Purells Innovative

Opinie o Purells Innovative

Szalona

Troche monotonne jak dla mnie, ale grunt, że na uczciwych warunkach i nie ma co się obawiać o wypłatę

od 2016

Produkcja jak produkcja, taka praca nie jest mi obca, fizycznie, ale nie tak, że człowiek wraca do domu i nic mu się nie chce, więc przeciwnie, więc polecam

Młoda

Pracowałam w różnych miejscach, głównie fizycznie, więc byłam gotowa na to, że może być ciężko i tu, ale pozytywnie się zaskoczyłam

plackizjabłkiem

W tej pracy najlepsza jest dla mnie atmosfera, wykonywać swoje obowiązki można się nauczyć, więc nie jest to problemem, a w dobrym zespole pracuje się lepiej

Brałeś udział w rekrutacji do Purells Innovative. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ok

Firma duża, sporo stanowisk, ja akurat pracuję przy składaniu pudełek, nie jest to dla mnie jakieś trudne, szybko się uczę i widzę, że idzie mi to szybko, fajnie, że praca jest siedząca

ambitnie

Praca w tej firmie to nie jest strata czasu. Atrakcyjne warunki. Nie miałam zbytnio doświadczenia i bałam się jak to będzie u mnie wyglądało, ale okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam.

stabilnie

Normalna praca, najważniejsze, że na uczciwych warunkach i pracodawca szanuje pracowników i ich pracę, wszystkiego można się nauczyć

Pilnie poszukiwałam pracy i udało mi się ją znaleźć właśnie w tej firmie. Spodziewałam się, że będzie ciężko i zwyczajnie traktowałam to jako coś na chwilę, ale jestem już prawie 2 lata i nie narzekam.

hah

Praca jak na produkcji, bez fajerwerek, ale za to dla mnie było najważniejsza stabilizacja, pewność, że pieniądze będą na czas.

potworek

Praca fizyczna, ale nie jest źle, tak jak ktoś już pisał wszystko robimy siedząc co jest dużym ułatwieniem pracy. Warto wspomnieć też o atmosferze między pracownikami, bo jest przyjazny :)

Interesująca

Normalna firma, normalne płace, pracuje trzy lata, jest ok

zdeterminowanapieknalaska

Ja jestem zadowolona z firmy. Daje z siebie wszystko i nikt nie "dokucza" mi, wręcz odwrotnie pomagają, tłumaczą co i jak trzeba robić.

„Nowa”

Praca siedząca, można rozmawiać z dziewczynami. Każdy pomocny o cokolwiek się pytałam. Płaca na czas co jest na plus.

Pracowałem kilka miesięcy, praca czasami na „nogach” ale również siedząca, nie było tak ze coś odgórnie narzucane – jak wiedziałem co jest do pracy danego dnia robiłem bez problemu. Współpraca z przełożonymi układała się pomyślnie.

ANIA

Praca siedząca, dla osób zdolnych manualnie, ogólnie spoko – jak się dojdzie do wprawy to i normy są do osiągnięcia

Lepiej

Praca lżejsza niż myślałam na początku. Jest czysto, widno. Oklejanie z czasem idzie coraz lepiej. Cały czas się siedzi. Jestem nauczona ciężkiej pracy to dla mnie nie jest aż tak ciężko. Szkoda, że pracuje się z samymi kobietami prawie. Przydałby się jakiś facet he he.

Sasetka

Pracowałam kilka miesięcy. Standardowo czepki fartuchy, jak to na produkcji. Zero pomalowanych paznokci. Można to znieść. Bo praca w miarę spoko, wypłaty na czas. Niektóre pudelka trudne w montażu ale idzie się nauczyć. Znalazłam inna prace. W razie czego pewnie bym wróciła, ale miałam kawałek drogi.

Pracowałam latem

Pracowałam latem w zeszłym roku. Praca nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności, jest lekka i przyjemna. Może się nudzić po jakimś czasie, przynajmniej człowiek nie meczy się aż tak.

LOOKI

Praca super. Tysiąc razy lepiej niż tam gdzie pracowałam poprzednio, nie jest aż tak ciężko fizycznie. Polecam wszystkim dziewczynom.

U.W.M

Hej praca w Pirells jak każda inna. Nie ma sensu ani narzekać ani jakoś zbytnio chwalić. Wypłata na czas, godziny pracy też przystępne, bo nie ma nocnej zmiany. Dzień w pracy szybko mija, bo można pogadać. Pracuje się na siedząco więc to też raczej plus. Latem jest bardzo gorąco, ale w tym roku miałyśmy dodatkowe przerwy. Zimą też mogłoby być cieplej, trzeba się ubierać na cebulkę i trochę przez to niewygodnie. Ludzie różni, jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Purells Innovative - Górzno

• Jak się pracuje w Purells Innovative?

Zobacz opinie na temat firmy Purells Innovative tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purells Innovative?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purells Innovative