Printbox Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Printbox Sp. z o.o.

Joanna

Printbox opublikował na jednym z portali aktualną ofertę pracy (ukazała się dosłownie wczoraj) na stanowisko testera manualnego. Czy jest to stanowisko, na którym doświadczenie jest elementem niezbędnym? Jakich warunków pracy może się spodziewać potencjalny pracownik?

Joanna

Obecnie Printbox Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy jako B2B Sales Specialist. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na co mogą liczyć osoby, które zdecydują się na aplikację do firmy? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników. Każda informacja może być cenna dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

dzięki

Jeśli tutaj jeszcze wchodzisz @razjel to napisz czy taki programista jest wam jeszcze potrzebny chętnie bym się zatrudnił

razjel

Dla programisty - super. Korzystamy z dobrych narzędzi, budujemy soft razem - każdy wnosi swoje pomysły i używamy tylko najnowszych bibliotek. O innych działach, mogę tylko powiedzieć, że są tam świetni ludzie :)

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Printbox Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o Printbox Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printbox Sp. z o.o.