Opinie o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. w Opole

Lola

Witam i wczoraj kolejne dwie osoby położyły wypowiedzenia ,derektorowi(usunięte przez administratora) Jest to przykre (usunięte przez administratora)

Pozdro
@Lola

I bardzo dobrze, że odeszli brawo chłopaki!!!!!!! z takim jak dyrektorek i i jego (usunięte przez administratora) W. nikt nie będzie pracował.

Inga

Ale to się bardzo zmieniło, i jest tam coraz gorzej

kasablanca

Przeczytałam poniższe wpisy i jestem zaskoczona, wręcz nie dowierzam, że tak diametralnie w ciągu roku mogła zmienić się atmosfera pracy w silspek. W sumie to jest mi przykro, gdyz troche ladnych latek na dwoch dzialach tam przepracowałam i mimo kilku minusow dobrze milo wspominam. Firme opuściłam w zgodzie ze wszystkimi z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Jasne, nie zawsze było sielankowo czasami dyro wymagal zbytniej dyscypliny, a i zarzad popatrzyl nieprzychylnym okiem jak się jakaś sprawa przeciagała nie po ich mysli, to jednak normalka w kazdej pracy. Mimo wszystko atmosfera była dobra i wstawałam rano bez stresu. Co by nie mówić, to pieniazki się zawsze zgadzały i nawet z górą zawsze dalo radę sie dogadać, czy to urlop, nadgodizny,nigdy nie robili mi trudności. Fakt, praca odpowiedzialna i czasami bywalo ciezko, ale nie żeby trawę gryźć:P Kurcze, mam nadzieje, ze przynajmniej czesc tych negatywnych wpisow to wyssane z palca fake newsy :( Ludzie i na dole i u gory nie byli bez wad, ale bylo generalnie życzliwie, mlody zespół i to co na konto sie nalezalo, to bylo. Ja bym prace tam moze nie jakos mega gorąco polecala, sama czasem pod nosem rzuciłam kilka niecenzuralnych epitetow, ale na pewno krzywdy nie zaznalam i mysle ze jesli chce ci sie pracowac i nie masz wrodzonej alergii na silikon;p to warto tam iść.

Witam wszystkich kandydatów którzy chcą się czegoś dowiedzieć na temat firmy Silspek Rubber. Otóż zastanówcie się grubo nad tym czy chcecie podjąć tam pracę. Nie ważne czy na produkcję, utrzymanie ruchu czy biuro. Większość pracowników w tej firmie jest nie zadowolona z zarządu który kieruję właśnie tą firmą. Przychodząc do pracy nie wiecie nic(przynajmniej ja tak miałem), nie zostałem oprowadzony po zakładzie (błądziłem jak po labiryncie), nie miałem żadnego szkolenia odnośnie tego co powinienem wiedzieć o swoim stanowisku, już po podpisaniu umowy czułem się jakby mnie olano. Przez cały okres kiedy miałem jechać do firmy pracować czułem się jak "więzień" który wraca z przepustki do więzienia. Zwolnienia tam są rozdawane jak świeże bułeczki i nawet nie wiesz kiedy cię zwolnią. Mogą to zrobić przed twoim zaplanowanym urlopem albo jak coś ci się nie uda zrobić(bo przecież po miesiącu czy dwóch już powinieneś wiedzieć wszystko)i popełnisz błąd. Ja też dałem się skusić na ich wspaniałą ofertę jaką zamieścili w internecie i się na tym przejechałem. Również byłem jedną z tych osób które nie wierzyły w opinie tu pisane. Mówiłem sobie że te opinie piszą pracownicy którzy sami nabroili i teraz chcą zaszkodzić firmie, ALE NIE. Opinie dużo dają do myślenia więc zastanówcie się 3 razy albo i więcej jeśli nie chcecie się po tygodniu zwolnić zanim oni to zrobią i zostawią was bez pracy. Szczerze? Wolę prace za mniejsze pieniądze, ale w atmosferze do której będę chciał wracać . I nie napisałem tej opinii żeby zaszkodzić firmie, a jedynie żeby ostrzec ludzi z olejem w głowie żeby uwierzyli że jedyne czego brakuje w tej firmie to obok nazwy Silspek napisu z (usunięte przez administratora) w Auschwitz. Moje sugestie dla Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.: Droga firmo, proszę was żebyście zastanowili się nad podejściem do pracownika, bo w prowadzeniu firmy nie tylko pieniądze i wyniki się liczą.... jeśli to was nie przekonuje to nie będziecie mieli świetlanej przyszłości.

Heniek
@były pracownik

Bo ty do kiosku ruchu najlepiej się nadajesz. Takiego na nieczynnej stacji kolejowej, żeby tylko klienta nie przywiało... Tylko jak ty byś do pracy trafiał zagubione biedactwo...

@były pracownik

Obyś tak skrupulatnie i pedantycznie gdziekolwiek pracował jak przykładasz się do pisania tych wpisów

Sam jesteś dnem, wazeliniarzem i gnidą. Dobrze się bawisz pajacu? Pisz dalej bo to pożywka dla takich śmieciarzy jak ty.

Człowiek

Zgadzam się w 100%

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. badań i rozwoju w firmie Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Takjest

Co za ściema. Ta firma ma ludzi za nic. Człowiek pracuje tam kilka lat a szefostwo potrafi go słownie zgnoić jak jakiegoś gówniarza, za co? Za pierdołe ale jak to pisze pewien "pan" na tym forum ludzie to tylko robole. Wystarczy poczytać komentarze. Wszystkie komentarze na tym forum, które obrażają ludzi negatywnie wypowiadających się o firmie są pisane przez jedną osobę (usunięte przez administratora) Ludzie szukajcie swojej drogi zawodowej w innej firmie. Tutaj nie szanują ludzi

,???

Prawie pracownik- czy możesz dokładnie przytoczyć o co pyta i jak traktuje przyszłych pracowników ten pan W., możesz w ten sposób pomóc ochronić ludzi którzy, mają zamiar tam pójść na rozmowę kwalifikacyjną i podjąć pracę w tej daremnej firmie

Dyrektor PUP
@,???

Każdy „pracownik” tutaj się udzielający dla swojego i reszty społeczeństwa dobra powinien zostać członkiem Urzędu Pracy. Tam będzie miał wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.

Prawiepracownik

Serdecznie nie polecam tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna? Niech Pan W. Przeszkoli sie w rozmowie z potencjalnymi pracownikami. Pytania bardzo osobiste, wręcz nie na miejscu. Bardzo nie profesjonalne podejście do drugiego człowieka. Na start dostaje się tak nie przyjemne powitanie. A według opini pracowników tej firmy praca jeszcze gorsza. Nie polecam

Generał

No widać, że jesteś tam stałym bywalcem alkoholiku

Generał

Pacman! W wojsku byłeś? Chyba w kuchni :-) pacanie niedowalony

Lol

Pacanie porypany! Zrób w końcu coś pozytywnego a przede wszystkim tak jak piszesz. Kończ to i wypindalaj stąd. Komandosie szurnięty.

Heniek

Może to jest coś z naszą pracą? Wiem z własnego doświadczenia, że jak się dobrze pracuje to zawsze można się dogadać z innymi.

Nie

Tak - ale masz nasrane w tej czapie. Jesteś robolem wiec robisz. Gdziekolwiek. Wszędzie jesteś tylko robolem. A jak nie robisz to spadaj :-) dostaję ponad 3 tyś na rękę, przy 8 godzinach 5 dni w tygodniu więc mi pasuje. A tak już ten świat jest skonstruowany, że robić trzeba :-))))

wilk

a ciebie jagódko w jaki sposób oszukał ten dziwny niedobry pan?

Witam. Firma aktualnie szuka pracownika na stanowisko kontroli jakości do laboratorium czy może ktoś miał styczność z tym działem lub może coś przybliżyć odnośnie pracy w tej firmie? Na ogół opinie z Gowork potwierdzały się (negatywne) dlatego teraz wolę zapytać przed wysłaniem Cv.

@Tomek

Pracowałem i odradzam, stes i atmosfera jaka panuje u tej firmie to tragedia.

Jaś
@anonymous

Który były pracownik dobrze ocenia miejsce w którym już nie pracuje... Ja pracuję, rekrutacja dawno zakończona a "stesu" jakoś nie widzę. Pracować trzeba wszędzie a tutaj pieniądze nie są wcale złe.

Inny

Og. To ty masz jakieś poważne frustracje. A przede wszystkim nie masz jaj by się z tak beznadziejnej firmy jak ją opisujesz odejść. Gdybyś je miał wyłożyłbyś kawę na ławę albo poszukał innego miejsca na tej planecie. Ale zamiast tego jak taki partyzant albo banderowiec, zza krzaka, bo anonimowo...

No tak Og, musisz straszny mieć żal że cię wypiepszono! Dobrze musiało ci tam być skoro ciagle żyjesz tym miejscem. Niezłym pasożytem musiałeś być :-)

Krab

(usunięte przez administratora) Się zdenerwował bo jego fałszywosc na jaw wyszla

Og

:-)))))))) Og pisze @Og !!!!

Ha

Niby dorośli ludzie a płaczecie jak małe dziewczynki :)

Ala

I właśnie takie pomioty jak ty mają tylko tutaj najwięcej do powiedzenia :-)

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Zib

ponoć po okresie próbnym na produkcji jest 3800 brutto

Og

Tak uległ znacznej zmianie teraz jest jakieś 6zl mniej brutto na godzinę.... Nowe rządy

Parę faktów o firmie. Od lipca 2017 do marca 2018 prezes zwolnił 4 osoby dyscyplinarnie z czego dwie już się wybroniły przed sądem, wystawił notę obciążeniową dla wieloletniego pracownika, dzięki któremu zarobił grube miliony. Po drodze była jeszcze nagana dla technologa. Sam odpowiedź sobie na pytanie: Czy ja chcę tam pracować?

Tak, i poprosił o to sam anonymous....

haha

jesli ktoś lubi opary chemiczne (rakotwórcze) to zapraszamy

hsapbg

nie znam gorszej firmy totalne dno

AAA

Nie ma sensu czytać tych opinii bo sa wystawiane przez zwalniających się pracowników, niech ktoś uzasadni swoje wypowiedzi . Warunki finasowe oferowane np. na produkcje są dobre, jedna zmiana, więc co nie tak ?

obiektywny

Czytam opinie tutaj od dłuższego czasu i powiem szczerze jestem w szoku. Niestety w większości osoby które wylewają na tą firmę wiadra pomyj to po prostu zwykli pozoranci z którymi firma musiała się pożegnać z racji tego że do niczego się nie nadawali lub też byli po prostu zwykłymi przekrętami i oszustami. A takich w ostatnich czasach nie brakuje. Mało tego takie osoby nawet nie potrafią wypełnić warunków umowy którą kiedyś podpisywali i na okresie wypowiedzenia od razu idą na lipne L4. Żenada. Taki pracownik jest po prostu nic nie wart. Sprawdza się tutaj powiedzenie, że człowieka nie poznaje się po tym jak przychodzi ale po tym w jaki sposób odchodzi. Z racji, że w okolicy wszyscy się znają takie informacje docierają również do innych pracodawców, więc życzę powodzenia w "dalszej karierze". Tak jak już jeden z moich inteligentnych przedmówców napisał: "karma wraca". Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pracownicy na produkcji zarabiają naprawdę dobre pieniądze po ostatnich podwyżkach. Oczywiście poza paroma osobami którym po prostu nie chce się pracować, a zarabiać by chcieli po równo z pracownikami którzy są naprawdę sumienni. Znam doskonale okoliczny rynek pracy i wiem ile oferują firmy za pracę na produkcji. Znajdźcie mi proszę firmę która na start na produkcji oferuje 3700 zł to możemy wtedy pogadać. Pozdrawiam .

ss
@obiektywny

firma gpo na metalchemie

Maja

Chętne dowiemy się więcej o tym, jakim pracodawcą jest Silspek Rubber. Nie jest to jednak miejsce na wzajemne obrażanie innych użytkowników portalu. Zależy nam, by osoby, które na wątek tej firmy trafiają, mogły znaleźć tu informacje o swoim potencjalnym miejscu pracy. Zarówno jeśli chodzi o mocne, jak i słabsze strony tego pracodawcy. Jeśli uważasz, że osoba wypowiadająca się na temat firmy nie do końca rzetelnie przedstawia panującą w niej sytuację, to zawsze warto zaprezentować swoje zdanie. Można to zrobić bez uciekania się we wzajemne oskarżanie i wyzwiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. - Opole

• Jak się pracuje w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.?

Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.
  • Jańskiego 2
    46-081 Opole

Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.