Opinie o Printbox Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Printbox Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Printbox Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printbox Sp. z o.o. w Kraków

A jak działa b2b

Czy Printbox Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Forma zatrudnienia jest do wyboru : b2b, umowa o pracę, ale rownież umowa zlecenie

Brak oddzewu, po umówionej rozmowie.

Printbox

Cześć, dziękujemy za Twoim komentarz. Zdajemy sobie sprawę że rekrutacje wymagają od kandydatów ogromnego zaangażowania, dlatego zarówno w czasie procesu rekrutacji jak i po jego zakończeniu wracamy do wszystkich kandydatów z feedbackiem. Jeśli bierzesz udział w aktualnym procesie i jeszcze nie dostałeś/aś od nas wiadomości, bardzo prosimy o kontakt z rekruterem prowadzącym Twoją rekrutację - mamy nadzieję, że uda się szybko wyjaśnić sytuację. Jeżeli po naszej stronie pojawiły się opóźnienia - przyjmij nasze przeprosiny.

@Printbox

Macie problemy ze zrozumieniem 1 zdania? Na umówioną wizytę nikt nie zadzwonił.

on

stawiaj przecinki w odpowiednich miejscach, będzie łatwiej

xxx

Miałam niestety podobną sytuację, jak te opisane poniżej. Aplikowałam, zadzwoniono do mnie po paru dniach. Byłam umówiona na dłuższą rozmowę telefoniczną, ale ta nigdy się nie odbyła.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Printbox Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Junior Graphic Designer/Ilustrator.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
INITIUS Projekty Sp. z o.o.
GośćGość

Nie polecam. Aplikowalam do firmy, odezwali się po kilku dniach. Miałam rozmowę przez tel i mieli się odezwać czy się dostanę czy nie. Nie odezwali się w ogóle. Brak szacunku dla kandydata.

Printbox
@GośćGość

Cześć, dziękujemy, że do nas napisałaś. W ostatnim czasie już kilka osób wspomniało nam o problemach z odbiorem wiadomości, które, jak się okazało, wylądowały w spamie. Będziemy wdzięczni za sprawdzenie, czy podobnie nie stało się również w Twoim przypadku. Od strony technicznej, jesteśmy w trakcie rozwiązywania problemu. Przepraszamy za utrudnienia w komunikacji z tym związane. Tak jak wspominaliśmy, mamy świadomość, że rekrutacje wymagają dużego zaangażowania po stronie kandydatów i do wszystkich osób staramy się wracać z konkretnym feedbackiem (a jeżeli decyzja jest odmowna, również z wyjaśnieniem powodów). Jeżeli w swojej skrzynce nie znalazłaś od nas wiadomości, bardzo prosimy o kontakt z rekruterem prowadzącym rekrutację, który na pewno udzieli aktualnych i wyczerpujących informacji.

Możesz napisać coś więcej?

Maciek

Czy to prawda że firma nie odzywa się po rekrutacji?

@Maciek

Nawet po tym jak się umówiła

Wiktor

@Co? Ale nie zawsze wszystko trzeba wyartykułować, wystarczy brak kontaktu i to jest odpowiedź, że nie interesują się dana osobą, proste!

Gostek

Może trzeba spokojnie przyjąć taki wynik rekrutacji a nie obrażać ludzi, których się w sumie nie zna?

Co?
@Gostek

@gostek Eee, jaki wynik rekrutacji? Komentarz był o tym, że właśnie wyniku rekrutacji nie było, chyba nie ciężko to zrozumieć? Ewidentnie widać, jakie podejście do obecnych i potencjalnyh pracowników ma ta firma.

nie polecam, brak jakiegokolwiek inwestowania w rozwój pracowników, możliwości awansu czy doceniania ciężkiej pracy i śmieszne zarobki, a potem dziwienie się że ludzie po zdobyciu niewielkiego doświadczenia zmieniają pracę

Joanna

A jak prezentują się kontakty interpersonalne wewnątrz zespołu Printbox? Czy atmosfera panująca w firmie jest mocnym aspektem pracy w niej? Jako że znasz firmę, to zachęcam Ciebie do wypowiedzi, dzięki której ułatwisz zainteresowanym pracą w niej podjęcie decyzji o złożeniu aplikacji.

Kamil

Dział HR to śmiech, masę kroków i etapów a, wszystko po to żeby czekać 2tygodnie i nie dostać odpowiedzi nawet o negatywnym przebiegu rekrutacji

Joanna

Printbox opublikował na jednym z portali aktualną ofertę pracy (ukazała się dosłownie wczoraj) na stanowisko testera manualnego. Czy jest to stanowisko, na którym doświadczenie jest elementem niezbędnym? Jakich warunków pracy może się spodziewać potencjalny pracownik?

Joanna

Obecnie Printbox Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy jako B2B Sales Specialist. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na co mogą liczyć osoby, które zdecydują się na aplikację do firmy? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników. Każda informacja może być cenna dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

dzięki

Jeśli tutaj jeszcze wchodzisz @razjel to napisz czy taki programista jest wam jeszcze potrzebny chętnie bym się zatrudnił

razjel

Dla programisty - super. Korzystamy z dobrych narzędzi, budujemy soft razem - każdy wnosi swoje pomysły i używamy tylko najnowszych bibliotek. O innych działach, mogę tylko powiedzieć, że są tam świetni ludzie :)

admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Printbox Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Printbox Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Printbox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Printbox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printbox Sp. z o.o.?

Printbox Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. 29 Listopada 20
    31-401 Kraków