EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

Telepraca

EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

Opinie o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maggie

Powiem też zdanie odnośnie rozwoju - fajnie, że można zmienić stanowisko w obrębie firmy ale na równym poziomie zazwyczaj więc zmienia się tylko zakres obowiazkow. Pojedyncze os maja szansę na,, wyższe "stanowisko np koordynatora itp myślę że na tych naszych zwykłych stanowiskach fajny pomysł byłoby wprowadzić nazwy stanowiska młodszy konsultant ds obsługi klienta, konsultant ds obsługi klienta i starszy konsultant ds obsługi klienta zależne od stażu pracy pracownika z dodatkiem np 50,100zl do pensji po przechodzenia na kolejne szczeble co też wpłynęło y na motywację pracownika. Drobna rzecz ale poczucie,, doceniona "dłuższego stażu w firnie

@Maggie 09.05.2018 19:29

Dodam że pracuje w firmie ponad 2lata o to tylko moje subiektywne zdanie i pomysły co można polepszyć :) i odpowiedź na prośbę Izy

Iza

@Kra Kra, dlaczego uważasz by w firmie Efektum nie było możliwości rozwoju? Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za dłuższy komentarz dotyczący tego aspektu, pisałaś wcześniej o stabilności zatrudnienia, jak to się przekłada na prace? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny komentarz w tym temacie. @Maggie, co sądzisz o obecnych benefitach w firmie Efektum, czy ten pracodawca oferuję całkiem szeroki wachlarz dodatków dla pracowników? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi.

@Iza 08.05.2018 21:21

Ok odniosę się, w mojej ocenie benefitow nie widac:ani wczasów pod grusza, ani dodatków kulturalnych ani dopłaty do karty multli sport czy pakietu medycznego, ani stałej premii za wyniki tylko uznaniowa raz kiedyś w kwocie na dużą pizze. Myślę że za widełki wyników powinny być konkretne kwoty stałe określone i byłyby wtedy wyższe liczone np ze średniej wyników j 3 mies i motywowalyby pracownika Benefit i przydatna sprawa to zwolnienie do lekarza specjalisty jak przyjmuje w godz pracy bo że stopniem nieplnosprawnosci regularne wizyty czasem mus a lekarze często w 1 dzień w tyg przyjmuja po 4h no i firmowe spotkanje integracyjne raz w roku ale ci nieobecni jeśli nie pojadą w zamian nic nie dostają np choć voucheru do kina na os co by było fajnym pomysłem

Jan

Witam...czytam opinie i ciekawi mnie fakt samych pozytywów, przecież w żadnej pracy nie jest idealnie. Wiem,że obecnie są zwolnienia tylko nikt o tym nie wspomina.

Kra Kra
@Jan 08.05.2018 16:29

Widać zatem, że nie czytasz uważnie. W moim wpisie chociażby jest zawarta informacja o minusach pracy w Efektum, takich jak niskie zarobki i brak możliwości rozwoju. Mimo to generalnie zgadzam się z tym, że jest tutaj podejrzanie dużo pozytywów.

ola

Czy może ktoś coś napisać jak ta praca wygląda ?czy to są ankiety?co to jest za praca ?

@ola 24.04.2018 19:05

Hej Firma Efektum świadczy pracę dla różnych firm więc zależy dla jakiego projektu jest miejsce i gdzie trafisz m. In obsługa klienta firmy kurierskiej, ankiety, bycie tajemniczym klientem, odsłuchy rozmów, umawianie spotkań, rejestracja wniosków w systemie i inne:)

Kra kra

Największą zaletą pracy w Efektum jest stabilność zatrudnienia. Praca nie jest trudna. Nie ma presji. Nie ma problemów jeśli chodzi o dni wolne. Godziny pracy elastyczne. Jeśli chodzi o minusy to najbardziej istotnym są niskie zarobki, a zaraz potem brak perspektyw rozwoju.

Iza

Widać tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK, co z kwestiami dodatków pracowniczych? Czy ten pracodawca w ostatnim czasie zwiększył zatrudnienie? Zachęcam was do kolejnych komentarzy w tym wątku oraz proszę o przestrzeganie naszego regulaminu.

janusz

Witam i pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie i zapraszam tych którzy są jeszcze niezdecydowani i wahają się wysłać CV. Jestem młodym pracownikiem ze stażem 6 miesięcy w tej firmie i mam nadzieje że jeszcze popracuje tu długi czas .Gdy zaczynałem pracę bardzo na wysokim poziomie szkolenie pracowników na stanowisko pracy, w kilku już firmach pracowałem ale tak super przygotowania nie miałem po przeszkoleniu nikt nie zostaje sam sobie mamy też pomoc podczas pracy przez bardzo profesjonalnie wyszkolonych konsultantów. Wypłata punktualnie wpada na konto ,super sprawa ze spotkaniami integracyjnymi pracowników mało spotykane żeby firmy zapraszały pracowników na takie spotkanie i integracyjne. Polecam Bardzo tą firmę i zapraszam chętnych do racy .

Krystyna

Swoją opinię chciałabym dedykować osobom, które mają obawy związane z pracą wykonywaną zdalnie. Ja również miałam takie obawy. Tyle słyszy się w mediach o nieuczciwych firmach. Ale Efektum to naprawdę uczciwa firma. Gwarantuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie przelewane jest na konto na czas, pracodawca przestrzega wszystkich przywilejów wynikających z zatrudnienia pracownika niepełnosprawnego. Dużym plusem jest to, że pracujemy we własnym domu, w przyjaznym dla nas otoczeniu. A jednocześnie mamy stały kontakt z przełożonymi i koordynatorami. Pracownik nigdy nie pozostaje sam, zawsze może liczyć na pomoc, również od strony technicznej (dział IT). Polecam

Polecam pracę w firmie Efektum. W dobie postępu technologicznego powstała powstała interesująca forma pracy jaką jest Telepraca -przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które doskonale współgrają z potrzebami rynku pracy a także osób z niepełnosprawnością. Umożliwia taką formę pracy Firma Efektum, o której można powiedzieć, że to Firma godna naśladowania. Firma jest doskonale zorganizowana, pracownicy łączą się przez komputer i wykonuja pracę przez komputer. B.pomocni,cierpliwi koordynatorzy trenerzy i Dyrekcja. Pracownik nigdy nie jest pozostawiony sam sobie. Kiedy pojawia się problem można liczyć na wsparcie pomoc niemalże w każdej sprawie pracownika. W trakcie wykonywania pracy kiedy są jakieś wątpliwości , niejasności można się połączyć z trenerem koordynatorem. Czy masz problem techniczny czy masz problem merytoryczny zawsze jest pomocna kadra do rozwiązania problemu na odległość. Traktuje się pracownika z szacunkiem czyt: humanitarnie. Kiedy pojawi się problem bez stresowo można zwrócić się do koordynatora trenera, któremu zależy na pracowniku i dobrych efektach w pracy. Firma buduje dobrą atmosferę co przekłada się na dobre wyniki w pracy. Ważnym aspektem jest zatrudnienie na umowie o pracę. Wypłaty terminowe. Wolne weekendy (inne) Praca z Firmą Efektum przywraca wiarę w ludzi i samego siebie. Firma Efektum w obecnych czasach powinna stanowić wzór do naśladowania dla innych pracodawców w sprawach humanitarnego postepowania z pracownikiem od początku do końca.

Norbert

Właśnie mija mi dwa lata pracy w tej firmie , przez te dwa lata bardzo wszystko poszło do przodu . Firma się rozwija ludzi coraz więcej ale co najważniejsze atmosfera pozostała ta sama , można zawsze na kogoś liczyć , nigdy nie zostajesz sam z problemem co jest bardzo ważne . Wyrozumiałość jest tu w pełni znaczenia tego słowa a nie tylko z nazwy czego ostatnio doświadczyłem ciężko chorując . Wypłata zawsze na czas , każda minuta pracy rozliczona . Pozytyw w 100 % . Polecam ..

zadowolony pracownik ;)

Atmosfera w pracy super a praca ciekawa.Zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów gdy mamy problem z którym nie możemy sobie poradzić.Polecam wszystkim niezdecydowanym.Sama na początku podchodziłam sceptycznie po przeczytaniu komentarzy .Trudno mi było uwierzyć w tyle pozytywnych opinii,a jednak okazały się prawdą.Nie ma ciśnienia,gdy masz gorszy dzień każdy to zrozumie .Pensja na czas, tu naprawdę szanują drugiego człowieka.Polecam z czystym sumieniem..

WK

Pracuję w firmie ponad pół roku i nie mam zastrzeżeń. Pensja zawsze na czas, atmosfera super, jak się popełni błąd to tłumaczą a nie biją. Ogólnie polecam.

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.? Podzielcie się swoją opinią!

Aneta

Moja praca w EFEKTUM okazała sie byc torcikiem takim prawdziwym, nie styropianowym. Wspaniała atmosfera w pracy, ludzie, koordynatorzy, którzy nie tylko wypominają błędy ale równiez chwala za dobra pracę. Wszyscy są ze soba na Ty i panuje bardzo dobra atmodfera, pomagamy sobie gdy wystepuje jakiś problem. Praca dla EFEKTUM jest bardzo dobra, godna i pełna dobrych, wesołych momentów. Polecam

Zainteresowana

Słyszałam o firmie opinię , że to super pracodawca. Podpowiedzcie czy jest szansa na pracę w firmie?

Nick 789

Pracuje kilka miesięcy w firmie EFEKTUM. Na początku nie byłam przekonana, może dlatego, że miałam w poprzednich pracach różne przeboje i krytycyzm pracodawców ze względu moje orzeczenie spowodował mój brak wiary w siebie. Miałam i tu troszkę przebojów, ale rozumiem, że praca zdalna jest specyficzna i nie można do końca zaufać nikomu. Rozwiązałam problem i do dziś jest dobrze. Wiadomo, wszędzie gdzie się pójdzie do pracy mogą być jakieś przeszkody:) Co do koordynatorów, zawsze można się dogadać co do zmian pracy i opowiedzieć o swoim problemie. Jesteś chory nie mają dużej pretensji. Chcesz iść do specjalisty - mówisz i masz. Jak chcesz ciągnąć dalej w pracy to trzeba zadbać o zdrowie, jest dużo ludzi na świecie chorych, ale nie zdiagnozowanych :) Jedynie mam złą uwagę co do koordynatorów - troszkę więcej asertywności i bez stronniczości a byłoby idealnie. Ogólnie firmie EFEKTUM daje 4+

Pracuje w firmie Efektum od pół roku , jestem bardzo zadowolony z pracy pensja zawsze przychodzi na czas , koordynatorzy są bardzo mili pomocni , wszyscy tworzymy jedną rodzinę pomagamy sobie , praca na dwie zmiany nigdy nie ma problemu aby w razie potrzeby zamienić się na zmianę praca ankietera to nie jest wciskanie kredytów itp. ale przeprowadzanie ankiet praca jest super kontakt z ludźmi nie zamienił bym tej pracy na żadną inna prace zdalna SERDECZNIE POLECAM !!!

Tadeusz

Jestem pracownikiem tej firmy od 3 miesięcy. Wspaniali i kulturalni ludzie, pieniądze płacone na czas i rodzinna atmosfera sprawiają że chce się tu być i pracować. Cieszę się że pracuję dla tej firmy i pragnę ją polecić wszystkim niepełnosprawnym poszukującym pracy. Dobre podejście do pracownika i praca ze wszystkimi przywilejami osoby niepełnosprawnej to zalety i atuty tego pracodawcy. Ja już znalazłem swoje miejsce :-) Tadeusz Piotrowski

anonymous

Super praca świetni ludzie i atmosfera

Witam przyszłych pracowników EFEKTUM polecam pracę w tej firmie. Pracuję 6 m-c jestem zadowolona ponieważ można regulować sobie czas pracy według potrzeb. Potrzebujesz na rano lub na popołudnie mówisz koordynatorowi i bez pytań w jakim celu możesz pracować na wybraną zmianę. Miła atmosfera wszyscy pracujemy na wspólne efekty, wzajemnie się wspieramy. Fakt mówi się dużo i trzeba mieć anielską cierpliwość bo klient nasz Pan. Przerwy i urlopy ustalasz według potrzeb. Warto spróbować myślałam, że z moją niepełnosprawnością nie poradzę sobie jednak z miesiąca na miesiąc jestem przekonana do tej pracy pozytywnie. Będę pracować dopóki mi zdrowie pozwoli :)

BRIK

Witam. Szczerze polecam firmę ,, Efektum''. Firma szanująca osoby niepełnosprawne i doceniająca ich pracę. Atmosfera wspaniała mili sympatyczni ludzie, wynagrodzenie zawsze na czas. POLECAM

MacG

Pracuję w EFEKTUM szósty miesiąc. Co mogę powiedzieć na temat firmy i pracy w niej? Nie będę oryginalny - świetna atmosfera, wspaniały zespół ludzi z którymi pracuję, wielki plus w postaci pracy w domu, praca na podstawie umowy o pracę, 7 godzinny dzień pracy... Mógłbym mnożyć tak kolejne "za". Zanim rozpocząłem pracę w firmie poszukałem trochę informacji na jej temat - i muszę szczerze przyznać, że nastawienie miałem dość sceptyczne, także dzięki opiniom z tego portalu. Po tym, jak zostałem przez Efektum zatrudniony - wszystkie moje obawy się rozwiały. Co do presji - nie sądzę, żeby była większa niż w dowolnej innej firmie, rzekłbym, że jest nawet mniejsza - z tego względu, że dzięki pracy w domu mamy możliwość pracy w najbardziej komfortowych dla nas warunkach, więc znika stres związany z potrzebą dotarcia na czas do siedziby firmy, w której pracujemy.

merynos

Pracuję w Efektum już piąty miesiąc i jestem bardzo zadowolony wszystkim polecam spróbowania swoich sił. Jest miła i przyjemna atmosfera zawsze można liczyć na pomoc zarówno koordynatorów jak i grupy:) wynagrodzenie przychodzi na czas co myślę jest ważne i mamy 7-godzinny czas pracy w tym 1-godz. na przerwy do rozdysponowania i wolne weekendy. Jeśli ktoś lubi rozmawiać z ludzmi to ta praca jest dla niego idealna. Polecam!

Aglo111

Pracuję w Efektum już jakiś czas. Niecałe trzy miesiąc. Jestem bardzo zadowolona, praca - 7 godzin, z czego 1 godzina przerwy (do rozłożenia oczywiście). Praca w domu - wspaniała sprawa - nie marzniemy, na głowę nie pada, nie tłuczemy się w autobusach.... Wszyscy się tutaj wspierają, koordynatorzy są bardzo pomocni. Wytłumaczą wszelkie wątpliwości. Najważniejsze - nie ma tutaj sprzedaży, przeprowadzamy ankiety. Nie wciskamy żadnych kredytów, czy też innych bubli. Płaca - najniższa krajowa - ale, zauważmy - nie zdzieramy obuwia, opon od wózków, nie wydajemy na dojazdy... Poza tym - regularnie przychodzi na konto, co jest bardzo ważne. Jeśli chce się pracować i lubi się ludzi - to idealne miejsce.

versus

Praca dla firmy EFEKTUM to najlepsze, co mnie spotkało. Bardzo ciesze się, że tutaj pracuję. Praca z przełożonym, koordynatorami , ze współpracownikami to czysta przyjemność. Atmosfera w pracy jest klarowna i przyjacielska, wręcz rodzinna, nastawiona na personalistyczny stosunek człowieka do człowieka. Zatem praca na słuchawce także może przynosić wiele satysfakcji i radości. Podejmując taką prace mamy umowę o pracę, terminowe wypłaty, rodzinną atmosferę oraz spokojne warunki pracy. Więc jeśli ma się 100 procentowe chęci do pracy, mobilizację i odpowiedzialność to ta praca jest idealna.

Jar

Gdy dwa miesiące temu przymierzałem się do pracy w tej firmie, zapoznałem się oczywiście z opiniami na jej temat, opublikowanymi w necie, także na tutejszym portalu. Już po dwóch tygodniach chciałem wyprostować pewne kwestie, które się pojawiły w komentarzach, ale jako pragmatyk wstrzymałem się do momentu, gdy na konto wpłynęła pierwsza wypłata. Jest ok, czyli mogę pochwalić Efektum z czystym sumieniem. Jest to praca dla, nie bójmy się tego słowa, dla inwalidów. Wykazać się trzeba dobrą dykcją oraz inteligencją, ale to sprawy oczywiste, skoro praca polega na ciągłym kontakcie z ludźmi. Czy jest ciężka? Chyba dla kogoś, kto nigdy nie pracował, albo uważa, że jedynym właściwym dla niego zajęciem jest „leżenie bykiem”. Czy jest stresująca? Tu mogę odpowiedzieć tylko za siebie, że w żadnym razie. W Efektum nie pracujemy na akord, a podstawowym kryterium jest sumienność. Nie należy też mylić pracy ankietera z telefoniczną sprzedażą produktów czy usług. Tu nie wciskamy starowinkom ultraszybkich samowarów itp… Długo zastanawiałem się nad znalezieniem minusów pracy w Efektum i wreszcie znalazłem jeden. Otóż wracając z pracy nie mogę wstąpić po drodze na piwo, ponieważ pracuję we własnym domu. Jeśli kogoś taka perspektywa zniechęca, niech da sobie spokój. A na poważnie: Nie sądziłem, że będzie aż tak dobrze. Atmosfera, ludzie, stosunek do pracownika – Wszystko na piątkę.

Rai

Pracuję w Efektum od pół roku, wynagrodzenie na czas, miła atmosfera, bardzo serdeczni i wspierający koordynatorzy :) Można spokojnie i bez stresu wykonywać swoją pracę, jeżeli pojawia się problem szukamy rozwiązania, nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Życzyłabym sobie żeby każde moje miejsce pracy tak wyglądało :) bardzo polecam!

xyz

W firmie Efektum atmosfera jest doskonała, sztab wykwalifikowanych przełożonych, gotowych pomóc w każdej potrzebie. Jeżeli chodzi o umowę, wynagrodzenie to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wypłata zawsze dociera na czas a nawet wcześniej. Szczerze polecam współpracę z tą firma.

pracujący

Firma Efektum to moja bezpieczna przystań - spokój w pracy, wsparcie przełożonych i współpracowników - pracuje się z radością :)

Gość2

Jestem aktualnym pracownikiem firmy. Co więcej w odpowiedzi na Wasze pytania , tak , firma się zmienia , firma się rozwija , firma wprowadza ulepszenia technologiczne, w oprogramowaniu. Należy mieć na uwadze, czytając te opinie, że są to opinie ludzi, subiektywne , i z każdą opinią należy się rozdzielić , bo np czy pracownik któremu nie chce się pracować przyzna się do tego że nie ma ochoty pracować czy stwierdzi że " informatyk nie ogarnia". Zespól iT w Efektum przechodzi bardzo poważne zmiany, mamy nowego koordynatora IT, który robi gruntowne porządki w tamtym segmencie i już widać poprawę pracy . Ja jestem zadowolony , na wszystko co negatywne trzeba brać poprawkę , a zwłaszcza taką , że wszystko można zmienić jeśli się widzi problemy, i chce się je widzieć a Efektum widzi je pod własnym nosem.

Zostaw opinię o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A. - Telepraca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.