bo hamuje to rozwój firmy i blokuje możliwości wprowadzenia czegoś nowego.

Iceman
@Duży Miś

Może nie chciała robić ???????????????? jak cała reszta prawdziwym właścicielom z Niemiec i ma normalna prace ????????????????

Duży Miś
@Iceman

Masz rację, pewnie ma normalną pracę i pomysł na siebie. Reszta najwidoczniej nie miała i musieli się ustawić po rodzinie.

Pry

Nie jest tak zle, robota wymagajaca ale wyplaty sa niezle, atmosfera tez znosna .... uwierzcie mi , sa gorsze firmy, jak sie znasz na swoim fachu to bedzie dobrze

Fanaberia

Firma pod względem nauki i poznania pracy jako operator lub tokarz jest dobra. Atmosfera znośna. Jak ktoś chce pracować to będzie pracować. Inna sprawa to wprowadzanie do zakładu osób niekompetentnych, które tylko są bliską rodziną Prezesa Sch. Utrzymywanie stanowisk, bo ktoś podlizuje się szwagierce Prezesa Sch. Zamówieniami ostatnio kiepsko, bo widać to po ilości wykonywanych kart i detali. Ogólnie może być, ale mogło by być lepiej, bo o pracownika trudno tym bardziej w tej branży. I docenić lepiej tych co jeszcze zostali i nie zwolnili się.

Pyt

Czy warto umówić się na rozmowę o pracę? Na co można liczyć w firmie???

Montasz

(usunięte przez administratora) W zamówieniach cisza, dziewczyny w biurze ciagle na telefonach siedzą bo z nudów nie mają co robić. Podwyżki dla pracowników się znajdują dopiero jak rzucą papier o zwolnienie. Jeszcze trochę i ostatni będzie gasił światło, tak się w zakładzie kręci.

Ile jest zmian w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.?

Mokra włoszka

Zależy jak zakład stoi z robotą. Gdy jest dużo zamówień to potrafimy na 3 zmiany fruwać. Ale standardowo są dwie, lecz czasami zaczynają się od np. 16 do 24 itp. zależy kto na jakim dziale pracuje.

Czy można liczyć w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie

Mauweee

Tu na nic nie można liczyć. Goła pensja, za ubezpieczenie też sobie sam płacisz. Żadnych gratisów, premii, basenów ani imprez integracyjnych. Ewentualnie zjebe od kierownika możesz dostać, jak coś Ci nie wyjdzie.....

Zalamany

Nie można tyram tam od 5 lat nigdy żadnej premi nie dostałem a tylko czepiacie się i pretensje człowiek robi dokładnie stara się jak może a cigle źle miały być obiecane premie no i dostaliśmy chyba kopakowania w (usunięte przez administratora) od pana nie dołężnego kierownika i jego żony

Premia
@Zalamany

Jest tyle innych firm np w Boninie Kretominie chlopaki w 8 godzinach po pare tys więcej maja mieszkania spokojnie spłacają swoje. Tu tylko garba można się dorobić , na co komu premia uczciwa kasa ma być w 8 godzinach a nie za wchodzenie w (usunięte przez administratora) kierownika nawet jeśli wielka :-)))). Pozdrawiam

Czy Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

SuperMario

Człowieku, jaką kartę multisport? Tutaj jedyne na co możesz liczyć to (usunięte przez administratora) od kierownika. Na hali będzie -2 stopnie to zakład nawet nie zagwarantuje Ci ciepłego posiłku, grunt, że im w biurach jest ciepło w tyłek. Ludzie wolą chodzić w podartych ciuchach niż iść i się prosić o nowe, bo więcej się nasłuchają niż to jest warte. Jedyne co możesz dostać do nadgodziny w sobotę jako nagrodę chociaż i z tym jest ostatnio tak sobie.

Frezer

Ponad 15lat pracuje na frezarkach... Ostatnie 7lat w Niemczech... Nie chcę marnować czasu na pierdoły...albo stać pracodawcę na mnie, albo nie..nie z jednego pieca jadłem,w branży automotive też robiłem... Jedni się uczą, drudzy uczą innych...Interesuja mnie zarobki,ponad 30 zł/1h na dzień dobry jest możliwe w tej firmie? Mowa o stawce brutto bez żadnej premii , nadgodzin i jakis innych dodatków... Jak wygląda obecnie sytuacja z dodatkami, typu premie , Bony na święta,czasy pod gruszą itp...

e=mc2
@Frezer

Taki fachowiec z pewnością nie musi szukać pracy na forum, to raczej praca szuka jego. No chyba że 15 lat cheblowało się zielony guzik tudzież czerwony

e=mc2
@Frezer

Znajdź dane kontaktowe firmy, umów sie na rozmowe, na tym forum nie znajdziesz obiektywnych odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, tak to działa

Fachowiec
@Frezer

Tyle to szef nie zarabia, a dodatki o których piszesz to mrzonki w tej firmie były jak powstawała, teraz to już Historia.

Mauwee
@e=mc2

Pójdzie i dozna prania mózgu w biurze, a potem starzy wyjadacze zabiją go śmiechem na hali, że kolejny do kolekcji leszczów ligi ukraińskiej :) to jest dobre miejsce, jeśli się chcesz się czegos nauczyć, bo nie ma tam lekko. Jeśli chcesz żyć, pracować i zarabiać normalnie, omijaj.

Aktywista
@Frezer

Nic takiego tutaj nie ma,brak premi,brak bonów na święta

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Żwirki I Wigury 9
    75-131 Koszalin

Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.