Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej

Szanowni Państwo,
staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Każda Wasza opinia, jest dla nas cenną wskazówką. Pragniemy dostosować się do Państwa oczekiwań i odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.
Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, czy obrażania. Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami.
Pozdrawiamy.
Krzysztof .W. Karabela Tarnów

Krzysiek . W. Nowy wpis05.02.2023 08:10 Były pracownik Karabela w Tarnowie Wszyscy wiemy jak pracuje się w Ochronie tej czy tamtej Ja pracowałem w kilku i Karabela była najlepsza ,wypłaty na czas a nawet prawie zawsze 1/3 dni wcześniej. Koleżeńska ,premie ,nadgodziny ,pełne umundurowanie Atmosfera pomiędzy pracownikami i pracodawcą super .Tak kierownik Marek jaki prezes Karabeli Matracz Jerzy koleżeńscy w sensie zawodowym .Nikt nie zakłada firmy biznesu by prowadzić charytatywną działalność ,przytułek Po pomoc do MOPS ,Caritas czy innych organizacji . Już tam nie pracuje, ale nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś na temat tej firmy .Chyba nie poznałeś innych firm wykorzystujących pracowników . Tu prezes prędzej ci pomoże niż zaszkodzi . Mogli mnie zwolnić nie spełniałem standardów Ale nie zwalniali szukali rozwiązań dla mnie i dla nich korzystnych. Poznasz jakim był pracownik jak już nie będzie pracował Wtedy wypisują bzdury a gdy pracują to aby się utrzymać (usunięte przez administratora)kolegów, wymyślając powiększając drobne utarczki , łaszą się jak (usunięte przez administratora). Ludzie bez honoru i po zwolnieniu okazuje się jakimi byli pracownikami .Lojalność ,uczciwość to podstawa . Tego nie wiedzą ci którzy nigdy nie prowadzili firmy nie zatrudniali pracowników. Ja za porozumieniem stron ( mogło być gorzej )zwolniony ale szanuje i odchodząc podziękowałem za zatrudnienie za możliwość poznania super pracodawcy i kadry kierowniczej . To jest uczciwość to jest "SZNYT" którego tobie jest brak Nawet nie macie odwagi im napisać pod swoim imieniem . Trzeba było być tak szczerym gdy byliście pracownikami gdy was zatrudniano Ja po rozwiązaniu umowy z każdą firmą z różnych powodów Zawsze mam dobry kontakt z b.Firmami ,dobre zdanie o firmie A gdy mi nie pasowało dziękowałem za pracę szukałem tam gdzie mi będzie lepiej .Ostatnia Karabela Tarnów SUPER ! Polecam .

Proszę szerzej, odnieść się do Pańskiej przedstawionej opinii.

Nowy wpis

Chcielibyśmy prosić o więcej szczegółów na temat Pani doświadczenia. Co konkretnie sprawiło, że atmosfera w naszej firmie jest dla Pani "beznadziejna"? Jakie były Pani oczekiwania i jak moglibyśmy je w przyszłości poprawić ? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, które pomogą nam lepiej zrozumieć Pani punkt widzenia i wprowadzić niezbędne zmiany. Z poważaniem Zespół Karabela

Jaki jest okres rozliczeniowy w Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Poprawnie wskazany termin wypłaty wynagrodzenia powinien być następujący: w okresie obowiązywania umowy, pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie płatne z dołu 10-go dnia każdego kolejnego miesiąca po miesiącu przepracowanym. Ale to wszystko zależy od umowy, jaka zawarta jest z pracownikiem.

Krzysztof .W. Karabela Tarnów

Proszę szerzej, odnieść się do Pańskiej przedstawionej opinii.

Czy w firmie Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, dajemy możliwość edukacji zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z ochroną osób i mienia jak również dla doświadczonych pracowników proponując kursy podstawowe i uzupełniające.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej.

Szanowni Państwo,

Aktualność
Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Każda Wasza opinia, jest dla nas cenną wskazówką. Pragniemy dostosować się do Państwa oczekiwań i odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.
Stefan

Ktoś wspomniał ze pracują tu tylko osoby z orzeczeniem w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Czy w związku z tym są jakieś udogodnienia dla niepełnosprawnych? Np. 7 godzinny dzień pracy?

Anatol

Jeśli ktoś ma uzasadnione uwagi dla firmy to nie rozumiem dlaczego zostawia je na forum pracowniczym? Czyżby konkurencja inspirowała?

Fajna ochrona jest w mielcu w zus. Wróciłam sie po telefon a tam godzina po 13 nie ma nikogo zus zamknięty a ochrona w domu siedzi. Super!!!! Proponuje wiecej na grupie przyjmować. Ciekawe czy ktos za tą niedziele odpowie czy jak zwykle utarte wszystko bedzie. Z tego co wiem to do 18 mieli płacone zeby siedziec i pilnowac. Brak odpowiedzialnosci a przede wszystkim rozumu.

aist larysa szapowalowa

podejmie wspolprace z firma w zakresie sprzatania,duze doswiadczenie,pozdrawiam z wolomina t. 6084994902

Wiecie czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Magdalena.

A jakie są opinie osób , które pracują jako osoby sprzątające biura, zatrudnione oczywiście w KARABELI?? Proszę o odpowiedź na prywatnego mejla, jeżeli to możliwe. Chciałabym wiedzieć co mają do powiedzenia panie lub panowie sprzątający . Sama jestem osobą , która sprząta biura. Zatrudnia mnie KARABELA. Pracuję w Giżycku. Za odpowiedzi będę wdzięczna.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej?

gość

Trzeba załatwić papiery z drugą albo trzecią grupą niepełnosprawności. Nie jest to takie proste, trzeba się sporo naużerać z doktorami, trzeba mieć poważne schorzenia aby dali drugą czy trzecią grupę, no jak ktoś chce uzyskać grupę nie mając schorzeń no to wiadomo z czym się to wiąże. Najlepiej liczą się papiery od psychiatry, firma od bardziej schorowanego pracownika ma większe dotacje z PEFRON-u. Jak już się ma orzeczenie z drugim czy trzecim stopniem niepełnosprawności należy się udać na centralę tejże firmy do Tarnobrzega na ul.Sokolą 14, na ulicę Cegielnianą 25 na rejon w Ostrowcu Świętokrzyskim czy na ul. Warszawską 34 w Kielcach i praca praktycznie w firmie Karabela od zaraz, pozostałe rejony w południowo-wschodniej Polsce można znaleźć w internecie. Pierwsze pytanie jakie zainteresowany podjęciem u nich pracy usłyszy to czy posiada papiery z drugim bądź trzecim stopniem niepełnosprawności. (usunięte przez administratora) trzeba się liczyć z częstymi co najmniej raz w tygodniu najazdami nocnymi, niby to ma być kontrola pracy a w rzeczywistości to dwa po milicyjne (usunięte przez administratora) Chcąc wikłać się w tą pracę ochroniarza czy ochroniarki odradzam wszystkim tą (usunięte przez administratora) firmę. Można tam podjąć pracę, jeżeli ktoś na przykład musi z rok czy dwa dopracować do wieku emerytalnego jeżeli zatrudnią na umowę o pracę. Jeżeli komuś pasuje miejsce pracy, chce dorobić do emerytury, wiadomo jak w Polsce PIS czy PO wynagradza emerytów za pracę. (usunięte przez administratora) A tak szczerze chcąc zaczynać karierę w tej firmie od niepełnosprawnego z papierami za którymi trzeba się ulatać po komisjach i dostać tam niby pracę na zleceniu za jakieś tysiąc złotych, przerobić ze 190 godzin na nocach bo i tak bywa, robota ta w dłuższym okresie staje się gorsza od odsiadywania wyroku więzienia, gra nie warta świeczki. Można z powodzeniem znaleźć sobie inne zajęcie, dla chcącego nic trudnego, w Polsce nie jest tak źle z pracą, lepszą czy gorszą można sobie znaleźć w zależności co kto jest w stanie robić.

Rafał
@gość

@gość, bardzo długa i rzetelna opinia o Karabela Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej. Rozumiem, że pracowałeś na stanowisku ochroniarza w tej firmie, tak? Jestem ciekawa, jakie Twoim zdaniem zmiany mogłyby zajść w firmie, aby była ona bardziej przyjazna dla swoich pracowników.

gosc
@Rafał

Jedź albo zadzwoń do Tarnobrzega na ul.Sokolą 14 do prezesa Karabeli Józefa Bednarczyka, do pani Sylwi Kamilli Pękalskiej do Kielc na Warszawską albo do pani Luizy Wolak do Rzeszowa i się zapytaj.

pracujący
@gość

ale bzdury piszesz pracuje już 15 lat i powiem ci pomyliłeś chyba firmę wszystko jest ok umowa o pracę jest wypłaty zawsze na czas i mundury nowe są co 2 lata wszystko gra poza nadgodzinami za które masz tzw.odsiadki

gosc
@pracujący

W jaki sposób przeżył pan piętnaście lat w tej firmie na tych głodowych pensjach. Piętnaście lat temu to tam zarabiało się (usunięte przez administratora)złotych miesięcznie. Za takie pieniądze to można popracować ale z piętnaście miesięcy, dłużej nie było sensu bo wyżyć z tej marnej wypłaciny również się nie dałoby nie mówiąc o koczowniczym charakterze tej pracy.

@pracujący

Czy możesz doprecyzować kwestię nadgodzin w Karabela Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej? Wyrażenie "odsiadki" nie jest dla mnie zbyt jasne - i myślę, że dla innych osób, niezwiązanych z firmą, pewnie też nie. Czy masz tu na myśli odbiór dni wolnych, czy jednak coś innego?

joanna

Gdzie w Krakowie jest siedziba biuro tej firmy?

54himem

Pracowałem w hurtowni CEFARM. Wytrzymałem 2,5 miesiąca, koordynator "noga", nawet grafiku nie umie rozpisać. Chodzi z lapkiem, ale nie umie go obsłużyć. Grafik jak mu ktoś napisze, pisze ręcznie, hii, hiiii. Przedstawiciel na Warszawę kierownik, czy jak go tam nazwać, jeszcze lepszy, każe łamać prawo. Stawiaj "pachołki" na parkingu publicznym. Gdy mi kazał, zapytałem: "kto mandaty będzie płacił i punkty zbierał?". Jest tam jeden pracownik, ucho pracodawcy. Na bramce nie może stać, bo ma zastawkę wstawioną, ale palić papierosy może. Nawet Dyrektor hurtowni zwrócił mu na to uwagę, gdy kłaniał mu się z papierochem w garści. Płacą najniższą krajową, a trzeba obsłużyć monitoring (koordynator zielony), mieć piecze nad czujnikami temperatury i ciśnienia. (usunięte przez administratora)

poinformowany
@54himem

Karabela Sp. z o.o. nie ochrania CEFARMu , CEFARM ochrania KARABELA-CK z Kielc

Zostaw merytoryczną opinię o Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej - Warszawa

• Jak się pracuje w Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej