Opinie o Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. w Wałbrzych

Trolololo Nowy wpis

Witam Cóż by tu żec... Wychodząc z koncepcji do chodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem destruktywnej rekapitulacji skoligaconej z adekwatnymi parkanami prycypalnej apotezy można stwierdzić tezę że nasze wypowiedzi są antyreferentne intereferentne. Więc przejdźmy do meritum zakład w środku wygląda jak lata 70 przed naszą erą ludzie pozamykane głowy nie ma osoby która Cie za plecami nie obgada jak sądzicie że kobiety w tych tematach są dobre to się zatrudnijcie i poznajcie tych panów ich elokwencja intelektualna nie dorównuje dalszym aspektom naszej rozmowy. Tablica mendelejewa ma tu większe stężenie niż nie jedno miejsce w Czarnobylskiej okolicy koło reaktora atomowego.(żarciki heheszki..) Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to tylko udt na wózki widłowe A później zacofanie i wyłącznie szarych komórek do poziomu małpy której nauczysz wachlowania łyżką w lawie i wyciągania zgarów z kadzi

Elżbieta Nowy wpis
@Trolololo

Widzę, że jako pracownik jesteś bardzo sprecyzowany w swojej wypowiedzi. W każdej pracy jest różnie, i albo sobie z tym radzisz albo nie. Zawsze można próbować coś zmienić, aby lepiej się pracowało. Powiedz, czy firma organizuje szkolenia, i czy pracodawca wysyła pracowników na kursy?

Trololo Nowy wpis
@Elżbieta

Tak jak wspomniałem udt na wózki widłowe to wszystko z szkoleń i kursów...

Oli
Klient

Hej czy w firmie pracują kobiety i czy są jakieś obecie zatrudnienia ??

Honorata Nowy wpis
@Oli

Hej, dowiedziałaś się może czegoś więcej na ten temat? Tutaj nikt Ci nie odpowiedział i zastanawiam się jak to wygląda w firmie. Czy kobiety są zatrudniane w Poland Smelting Technologies Polst na jakieś konkretne stanowisko?

Wiktoria

@Książe Niby czego można się bać? Bardzo dobry pracodawca i nie ma maruderów dlatego jest taki spokój!

Bartosz

Taki spokój na forum to ewidentny sygnał, że to bardzo dobry pracodawca i nikt nie narzeka.

Książe
@Bartosz

A może boją się odezwać.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pypsknicz1

Hh

ja

Super firma! :)

Marta
@ja

W takim razie prosilibyśmy Cię o nieco więcej informacji na temat POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA. Jak rozumiem - jesteś tam zatrudniony, a więc nalegam, byś opisał kilka kwestii związanych z warunkami pracy w tym miejscu. Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego jest na tyle korzystna, że nie ma większych powodów do narzekań?

Marta

Zauważyłam na stronie POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. że w 2016 r firma zdobyła nagrodę główną w kategorii Bezpieczeństwo Pracy w przemyśle Motoryzacyjnym. Nagroda ta świadczy o tym, że pracodawca dba o swoich pracowników. Jak teraz możecie ocenić bezpieczeństwo w tym miejscu pracy i pozostałe warunki pracy?

Mon

POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. poszukuje kogoś aktualnie do pracy czy nie za bardzo?

Czy uważasz, że POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o.