Opinie o Steel Design Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Steel Design Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Steel Design Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steel Design Sp. z o.o. w Koszalin

Steel (QPA) Design

Ten Steel design to reprezentuje typową (usunięte przez administratora). Dwóch kierowników non stop (usunięte przez administratora), organizacja pracy na poziomie przedszkola. Brak szacunku dla pracowników. Na wysokim poziomie to jest tam tylko (usunięte przez administratora)w każdej postaci. Stała ekipa to same (usunięte przez administratora)i ludzie z przeszłością (usunięte przez administratora). Brak szkoleń i jakiejkolwiek możliwości rozwoju, nauczyć się tam można jedynie (usunięte przez administratora). Wynagrodzenia to "żart", typowy wyzysk. Stanowczo nie polecam tego SYFU.

Gość Nowy wpis

Nie polecam... Firma ma problemy finansowe i po prostu nie płaci.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Steel Design Sp. z o.o. na stanowisku projektant? 25 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Administrator Nowy wpis

Czy często Steel Design Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Brygadzista? Ile osób tam pracuje?

Voo Nowy wpis

Witam, na chwilę obecną poszukujemy pracowników produkcji na działy wykończenia produktu oraz na dział spawalni w postaci ślusarz. Działamy w systemie jedno zmianowym od godziny 6 rano do godziny 14 + ewentualne nadgodziny, które są płatne 50% dodatku w przypadku nadgodzin w tygodniu i 100% w przypadku pracy w weekendy.

Steel (QPA) Design

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Steel Design Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Projektant - Konstruktor?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Petent90

(usunięte przez administratora) Będąc Na rozmowie kwalifikacyjnej poproszono mnie bym wyszedł i wrócił za pewien czas. Po 2 godzinach zadzwoniłem z pytaniem czy można już wrócić, to usłyszałem że jeszcze pani będzie dzwoniła. I wiecie co? (usunięte przez administratora)

Krystian

Nie polecam... Teraz jak pracuje w Espersenie, to przynajmniej pieniądze na czas są wypłacane.

Dobry chłopak

O samej pracy nie mogę się wypowiedzieć. Jednak osoby przeprowadzające rekrutację, są co najmniej nie poważne. Człowiek zrezygnowal z innej oferty bo go mamią jakimiś terminami, a potem dzwonię i nagle rekrutacji nie przeszedłem. Sądzę, że albo tam kadra leków nie bierze, albo bierze ich za dużo.. Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem ;) i mam nadzieję, że nie spotkamy się na mieście;)

Majka

A czy nadgodziny - o ile są - to są dobrowolne ?

@Majka

Są dobrowolne , o ile są

Irena
@Marcin

Panie Marcinie, nadgodziny są wypłacane z pensją czy do odebrania?

Irena
@Irena

Są do wypłaty lub do wybrania można ustalić indywidualnie

Hanna
@Irena

Płatne zgodnie z KP? Ogólnie to dużo tych nadgodzin jest? Lub ewentualnie jak inaczej jeszcze można byłoby tutaj sobie dorobić?

Denis

Czy jest dostępna możliwość pracy dla obcokrajowców w Steel Design Sp. z o.o. ?

Czy jest możliwość pracy w Steel Design Sp. z o.o. na część etatu?

Raczej na pełen etat

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Design Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Steel Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel Design Sp. z o.o.?

Steel Design Sp. z o.o.
  • Szczecińska 32