Opinie o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Japanese Food Polska Sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Aaannnkkkaaaa

Fajni ludzie , super podejście , rozwój , kasa . Pracujcie i zarabiajcie .

Jestem w tej firmie rok i jakoś nie mogę potwierdzić tego co piszą tutaj co niektórzy a wręcz muszę zaprzeczyć. Jako pracownik wiem ze praca jest wymagająca i wykracza poza kompetencje nie jednego cwaniak który chciałby dostać kasę za nic ale niestety cwaniaka czuć na odległość i jak mu się nie udaje oszustwo to się wtedy złości :))) Mozna cwaniaków nazwiskami wymienić i myśle ze to się stanie za chwile. Jeden to psedomanager a drugi to kucharz kuchni japońskiej ( hahaha) Zreszta z tego co słyszałam zarząd już wystąpił o ustalenie IP na policję i dane zostaną udostępnione tutaj z tego co wiem. Poza tym firma mega i polecam .

Niezadowolony

Firemka wydmuszka zero pojęcia o gastronomi złodzieje i tyle omijać szerokim łukiem

@Niezadowolony

Dlaczego uważasz że mają zero pojęcia o gastronomii? Z jakiegoś powodu siedzą w tej branży...

Troja
@Niezadowolony

Czyzbys został wyrzucony bo na niczym się nie znasz i pracować się nie chciało ?

@Troja

Na szczescie inspekcja pracy się już wami zajmuje

@Alicja

Bo pieprzą się ze prezesem i myślą że mają pojęcie :)

@:)

Nie przekonuje mnie ten argument :D Jakieś konkrety może w końcu podasz?

@Alicja

Konkretem jest na przykład to że nie płacicie pracownikom. Co to za firma żebym musiała pisać na jakimś publicznym forum z żalami żeby dostać swoje ciężko zarobione pieniądze? Gdyby nie to że słyszałam że w okresie wypowiedzenia już w ogóle nie płacicie to bym już dawno odeszła. Prezes ma kasę, a moje dzieci mogą biedować tak?

Kamila

Dzień dobry , fajnie się pracuje jestem mega zadowolona . Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Daria

Dzień dobry , polecam firmę . Piszą tutaj różni śmieszni ludzie którzy nie bardzo radzą sobie w dzisiejszych czasach . Frustracja powoduje ze nie maja żadnych hamulców i potrzebują za wszelka cenę wyjść na tych którzy wszystko wiedza i na wszystkim się znają . Często są to alkoholicy, narkomani generalnie ludzie z obrzydliwa przeszłością i nałogami. Kryją się pod nickami nie pisząc o swoich kompromitujących osiągnięciach życiowych . Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie i bardzo ja polecam wszystkim uczciwym ludziom.

@Daria

To jest szczyt bezczelności waszej.

@Daria

Wiesz co „Daria”? albo nie wiem kto tu pisze pod tym nickiem ,mam nadzieje że twoja knajpa się rozwala i przyjdzie na kawkę do ciebie państwowa inspekcja pracy❤️

Jaki jest wkład kierownictwa Japanese Food Polska Sp.z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Artur

Niestety nie ma. Mobing tylko jest. I darcie japy na każdego Ten kabareciarz ma problem %%/%

Katarzyna
@Artur

A za co szefostwo krzyczy?

Mareczek
@Artur

Artur …raczej Arturowa :))) Pani się zle przedstawiła No chyba ze nastąpiła zmiana płci :)))))

Nikita

Pracuje dobrze . Mam dużo kasy i pracuje ile chce . Dobre ludie

@Nikita

A ja wiem ze prezss karze wam pisać te opinie bo nie mają z olx już nikogo do pracy. I wcale nie zarabiasz dużo bo nawet nie masz zatrudnienia tam, wszystko pod stołem

Szczerze polecam.

Kolega

Ten niezadowolony to jakiś kabareciarz . Przychodzi do głowy taki lekki (usunięte przez administratora) Kubus do głowy . Myśle ze to on. Pozdrawiam kubus

Renata

Fajnie się pracuje. Polecam .

Wanda

Jestescie najlepsi. Macie suoer sushi❤️ Samych sukcesów :)

Nina T

firma idzie do przodu! dużo zmian .

Gabriel

Gastronomia to kawałek ciężkiego chleba i okres pandemii rozłożył nawet najlepsze lokale. Pracuje w tej firmie i wiem co w trawie piszczy i pomimo wiatru w oczy jakoś wychodzi ona obronna ręka . Chyba najgorszy okres ma już za sobą ponieważ odeszła z tej firmy najbardziej niekompetentna osoba z jaka miałem okazje pracować „ pani jutro” Kobieta Mefistofeles.

Gabriel

Totalnie przestrzegam przed ta praca na wynagrodzenie czeka się przynajmniej 3 tygodnie jedyny kontakt jaki jest to do menadżerki która nie ma jakich kolwiek kompetencji biuro składa się z osób które tez nie maja jakich kolwiek kompetencji brak jakiego kolwiek numeru do osoby prowadzącej ta działalności traktowanie pracowników jak tania siła robocza pisanie im dzień przed ze musza przyjść do pracy

@Kasia

Chodzi o to że wypłata jest trzy tygodnie po terminie? I tak co miesiąc czy to jednorazowy poślizg? Bo proszenie się o swoje pieniądze jest naprawdę słabe. Chociaż dobrze płacą czy średnia krajowa?

Wiecie może, czy w Japanese Food Polska Sp.z o.o szukają chętnych na staż?

Mmm

Na pewno. Najlepiej (usunięte przez administratora) żeby nie trzeba było płacić. Bo wielu pracowników od kilku miesięcy nie widziało wynagrodzenia.

Alicja

Fajna firma . Wszystkim z całego serca polecam . Pracuje już pół roku i nie mogę na nic narzekać.

N.

Firma pomimo ustaleń, że wypłaty są do 10tego, a mimo to mamy 16.08 i do tej pory większość pracowników nie ma pieniędzy. Większość pracowników również nie ma tutaj nawet umowy :) świetna firma polecam

Byly

Wszystko ok tylko praca w ich restauracjach tylko dla studentów stawki godz nie do przyjęcia w tych czasach

FW

Fajna firma. Warunki Ok. Ludzie Ok. Dobrze się tutaj pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Japanese Food Polska Sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Japanese Food Polska Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 109 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Japanese Food Polska Sp.z o.o