Opinie o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O w Zürich

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O w Zürich

Olaaaa

Cognizant Wrocław. Nie polecam. TL bez pojęcia o procesach. Nie wie ja reagować na problemy. Gdy coś się wysypie zwala na pracowników, którzy już w firmie nie pracują, żeby nie mogli się bronić. Pracownik nie ma wsparcia ani merytorycznego ani emocjonalnego. Oglądanie YT itp... a do tego zachowanie menadżerów po złożeniu wypowiedzenia jest zenujace. Zarobki słabe, brak szacunku do pracownika. Nie jest to odosobniona opinia.

Seebaz
@Olaaaa

I jakim dziale konktetnie mówisz?

A.
@Olaaaa

O jaki dział chodzi??

Niestety musze zgodzic sie z wiekszoscia opinii dotyczacych kadry zarzadzajacej jednym z projektow we Wroclawiu. Szczegolnie TL zasluguja na bardzo negatywna ocene, poniewaz nie maja podstawowych umiejetnosci zarzadzania ludzmi. Do ich metod zarzadzania zaliczaja sie bardzo niewybredne komentarze pod adresem pracownika poczynione na forum, po ktorych zapewne pracownik ma ochote zapasc sie pod ziemie, ale aktywnosci musza sie na koniec dnia zgadzac, bo w przeciwnym razie bedzie czekalo "mile" upomnienie od innego TL, ze praca jest nieefektywna. Nie ma tez zadnej przestrzeni do dyskusji, bo istnieje tylko jedna racja - racja managementu, a wszelkie uwagi pracownikow oraz ich pomysly, sa usmiercane w zarodku i negowane.

Oleg
@pracownik

Zgadzam sie z Toba, kompletne (usunięte przez administratora) jezeli chodzi o stanowiska TL i Hiring Managers, ludzie, ktorzy poprzyjezdazali z innych krajow, gdzie nawet nie posluguja sie jezykiem polskim, wiem, ze moze to nie jest wazne dla niektorych, ale co to za poziom TL, Managera, ktory w swoim kraju pracowal w barze jako barman, a tutaj jest TL, czy tez na innym stanowisku. Znajomosc polskiego powinna byc obowiazkowa, a jak nie umiesz sie zintegrowac to wracaj i pracuje jako barman. Ci ludzie nie maja kompletnej wiedzy ani doswiadzcenia w pracy, a co dopiero zarzadzaniem ludzmi.

Martini
@pracownik

A mozesz powiedziec, jaki projekt? Dzieki!

lenox
@Oleg

dobrze sie czujesz z tym jezykiem polskim ? do ONR-u sie moze zapisz. Firma jest miedzynarodowa i jak we wszystkich korpo obowiazuje raczej angielski. jak sie nie douczyles angielskiego albo masz z tym bool, to januszexy czekaja :)

Qn

Cześć. Dostałam ostatnio propozycję pracy jako Web Content Reviewer z językiem obcym (innym niż angielski). Czy przedział 3 tyś-3,5 tyś netto jest ok jak na znajomość na poziomie C1 + angielski B2+ na początek kariery jest możliwy? Chodzi mi o oddział w Krakowie.

espanol
@Qn

Tutaj normalna stawka np z hiszpankim to 6000 brutto, okolo 4ooo netto.

lem
@Qn

zalezy od jezyka, ale generalnie do zrobienia

w szoku

Dotyczy oddziału w Gdańsku. W swojej dotychczasowej karierze pracowałam w paru korporacjach, ale nigdy w takiej jak cognizant. Nigdzie nie traktowało się gorzej ludzi, jako pracowników i jako ludzi w ogóle. Psychiczny mobbing w zespołach, gdzie przełożonymi byli hindusi, był na porządku dziennym. Obniżanie ocen rocznych za zwolnienia lekarskie( i to nie w jakiejś szalonej liczbie), nie zgadzanie się w większości przypadków na urlopu na żądanie, mszczenie się na pracownikach poprzez niepozwalanie wzięcia im urlopu w dogodnych im terminach. Kłamstwa na rozmowie rekrutacyjnej dotyczące bonusów związanych ze stażem pracy, czy fl(usunięte przez administratora) Kłamstwa o pracownikach do menadżera, czy wypisywanie im nagan z kapelusza, tylko dlatego, że odważyli się mieć własne zdanie, lub po prostu powiedzieli, że się z team liderem nie zgadzają. Mimo odejścia w krótkim czasie połowy zespołu i wypełnienia, przez te połowę, formularzy dla hr, komentujących sytuację w pracy i postawę team lidera, nie było ze strony HR ŻADNEJ reakcji, zamiatanie wielu spraw pod dywan, czy bezpodstawne obstawanie przy team liderze lub menadżerze. Dział hr na najdrobniejsze zapytanie potrafił odpisywać po 2 tygodniach, a to było najszybsze tempo, zdarzały się maile, które w ogóle nie doczekały się odpowiedzi. Kompetencja hr zerowa, na wszystko odpowiedzi w stylu, dowiemy się, napisz maila, spytaj team lidera itd. Liczne pomyłki w działaniu hr czy to z liczeniem dni wolnych, czy zapominaniem załatwienia czegoś, co się obiecało, itd. Współpracownicy kablujący na siebie wzajemnie do podwładnych za nawet najdrobniejsze (usunięte przez administratora) obgadywanie wzajemne za plecami na porządku dziennym. I można by tak jeszcze długo wymieniać. Nie pozdrawiam i nie polecam !

Rekrutacja dwuetapowa. Pierwszym krokiem była rozmowa z Panią z HR na temat stanowiska, trochę po polsku, trochę po angielsku, pytania bardzo luźno związane ze stanowiskiem. Na pytanie związane z oczekiwaniami finansowymi okazało się, że moja propozycja wykracza poza budżet, ale mimo to umówiłem się na rozmowę z managerem trzy dni później. Rozmowa ta trwała godzinę i była w całości po angielsku (manager z USA). Pytania częściowo techniczne, częściowo o kompetencję miękkie (jak radzę sobie ze stresem, co bym zrobił w sytuacji x itp.). Rozmowa przebiegła całkiem sprawnie. Feedback był ekspresowy, bo po 12 godzinach miałem już wiadomość od polskich HR że poszło dobrze, a po 17 miałem już ofertę zatrudnienia. Nie przyjąłem oferty głównie z powodu zaproponowanego wynagrodzenia.

Co to jest mapa, jak bym najprościej opisał czym jest GIS, jakie są typy geometrii najczęściej występujące w GIS, jakie produkty Google znam, co to jest Google maps, jak radzę sobie ze stresem, jak zachowałbym sie w sytuacji x

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy DEKARZ
Zürich
LIMNUSWORK
Karolaaa

Jak w praktyce wygląda tu "prześwietlanie" kandydata przez firmę HireRight, przed rozpoczęciem pracy?

ktos
@Karolaaa

rozwin, miałam ostatnio rozmowe na stanowisko content analyst, to moge cos pomóc :)

pytanie

Ktoś się orientuje do kiedy stanowiska są na wstrzymaniu?

Nieważne

Stanowczo odradzam- podczas panującej epidemii firma (usunięte przez administratora)pracowników przez ponad 1,5 tygodnia odnoście pracy zdalnej. Codziennie kazali przychodzić i mówili, że to już dziś, a tak naprawdę chodziło o zwabienie pracowników. Od początku wiedzieli, ze to ściema i to jest nieludzkie. Firma jako jedna z nielicznych pozostała całym zespołem w kompleksie, nikt nawet nie pomyślał o organizacji pracy zmianowej. Bo po co? Lepiej się śmiać z koronawirusa zza ekranu monitora, bo szefostwo nie zagląda nawet do firmy, już od miesiąca ich nie widać

Pracownik Cognizanta
@Nieważne

Potwierdzam to w stu procentach. Ich reakcja na kovida była przerażająca. Byliśmy chyba ostatnią korpo, która pracowała w biurze, podczas gdy inni chronili się już od dawna na home office. Cały czas chodziło o jakieś approvale, organizowanie sprzętu. Byliśmy strzępkiem nerwów. Nie rozumiem, jak tak można? To brak szacunku dla czyjegoś zdrowia. Fajni ludzie z zespołu, ale kadra słaba. Niektóre managerki powinny być zdjęte ze stanowiska za swoje praktyki podchodzące pod mobbing. Jest to przykre, bo góra o tym wie i nic nie robi.

rachel

Hej mam pytanie, czy po dostatniu pozytywnego feedbacku, mam rozumiec ze dostałąm prace? W związku z tym co sie teraz dzieje stanowisko jest na hold i pani z hr powiedziała, ze skontaktuje sie ze mną jak bedą miec zielone światło. Ale nie wiem czy czekać, czy ta praca jest pewna, czy moze znaleźć inna. Prosiłabym o odpowiedź

korposzczur

Pracuję w Cognizancie trochę ponad pół roku. Przeczytałem komentarze poniżej i odnoszę wrażenie, że są przesadzone. Przynajmniej jeśli idzie o wrocławski oddział - bo tutaj pracuję. Jest dobra atmosfera, szlag może człowieka trafiać, al w jakim korpo nie ma fuckupów? Niemniej ostatecznie - zdecydowanie na plus.

Nika

A jak wyglada wynagrodzenie? Jakiej stawki można się spodziewać na początku w finansach? Czy jest możliwość podwyżki po okresie próbnym?

!!!
@Nika

Ludzie po co chcecie tam się ładować? Nie można wnosić telefonu, jedzenia, dobrze że łaskawcy pozwalają wnosić napoje. Praca w stylu zarządzanie przez zastraszanie, na pytanie czy coś wolno raczej należy odpowiedzieć, że nie wolno. Sandały nie, spódnica też może okazać się za krótka na oko Pani manager- już byłej, ale i tak nic się nie zmieniło. Ta osoba musi mieć naprawdę same kompleksy. Ten projekt to nieporozumienie, wszystko robione ręcznie, wiecznie nic nie działa, jak zalogujesz się bez problemów do kompa to cud- bo zazwyczaj codziennie trzeba dzwonić do supportu do Indii. Niektórzy przejmują despotyczne zdolności po Pani manager, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Z tego co wiem, na juniorzy było to ok 3500-3700 brutto z językiem.

Nika
@!!!

O którym projekcie mówisz? Z tego co się dowiedziałam to są podobno dwa projekty, które maja inne zasady i rządzą się swoimi prawami

-!
@Nika

Oczywiście o projekcie FD w Gdańsku. (usunięte przez administratora)

Bik

Mobbing, niekompetna kadra zarządzająca, brak poszanowania dla zdrowia i życia pracowników, świadome narażanie ich niebezpieczeństwo. To firma którą powinna się zainteresować prokuratura.

arab
@Bik

Potwierdzam niestety mobbing i brak zarządzania, poszanowania pracownika. Kadra zarządzająca nawet nie zna podstawowych przepisów prawa pracy. Oczywiście wszystko mówione i robione w salce bez świadków, a że na projekcie nie można mieć przy sobie prywatnych rzeczy, w tym telefonów nie można niczego udowodnić :) Faworyzowanie całych teamów, podczas gdy za to samo robione przez inny zespół przeprowadzane są personalne spotkania, gdzie opierdziela się pracownika personalnie. Jeden zespół przesiaduje w kuchni na przerwie po 40 minut, a nawet i do godziny, podczas gdy inny zespół jest eskalowany za przekroczenie 15-minutowej przerwy. Albo wszyscy albo nikt.

Seebaz

Jak wygląda sytuacja? Już jest możliwość pracy zdalnej?

!!!
@Seebaz

NIE

Abc123
@Seebaz

Możliwość pracy zdalnej tylko z nazwy, bo musisz być blisko miejsca pracy, czyli w miejscu zamieszkania jakby się okazał, że trzeba jednak podjechać do pracy, bo nie działa program, laptop albo system się wysypał....

Czy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

bbb

Zależy jaki dział, jak finanse to na pewno umowa o pracę, zwłaszcza będa się prosić pracowników po aktualnej aferze z home officem. :)

Hero

Potwierdzam opinie o okłamywaniu pracowników. Laptopy miały być w zeszłym tygodniu. Przyszły w tym, rozdano je z zakazem używania. Do pracy trzeba przychodzić, mimo ze sa osoby, które wróciły z zagranicy i nie wysłano ich na kwarantannę, bo NIE MA TAKIEJ POTRZEBY. Góra wysmiewa pracowników, nawet nie stara sie zrozumieć ich potrzeb i ma to gdzieś. Wszyscy zwinęli sie na home office zapominając o nas, a nam kłamiąc, że mamy czekać na MITYCZNEGO emaila z pozowleniem na homeoffice, ale że to aż ze Stanów, więc chwile potrwa zanim dojdzie.

Molestowanie

W oddziale w Gdańsku ma miejsce molestowanie kobiet przez pracowników działu arabskiego. Oprocz tego główny manager całego oddziału pozwala sobie na komentarze odnośnie wyglądu kobiet - fryzur, ubrań itd. Nie są to komentarze związane ze strojem roboczym tylko z jego preferencjami, np wolałem cie w rozpuszczonych włosach itd.

@Molestowanie

To dlaczego tego nie zgłosisz, tylko wypisujesz głupoty w necie? Tak to każdy potrafi. Osobiście niczego takiego nie zauważyłam, najlepsze miejsce pracy w jakim byłam, to właśnie Cognizant.

Seth
@anonymous

No i to jest właśnie tragiczne, że dla takich jak wy Cognizant to dobre miejsce do pracy. Aż ciężko sobie wyobrazić w jakich miejscach musieliście wcześniej pracować i co Was tak zdegenerowało, że musicie zakrzykiwać ofiary. No i widać cudownie kobiecą solidarność. Boże, co to za miejsce...

Alisa
@anonymous

Przepraszam cie bardzo, ale skąd wiesz, że koleżanka tego nie zgłaszała? Może zgłaszała, ale jak wszystko w tej firmie, jak każdy problem, zostało zamiecione pod dywan? HRy bardzo wyraznie dają do zrozumienia, że żadne problemy pracowników nikogo nie interesują. Poza tym na przerwach wielokrotnie widać jak team leaderki z zespołów arabskich ściskają się ze swoimi podwładnymi, dotykają się nawzajem itd. Osoby z innego kręgu kulturowego mogą sobie pomyśleć, że można w ten sposób zachowywać się w stosunku do osób, które mogą sobie nie życzyć żadnych zbliżeń. Zresztą, skoro general manager pozwala sobie na nieadekwatne uwagi w stosunku do kobiet, to co dopiero szeregowi praciwnicy.

@Molestowanie

zaczepiają tych którzy nie maja do nich dystansu!!!! na początku śmieszki heheszki a później molestuje ...wiesz co mnie tam żaden arab nie zaczepia i nawet mnie nie witają, wystarczy na nich nie patrzeć i nie ,,prowokować” spojrzeniem, ponieważ ten ciemnogród mogłby to zrozumieć jako zachętę do flirtu, u nich dookoła same burki wiejskie a tu normalnie ubrane dziewczyny można przecież oszaleć, a ta ich menagerka lubi gilanie po pipie przy szafkach tez widziałam to fakt, szkoda tylko ze się marnuje bo w Rozi chetnie by ją przyjęli.

Smutna
@Anonim

smutne to bardzo, mój arabski mąż tam pracuje i ma romans biurowy....teraz rozumiem dlaczego, smutne

...
@Alisa

Takie rzeczy nie tylko w oddziale w Gdansku. Wiem, bo doswiadczylam. I tak, takie tematy zamiata sie pod dywan. TLs hołubią moberow i innych psychopatycznych osobnikow, ktorzy w ogole nie powinny sie w tej firmie znalezc.

niedoszły pracownik :)

Miałem dwa podejścia w Cognizancie w Gdańsku na Grunwaldzkiej na stanowisko "French Content Moderator". Za pierwszym razem wrażenia były bardzo mieszane, z przewagą chyba obawy co do pracy tam, za drugim natomiast byłem bardzo pozytywnie zaskoczony pełnym profesjonalizmem z jakimś się tam spotkałem. Pierwsze podejście - styczeń 2018 - zdaję do teamu trzyzmianoweg. Najpierw telefon z firmy headhunterskiej, krótka rozmowa w j. polskim plus jedno pytanie po angielsku, weryfikacja znajomości j. francuskiego polegała na tym, że poproszono mnie o krótką wypowiedź na dowolny temat zaznaczając, że osoba przeprowadzajaca rozmowę języka nie zna. Dziwne mocno, ale ok, może nagrywają i w ten sposób weryfikują. Następnie rozmowa w siedzibie Cognizanta. Rozmawiam ze swoim potencjalnym przełożonym, wszystko po polsku, bardzo krótko, proponuję przejście na angielski lub francuski, pan mówi, że nie ma potrzeby. Jeszcze tego samego dnia dostaję telefon z HR-ów, że zostałem przyjęty. Dosłownie kwadrans później dostaję na maila ofertę zatrudnienia, warunki przyzwoite - ze wszystkim wyszło prawie tysiąc złotych na rękę więcej niż miałem wtedy w obecnej pracy, do tego benefity. Jednak to co mnie przekonało to mocne ciśnienie na decyzję - to była końcówka stycznia, a w pracy chcieli mnie od początku marca (w obecnej pracy 30 dni wypowiedzenia, więc praktycznie miałem 2-3 dni na decyzję). Co mnie przekonało do pozostania w obecnej pracy to fakt, że nie chciałem pakować się do miejsca, gdzie nikt tak naprawdę nawet nie zadał sobie trudu, żeby zweryfikować moje umiejętności i sprawdzić czy się tam nadaję. To wyglądało tak jakby był do zrealizowania target przyjęcia nowego pracownika"na wczoraj" i ktoś zorganizował "brankę prosto z ulicy". Drugie podejście przełom lipca / sierpnia 2019 czyli półtora roku później.Team francuski 9-17. Tutaj, jak pisałem wyżej, bardzo pozytywne zaskoczenie. Telefon bezpośrednio z HR-ów praktycznie zaraz po złożeniu aplikacji. Rozmowa po polsku plus pytanie sprawdzające po angielsku. Następnego dnia kolejny tel. z HR-ów tym razem w celu zweryfikowania znajomości j. francuskiego - krótka rozmowa z nativem - wszystko miło i sympatycznie. Ze strony kadr byłem szczegółowo informowany o każdym kroku. Pełen profesjonalizm. Kolejnego dnia miałem już spotkanie w siedzibie Cognizanta. Tak więc wszystko przebiega w szybkim tempie przy pełnym dostepie do informacji zwrotnych. Interview w całości prowadzone po angielsku i francusku. Dwie bardzo sympatyczne panie, w tym TL-ka. Pełna profeska, był też czas na zadawanie pytań z mojej strony. Wiem, że powtarzam to po raz któryś, ale naprawdę świetne wrażenie- tak dobrze zorganizowanego procesu rekturacyjnego szukać ze świecą - widać, że uczą się na błędach, pewnie w przeszłości przyjmowali "ludzi z ulicy jak leci" i teraz chuchają na zimne. Pomimo tego, że miałem wrażenie, że poszło mi dobrze kolejna niespodzianka L(. Informacja z HR-ów, że moja kandydatura została odrzucona z powodu niedostatecznej wiedzy na temat "Modern French" oraz nieznajomości slangu social media. Przyznam, że mnie to trochę zdziwiło, bo z obu języków - angielskiego i francuskiego - posiadam certyfikat na poziomie C1 i oba wykorzystuję od 12 lat zawodowo w codziennej pracy z klientem (ustnie, pisemnie, czasem delegacje), kontakt z francuskim mam praktycznie od dzieciństwa i mieszkałem trochę w dwóch krajach frankofońskich, co więcej jakiś czas temu pomagałem przygotować się konwersacyjnie znajomej mi osobie z obu języków również na to samo stanowisko tylko do innego teamu. I ta osoba została akurat przyjęta. Ale fakt, podczas interview mogłem skupić się na znajomości tematyki social media i nowych technologii, dodać trochę slangowej leksyki zamiast trzymać się cały czas oficjalnej formy. Tak więc rada do kandydatów: wspomnienie o ulubionych frankofońskich blogerach/youtuberach, pochwalenie się znajomością paru wyrażeń z młodzieżowego czy środowiskowego slangu będzie dla Was na pewno na plus. Ogólnie dwie rozmowy w tym samym miejscu w półtorarocznym odstępie i tak jakby dwie zupełnie inne firmy. Za pierwszym podejściem bardziej mnie odstraszyli niż zachęcilii, pomimo tego, że wręcz zachęcany byłem do przejścia do nich, za drugim życzyłbym każdemu takiego podejścia podczas rekrutacji, troszkę szkoda, że tym razem się nie dostałem, ale życie toczy się dalej :) Trochę się dziwię hejtowi tutaj - mam kilka znajomych osób w Cognizancie, zarówno w teamie francuskim jak i niemieckim i w 3 przypadkach na 3 są zadowoleni. Fajna atmosfera w teamie, praca sama w sobie ciekawa, b. dobre warunki. Na podstawie swoich doświadczeń wystawiam im ocenę 4/5, byłoby 5/5, gdyby nie pierwsza bardzo dziwna w formie rekrutacja sprzed półtorej roku.

angryw
@niedoszły pracownik :)

ty to chyba pracujez w hr i kazali ci napisac takie rzeczy, totalny brak profesjonalizmu w tej firmie, a panie z hr na poziomie liceum!

@angryw

Co do hr, pelna zgoda. Kilkakrotnie informowalam panie o zmianie adresu korespondencyjnego po wygasnieciu stos pracy. Jak grochem o sciane. Dalej przysylaja dokumenty na nieaktualny juz adres. I tak to wyglada rowniez w innych hrowych kwestiach. Co do zakresu obowiazkow - jak praca w fabryce. Fabryka z projektami niemalze na zasadzie copy paste do wykonania na akord.

Karl

Dobra firma godna polecenia, nie wiem skąd pojawiają się takie negatywne komentarze. Zawsze można wszystko obsmiac trochę trudniej zrobić coś dobrego, pozytywnego

Bożena
@Karl

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O. Może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie można liczyć w firmie? Jak oceniasz wysokość zarobków w firmie? Czy jest szansa rozwoju np. poprzez udział w szkoleniach?

angry
@Bożena

nie ma mozliwosci awansow, chyba ze znasz kogos w hr to wtedy w pol roku wywinduja cie na kierownika, bez znajomosci nie masz szans!!!

noname

An international "multiculture" company who discriminate some cultures and nations.

Foreigner
@noname

Really? I have been working There for almost 2 years and I did not experience such issues. Would you like to tell us more about it?

Numerek ?
@Foreigner

Co tam biadolisz ???

Kate
@noname

All true

Dani

Hej, czy zapowiada się na jakieś rekrutacje w Gdańsku? Jakiego rodzaju projekty są tam obecnie prowadzone? Z góry dziękuję za informacje :)

Bożena
@Dani

Na stronie nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy, ale na praca.pl https://www.praca.pl/761301,cognizant_technology_solutions_poland_sp_z_o_o,gdansk,firma.html są nowe i aktualne ogłoszenia, może warto wysłać CV.Wiecie coś na temat tej firmy? Jakie warunki pracy oferuje?

Doro

Candidate experience przy rekrutacji równe zeru. Ciąganie na rozmowy - telefon, biuro, znowu biuro - po czym przychodzi feedback automatycznie wygenerowany z systemu, że nie mogą zaproponować Ci danego stanowiska. I tyle - kandydat jest numerkiem na liście, więc wysyła się mu kilka zdań z template'u, mimo że był bezpośredni kontakt i zaawansowany etap rekrutacji. "Manager" na spotkaniu rozwalony jak na leżaku, opryskliwy, nieprzyjemny, 3 razy odbierał telefon i dyskutował z nie wiadomo kim po indyjsku, jak domniemam. Bardzo złe doświadczenie. Na szczęście na rynku trójmiejskim jest wiele innych firm, które dbają o swój wizerunek już od pierwszego kontaktu z potencjalnym pracownikiem.

plataulio
@Doro

Hmmm jak według ciebie jest język 'indyjski' to nie dziwne, ze cie nie zatrudnili :)

Niedoszły pracownik :)
@Doro

@Doro widzę, że Twój post pochodzi z 2017 r. i myślę, że od tamtego czasu dużo się w firmie Cognizant zmieniło. Ja byłem rekrutowany na początku 2018 r. i wrażenia fatalne - nikt nawet nie zadał sobie trudu sprawdzenia kompetencji, czułem się jak na łapance z ulicy, krótko rozmowa w firmie, na której nikt mnie o nic nie pytał, a za dwie godziny mail z ofertą zatrudnienia. Za to próbowałem się tam dostać w tym miesiącu (namawiany w sumie przez znajomych, którzy już tam są) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, pełen profesjonalizm, kilkuetapowa rekrutacja (dwie rozmowy tel. + spotkanie w firmie), na której sprawdzają Twoje umiejętności (przede wszystkim językowe i znajomośc ogólną social media). Tym razem nie udało mi się dostać pomimo, że z obu wymaganych języków mam certyfikat C1 i używam ich na co dzień w obecnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O - Zürich

• Jak się pracuje w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O