Purells Innovative

Opinie o Purells Innovative

polo

Praca dość wymagająca, ale i rozwijająca, ogólne warunki również mi odpowiadają. Na swoim stanowisku muszę sprostać wielu wyzwaniom i nie ma nudy, ale za to też dobrze zarabiam. Ludzie są przyjaźni, więc atmosfera nie jest ciężka i można z każdym się porozumieć.

nick

Praca dla ambitnych, szczególnie na moim stanowisku, ale firma jest tak duża, że każdy znalazłby zajęcie idealne dla siebie. A tych pracowitych firma szczególnie potrafi nagrodzić

karka

A ja polecam pracę w pirells, realizuję się zawodowo, na czym od zawsze mi zależało. Pieniądze również się zgadzają i wypłacane są terminowo, ja polecam

Solidna firma, polecił mi znajomy i jestem mu szczerze wdzięczny

Brałeś udział w rekrutacji do Purells Innovative. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
bezwąsa

Praca całkiem ciekawa, cieszę, że udało mi się znaleźć coś w zawodzie bo to nie takie łatwe, nawet jak się jest specjalistą, warunki umowy całkiem korzystne, firma ich dotrzymuje, sama atmosfera również nie jest jakaś sztywna, więc mi odpowiada, myślę, że mogę polecić

wariato

Dla mnie jest najważniejsze to, że realizuję się w zawodzie i robię to co chciałem od dzieciaka :) nie będę, więc ukrywał, że jestem zadowolony i nie mam do czego się doczepić. Praca to nie wakacje i są różne sprawy, które i mi może słabo leżą, ale ogółem lubię to co robię i jakby tak spojrzeć to według mnie jest okey

poziomka

Ja na atmosferę nie narzekam, idzie się z każdym dogadać, nie mam w tej kwestii zastrzeżeń. Szef dotrzymuje warunków umowy, więc moim zdaniem jest to uczciwy i godny polecenia pracodawca.

janka
@poziomka

Zastanawiam się nad pracą w Pirells. Obawiałam się tylko, że podpiszę umowę, a jej warunki nie będą dotrzymane (mam niemiłe doświadczenia z poprzednim pracodawcą), ale zachęciłaś mnie swoją wypowiedzią :D dzięki!

serek

Warunki i umowa korzystne, wynagrodzenie atrakcyjne, co tu dużo mówić, polecam :)

Po to jest ta strona żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię. I jeśli ktoś nie ma dobrego zdania o tej firmie to ma do tego prawo i nie jest to bezmyślne "hejtowanie ". Negatywna opinię jak widać ma wiele osób, więc musi coś w tym być. (usunięte przez administratora) Nie tylko z tej strony ludzie czerpią informacji, także to, że tu będą zostawione same pozytywne komentarze nie znaczy, że okoliczni ludzie nie mają złego zdania. Był czas kiedy pracownicy byli zadowoleni, obiecywano coraz lepsze warunki i przedstawiano plany na przyszłość. I na tym się skończyło. zamiast lepiej jest tylko gorzej.(usunięte przez administratora) Jest bardzo dużo przestoju i jeśli nadal wyższa kadra tego nie zauważa to coś tu jest nie tak. Z każdym tygodniem ta firma ma coraz gorsza opinie, ale nie wszyscy to dostrzegają. Są to fakty, a nie bezsensowne negatywne komentowanie. Im szybciej szefostwo to zrozumie tym lepiej. Firma ma predyspozycje do realizacji zamierzonych celów, ale niestety dzieje się zupełnie przeciwnie. Czyny kompletnie nie pokrywają się ze słowami. Nawet najwierniejsi pracownicy dostrzegają, że dzieje się źle, (usunięte przez administratora)

Nie od dziś wiadomo, że firma oferuje całkiem ciekawe warunki ;)

kreatywny

Pracuję już od dawna w taj firmie i mi wszystko odpowiada, warunki, które dostałem na początku polepszyły się znacznie do chwili obecnej, czuję się doceniany i robię to co lubię, a to najważniejsze

przekonany

Firma nie jest zła, zawsze zdarzą się osoby, którym coś nie pasuje, ale ja mogę polecić :) pracę zawsze przecież można zmienić

XYZ

Zdarza się i tak, nikt nie jest alfą i omegą, ale bez przesady. Jak człowiek chce coś załatwić to załatwi. Najlepiej zająć się swoim stanowiskiem, a nie oceniać innych. Nie jest źle, trzeba też widzieć plusy, niektórzy ludzie tu pracujący to bardzo sympatyczne osoby i na ich pomoc można liczyć

niki

Firma oferuje stabilne warunki, pracuję od 2015 i wiem, że zostanę tu jeszcze na długo :)

Grażyna
@niki

Stabilne warunki pracy? Zabawne.. jeszcze trochę i przymusowe urlopy się zaczną. Bo z tego co wiem to pracy za bardzo nie ma i (usunięte przez administratora)siedzi w domu i czeka na telefon.

Według mnie praca jest ok. Czasem męcząca, ale to jak wszędzie. Firma jest ok, szanuje pracowników i zawsze można się jakoś dogadać. Ludzie, który tu pracują to na prawdę rozumne osoby, więc komunikacja w firmie na plus, nie ma problemu z którym się nie do nic zrobić, zawsze można na kogoś liczyć.

robak

Pracowałem w pirells, praca była ok, ciężko nie było, zawsze było z kim pogadać i czas szybko płynął

Leszek

Słyszałem, że PIRELLS INNOVATIVE ma świetną opinię jako pracodawca. Może wiecie czy potrzebują pracowników?

XYZ
@Leszek

Musisz obserwować ich oferty, dają dobre warunki, więc szybko ich oferty znikają :) doceniają dobrych ludzi

No name
@Leszek

Jeśli chce Pan mieć stabilną pracę to odradzam te firmę. Od maja są ciągle przestoje. Więc raczej ciężko utrzymać siebie czy też rodzinę pracując w takim systemie (usunięte przez administratora)

To co jest dużym plusem to na pewno atmosfera, na nią nie ma co narzekać bo ludzie, którzy tu pracują są w porządku, pomocni i kontaktowi, ogólne warunki pracy również są ok, więc polecam tego pracodawcę

nowa

Właśnie jestem po rozmowie rekrutacyjnej u nich, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Czekam na kolejną, ma się odbyć w języku angielskim, bo jest to uzależnione od stanowiska na które rekrutuje :) bardzo mi zależy na tej pracy bo była by dla mnie możliwością rozwoju

jagódka

Praca do ciężkich nie należy :) wręcz przeciwnie jest całkiem przyjemna, a nauczyć można się wiele, polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Purells Innovative - Górzno

• Jak się pracuje w Purells Innovative?

Zobacz opinie na temat firmy Purells Innovative tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purells Innovative?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purells Innovative