Opinie o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Germania Mint Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Germania Mint Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Agnieszka

Podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami . Jedynie pracownicy budowlani którzy podczas przerwy śniadaniowej odwiedzają okoliczne sklepy w celu zakupu śniadania pasują wizerunek i opinie o wszystkich pracownikach . Bo jeżeli do śniadania nagminnie wkładka to alkohol ,w parze z nim przekleństwa i zachowanie jak w barze to to nie są standardy.

@Agnieszka

Ciekawa opinia Agnieszko tylko nie do końca prawdziwa ponieważ pracowników na budowie jest trochę i na pewno nie wszyscy kupują" wkładke" mogę to zapewnić poniewaz jednego z nich osobiscie zaopatruje w kanapki ! Jak większość żon tych owych Panów a tak na marginesie uważam że to w co inni zaopatruje sie na śniadanie to jest tylko wyłącznie ich sprawa a nie temat opini o danym pracodawcy ! A wracając do tematu opini o firmie muszę powiedzieć że pracuję tam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona !

X
@Ania

Odnoszę wrażenie czytając te pochwalne hymny że pisane są przez pracowników/ka firmy . A uwag nikt nie lubi . A tego że niektórzy własne interesy robią osoby ktore to powinny widzieć udają że nie widzą i nie słyszą.

Czytelnik
@Ania

Z tego wynika że do śniadania "wkładka" PRAWODAWCY nie przeszkadza.

Ana
@Agnieszka

A co na to przelozeni. Ślepi czy toleruja?

Mateusz

Czy to prawda , że w tej firmie istnieje problem z alkoholem?

Honorata

Witam, czy firma umożliwia pracę zdalną? czy raczej stacjonarny system jest praktykowany?

???

Witam, jak przedstawiają się średnio zarobki na produkcji w tej firmie i czy ciężko jest dostać pracę w tym zakładzie, sa jakieś specjalne wymogi?

napalony69
@???

1800-2000max

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ggg

Pracowania (umownie nazwiemy grafików) przypomina kafejkę internetową w moim odczuciu :) gdzie nawet w kafejce częściej klika się w klawiaturę czy myszkę. W tej firmie nie ma miejsca dla wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w pracy z pakietami adobe . Zatrudniani są raczej adepci do bycia grafikiem niz sami graficy . Gdzie wystarczy wejść do siedziby i spojrzeć na baner z jeleniem który jest w recepcji , odrazy widać niskie umiejętności graficzne pracowników :) Nabory przeciągają , obiecują , następnie zapominają , tzreba sie przypominac . I 3tys dla prawdziwego grafika to tez jest dla nich za duzo ,...

Jarek

Długi czas uprawiałem "freelancerstwo", ale pomyślałem w końcu, czy może by nie wrócić do etatu. O firmie usłyszałem pierwszy raz już dawno, ale nie spodziewałem się, że trafię do tak rozwojowego, prężnie funkcjonującego miejsca. Startowałem w naborze na stanowisko project managera i na początku nie do końca wiedziałem, "z czym to się je". Co mogę powiedzieć po kilku miesiącach spędzonych tu? Internet daje anonimowość, dlatego tak łatwo przychodzi nam wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich, ale co ciekawe, ta Firma ma naprawdę dobre opinie, dopowiem, że przychodząc tu do pracy nie byłem ich świadom, nie zrobiłem aż tak rozwiniętego researchu, wszystko co mogę stwierdzić, stwierdzam na podstawie swoich doświadczeń, a są one tylko i wyłącznie pozytywne. Tutaj naprawdę "wszystko gra", ludzie są nastawieni przyjaźnie, każdy chce Ci pomóc, nic nie dzieje się "na siłę", a atmosfera nie jest przesiąknięta korporacyjnym chłodem, da się bardzo łatwo wyczuć już od pierwszych dni, że nikt nie chce Twojej krzywdy, a wręcz przeciwnie! Możliwości rozwoju? Zacytuję mojego rekrutera (świetny człowiek, jednocześnie dyrektor handlowy) - "sky is the limit" i szczerze wierzę, że to nie tylko slogan, bo widziałem realne awanse osób, którym zależy i chcą pracować:) Firma nieustannie się rozwija, innowacyjność rozwiązań robi ogromne wrażenie, a implementowane patenty to światowe smaczki. I teraz, jeśli ktoś dobrnął do końca mojego hymnu pochwalnego, to sobie pewnie pomyśli - ciekawe ile chłop zainkasował premii za te wypociny:) to Wam powiem, że nic! Co więcej, za jakiś krótki czas nawet nie będę tu pracował, bo tak akurat potoczyły się różne koleje losu i te realne i w mojej głowie, ale niech to będzie jeszcze jednym dowodem na wiarygodność mojej opinii, mi nikt tego nie kazał napisać, nikt mnie o to nie prosił i nie zasugerował, po prostu takie miejsce, jak Kurowski Group zasługuje na to, by coraz więcej osób o nim wiedziało. Trzymam za Was kciuki, jesteście świetną Ekipą, wszyscy i każdy z osobna, wielkie dzięki za wszystko, szczególnie mojemu Działowi PM i jego Kierownikowi, chociaż jak bym chciał wyróżnić tych, co mi w jakiś sposób pomogli, to musiałbym wymienić każdego, kogo tu poznałem;) Aplikujcie, praca może nie jest lekka i nie polega na przeglądaniu fejsa cały dzień, ale może dać ogromną satysfakcję i realny rozwój w każdym aspekcie, również tym finansowym,a to też jest bardzo ważne.

Opinie dotyczące pracy w Kurowski Group Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

work

......te hymny są pisane przez pracowników firmy...

bylypracownik
@work

@work ...a przez kogo mają być pisane opinie o pracy w danej firmie? :/

@Cezary, Jesteś w posiadaniu najnowszych wieści dotyczących zatrudnienia w firmie Kurowski Group? Jeśli tak, zachęcam Cię do podzielenia się nimi na forum! Zapraszam również inne osoby związane z firmą Kurowski Group do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami, będą one bardzo pomocne dla innych!

Cezary

Zawsze będzie ktoś niezadowolony z pracy. Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!

Wiki

Super firma a że niektórzy nie potrafią się tu utrzymać to już ich problem.

Marian

Spędziłem w tej firmie trochę ponad rok na stanowisku grafika i odczucia mam raczej pozytywne, czasem może trochę słodko-kwaśne. Zacznijmy od pozytywów: Sam proces rekrutacji jest bardzo ciekawym doświadczeniem, widać że traktowane jest to bardzo poważnie i profesjonalnie (czasem może trochę za bardzo, ale to z relacji osób trzecich). W firmie panuje bardzo przyjazna, można pokusić się o stwierdzenie "rodzinna" atmosfera. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zespołem, któremu obce było "obgadywanie się za plecami", a jakichkolwiek spięć czy zgrzytów w firmie, na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy uświadczyłem zaledwie kilka. Były one też od razu omawiane i rozwiązywane, co zapobiegało dalszej ich eskalacji. Wszyscy są zazwyczaj uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do siebie. Współpraca w poszczególnych zespołach i pomiędzy nimi przebiega zazwyczaj sprawnie i przyjemnie. Bardzo miłym i krzepiącym jest fakt, że panuje tam zwyczaj wspólnego spędzania przerw śniadaniowych, w licznym gronie przy jednym stole. Kultywuje się też bardzo często niespodzianki urodzinowe/pieluszkowe/ślubne i wspólne świętowanie. Bardzo poważnie traktuje się kodeks pracy, prawa pracownika i traktuje się go z należytym szacunkiem, bez podnoszenia głosu i w pełni kulturalnie. Właściciel przedsiębiorstwa jest bardzo młodym człowiekiem, biorąc pod uwagę jak duża jest to spółka. Jest też bardzo sympatyczny i otwarty. Dzięki temu chętnie zatrudniani są ludzie młodzi, nie są z góry traktowani jako gorsi i mniej znaczący. Pan Kurowski co roku organizuje pracownikom paczki świąteczne, z każdym z osobna zamienia kilka słów, organizuje też huczną wigilię pracowniczą. Chętnie partycypuje też w regularnych spotkaniach integracyjnych ze swoimi pracownikami. Czas na minusy: Przede wszystkim płace i biurokracja. Nie interesowałem się nigdy zarobkami innych działów, więc wypowiadam się stricte z poziomu pracownika działu graficznego. O ile na sam początek, dla człowieka bez doświadczenia w branży graficznej, proponowana stawka jest całkiem atrakcyjna, nie jest wcale tak rozwojowa i elastyczna, jak obiecuje się to pracownikowi przy podpisywaniu umowy. W momencie, gdy dochodzi do sytuacji, że pracownik po roku pracy w firmie, w pełni wdrożony w standardy i wymogi swojego stanowiska, w pełni samodzielny i ponoszący pełną odpowiedzialność za efekty swojej pracy zarabia tyle samo, co nowozatrudniona bez żadnego doświadczenia - jest to jakieś kompletne nieporozumienie. Lista wymagań stawianych, aby móc ubiegać się o podwyżkę rzędu 200-300zł jest kompletnie oderwana od rzeczywistości, a nawet gdy uda się je spełnić - o ową podwyżkę jest bardzo ciężko. Pan Kurowski wydaje się nie znać realiów rynkowych w zawodzie grafika i oczekiwać 120% wydajności 24/7, od pracowników którzy są, z angielska, "underpaid". W dziale graficznym obowiązują 4 szczebelki "kariery". Aby osiągnąć najwyższy i zarabiać ok. 3tys netto (jako kierownik całego działu!), przepracować trzeba co najmniej 3-4 lata. Wprowadzony został też system premii motywacyjnych w wysokości do 10% miesięcznego wynagrodzenia - w tym przypadku świetnie sprawdza się powiedzenie "premie nie są po to, żeby je dawać". Przyszło mi też pracować na przestarzałym, zmęczonym życiem sprzęcie i niestety, przez ponad rok nie doprosiłem się nawet zainwestowania w niego głupich 500zł na prostą modernizację, która znacznie wpłynęłaby również na moją wydajność. W firmie panuje też biurokracja, jest to iście korporacyjna otoczka. Nadgorliwość, nadmierna skrupulatność, wprowadzanie dodatkowych metod nadzoru i kontroli robi tej firmie więcej złego niż dobrego. Spadają morale, pracownicy muszą pamiętać o szeregach tabelek, zeszycików do uzupełniania, formułek i mikro-zasad, które powodują tylko spadek koncentracji na właściwych obowiązkach, a co za tym idzie - wydajności. Koniec końców owe metody i tak się nie sprawdzają i jest wieczny bałagan. Reasumując: Wiele tej firmie zawdzięczam, pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i uwierzyć w siebie, poznać świetnych ludzi. Jednocześnie zmęczyła mnie psychicznie . Zapewne gdyby nie kwestie finansowe, to znacznie trudniej byłoby mi podjąć decyzję o odejściu, bo całość wypada zdecydowanie na plus. Pozdrawiam wszystkich przyszłych kandydatów oraz obecnych pracowników.

MałyKsiąże

byłem na spotkaniu o pracę, nie udało mi się, jednak było warto. Firma widać, że się rozrasta, coś budują - czyli OK. Może jeszcze kiedyś będzie możliwość pracy. Bo czytając koment innych czuje, że warto. Pracuje tam kilka osób które znam i w zasadzie to cholernie im zazdroszczę, banki i urzędy to nie dla mnie. Produkcja i innowacje - to przyszłość :)

Agnieszka

Jest to firma, gdzie nie jesteś tylko 1 sztuką, ale czujesz się trybikiem w maszynie, gdzie każdy trybik jest ważny. Panuje tu miła atmosfera, czuje się opiekę i wsparcie, istnieje również możliwość awansu dla zaangażowanych. Poza tym elastyczny czas pracy i terminowe płatności. Jeśli ktoś rozważa możliwość pracy w tym miejscu to osobiście polecam.

Pracuje tu od wielu lat i nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną. Panuje to rodzinna atmosfera, masz możliwości rozwoju, awansu, elastyczny czas pracy, czujesz się doceniony za wykonaną pracę i masz satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, pieniążki ok a firma jest najlepszą mikro w kraju.

Wiola

Firma godna polecenia. Pracuje tu i jest to najlepszy pracodawca i najlepszy zespół. Liczy się człowiek, to co robi i jest za to doceniony. Masz możliwość rozwoju, awansu jak tylko pokarzesz że coś potrafisz lub chcesz się nauczyć. Wypłata zawsze na czas. Polecam - jeżeli macie możliwość żeby u nas pracować to się nie zastanawiajcie.

Tomasz P.

Kiedy poszukujesz pracy i czujesz się jako człowiek który wniesie więcej aniżeli inni, co robisz? Rozglądasz się po firmach, wertujesz oferty pracy i co? Dochodzisz do jednego wniosku, banialuki wyssane z palca? To ja powiem Tobie, tudzież napiszę, że jeśli ogłoszenie wyżej wymienionej firmy zostało pominięte w Twoich poszukiwaniach, to popełniłeś zbrodnię godną ścięcia Ciebie ;) Większość opinii zależna jest od sytuacji w której "siedzi" piszący je człowiek. I tak nie zawsze odzwierciedla, to rzeczywistość. Czyli, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) NIE! W tej firmie, tego nie doświadczyłem. Każdy jest dla każdego, myślisz niemożliwe? Ano, bardzo możliwe, realne, ludzkie. Jestem pracownikiem i bardzo sobie cenię współpracę ze wszystkimi, ot to określenie, to nie pracownicy, raczej rodzina, przyjaciele. Wyobraź sobie, że do pracy rano nie wstajesz jak nie do obowiązku a jak do przyjemności? Wiem, pomyślisz, że mam "krzywo pod sufitem", lecz tak właśnie jest. Nie piszę, że lekko ale urobisz się momentami po łokcie lecz będziesz miał satysfakcję, która będzie kolejnym motywatorem do dzialania. Mógłbym się "rozlać" na wiele słów, ale czy to Ciebie przekona zrażonego przeżytymi procesami rekrutacji? Na pewno nie ma to sensu, więc wyślij swoją aplikację i spotkajmy się! W tej firmie nie jesteś anonimowy albo nie jesteś numerem konta jak to jest w korporacjach, jesteś sobą! Skorzystaj, zobacz, inaczej... Jak mawiali, "veni, vidi, vici" i do przodu zwyciężaj z nami :)))))

Plusem jest dobra atmosfera w pracy zarówno pomiędzy pracownikami jak i szefem i pracownikami:) Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Docenia się ludzi, którzy faktycznie są zaangażowani i zmotywowani do pracy. Firma daje również możliwość wewnętrznych awansów. Gorąco polecam firmę.

natbla

Świetna atmosfera w pracy, zgrany zespół, wypłata zawsze na czas :) No i najnowsze osiągnięcie: http://wyborcza.biz/akcjespecjalne/1,151526,20297344,wybralismy-polskie-firmy-przyszlosci.html

piotrl

Pierwszy raz zdarzyło mi się pracować w tak fajnym zespole. Gdyby nie fakt że przenoszę się do innego miasta chętnie bym tu został. Atmosfera w pracy jest bardzo miła. Firma rozwija się dynamicznie. Jeśli ktoś rozważa możliwość pracy w tym miejscu - szczerze polecam. Dobra praca jest tu doceniana.

Matylda

Ze świecą szukać takiej firmy !!!! Na prawdę odwala kawał dobrej roboty. Przede wszystkim dba o dobro pracownika i liczy się z nim. Z wielką starannością dobiera zespół, który nie jest tylko na chwilę, ale na całe lata. Firma Kurowski Group to przedsiębiorstwo z wielkim potencjałem, który rośnie w oczach. Warto chociaż przyjść na spotkanie rekrutacyjne, bo już po tych 2-3 godzinach można zdobyć duże doświadczenie, nie mówiąc już o tym co można zdobyć pracując tam. Nie jest to zakład pracy, który wykorzystuje i nic nie daje w zamian. Starasz się ? Zostaniesz doceniony i odpowiednio nagrodzony. Firma, która spełnia swoje obietnice i Twoje marzenia ! Szczerze polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Germania Mint Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Germania Mint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Germania Mint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Germania Mint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Germania Mint Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Germania Mint Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Germania Mint Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.

Germania Mint Sp. z o.o.