Opinie o Pro-Carpet S.A. w Biały Bór II

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pro-Carpet S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pro-Carpet S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Carpet S.A. w Biały Bór II

osobnik Nowy wpis

Witam byłem w tej firmie ,i teraz zatrudniają przy tak ciężkiej pracy na umowę zlecenie , i stale jest ogłoszenie o pracę za najniższą krajową .

Latajacy dywan Nowy wpis

Najniższa krajowa, za najcięższą pracę. Ktoś chce przypakować, nie musi chodzić na siłownię, wystarczy dywany poprzezucać. Normy pracy to chyba z Chin ściągnięte, a wynagrodzenie z Wietnamu za miskę ryżu Haha

Izabela Nowy wpis

No a co się dzieje w takim przypadku jak pracownik nie wyrabia normy? Ma to jakieś konsekwencje w wysokości jego wypłaty?

Najniższą krajowa Nowy wpis
@Izabela

Muszą zapłacić najniższą krajową. Prawo pracy. Więcej się tam nie zarobi. Praca bez możliwości rozwoju

@cinus39 powiesz coś więcej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pro-Carpet S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
zorro

Firma wykorzystuje pracowników podnosząc i tak już bardzo wyśrubowane normy. Kadrowa oszukuje ludzi na godzinach nadliczbowych oraz każe wszystkim pracować za darmo pewną ilość godzin tłumacząc to domniemaną kradzieżą dywaników .W taki sposób każdy pracownik jest traktowany jak złodziej.Reasumując firma z epoki feudalizmu.

lis
@zorro

co za bzdury

cinus39
@lis

Absolutnie nie zgadzam się z opinią ~zorro~, pracowałem w tej firmie 3 lata temu i pracuje obecnie. Nigdy nie zauważyłem, aby takie sytuacje miały miejsce. Jestem zadowolony z warunków pracy i podejścia do każdego pracownika. Szacunek do ludzi pracujących fizycznie jest w tej firmie na pierwszym miejscu. Jedyne co firma powinna moim zdaniem poprawić to pokazać się na zewnątrz bo jeszcze bardzo dużo ludzi o niej nie wie, ale myślę, że to tylko kwestia czasu i odpowiedniego człowieka od PR.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Carpet S.A. - Biały Bór II

• Jak się pracuje w Pro-Carpet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Carpet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Carpet S.A.?

Pro-Carpet S.A.
  • 93A