PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

rozżalony

Majster ze szwalni to wcale nie zna się na produkcji,ale po co skoro to protegowany kierownika produkcji. Głowę nosi bardzo wysoko.Wszelkie słowne i psychiczne znęcanie się nad ludźmi zamiatane jest pod dywan.Żółte i niebieskie koszule uważają się za tych co mogą robić wszystko z pracownikami.Jak można w takiej nerwowej i stresującej atmosferze pracować.Dlatego ludzie uciekają,bo nie idzie na to patrzeć. Liderki ze szwalni to zagnać do roboty, bo zajmują się tylko plotami i donosicielstwem do majstrów. Bo po to zostali wybrani. Bez radykalnych zmian w zarządzaniu ludźmi przez pseudo znawców nic tu się nie zmieni,a najgorsze że jak na kogoś się uwzięli to nie masz spokoju. Więc do dzieła pani Anno i panie prokurencie bo inaczej nic z tego zakładu nie zostanie .Życzę powodzenia.

lopez

pracowalem tam kilka lat..a zwolnilem sie za wulgarne i chamskie traktowanie przez majstra pakowni z jednej ze zmian..ze tego u gory nie widza jak tam ludzie chodza jak zegarki,piardnac i zesrac sie nie moga ani slowa powiedziec bo od razu sa brani do akwarium na terror..masakra co tam sie dzialo a teraz slysze ze juz wogole majstrowie w piorka obrosli i potrafia nawet esy wulgarne i chamskie do ludzi pisac..ehehe na szczescie ten terror mam juz za soba i nigdy tam nie wroce....kierowniku..jak to czytasz to wymien zaloge majstrow i liderkow razem z nic nie robiacymi liderkami ze szwalni bo coraz grubsze sa od tej nie roboty...a wtedy ludzie beda zostawac u was w zakladzie...pozdrawiam kolegow i kolezanki przesympatyczne z ktorymi sie ma kontakt

KTOŚ
@lopez 04.09.2017 16:41
pracowalem tam kilka lat..a zwolnilem sie za wulgarne i chamskie traktowanie przez majstra pakowni z jednej ze zmian..ze tego u...

ŻENADA

Ambitny

Smieszny zakład a pieniądze jeszcze bardziej smieszne. Ludzie na wysokich szczeblem staniwiskach zarabiaja grosze. Nie szanuja czlowieka robiac za kazdym razem z niego debila. Kadra zarządzająca ma male pojecie o produkcji. Jeden z mistrzow nawet komputera nie potrafi obslugiwac. Nie ma co sie dziwic ze nagle odeszlo wiele osob z różnych wysokich stanowisk skoro kierownik produkcji wszystko wie najlepiej, spędzając czas poza akwarium do 30min max.

Iwona

@pracownikwspominasz, że w firmie nie ma wystarczającego wsparcia osób, które chcą się rozwijać. o masz na myśli? Nie macie dostępu do kursów, czy też szkoleń? Jakie według Ciebie możliwości rozwoju powinien zapewniać VC? Jednak piszesz również o plusach pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Często pracodawca organizuje takie imprezy kulturalne? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do VC.

pracownik

Firma przyjazna dla ludzi - benefity, organizacja imprez kulturalnych itp. Niestety VC nie potrafi docenić pracowników niższego i wyższego szczebla, którzy starają się i próbują się rozwijać. Zarobki na niskim poziomie, w okolicznych zakładach można zarobić więcej.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds jakości. Ktoś z Was zamierza aplikować?

eskep

Może ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera procesu? Standaryzacja i optymalizacja procesów produkcji to normalny zakres obowiązków do spełnienia, ale szkoda, że nie zostało określone jakiego rodzaju jest zawierana umowa z pracownikami.

życzliwy
@eskep 15.07.2016 16:33
Może ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera procesu? Standaryzacja i optymalizacja procesów produkcji to normal...

Daj sobie spokój z tą pracą.. Wymagania na tym stanowisku są bardzo wysokie, będziesz tyrany przez kierownika i jego psy, a zarobisz 100zł więcej od lidera obszaru na produkcji.

Kierowca

Nie którzy pracownicy za wszelką cenę chcą pokazać że są z czołówki wrednych ludzi okolicy, mianowicie ( w ogóle to jestem kierowca który przyjechał w celu załadunku towaru) na pojawienie się mojej osoby w trakcie przekazania zmiany zareagował jakbym mu kobietę przeleciał, że są zasady itd cwaniakowal, ze jest napisane, jakie godz są wyłączone z obsługi zainteresowanych, a to że mógł mi się zegarek spieszyć 2 minuty, bądź informacji nie spostrzegł to ów burak w na maksa śmiesznie wyzelowanej grzywce, już był nie łaskaw wziąć poprawki. Pozdro od Torunia Frajerze

ok

Ludzie sympatyczni. Atmosfera całkiem dobra. Zarobki raczej kiepskie.

Żar

Pracowałam tam kilka lat temu i sama praca była ok,dziewczyny przesympatyczne ,pomocne.Jednak odeszłam byłam stargana emocjonalnie po pracy w Lemigo wiec i mało odporna na czepianie sie o nic-i tu pozdrowienia dla pana [usunięte przez moderatora] ten mi zycie umilał boże .Mysle ze przez takich odeszło wiele dobrych szwaczek

Zostaw opinię o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.