DGM Distribution Sp. z o.o.

Opinie o DGM Distribution Sp. z o.o.

Warszawianka

Warto zwrócić uwagę na przeczytanie ogłoszenia o pracę...

Hanna

Dziękuję za odpowiedź @Warszawianka, na pewno dobrze wiedzieć, że rozmowa odbywa się w dwóch językach - to sygnał dla innych na co mają zwrócić uwagę przygotowując się do niej. Skoro rozmowa różni się co do stanowiska, to może mogłabyś coś powiedzieć o warunkach pracy? Umowie, benefitach czy socjalu?

Hanna

@Warszawianka czy ta przerwa na lunch jest tradycyjnie płatna, jak każda inna godzina pracy? Mogłabyś opowiedzieć coś o procesie rekrutacyjnym, jaki przeszłaś, aby dostać się do pracy w DGM Distribution Sp. z o.o. ? Niewątpliwie zminimalizuje to stres z nim związany innych - potencjalnych pracowników.

@Hanna 08.08.2017 18:37

Proces rektutacyjny jest klasyczny. Firma jest głównie anglojęzyczna dlatego tez rozmowa kwalifikacyjna była w dwóch językach. Po rozmowie mail z informacja czy się otrzymuje propozycję pracy. Sądzę że każde stanowisko ma inne zasady zatrudnienia dlatego też nie chce się wypowiadać na ten temat. I co najważniejsze nie ma "przemiału" ludzi.

Warszawianka

Pracuje tu od miesiąca. Atmosfera w biurze jest naprawde przyjazna. Spokojna praca od 9-17 w tym godzinna przerwa na lunch. Nie jest to typowe korpo. Spokojna posadka z możliwością rozwoju. Jak dla mnie super! polecam tylko oby nie na moje stanowisko :P

Hanna

@ulkakulka, o jakie stanowisko konkretnie pytasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

ulkakulka

Jak wygląda praca w DGM Distribution w biurze? jest rekrutacja na takiego pracownika z językiem ang

Zostaw opinię o DGM Distribution Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGM Distribution Sp. z o.o.