Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe

Kraków

Opinie o Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe

Weronika

@Anonim 2 od Twojego wpisu minęły już 2 tygodnie. Czy w tym czasie udało Ci się wyjaśnić niejasności jeśli chodzi o wynagrodzenie i otrzymać wspomniany pasek? Czy oprócz tych wspominanych przez Ciebie kwestii, reszta warunków zatrudnienia zgadzała się z wcześniejszymi ustaleniami?

ciekawski

Z ciekawością przeczytałem posty pracowników. Ciekawi mnie czy to co tu przeczytałem jest prawdą czy też tylko zemstą (?????? ). Złożyłem papiery do tej firmy jako osoba niepełnosprawna i teraz mam dylemat czy tam iść i podziękować im,że..................!!!!!!!!!! Trochę wiedzy nie zaszkodzi na temat tej firmy. Czekam czy warto.

@jan 22.08.2017 11:25
Panie Andrzej ale pieprzysz nie rób tej firmie reklamy przyjmuja tylko z grupa umiarkowana lekka nie wchodzi w gre grafiki u mn...

Pisanie faktów nie jest reklamą.Trzeba uważnie czytać jak się komuś odpisuje , nie pisałem nic o grupach.Jak Ci tak żle, to po co pracujesz w ;tej; firmie?

Anonim 2
@jan 22.08.2017 11:25

Witam. Z lekką grupą przyjmują, bo mnie przyjęli. Ale wiele obiecywali w sprawie płac, bo według obliczeń dużo mniej dostałem za wrzesień. Wypłata na czas, nawet wcześniej, ale nie wiem ile i za co dostałem pieniędzy, bo przeszło trzy tygodnie czekam na pasek i ponoć jeszcze nie jest wydrukowany. Gdyby nie praca na miejscu, nie podpisałbym nowej umowy. Pozdrawiam.

anonymous

Również odradzam, pracuję tam od roku i cały czas oszukują na nadgodzinach za które nie płacą , obiecywali mi na początku że będę miał cuda i dobrobyt a tak na prawdę kręcą i biorą wszystko pod siebie.

Weronika

@Andrzej to ważna informacja, że można liczyć na transport do pracy, który jest organizowany przez firmę. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Osoby z jakich miejscowości mogą liczyć na dowóz?

marek

czy w sed-hut przyjmuja z lekka grupa niepelnosprawnosci.

Weronika

@ciekawskichętnie dowiemy się więcej o Twoich wrażeniach na temat pracy w firmie. Z tego co widzę na wątku to pojawiają się zarówno pozytywne jaki i negatywne wpisy. Pewnie bardzo dużo zależy od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska oraz indywidualnych preferencji. Warto też wyrobić swoje zdanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Józek

Plusy - wypłata na czas a często nawet 1 dzień wcześniej, muszę przyznać jeszcze nigdy się nie spóźnili - dofinansowania, tzn zwroty za leki, rehabilitację ale wg własnych kalkulatorów Minusy - grafiki robione na ostatnią chwilę tzn ostatniego dnia miesiąca a często nawet dopiero na początku miesiąca. Praktycznie żyjesz z telefonem w ręku bo nigdy nie wiadomo czy nie zadzwonią o 6 rano żeby na 7 przyjść do pracy. Zmiennicy często nie przychodzą bo albo nie wiedzą że mają przyjść, albo kierownik (L.W.) zapomniał wystawić zastępstwa. Zostajesz więc w pracy na drugą zmianę ale godziny gdzieś znikają. Nie płacą nadgodzin, powinni te dodatkowe zwracać ale licznik tych godzin prowadzi kierownik i zawsze ich brakuje. - nie możesz zaplanować żadnej wizyty u lekarza czy innego wolnego za względu na brak grafików - z urlopami trzeba cały czas się prosić i wciąż się słyszy "proszę przypomnieć później" a gdy nadchodzi "później" to niestety kierownik nie ma dla ciebie zastępstwa, więc nic z urlopu. Przez 2 miesiące obiecanki a potem urlop trzeba odwołać Reszta tak jak we wszystkich firmach ochroniarskich, mundurki, ręczniki, mydła A i jeszcze tyle dobrego że możesz sobie w pracy wypić, dużo ludzi przychodzi do pracy "pod wpływem" nie ma z tym żadnych problemów, najwyżej poproszą żeby się to więcej nie powtórzyło.

dr.know

Firma jak każda inna,są plusy i minusy płaca adekwatna do wykonywanych czynnosci czyli fakt faktem siedzenia i bardzo mnie wkurza jak tu wielu narzeka i pyta o przywileje bo maja grupe i im się to należy,boże ludzie sam mam grupe 2 i nigdy nie prosiłem by ktos mi dal za dojazd do pracy czy za cos innego,to ze jestesmy chorzy nie świadczy o tym że mamy dostawac zwrot za przyslowiowe pierdniecie w pracy,jestesmy dorolsli wiec sie tak zachowujmy a nie żerujmy bo nam sie wszystko NALEŻY godnosci troche! A co do samej firmy to wyplata na czas co do godzin trzeba sobie samemu liczyc takie Polskie realia ze pracodawca tych co nie pilnuja wycycka i tak jest wszędzie,z urlopami nie ma problemu ani z wolnym na rzadanie tylko trzeba umiecumiec rozmawiac i wiedziec ze predzej zmiescisz sie z wielkim tylkiem niz pyskiem tyle w temacie

@dr.know 12.07.2017 07:44

Masz rację myślisz realistycznie ,a nie jak ten Ben jakiś tam.

Firma Solidna

Staszkiewicz

Ja pracuje w tej firmie już prawie 5 lat i firma jest solidna kasa na czas i nawet ciut wcześniej

adim

zaden pracownik pracujacy w ochronie jako kwalikowany niema schizofremi i psychoicznej choroby a firma sedhut robi takim kwalifikacje nie robic badan to juz jest karane i przydal by sie NIK firma oszusci nieplacili na godzinach wykorzystywali chorych ludzi

Ben Akiba

Szanowni Państwo Pracownicy i Właściciele firmy SED-HUT. Jako, ze jestem potencjalnym pracownikiem tej firmy (prawdopodobnie już niedługo) z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności chciałbym zadać kilka pytań. Czy firma SED-HUT dofinansowuje takie rzeczy jak : - dojazdy do pracy (własnym samochodem, czy można liczyć na rozliczenie wg. kilometrów ) - dofinansowanie lub zwrot kosztów za wizyty lekarskie - dofinansowanie lub zwrot kosztów za leki (oczywiście na podstawie faktur VAT) - dofinansowanie lub zwrot kosztów za eksploatację , naprawy itp. pojazdów (samochodów) którymi poruszamy się do pracy jak również do lekarzy - dofinansowanie lub zwrot kosztów za turnusy rehabilitacyjne - wczasy pod gruszą - a może coś innego ? ??????????????? Mówię tu oczywiście o pracownikach posiadających orzeczenie o niepełnosprawności Proszę o szczere odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam Ben Akiba

@Ben Akiba 03.06.2017 10:24

Co za durne pytania.

Ben Akiba
@Andrzej 05.06.2017 21:22
Co za durne pytania.

Osobie inteligentnej dwa słowa wystarczą a idiocie to i epistoły mało. Dlatego dureń nie zrozumiał pytań.

Weronika

Jakie benefity oferuje Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe?

@Weronika 07.04.2017 13:56
Jakie benefity oferuje Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe?

benefity są - głównie dla właścicieli firmy w postaci dofinansowań z PFRON-u. Nie wszystkie ale sporo zakładów pracy chronionej w tym firma Set-Hut to twory pozwalające w miarę dobrze żyć ale właścicielom tych firm. Jestem osobą niepełnosprawną i wolałabym dostać część tych pieniędzy które otrzymuje za mnie zakład pracy i poszukać sama zatrudnienia na rynku. Aktywizować mogę się sama zawodowo. Rotacja w tej firmie jest olbrzymia a to za sprawą polityki tej firmy która nacisk kładzie na niektóre grupy niepełnosprawności za które otrzymuje większą dotację a poza tym ci ludzie nie mają świadomości o co mogą się ubiegać i co pracodawca powinien im zapewnić/ chociażby krzesło na którym można oprzeć się przez pięć minut i nie spaść z niego uderzając głową w ścianę jak ja/. Inne firmy informują pracowników o tym o co mogą się ubiegać, ta nie. Zwrot za leki po pół roku pracy/na wielu obiektach ludzie odchodzą wcześniej/ inni ograniczają to tylko kwotowo na kwartał. SET HUT TAK JAK INNE ZAKŁADY PRACY CHRONIONEJ OBOWIĄZUJĄ TE SAME PRZEPISY szkoda że szefostwo o tym nie wie.

No niestety nie ma idealnych firm ochroniarskich ale kierownik sed-hut L.W to już przegina pałe może by tak wrescie raz był na czas grafik i normalne służby to sie staje męczonce .

Jacek Miaczynski

Najpierw naciagaja na koszty kandydata na pracownika(i strate czasu orza przejazdy)badaniami na wstepnymi do pracy na koszt kandydata,zawracaja glowe i trudza wypelnianiemkilkudziesieciu dokumentow(oczywiscie w pospiechu i bez mozliwosci przeczyta nia) ,nastepnie czekasz2 tygodnie na "umowe o prace" po to by sie dowiedziec ,ze "byles przewidywany" na inny obiekt" niz ten na ktory chciales sie przyjacTen "inny obiekt" to najgorszy w firmie-oferowany kazdemu kto juz zaplaci za badania lekarskie zwlasnej kieszeni i potem tego nie chce ,a oni nie zweracaja pieniedzy! Dlatego podpisujac sie wlasnym imie niem i nazwiskiem oraz podajac adres mailowy oswiadczam: ZLODZIEJE I OSZUSCI-NIE PRPBOJCIE TAM PRACOWAC!miaczynski .jacek.pw@gmail.com

a

aneksów nie dają żeby nie narobić sobie papierkowej roboty. Mają pole do popisu na ostatniej służbie mówią, pan już ostatni raz dziś i do wiedzenia bardzo, następny niepełnosprawny proszę. Wszystkich pracowników powymieniali na niepełnosprawnych, firma krzak dyrektor borówka. Brak szacunku do ludzi jeszcze prezes ci wykrzyczy, że "kupę" pieniędzy musi za ciebie zapłaci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie długo firmy nie będą ich wynajmować bo po co im na ochronie niepełnosprawni.

Ada

przepraszam z całym szacunkiem dla niepełnosprawnych, ale co to za ochrona. W ochronie powinna pracować osoba jak sama nazwa mówi, która ochrania firmę. Osoba niepełnosprawna może być nazwana portierem a nie ochroniarzem, ponieważ nie poradzi sobie wazie zagrożenia osób trzecich.........

www
@Ada 09.02.2017 12:25

Ty zajebana cioto kim Ty Kurwa jestes aby obrazac nipelnosprawnych

@www 21.02.2017 20:17
Ty zajebana cioto kim Ty Kurwa jestes aby obrazac nipelnosprawnych

Ta pani nie obraża niepełnosprawnych. ja nią również jestem i nie czuję się dotknięta tym stwierdzeniem bo to prawda. chodzenie sprawia mi trudność i pierwszy lepszy bandzior czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez problemu dałby mi w 'łeb'. A ty tym co napisałes sam sobie wystawiasz świadectwo. Trochę kultury i obiektywizmu

ochrona

Mam pytanie czy ktos dostał jyz aneks do umowy

@ochrona 08.01.2017 18:10
Mam pytanie czy ktos dostał jyz aneks do umowy

Tak dostaliśmy.

Ezi ty pachołku jesteś kierownikiem czy przydupasem tej firmy sed-hut nigdy nie płaci za nadgodziny albo ci oddaja wolne albo kierownik wpisuje na swoja liste i ich nie ma wiec nie wypisuj pierduł pracuje już jakiś czas w tej firmie i zostałem nieraz okradziony na nadgodzinach robisz reklame na firmy bo nie macie pracowników nawet urlop jak chcesz w danym miesiacu to nie dostaniesz kierownik wedługwlasnego upodobaia daje a głupot z zaszeregowaniem nie pisze poniewaz mam wpisane na umowie 1500 zł a do minimalnego wynagrodzenia wpisujecie wszystko wlacznie z godz. nocnymi ciekawe co zrobicie od stycznia 2017 jeszcze troche i zpiepszam z tej firmy mam druga grupe inna firma wezmie mnie z pocalowaniem reki i wiecie o tym zadnego poszanowania .

Ezi
@pracownik 11.11.2016 09:52

Ty to chyba zwykłym cieciem jestes.Ja nie pracuje w biurze, jestem normalnym obiektywnym pracownikiem.Myślisz, że w innych firmach jest lepiej, idż na pewno bedą Cie całować po rekach.

@Ezi 15.11.2016 08:14

Ezi jeżeli jesteś normalnym obiektywnym pracownikiem to jesteś też cieciem wszystko co napisałem jest prawdą i nie tylko ja mam taka umowę z zaszeregowaniem 1500 moi koledzy i koleżnki też a jak pracujesz w biurze co podejżewam że tak to dobrze o tym wiecie o godz nadliczbowe trzeba stale przypominac panu L.W bo dziwnie zapomina a potem przepadaja ja sie do tej firmy nie pchałem set-hut nas przejoł obiecywali premie od ką pracuje a jest już 10-miesiecy jeszczenie widziałem grosza kręcą i tyle.

a

@ kim - sądze ze to dlatego, że czesto w takich wypadkach jest to bardzo powiązane. Często ochronairze są portierami, więc jak mam byc zupełnie szczera mnie to nie dziwi. AS zwłaszcza że mój wujek tez tak ma

portier
@a 25.09.2016 11:46

Ezi
@portier 30.10.2016 18:28
T o prawda okradaja z godz z daleka od tej firmy umowa o prace zaszeregowanie 1500 jeszcze troche i zwalniam sie...

Pracuję już kilka lat i nie ma problemów z nadgodzinami za, które płaca.Urlopy wykorzystane,zapomogi oraz zwroty za lekarstwa są. Z tym zaszeregowaniem to głupoty piszesz.

kim

Pracujesz jako pracownik ochrony a wpisane masz w umowie portier .

D

Pracuje w tej firmie jest nie fer bo jak mialem stały obiekt 1,5roku a po obiekcie zucajom cie po różnych obiektach bo ludzi nie ma bo idom na ulopy i latasz z kwiatka na kwiatek jest taki pracownik debil ze piję arkochol na obiekcie albo opuszcza obiekt i go nie ma a firma go czyma bo kasę ma stego ale jak bym to ja zrobil to do zwolninia od razu ta sprawa tylko zgłosić do inspiracji pracy

GS
@D 20.08.2016 07:23

@GS 19.03.2017 11:12
Poziom niektórych wypowiedzi tutaj jest delikatnie mówiąc denny,co za gramatyka i składnia.Nie róbcie sobie obciachu....

Nie wiem jakie miejsce w tej firmie zajmujesz, ale jesli razi cię poziom wypowiedzi to zastanów się jakich ludzi przyjmujesz do pracy a jakich chciałbyś mieć. Szkoda, że nie razi cię poziom taktu kadry zarządzającej. W momencie pytań o możliwości premii /bo nadgodzin się nie wypłaca/, o pytania o zwrot kosztów dojazdu , o ubrania itp. panowie z Krakowa bez żenady przekazują sobie wiadomość o zgodzie na obiad za służbowe pieniądze. TO SIĘ NAZYWA WYCZUCIE CZASU I TAKT. brawo PANOWIE. Szczycicie się ,ze wychodzicie ze straży przemysłowej ale jak widać w niej dalej pozostaliście zapominając o ćwierćwieczu , które dawno już minęło.

marto

pracuje w tej firmie i jest ok pieniadze wyplacajom w terminie szefostwo jest super

jurek

nie polecam tej firmy sa nieodpowiedzialni zatrudniaja niepełnosprawnych umysłowo a potem czekasz na zmienika godzinami i nikogo to nie obchodzi dzwonia jak mam wolne i każom przychodzić bo ktoś inny nie przyszed z urlopami też jak chcam to dadzom a jak nie to tszeba na chorobowe uciekać zwalniajon jak im sie podoba

AMIGO

zGADZAM SIE Z TA OPINIA A ZWLASZCZA DOTYCZY TO P. TOMASZA.NIE DAWAJCIE SIE NABIERAC NA OBIECANKI.JAK COS POTRZEBUJA TO DO RANY PRZYLORZ,ALE OD NICH TO WARA.

kremówka

Fałsz co do oświadczeń to bzdety, oświadczenie podpisuje się o obowiązku rozliczenia się z odzieży i obuwia w przypadku zwolnienia a nie o zapłacie za obuwie. Jeżeli pracownik się nie rozliczy co jest jego obowiązkiem to ponosi konsekwencje jak prawie w każdej firmie.

ezi

Firma solidna, pracuję od początku z umową o pracę.Z wypłatami nie ma opóżnień.Szefowie ok.

giligili

niestety zgadzam się, firma pracowałem 8 miesięcy i dziękuje, nie mam dobrego zdania trzeba się samemu przekonać. Mirek

byly pracownik

naipierw zwracam sie do administratora aby nie usuwal tego wpisu jak poprzedniego ostrzezenie dla wszystkich bylem pracownikiem tej firmy i wiem co pisze to oszusci i klamcy obiecuja cuda na kiju a jak co do czego to sie wypieraja ze nic takiego nie bylo a szczegulnie Leszek W i Tomasz P oszukuja na przepracowanych godzinach a szczegulnie na przepracowanych nad godzinach nie polecam tei firmy

lolo

Dwie wypłaty były na czas. Po okresie próbnym dali umowę na krótki okres i każą podpisywać oświadczenie że zgadzasz się na potrącenie pieniędzy za buty.

obronca firmy

a wiec zaczne od pewnej sprawy otuz ja jako pracownik firmy sed hut czytajac te bzdety o tym ze prezes byl karany zwalily mnie z nog co za czlowiek to pisal to niewiem ale ja na jego miejscu to bym sie zastanowil nad tym bo opinia idzie na cala polske przez takie osoby tarcimy obiekty nie ma dla nas pracy niewiem kim byles albo jestes czy jeszcze pracujesz ale ja to bym cie ( usunięte przez administratora ).. z firmy dyscyplinarnie ja juz pracuje troche w firmie i nie pozwole na takie traktowanie ani prezesa ani szefostwa bo to dobrzy ludzie i dzieki nim mamy prace wez sie do roboty a nie pindol gupot jak niemasz pewnosci co do tego bo nikturzy to sluchaja bajek jak swinia grzmotu a do roboty to nikomu sie niechce ale pierdolic gupoty to wam pasi najbardziej

heniek

omijać z daleka (usunięte przez administratora) odradzam

Zostaw opinię o Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe