ELLSTONE Sp. z o.o.

Adres: Wilsona 30 lok. 32/C5, 42-202 Częstochowa

NIP: 9492194723 KRS: 0000467934

ELLSTONE Sp. z o.o.

Opinie o ELLSTONE Sp. z o.o.

Henry

Na siłę nikt w firmie nie trzyma. Świetny pracodawca może pozwolić sobie przy wyborze pracowników!!

rozczarowana

Firma ta nie rozlicza się z pracownikami którzy postanowili już dłużej u nich nie pracować . Oni nazywają to ,,nielojalnością". Każdy ,ma prawo do własnych decyzji jeżeli chodzi o prace a tym bardziej gdy dostaje lepsza oferte pracy i nie ma chorej sytuacji jak w tej . Oczywiście jak u większości na konto wpływa tylko marna podstawa ta najnizsza a reszta czyli premia i reszta do podstawy na która się na początku umawialiśmy jest dawana pod stołem w kopercie . Gdy przychodzi co do czego niestety pracownik zostaje z reka w nocniku , goły i wesoły i nie ma co liczyc na uregulowanie naleznosci na która pracował uczciwie cały miesiąc . Wszystko jest do sprawdzenia . Wiec, gdy ktoś będzie chciał zatrudnić się w ich salonach to niech się zastanowi bo z chwila gdy będzie chciał odejść to musi liczyc się z goła marna podstawa . Czyli nie otrzyma premii która mimo wszystko wyrobi ani nic więcej . Gdy ktoś chce chorować bo się przeziębi grypa czy inna niemoc zdrowotna to zwolnienie lekarskie owszem biora pod uwagę ale premie która wyrobi za cały miesiąc nie otrzyma . Chyba to jest kara za to ze chorujesz wiec musza sobie to zrekompensować nie wyplacajac premii. Jest to zawarte w umowie . Czytaj dokładnie umowę bo ten punkt dla mnie sam w sobie jest chory . Gdy ktoś idąc do pracy złamie reke lub noge lub wypadek ma i ma zwolnienie to zostajesz tylko z marna podstawa . Reszta nie należy się nawet gdy wyrobisz premie podwójnie . To jest CHORE . Zatrudniajjąc się tam sam , zastanów się , popytaj , sprawdz. Ja tylko ostrzegam przed konsekwencjami .

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ELLSTONE Sp. z o.o. - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELLSTONE Sp. z o.o.