P.W. Karabela Sp. z o.o.

Tarnobrzeg

Opinie o P.W. Karabela Sp. z o.o.

akhm

W tej firmie są jakieś dziwne przypadki nie dostarczają środków do sprzątania i w dodatku czepiają się o to że jest brudno. Środki dają najniżej jakości więc... nie ma co się dziwić. Jak na moje oko jest to praca dla kogoś kto nie da sobie nagadać.Nie dasz to dostajesz środki takie jak należy i praca tam jest przyjemna. I niestety Im zależy tylko na kasie PFRO-NU. Nie oszukujmy się wszystkie pozytywne opinie tutaj to znając życie osoby, które zostały do tego najęte. POZDRAWIAM

bobik
@akhm 26.04.2016 14:41

brawo kolego ja pracowałem w tym syfie i podzielam Twoje zdanie na temat psełdo firmy jaką jest karabela to sami oszusci i cwaniacy

Meg

karabela łamie kodeks pracy bo pracujący tam kierowcy ochroniarze pracują noc w noc i tak już drugi miesiąc a są niepełnosprawni jak tak można . co na to inspekcja pracy.

bob budowniczy
@Meg 01.06.2016 21:15

karabela powinna byc zlikwidowana a cale to szemrane towarzycho powinno siedziec za te przekrety i za traktowanie ludzi jak smieci

anonymous
@bob budowniczy 08.11.2017 22:12
karabela powinna byc zlikwidowana a cale to szemrane towarzycho powinno siedziec za te przekrety i za traktowanie ludzi jak smi...

Według powiedzenia, że jeżeli coś jest do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego. Podobnie jest z karabela. Jeżeli coś jest wielobranżowe to znaczy że jest do (usunięte przez administratora). I ot cała puenta.

Lidia

@bubu @byly pracownik nie możecie nikogo obrażać na forum. Zachęcam abyście zapoznali się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie jakikolwiek komentarz. @Alibaba czy powiesz coś więcej o pracy w P.W. Karabela Sp. z o.o.?

Alibaba
@Lidia 03.10.2017 13:34

A co mozna wiecej:)nie oplacalna praca jesli chodzi o zarobki ale mnie najbardziej interesuje czy ktos otrzymal od nich tzw wakacyjne z urlop?

Abrakadabra

Wotam czy ktos tu pracujacych w karabeli dostaje takie cos jak wakacyjne??

Alibaba

Tyle to sam wiem.chodzi mi o to ze pojawily sie posty ze karabela daje swiadczenia dlatego pytam jakie i czy ktos dostal socjal.w prawie jest ze powinni placic bo jest wiecej niz 20pracownikow a nie placa nic i nie podaja powodu,niby nie sa zakladem pracy chronionej jak sami mowia a w necie jest dokument ze maja taki od 2003roku

Lidia

@bubu czy mógłbyś powiedzieć jak pracuje się w firmie P.W. Karabela Sp. z o.o.? Czy jesteś z czegoś niezadowolony pracując tutaj? To forum dotyczy firmy P.W. Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, więc proszę o pozostawianie informacji na temat pracy w tej firmie.

Lidia

@bubu dlaczego tak uważasz? Czemu masz takie zdanie o firmie P.W. Karabela Sp. z o.o.? @Oszukany czy była mowa o oddaniu pieniędzy za badania lekarskie? Jeśli tak to czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? A może udało Ci się dostać pieniądze?

bubu

to jest syf a nie firma

Oszukany

Nie dawajcie się nabierać płacąc za wstępne badania lekarskie bo później nie odzyskacie pieniędzy

gość olsztyn

siemka do 19go sierpnia pracowałem w firmie karabela-ck obiekty w olsztynie warmia mazury jak startowali to przyjeli mnie z letkim stopniem orzeczenia niepełnosprawności przepracowałem od marca do sierpnia tego roku nienażekałem na prace i cieszyłem sie że mnie z letkim stopniem przyjeli na obiekt do pilnowania w ochronie a teraz zrobili jakies czystki i zostałem zwolniony cogorsza z końcem września tego roku bendeskładał papiery o grupe na komisje prosiłem ich by poczekali te 2 miesiące może akurat bym dostał lebszą grupę guzik niechcieli poczekać a teraz jestem bez dochodu ani zasiłku nic zostałem nieżle załatwiony ale nietylko ja bo i jeszcze wiele innych oso co zostali zatrudnieni gdy wchodziła firam na olsztyn z letkimi stopniami grupy a teraz zostali pozwalniali co do płacy to ok bez zastrzeżeń jedynie co mam żal ze niepoczekali tych 2 miechów do mej komisji

gość olsztyn

Czytajzezrozumieniem
@gość olsztyn 21.08.2017 15:35

Coś ci się popieprzyło, to forum dotyczy karabeli a nie karabeli-ck, to dwie różne firmy

Lidia

@Ja jak długo pracowałaś w firmie P.W. Karabela Sp. z o.o.?Na pewno nie było żadnej szansy na podwyżkę po jakimś czasie? Za dobre sprawowanie się?

Gość 100

Witam. We wczorajszym moim wpisie omyłkowo podałem firmę. Nie chodzi o Karabela Stalowa Wola! Przepraszam użytkowników.

Gość 100

Witam. Wiecie Panowie coś na temat pracy w Karabeli Stalowa Wola. Kim jest ta osoba która układa grafiki? W rozmowie telefonicznej jest bardzo arogancka nieuprzejma. Jak układa się z nią współpraca? Pozdrawiam

Ja

Raczej nie polecam, zarobki niskie, na podwyżkę nie można kompletnie liczyć, zazwyczaj odpowiedz jest jedna i ta sama- cięcie kosztów etc. Liczą się zazwyczaj tylko Ci którzy mają grupę niepełnosprawną i ogólnie wszystko Co opłaca się szefostwu. Kasa zawsze na czas, urlopy ok. Ogółem przekręty i ciężko cokolwiek załatwić na swoją korzyść. Mam już po dziurki w nosie tej firmy i nie wrócę tam napewno.

Zzz

Bardzo miłe Panie w kadrach w biurze w Rzeszowie .

były

uważam ,że tak rzetelnej firmy jak karabela w okolicy nie ma.owszem są debilni kierownic..[np.machów],niemniej jednak gdyby nie karabela ,tarnobrzeg wraz z okolicami był by zerem.nie jeden stał by pod kościołem z wyciągnięta ręką.brawo szef bednarczyk.

wloza
@były 10.03.2017 21:23

karabela to jest twoja ostatnia deska ratunku i tego tak jom bronisz a to sami oszusci i zlodzieje wykorzystujom ludzi

Umowa o prace bo zleceniowek juz nie ma kasa standart z nocnymi 1570 netto za norme paczki socjalne są 2 razy w roku srodki czystosci 2 razy mundur jest nowy bez laski gratisowe wczasy firmowe czy kolonie dla dzieci w Rabce zapomogi finansowe są jedyny minus to posiadanie grupy inwalidzkiej ogólnie nie jest zle

Makumba
@pracownik 19.02.2017 16:57

ogólnie Murzyni na plantacjach też mieli znośnie :):):)

obywatel
@pracownik 19.02.2017 16:57

czlowieku bzdury piszesz prawda jest calkiem inna .

romek i atomek

Kasa zawsze na czas, umowa o pracę, ludzie jak ludzie czasem się zdarza ... , prezes ok, kierownik ok, robota jak robota, firma jest ok !

Łep

Praca jak kazda. Ooot jest i kropka. 2/10 nie polecam. Słabe pieniądze.

łysy

Pracowałem na GI w mieście x i tylu kapusi to chyba nigdzie nie było nawet jak pierdłem to już w biurze mi życzyli "na zdrowie" ale przelewy zawsze na czas.

Remek25

od stycznia wszyscy dostaną więcej bo wzrosnie najniższa. A tak na marginesie zastanawia mnie skąd tyle hejtu, ja pracuję pięć miesięcy i nie mam problemu z tą firmą, płacą na czas, urlopy dają, jak chce sie zamienić na dyzur tez nie ma problemu, za badania zwrócili mi kase, na szkoleniu byłem, normalna praca. a niech mi ktoś pokaże firme, która płaci nadgodziny bo ja sie jeszczez tym nie spotkalem. mam rozliczenie za kwartal i jak w jednym miesiącu przepracuje wiecej godzin to w drugim mam mniej i sobie odbieram, tylko moze komus ciezko to zajarzyc. i jeszcze do borówka - firma ochroniarska nie ma obowiązku przygarniać calej zalogi jak schodzi z obiektu bo takie sa realia na rynku, jedni schodza drudzy wchodza samo zycie ale zawsze mozna przejsc do firmy ktora przejmuje obiekt i dalej pracowac, chyba ze ktos sie "nagle" rozchoruje...he he

borówka

Po zakończeniu ochrony obiektu Animex w Starachowicach pracownicy ochrony zostali potraktowani jak śmiecie przez firmę Karabela. Z ponad 28 osobowej załogi tylko kilka osób została przygarnięta przez filię Ostrowiec.

P.J.

pracowałem kilka lat. szanse na rozwój zero. szanse na lepsze zarobki zero. Może władze firmy zrozumieją że nie da się zbudować firmy na zatrudnianiu ludzi przeciętnych bardzo delikatnie mówiąc byle z grupą inwalidzka. poza tym każdy kto jest mądrzejszy od władz stanowi zagrożenie :) to pocieszające jedynie. nie da się utrzymać jakości sprzątania kupując środki chemiczne z najniższej półki. Nie da się sprzątać ochroniarzami w wolnej chwili co dla Nich jest również uwłaczające. Nie da się rozwinąć firmy gdzie pracownik jest traktowany jako zło konieczne i jedynie jako koszt. Zastanawiam się kto będzie tam pracował po tych obiektach jak śmieciówki wyparują ? ciężko będzie znaleźć chętnych za 6-8zł / h. Reasumując z braku laku i chleba można pracować, ale nie wiązałby z firmą jakichkolwiek nadziei. Dodam jeszcze że pracownicy to widzą wszystko i zaangażowanie z ich strony = minimum co trzeba aby nie polecieć z pracy. Moja opinia 2/6. Nie polecam.

Sprzątaczka
@P.J. 01.12.2016 12:28

Kielce- to samo, środki czystości kupuje jakiś młody szczyl, który więcej kombinuje, niż załatwi coś dobrego do pracy dla sprzątaczek. Potem robi gały jak są skargi na obiektach, że brudno, ja bym go wygoniła niech spróbuje wodą doczyścić cwaniak. Z tego co da się słyszeć to tylko umie komentować, jak ktoś chce wywalczyć jakąś podwyżkę. Gnój boi się, że dla przydupasa braknie koryta, za włażenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym. A teraz jeszcze załatwił robotę dla swojej mamuśki, żeby miał wtykę, co i kto mówi.

Biuro obsługi
@Sprzątaczka 05.01.2017 17:04

Witam, proszę o szczegółowe informacje - na jakich obiektach w/w informował żeby sprzątać wodą? Skargi na obiektach nie wynikają z braku środków, a z jakości wykonywanych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze Karabeli.

Piotr

Tragedia. Oszukuja ludzi. Etat to zawsze najnizsza. Wszelkie zarobki wyzej niz najnizsza sa rozpisywane na dodatkach paliwowych. Smiesznych umowach zleceniach z firmami corkami. Tych firm nigdy na oczy nie widziałem. Nie słowni zupełnie. Ale koniec smieciowek i skonczy sie Wasza passa na ludzkich przyszłych emeryturach. Zreszta i tak to juz podparte kołkiem ledwo stoi. Pracowałem 4 lata. Za długo.

dudi
@Piotr 09.11.2016 18:52

To było mocne!konkretna puenta.

MARIO

To prawda nie cenią fachowców

PersonaNonGrata

pracowałem dłuższą chwile. Nie jest źle. Ale jak jesteś dobry w swoim fachu to konkurencja płaci duużo więcej. Odszedłem po przepychance o śmieszną podwyżkę. I nie wróce :). Jak ktoś ma alternatywę iść gdzieś indziej. Tutaj nie cenią fachowców.

hubi

no ale to chyba mimo wszystko zanczy ze mozna w firmie liczyc na stabilne zatrudnienie mam racje? no bo skoro od tak dawna nie pokazywaly sie oferty..

Pakero26

1.Pracowałem tam w Stalowej Woli nie polecam pani sekretarka kłamie. 2.Pan dyrektor robi wszystko by zatkać braki w ludziach. 3.Płaca 1350 zł - 50zł ubezpieczenie.

Meg

PeP

A Ja mam z ta firmą stycznośc od Kwietnia Jestem zadowolony Na start dostałem 2 tys brutto Po miesiacu dostane podwyzke 100 lub 200 zł Miła rozmowa z Pania z Kielc Pozdrawiam

Jerzy
@Gal 23.01.2017 19:17
Pan Szef poczytajcie sobie o ów Panie/ tam, gdzie stało ZOMO. UBECJA i MILICJA. Pałowali za młodu to myślisz że teraz ludzi pos...

Sam durniu niewiesz co piszesz! Owszem pasowali takich jak ty w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostawali. Był porządek w Kraju. A teraz co jest? Wszyscy spełniali swoje obowiązki. Teraz policja i służby do tego powołane też spełniają. A jak ci się nie podoba w kraju to wypad!!

bubu
@PeP 21.04.2016 22:40

ale ty jestes naiwny koles

ja

To jest dyskryminacja zdrowych pracowników i ich rodzin !!!

sprzątaczka

Pracowałam w Karabeli Pierwsza sprawa to wymaganie posiadania orzeczenia o niepełnosprawności Zdrowych nie przyjmują Zarobki 3,70 za godzinę netto, czyli miesięcznie ok 800 zł Firma "rodzinna" nie polecam

Mik

Nie ma problemu z takimi rzeczami. Kwestia dogadania się. Pracuje w karabeli. Może i pieniędzy nie ma dużo bo podstawa, ale nikt z ciebie nie szydzi. Normalna praca. Nie zachwalam, żeby mi nikt nie przypinal pinezka. Kwestia złożenia dokumentów w odpowiednie miejsce.

eulalia

Ciągle szukają pracowników bo nikt nie chce u nich pracować, gdyby naprawdę było tak dobrze jak tu niektórzy piszą to pracowników by nie szukali.Myślę że te dobre opinie piszą sami zainteresowani, hahaha, pozdrawiam

Muminek
@eulalia 21.11.2015 14:38

Ja myślę że szukają pracowników bo nowe obiekty pozyskują....

Srakapraptaka

W poscie jest opinia o Jasle,nie jest mowa o calej firmie Karabela. Od nie dawna pewien pan komendant juz nie pracuje to powinno sie zmienic na lepsze bo cfaniak byl jakich malo.

John

Zarobki to najniższa krajowa godziny nocne wliczone w podstawę. Nie polecam kierownictwo to byli UB i emerytowanie policjanci wywaleni ze służby za picie najczęściej. Traktują ludzi jak bydło.

obywatel
@John 26.08.2015 08:01

ubecy i kolesie zero poszanowania ludzi szczegulnie pan krzysztof D.

skowronek

Pewnie ze masz. Powodzenia.

marko

No chyba naprawdę jesteś skowronek,pracuję w Karabeli ponad 3 lata i nie ma pokrycia twoja opinia o tej firmie.Firma jest solidna wykonuje profesjonalnie wszystkie usługi u takich skowronków którzy chcą pić i spać w pracy na pewno nie trzyma.Nie ma mowy o układach bo gdy w grę wchodzi mienie ,życie człowieka to żarty kończą się.Odleć skowronku do ciepłych krajów....pa pa.

skowronek

W tej firmie liczą się układy,wtedy jesteś nie do ruszenia,masz plecy to masz spokój. Śpisz na obiekcie w nocy,pijesz w robocie,masz sprawy w sadzie za jazdę po użyciu,sprawy o [usunięte przez moderatora] i jesteś kimś!!!! Panie [usunięte przez moderatora],otwórz Pan oczy!!! Uczciwi ludzie nie mają powodzenia w Pana firmie a jedynie układy kolesiowskie z przełożonymi i interes się kręci. Takich Pan ludzi zatrudnia na Jaśle!!!

Zostaw opinię o P.W. Karabela Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Karabela Sp. z o.o.