Opinie o Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. w Wałbrzych

Nela Nowy wpis

Kiedy jakieś rekrutacje będą do was możliwe? Chłopak też kiedyś patrzył już na te ofertę dla pomocnika odlewnika z sieci. doświadczenie wcale nie było wymagane a to na plus dla niego, bo on wcale go nie ma a pracy niedługo będzie szukać. Na stronie wisi komunikat o braku naborów. To jak częste są rotacje?

Myślę o (usunięte przez administratora) pomocnika odlewnika, od miesięcy niczego tu nie pisaliście, oferta jest sprzed polowy roku więc zastanawiam się czy zarobki przypadkiem się nie podniosły? Chodzi mi o widełki od 4 500 do 4 800 zł z opisu. czy 5 000 się przebije?

Ja Nowy wpis

Daj sobie spokój , zmiany łącznie z świętami że musisz przyjść nawet jak niema produkcji to poprostu zamiatasz . Spełniasz urojone zachcianki brygadzistów co mówią ciągle że to kierownik coś kazał zrobić a to zwyczajnie ich wybujałe ego . Zamydlą oczy że są karty obiadowe i sportowe , ale gdzie ich niema ?

Trolololo

Witam Cóż by tu żec... Wychodząc z koncepcji do chodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem destruktywnej rekapitulacji skoligaconej z adekwatnymi parkanami prycypalnej apotezy można stwierdzić tezę że nasze wypowiedzi są antyreferentne intereferentne. Więc przejdźmy do meritum zakład w środku wygląda jak lata 70 przed naszą erą ludzie pozamykane głowy nie ma osoby która Cie za plecami nie obgada jak sądzicie że kobiety w tych tematach są dobre to się zatrudnijcie i poznajcie tych panów ich elokwencja intelektualna nie dorównuje dalszym aspektom naszej rozmowy. Tablica mendelejewa ma tu większe stężenie niż nie jedno miejsce w Czarnobylskiej okolicy koło reaktora atomowego.(żarciki heheszki..) Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to tylko udt na wózki widłowe A później zacofanie i wyłącznie szarych komórek do poziomu małpy której nauczysz wachlowania łyżką w lawie i wyciągania zgarów z kadzi

Elżbieta
@Trolololo

Widzę, że jako pracownik jesteś bardzo sprecyzowany w swojej wypowiedzi. W każdej pracy jest różnie, i albo sobie z tym radzisz albo nie. Zawsze można próbować coś zmienić, aby lepiej się pracowało. Powiedz, czy firma organizuje szkolenia, i czy pracodawca wysyła pracowników na kursy?

Trololo
@Elżbieta

Tak jak wspomniałem udt na wózki widłowe to wszystko z szkoleń i kursów...

Waleria
@Trolololo

W samo sedno ...a jeszcze dochodzi przygotowanie kadry ( podobno kierownik tej firmy - jest jeden - jest po zawodówce ????) lubuje się w ,,aferach " i to go trzyma na stanowisku

Waleria
@Elżbieta

Widać ( jest to pewne ) tam był , miód i wino tam pił . Nic dodać, nic ująć. ????????????

Bożena
@Waleria

Jakich aferach niby?? A może zresztą nie chcę wiedzieć.. A ty na jakim stanowisku tam pracujesz, długie masz doświadczenie z tym miejscem?

Waleria matka boska okienna
@Bożena

Mąciwoda a w mętnej wodzie łowi nie pasujące mu rybki ... jak mu się (usunięte przez administratora) pali zaraz kręci afery ażeby przenieść ,, zainteresowanie " na kogoś innego ...I tak lawiruje , i tak się tam utrzymuje a ponieważ jego przełożeni też są z łapanki więc ma podatny grund .

@Waleria matka boska okienna

I co Ty niby myślisz o tej całej niby łapance? Długo da radę takie coś cały czas ciągnąć? Bo takie lawirowanie to jednak chyba z czasem się zakończy przecież, ileż można

Zofia
@Waleria

Lubuje się w aferach? Jakiego typu? Wiesz może?

@Elżbieta

Wysyła i pracownicy maja się dobrze

Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wałbrzych. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Ktos

Jeśli jest tak źle to dlaczego nie ma w tej firmie rotacji? Pomyślcie!

a Nowy wpis
@Ktos

Co roku jakieś rotacje są. Do tego brak chetnych do pracy, a ci ktorzy przychodza to same odpady

Firma Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pomocnik Odlewnika. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Odlewnik_

Firma trucizna, praca niebezpieczna, ponieważ przetapiane aluminium jest różnej jakości, najczęściej niskiej ze względu na duże trudności w pozyskaniu dobrego materiału. Bardzo dużo przetapianych jest starych felg aluminiowych, wówczas na hali jest czarno, nie ma czym oddychać... (szkoda że nie ma możliwości dodania filmów z produkcji) Z innym aluminium wcale nie jest lepiej, przy tak dużej produkcji, filtry, które wyciągają cały (usunięte przez administratora) nie dają rady. Jak był mierzony poziom substancji szkodliwych w powietrzu, pracownicy, którzy nosili specjalne urządzenia do pomiaru dostali zakaz wchodzenia w "niewygodne"strefy. W zimę zimno a w lato skwar. Szefostwo jest od początku działania firmy, czyli za długo. Poprostu są już wypaleni, udają, że pracują a japońskie prezesostwo nie za bardzo wie co dzieje się na dole, bo wszystko idzie przez tłumacza. Firma całą szkodliwą atmosferę, stara się nadrobić różnymi dodatkami socjalnymi, to jest na plus. Lecz stracone zdrowie chyba ważniejsze. Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia, jak wszędzie ale za to jest wesoło. Na imprezę firmową nie było chętnych bo taka atmosfera wśród pracowników i przełożonych. Kierownik produkcji i utrzymania ruchu mocno nie przepadają za sobą i w większości mailują choć dzieli ich metrowe biurko. Staroświeckie zarządzanie, brak podejścia do pracownika, ponieważ nikt ich tego nie nauczył. Nie byli managerami w innych firmach, nie mieli doświadczenia na takich stanowiskach. Dostali stołki, ponieważ pracują od początku. Teraźniejsze zarządzanie w nowoczesnych korporacjach, obnażyłoby ich brak kompetencji. Nie chodzi w tej opinii aby pokazać jak to jest źle, czy coś koloryzować, lecz o króciutki, rzetelny obraz. Dostaniesz parę złotych więcej niż w Faureci ale na pewno trzeba myśleć i ostro (usunięte przez administratora) Jeśli wolisz mieć mniejszą wypłatę i wciskać guziki cały dzień na produkcji to nie masz co tutaj szukać. Koszulkę zmieniasz w ciągu dnia bo jest mokra. Ludzie tutaj pracują bo muszą. Niestety takie są realia w tym kraju. Pzdr

@Odlewnik_

Pracowałem tam ponad 10 lat, ogień i podkulony ogon, omijać szerokim łukiem... Kiedyś to było.... cooo... Trzymajcie się tam ????

Hanna

10 lat? No to faktycznie sporo a na jakie warunki finansowe u Ciebie taki staż się przełożył?

@Hanna

Jeśli się robi swoje i nie (usunięte przez administratora) to godnie można pracować

@Ktos

A to swoją drogą. :) i tu w firmie do tego motywują? czyli to cykliczne jakieś stażowe podwyżki po prostu tu są czy w jaki sposób dobra praca jest tu wynagradzana?

Pracownik już nie długo

Tak w skrócie,praca w systemie 4 brygadowym,pracujesz na 3 zmiany+2 weekendy w każdym miesiącu po 12h jeden na rano drugi na nocki.Praca przy ciekłym aluminium,warunki szkodliwe i w powietrzu cała tablica mendelejewa.Kierownik tak zwany Mamlas to człowiek ze słomą w butach który po trupach do celu osiągnął stanowisko,przerost formy nad treścią!!!Jak chcesz pracować z konfidentami w gorączce i warunkach szkodliwych i w dodatku otrzymywać wynagrodzenie takie jak ekspedientka ze znanego dyskontu z owadem w nazwie to Aplikuj już teraz.

@Pracownik już nie długo

"Pracownik już nie długo" czyli raczej na dzień dzisiejszy to Ciebie już tam nie ma? Dziwią mnie te wzmianki o tej całej tablicy, raczej panują nad tym przecież? A co z jakimś zabezpieczeniem / odszkodowaniem za te całe warunki tak właściwie?

Zofia
@Pracownik już nie długo

A te weekendy pracujące są jakoś dodatkowo wynagradzane czy stawka jest bez zmian?

Odlewnik
@Zofia

Ogólnie bez zmian. Bez różnicy czy jest majówka, Wigilia czy Sylwester. Masz w grafiku pracujące to idziesz. Na fiszce jest policzone parę złotych za pracę nadgodzinową ale kto chce pracować w święta

Maria
@Odlewnik

Ale czy te "parę złotych" jest zgodne z normami z kodeksu pracy za pracę w takie dni? Bo jeśli tak, no to co jest nie tak? Chyba wiadomo było już wcześniej że może się komuś praca w święta trafić

Oli

Hej czy w firmie pracują kobiety i czy są jakieś obecie zatrudnienia ??

Honorata
@Oli

Hej, dowiedziałaś się może czegoś więcej na ten temat? Tutaj nikt Ci nie odpowiedział i zastanawiam się jak to wygląda w firmie. Czy kobiety są zatrudniane w Poland Smelting Technologies Polst na jakieś konkretne stanowisko?

Wiktoria

@Książe Niby czego można się bać? Bardzo dobry pracodawca i nie ma maruderów dlatego jest taki spokój!

Bartosz

Taki spokój na forum to ewidentny sygnał, że to bardzo dobry pracodawca i nikt nie narzeka.

Książe
@Bartosz

A może boją się odezwać.

Pypsknicz1

Hh

Super firma! :)

@ja

W takim razie prosilibyśmy Cię o nieco więcej informacji na temat POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA. Jak rozumiem - jesteś tam zatrudniony, a więc nalegam, byś opisał kilka kwestii związanych z warunkami pracy w tym miejscu. Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego jest na tyle korzystna, że nie ma większych powodów do narzekań?

Zauważyłam na stronie POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. że w 2016 r firma zdobyła nagrodę główną w kategorii Bezpieczeństwo Pracy w przemyśle Motoryzacyjnym. Nagroda ta świadczy o tym, że pracodawca dba o swoich pracowników. Jak teraz możecie ocenić bezpieczeństwo w tym miejscu pracy i pozostałe warunki pracy?

Mon

POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. poszukuje kogoś aktualnie do pracy czy nie za bardzo?

admin

Czy uważasz, że POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST SPÓŁKA Z O.O. jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o.?

Poland Smelting Technologies Polst Sp. z o.o.