Opinie o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Japanese Food Polska Sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Tamarea

Pracuje od dwóch lat w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego .

Magda

Witam, centralnie mogę powiedzieć ze praca jest w porządku , ludzie ok , zarobki super . Polecam ze szczerego serca .

Beata

Fajna praca . POLECAM

Romek

Bardzo fajnie mi się pracuje .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Maria

Bardzo polecam.

Maria

Bardzo polecam.

MAG

Pracuje w tej firmie już 9 miesięcy i jedna rzecz mi się tutaj bardzo podoba a mianowicie to ze wciąż są jakieś nowe pomysły. Widziałem lokal na Ursynowie i muszę przyznać ze zmiana na lepsze . Udało się.

Biuro

Tak Pani Renatka jest odpowiedzialna za sprzedaż i zatrudnienie pracowników do sprzedaży.

Cześć, wiecie może kto obacnie sprawuje władze nad firma? Czy nadal jest to Pani Renata? Koleżanka chciałby sobie tam dorobić, ale szefostwo ma tu duże znaczenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowy koncept który zaprezentowali w designer outlet w Piasecznie rzuca na kolana. Najładniejsza z wysp jakie widziałem. Dzieło sztuki. Gratuluje.

Nietoperz

Dzień dobry , potwierdzam ze pracuje mi się wspaniałe . Jestem mega zadowolony a nawet szczęśliwy. Człowiek bowiem mam prace która kocha , zarabia dobrze jest szanowany to czego może chcieć więcej.

@Nietoperz

W takim razie to naprawdę super! Niezmiernie cieszymy się, że praca w Japanese Food Polska spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. Skoro tak sobie chwalisz tego pracodawcę, to może podasz Nam więcej szczegółów z nim związanych? A czy pensja, którą dostają nowi pracownicy bardzo różni się od tej, którą uzyskują tam nieco bardziej doświadczeni pracownicy?

@Magdalena

Pani Magdo, nie wiem ile zarabiają inni bo to wydaj się jest mimo wszystko sprawa firmy ile komu i za co płaci. Myśle ze dokładnie jest tez w pani firmie. Mylę się? Może pani powiedzieć ile pani dostaje na rękę ?

@Nietoperz

Trochę źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, żebyś tylko mniej więcej opisała Nam kwestię zarobków pracowników o różnym doświadczeniu. Co więcej - nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą Japanese Food Polska. Dobrze byłoby, jakbyś postarał się o tym pamiętać. Podpowiesz Nam, czy firma ta zatrudnia osoby, które są zainteresowane jedynie tymczasową pracą?

Od Redakcji.

Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!!!!!!!!

Edzia

Witam wszystkich po świętach, dzisiaj normalny dzień pracy Sz do 31.12 a później Sylwester i Nowy Rok. Wszystkiego najlepszego !!!

Kubus

Jingle bells

Nietoperz

Jako (usunięte przez administratora)potwierdzam wszystko:)))

zawiedziona
@Nietoperz

dokładnie jest tak jak mówisz. Sama mam z nimi sprawę w toku. Skończy się sądem. Wszystkich przestrzegam przed tą firmą

Obserwator
@zawiedziona

Masz spraw w toku i skończy się sądem..:) Zawiedziona jaki masz poziom IQ ?

@Nietoperz

Nietoperz powiedz temu pasztetowi żeby się poszła leczyć :)))

Wołodia
@Nietoperz

Zawiedziona...Szto by tiebia (usunięte przez administratora) w sraku.

Wołodia
@Nietoperz

Zawiedziona...Szto by tiebia (usunięte przez administratora) w sraku.

Magda

Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich życzy

Maciek

Dzisiaj (usunięte przez administratora)bo piątek i galerie nabite po sufit. Szkoda gadać.

@Maciek

Muszę Cię najpierw odesłać do regulaminu serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytasz w nim między innymi o tym, że na forum publicznym nie posługujemy się wulgarnym słownictwem - proszę, żebyś następnym razem miał to na uwadze. Podejmując pracę w takiej branży należy mieć świadomość tego, iż łatwo nie będzie. Czy w Japanese Food Polska, z okazji Świąt, dostaliście jakieś dodatkowe premie?

Wszystkich serdecznie pozdrawiam z KEN center. Pracuje dzisiaj .

Edzia

Nietoperz i Obserwator pozdrawiam . Co to za ulaniec ta zawiedziona? Dzban :))

Zostaw merytoryczną opinię o Japanese Food Polska Sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Japanese Food Polska Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 109 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Japanese Food Polska Sp.z o.o