Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. w Grudziądz

counter
3 7 46 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czym Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

sweetpeony Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jak sie ma kierowniczka kustomer service ktora siedzi i nic, ale to NIC nie robi? Jeden raport w tygodniu i po za tym NIC............. Zalosne.... i trzymaja ja tyle lat........ Pewnie w innej firmie by sie nie odnalazła.....

Tak3Nie1
Abik
Nazwa działu: Produkcja

Witam . Jak wygląda praca na produkcji ( pakowanie dywaników) Jaka atmosfera? Ile płacą? Chętnie się czegoś dowiem ????

DANY
@Abik

HEJ! Pracowałem tam w okresie po maturze, 08.2017 do 08.2018 Na pakowaniu dywaników pewnie jest nudno, ale ja zajmowałem się działem cięcia - III zmiany tam były. Dość ciężka praca, za 2500 zł brutto w 2017 roku, tyle miałem, raczej dla bardzo mało ambitnych lub dla tych, którzy nic nie osiągnęli w życiu.

ADHD gróby ploter Nowy wpis
@DANY

Robią tam na cięciu, u mistrza Krzycha oraz Stasia ciepłego cybał kadafi bezbrowy oraz Patryk koleś z walniętym czoskiem jakiś p... Ł, oraz tomek kraczaj zwolem jak kogut ludzie do narychmiastowego zwolnienia!!!, drogie panie z HR wejście się za tych bydlaków. Bo nowi nie chcą pracować. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ona

Zaklad koszmarny wiecej rzadzacych niz pracujacych!!Przyjmuja wszystkich jak leci bo juz nikt nie chce tam pracować.!!!!Majster z Rządzą to typowy burak tylko ludzi goni do roboty A sam nic nie robi .Może e końcu i na niego przyjdzie czas w tym zakładzie!!!!Pierwszy do zwolnienia powinien być bo ludzie przez niego się zwalniają.

Tak9Nie
Teresa
@Ona

Okej, rozumiem, ale unikajmy obrażania innych na forum. Napisałeś, że Twoim zdaniem ludzie zwalniają się z pracy w Visscher-Caravelle przez nieodpowiednie zarządzanie. A co konkretnie nie podoba Ci się w sposobie zarządzania, możesz podać przykłady?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 277 dni.

Wiecie czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

TakNie

Nie polecam tej firmy nikomu odradzam wszystkim

Tak4Nie
Karol
@Pracownik

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i podać argumenty dlaczego masz takie zdanie o zatrudnieniu? Tylko dzięki komentarzom osób, które znają realne warunki pracy, osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą dowiedzieć się więcej o firmie, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

2250 brutto
Nazwa działu: Produkcja

Niestety biedne firmy tak płacą moim zdaniem powinni już się pakować bo my grudziądzcy pracownicy mamy większe ambicje i nie sztuka pracować po dwanaście żeby zarobić wystarczy dobrze docenić pracowników a oni się odwdzięczą pozdrawiam wszystkich

Tak12Nie
Henio janik
Nazwa działu: Produkcja

Pracujesz za niewolnika za 1626 zł za miesiąc ja zrobiłem tak pobrałem ciuchy i z tamtad uciekLem ludzie podpierdalaja żeby brygadzisie w (usunięte przez administratora) wejść normy normy i jeszcze raz normy niewolnictwo i wyzysk

Tak7Nie
Prometeusz
Nazwa działu: Produkcja

Jak obecnie wygląda sytuacja w Visscher-Caravelle Poland ? Czekam na opinie.

On
Nazwa działu: Produkcja

Nie warto tam sie zatrudniac. Pracuje w innej firmiw na poziomie i jestem zadowolony. szczerze odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora) za te grosze. Wyzysk brak szacunku do pracowników traktowanie jak smieci i robienie w ch*ja jest na porządku dziennym. Nie pozwólcie sobie na to. Wstyd!!!! Nie polecam

Cath
@On

A gdzie warto pracować?

Tak1Nie1
Haha

Witam... Firma visscher caravel. Jest najgorsza firma w Grudziądzu. Wstyd by człowiek który pracuje tam 10 lat zarabiał tyle samo co świeżo przyjęty... Ludzie narzekają na Liderki ze kabluja a sami nie sa lepsi i (usunięte przez administratora) do majstra.. (usunięte przez administratora).Kto to widział by w miesiącu przewijania się kilkadziesiąt pracowników nowych bo wszyscy spierdaja bo mają dosyć (usunięte przez administratora)... Serdecznie pozdrawiam..

Tak23Nie1
Jaaa
@Haha

Witam,pan z majster z Rządzą,już dawno ma zła opinie,jest to burak,który pierdzi śmierdzące gdzie chce i przy kim chce,który wyśmiewa się z ludzi,i gardzi nimi,nieraz cala Hala widziała jak bezczelnie wysmiewali się z chłopaka na pakowni, potrafił do niego na stanowisko pójść i tam razem z majstrem że szwalni wysmiewali się z niego,albo brali tego chłopaka do akwarium i tam bezczelnie sobie beke z niego robili,no ale to nie tylko był ten przypadek,było ich mnóstwo,ten typek majster z Rządzą,to psychicznie chory chłop który musi się leczyć,za to co robił tylu ludziom,i to przez niego min.ma zakład taka opinie

Tak5Nie
Zbigniew
@Jaaa

To o czym piszesz nie powinno mieć miejsca i nie należy dawać przyzwolenia na takie sytuacje. Osoby wyższego szczebla nie mogą wykorzystywać swojej pozycji zawodowej do wywierania presji na podległych pracowników. A inne aspekty zatrudnienia. Jak byś je ocenił? Napisz kilka słów o wynagrodzeniu i przysługujących benefitach. To interesujący temat dla wielu aplikujących.

Niunia
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje od roku i jestem zadowolona miła atmosfera Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.: :) fajna firma Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. za: Atmosfera pracy

TakNie11
@Niunia

Fajnie, że masz pozytywne odczucia związane z pracą w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland. Mogłabyś podzielić się z nami swoimi warunkami zatrudnienia? Mam tu na myśli informacje związaną z systemem pracy. W wielu zakładach obowiązuje dwuzmianowy system pracy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak to jest w przypadku tej firmy.

Lotnisko Ikara 2
@Niunia

To chyba jeszcze nikt ze starszych pracowników nie podjebal ciebie do lidera albo majstra. Naj gorsza jest ta mała hala tam większość pracowników posługuje się młodszymi pracownikami żeby za nich robić trudniejsze zlecenia bo pracując tam ponad 10 lat nie potrafią nabija Alfy prawidłowo ani szpilkowac, a jak im coś nie pasuje to obgaduja ciebie za plecami i strasznie podsluchuja i robią z tego plotki. A najgorsze jest w tym że majster im we wszystko wierzy.

Tak3Nie1
Emilia
@Lotnisko Ikara 2

Na forum http://GoWork.pl nie jest tolerowane używanie wulgarnego słownictwa. Proszę zatem, żebyś następnym razem miał na uwadze ten szczegół. @Niunia mogła mieć przecież zupełnie inne doświadczenia z tym pracodawcą i należy to uszanować. Jak rozumiem - Twój staż pracy w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Visscher-Caravelle Poland jest dużo większe. Dlatego też chciałabym Cię zapytać, czy razem ze stażem pracy rośnie również wynagrodzenie? Powiedz nam coś więcej na temat zarobków w tej firmie.

Iotnisko Ikara 2
@Emilia

Szkoda tym zakładem zawracać sobie głowę

Tak2Nie
Aleksander

@ona, to niezbyt komfortowa sytuacja, kiedy osoba mająca wyższe stanowisko wywiera presję na pracownika niższego szczebla. Takie sytuacje są niedopuszczalne i powinny być zgłoszone wyżej. Mogłabyś podać więcej szczegółów zatrudnienia i warunków pracy? Jakie umowy o pracę podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na bonusy takie jak pakiet socjalny lub premie? Zachęcam Cię do zostawienia opinii.

Marysia
@Aleksander

Pakiet socjalny jest ale premie to raczej rzadko, umowa na czas określony, szkolenia tylko na początku

Ja.2
@Marysia

Premie są gwarancyjne 2x w roku. Pierwsza wakacyjna druga świąteczna. Dodatkowo co tydzień jabłka lub świeżo wyciskane soki i nietylko. Bufet, gdzie firma dofinansuje kanapki, drożdżówki.. dodatkowo za przychodzenie do pracy pracownicy produkcyjni mają dodatkowe profity. Zawsze jest płacone na czas a nawet przed czasem zawartym w umowie. Non stop prowadzone są rekrutacje na wyższe stanowiska(biuro) ale nikt się nie zgłasza. Szef wymaga? Proszę mi wskazać takiego co nie wymaga od swoich pracowników :)

Tak3Nie3
xxx
@Ja.2

Dokładnie jest jak pisze @Marysia . Jabłka, bufet, kawa, herbata na stołówkach. Co chwilę konkursy, imprezy. Premie frekwencyjne. Rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska niestety z zerowym odzewem. P W pracy się pracuje, szef musi wymagać. Branża automotive to najbardziej wymagająca branża na świecie.. Nie da się inaczej.

Tak1Nie3
@xxx

Piszesz, że pakiet socjalny i benefity dla pracowników są bogate. Czy na wyższe stanowiska mogą awansować osoby pracujące już w firmie, czy szukani są ludzie z zewnątrz. Jak wygląda ścieżka kariery w firmie? Awanse wiążą się z podwyżkami? Pracodawca oferuje szkolenia, które dają nowe kwalifikacje lub uprawnienia?

prawda

Niestety nie mogę polecić tej firmy. Na stanowiskach biurowych ogromny stres, do tego układy na wyższych szczeblach nie pomagają. Pozbywają się pracownika szybko i żeby nie siał fermentu w biurach. Typowy "wyścig szczurów" nie wiadomo z kim można normalnie porozmawiać.

xxx
@prawda

To gdzie pracowałaś/es ? na jakim stanowisku ? "Wyścig szczurów", nie sądzę .. Gdzie nie pójdziesz każdy z otwartymi rękoma pomaga lub przynajmniej się stara. Jak nie może prosi o pomoc dalej. Wszyscy pracownicy biurowi się znają, maja ze sobą bardzo dobry kontakt . Panuje rewelacyjna atmosfera. Aż dziwie się taką opinią

Tak1Nie2

Złotóweczka

Czy jeśli jestem na okresie próbnym to również przysługuje mi premia świąteczna?

...
@Złotóweczka

Zazwyczaj co roku bywało tak, że całą premię świataczną otrzymywali pracownicy którzy zostali zatrudnieni przed lipcem danego roku, a Ci którzy zostali zatrudnieni od lipca do końca listopada danego roku otrzymują część premii w zależności od ilości miesięcy przepracowanych w firmie w okresie od 1 lipca do 30 listopada danego roku. Natomiast pracownicy zatrudnieni po 1 grudnia nie otrzymują tej premii.

Tak2Nie1

Tomaszek

Witam Wszystkich, pracuje w tej firmie ponad 4 lata, mogę tylko powiedzieć że nie polecam firmy visscher caravelle z Grudziądza nikomu. Pracuje na magazynie i tego nie ukrywam. Na rozmowie kwalifikacyjnej zamydla ci oczy że wszystko ok. Niedługo też zmieniam firmę bo w końcu znalazłem coś konkretnego.Odradzam wszystkim

Tak12Nie

Mateusz
@Tomaszek

Zgadzam się z Tomaszkiem Tak tam jest . Straszny zakład pracy .Nie polecam nikomu też ram pracowałem i choćbym miał suchy chleb nie wrócę tam.

Tomaszek

Odnośnie innych działów to co widziałem i ze znajomymi rozmawiajac ktorzy juz tam nie pracuja nie polecam nikomu.Najlepiej tylko małolata by przyjmowali którzy się wszystkiego boją i się nic nie odzywają.Z daleka od tego zakładu.

Tak6Nie

ona

Oj tak, niektóre panie liderki są bardzo wredne, nie lubią uczyć nowych ludzi! są nie miłe, wręcz wulgarnie potrafią się odezwać, wyśmiewać nowych pracowników! byłam świadkiem gdzie nawet jednego nowego pracownika wyprosiły w stołówce z miejsca, twierdząc że to jej miejsce... przykre, że kierownictwo z Grudziądza nic z tym nie robi... nie interesuje się tym wcale! a tam sytuacja wymaga interwencji!!!

Ja 2
@ona

Jeśli spotkała Panią przykra sytuacja to proszę to zgłosić a nie oczerniać na forum. Szef czy kierownik nigdy się nie domyśli, że coś nie gra. To nie zakład gdzie pracuje garstka ludzi, to zakład gdzie pracuje ok 700 osób

Aleksander

@Marysia, napisz co wchodzi w skład pakietu socjalnego? Czy można liczyć na bony na święta lub prywatną opiekę zdrowotną? Piszesz, że pracodawca daje umowy na czas określony. Czy po okresie próbnym można liczyć na umowę długoterminową? Jeśli chodzi o szkolenia to, czy miałaś na myśli szkolenie nowego pracownika w celu przyuczenia go do stanowiska pracy? Ja miałam na myśli szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dla doświadczonych pracowników. Czy takie szkolenia się odbywają?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. - Grudziądz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad