Opinie o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O w Zürich

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O w Zürich

Czy to prawda, ze trwaja grupowe zwolnienia we Wroclawiu? Czy jest jakis dzial, ktory zostaje i sa oferty pracy?

Ola
@Kasia

GL i wiekszosc AR jest do odejscia do konca roku. Zostaje AP.

Zainteresowana
@Ola

O ktorym projekcie piszesz?

Helena
@Ola

A co w takim razie z pracownikami Cognizanta, wszystkich dotkną te zwolnienia? Czy może jest szansa na przejście na jakiś inny dział? Jest taka możliwość? Jak to wygląda?

xjbb

hej, mam pytanie odnośnie video content analyst with english w krakowie, chciałabym poznać wszystkie szczegóły od atmosfery w placówce po traktowanie nowych osób, jak z dniami wolnymi jak z tymi zmianami 24/7 :) będę wdzięczna za każda odpowiedz:)))

COGNIZANT Gdańsk - nie polecam

Eh aż to dziwne, że taka międzynarodowa firma świadcząca usługi na szeroką skalę prowadzi tak nieprofesjonalną politykę. Poświęciłam ponad dobrą 1h na rozmowę kwalifikacyjną, która odbyła się z początkiem kwietnia 2021 i od tamtego czasu cisza. Mega NIEPROFESJONALNIE. Jeśli tak traktują kandydatów, to aż boję się pomyśleć jak traktowani są pracownicy. Oddział w Gdańsku chyba zapomniał, że to ludzie tworzą firmę, a patrząc po komentarzach to tylko osoby, które tu nie zajrzą i nie poczytają tych wszystkich komentarzy będą aplikowały do firmy COGNIZANT.

Irok

Pytanie o WROCŁAW i projekty księgowe - jest sens słać CV? Jak atmosfera? Jak z tym telefonem - można mieć przy sobie?

Rekrutacja dwuetapowa. Pierwszym krokiem była rozmowa z Panią z HR na temat stanowiska, trochę po polsku, trochę po angielsku, pytania bardzo luźno związane ze stanowiskiem. Na pytanie związane z oczekiwaniami finansowymi okazało się, że moja propozycja wykracza poza budżet, ale mimo to umówiłem się na rozmowę z managerem trzy dni później. Rozmowa ta trwała godzinę i była w całości po angielsku (manager z USA). Pytania częściowo techniczne, częściowo o kompetencję miękkie (jak radzę sobie ze stresem, co bym zrobił w sytuacji x itp.). Rozmowa przebiegła całkiem sprawnie. Feedback był ekspresowy, bo po 12 godzinach miałem już wiadomość od polskich HR że poszło dobrze, a po 17 miałem już ofertę zatrudnienia. Nie przyjąłem oferty głównie z powodu zaproponowanego wynagrodzenia.

Co to jest mapa, jak bym najprościej opisał czym jest GIS, jakie są typy geometrii najczęściej występujące w GIS, jakie produkty Google znam, co to jest Google maps, jak radzę sobie ze stresem, jak zachowałbym sie w sytuacji x

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy DEKARZ
Zürich
LIMNUSWORK
saec

KRAKÓW - obecnie praca zdalna czy z biura, a jeśli tak, to gdzie dokładnie się one mieszczą? (mignęło mi info o Quattro i Wielickiej)

@saec

Nie ma ich juz w Quattro sa w Tertium naprzeciw Quattro (Lublanska 33 z tego co pamietam), na Wielickiej byli tymczasowo

132010
@Cureol

A na stronie podają adres Armii Krajowej 18. Taki też podała mi rekruterka z firmy zewnętrznej. To gdzie się w końcu mieszczą?

Xd
@Cureol

Może ktoś wie jakie są pytania na rozmowie Video Content Analyst z językiem obcym? I w jakim języku jest przeprowadzana rozmowa???????????????? Krakow

132010
@Xd

Nie wcinaj się w wątek o lokalizacji! Rozmowa jest po angielsku + drugim j. obcym. I są testy językowe.

@132010

Jak ja tam pracowalam to training zaczelam w Quatro potem tymczas na Wielickiej i w Tertium na Lublanskiej docelowo.

@Xd

Ja mialam tylko po hiszpansku i z HR po polsku

Peter

I don't have words to describe incompetence of people who working in HR in Gdansk. They never answer e-mail with requests and questions, they don't have qualified knowlegde of anything. I really don't understand from where those people get this work, maybe families of them working in mamagement and hiring all of its members. Before hiring no info exactly about what you need to do to start working, on first day not explaining anything just opening presentation and thats all. When you already working and need something from HR it takes long months to get what you need and sometimes you can get document with mistakes in the surname. No recomend to work there, you can get only headache.

But

Najpierw dostaję test, którego wypełnienie zajmuje ponad godzinę...potem 45 min rozmowy kwalifikacyjnej. A na koniec zero informacji o wyniku :) wystarczyłoby wysłać chociaż schematycznego maila, że dziękują za udział ale ktoś był lepszy. Takie zachowanie to jest brak szacunku !@@

Ffff
@But

Ja mam to samo. Tylko dostałam wiadomość, ze zostałam przyjęta i dalej cisza ponad 15 dni. Nie rozumiem, dla czego HR ma taki brak szacunku do ludzi.

Trst
@Ffff

Ja miałem identycznie, ale po jakichś 17 daniach się odezwali, więc spokojnie????

Fff
@Trst

Dziękuje , ale ja nie dokończą jestem świadoma ile trwa proces rekrutacji, skoro zostałam przyjęta to myślałam ze to jakoś będę informowana na bieżąco mniej więcej, chociaż twoja odpowiedz dodała mi więcej wiary:)

Kelo
@Fff

Jezu jakie snowflake’i.

Jestem rekrutowany na stanowisko web content reviewer z francuskim. Jakie pytania mogą paść na rozmowie z weryfikacja j angielskiego? Anyone?

Ano
@Kandydat

Ja miałem rozmowę z menagerami po angielsku 40 min. Generalnie przedstawiali nowe stanowisko, pytali o doświadczenie, edukacje, pracę w zespole. Raczej łatwe. ????

Hej, jak wygląda rekrutacja w Krakowie na Video Content Reviever z angielskim? Ciężko? I jak wygląda sama praca, jest teraz zdalnie? I w jakim wymiarze godzin się pracuje?

Grażyna
@Kandydat

Witaj, jakiś czas temu pytałeś o warunki zatrudnienia i tego, jak wygląda rekrutacja na stanowisku Video Content Reviewer z językiem angielskim w firmie Cognizant. Czy od czasu zamieszczenia komentarza udało Ci się czegoś dowiedzieć na ten temat? Wysłałeś już CV do firmy?

Hilary2021

Najgorsza korporacja, w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Zatrudniono mnie na projekt, który nie doszedł do skutku. Manager absolutnie pozbawiony empatii i kompetencji. W przeddzień wigilii 2020 ścięto pensję i przekierowano na inny projekt, nie odpowiadający moim aspiracjom. Tam najpierw brak zajęcia, a potem okrutny training. Jedna osoba zaraziła się corona wirusem, lecz nikomu nie pozwolono na pracę zdalną. Fatalne warunki sanitarne, mała kuchnia, dwukabinowa toaleta na 30 kobiet. Istny kryminał!

Minerva
@Hilary2021

Dopóty dopóki nie zaczniecie tego zgłaszać do odpowiednich organów - nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że znajdą się odważni. Musimy w końcu skończyć ten ciemnogród, feudalizm. Tchórze nigdy niczego nie zmienią. Pamiętajcie, że na stanowiska managerskie wybierają często socjopatów (brak empatii), ponieważ oni są w stanie dostarczyć odpowiednie wyniki dla bezdusznej korporacji. O wiele trudniej znaleźć kogoś dojrzałego emocjonalnie i intelektualnie, kto dostarczy takich samych wyników. Takich liderów jest jak na lekarstwo, dlatego widzimy tylu socjopatów. No i pełno jest Polaków/Polek, którzy wychowali się w toksycznych domach i takie środowisko jest dla nich czymś normalnym, bo jest im znane. Chore, ale prawdziwe. See something, say something!

Krakow- ile czekaliście na odpowiedz w sprawie zatrudnienia po rozmowie?:) będę wdzięczna za odpowiedź.

@777

Tak z poltora tygodnia

Zoltan

Jakie sa stawki brutto na stanowisko video content analyst z jezykiem ( np.wegierski/grecki/turecki ) ?

Zart

Firma świadomie nie wysyła pracowników z podejrzeniem na kwarantannę, stwierdzając, ze nie ma podstaw (to co jest ta podstawa, jak nie rekomendacja rządu o kwarantannie wszytskich wracających z zagranicy, zwłaszcza aktualnie z Włoch czy Niemiec?). Czy tak zachowuje się poważna firma? Czy liczy się tylko pieniądz? A jaki pieniądz będzie miala firma, jesli dział rzuci np. L4 i trzeb będzie placic karę klientowi za brak wykonania pracy? Ponadto caly czas migaja się od wysłania pracowników na home office mając zgodę klienta. Takie sytuacje pokazuja powage, a raczej smiesznosc firmy i mak nadzieję, ze jak najwięcej osob sie o tym dowie, jak firma jawnie kpi ze swoich pracowników. Pracownicy maja w tym momencie zerowe zaufanie do firmy i jej decyzji, nie dziwie sie, ze sypia sie wypowiedzenia co bardziej kumatych. Majac od nich ofertę pracy, zastanowcie się dwa razy, czy warto sie w to pchac? Cognizant potrafi wymagać jedynie robienia np kilkudziesięciu testów online, które sam stworzył nie wiaodmo po co, a które nic nie dają zawodowo(co zawodowo daje ci rozwiązanie testu w formie bilarda?) , natomiast nie daje nic od siebie, nie zapewnia. By dowiedzieć sie o szczegółach awansowania w firmie i polityce trzeba przeleciec cala platformę a i tak się tego nie znajdzie, natomiast gdy nie zrobisz testu, na który masz jeszcze tydzień czasu, potrafią eskalwoac cie codziennie i wysyłać ponaglajace maile. Sorry, przedszkole to w budynku obok. Ciesze sie, ze juz tam nie pracuje. Odradzam, w 3m jest wiele sensowniejszych firm, które szanuja osoby, ktore przynosza im chleb.

Krystian
@Zart

Potwierdzam, przydałaby się tam kontrola. Jest to świadome narażanie pracowników.

Pracownik Cognizanta
@Krystian

Uważam, że taka kontrola z zewnątrz powinna zawitać do firmy

candle
@Zart

mysle ze zdrowiej sie wypowiadac za siebie a nie za 'pracownikow'. ty masz pojecie co jest potrzebne na przyklad dla pracownikow pracujacych na VDI od strony architektury IT zeby uruchomic prace zdalna ?

Newcomers przyszły

Hej, czy mógłbym sie dowiedzieć mniej wiecej o zarobki jako Customer Service Representative z jednym lub dwoma językami? Czy sa konkurencyjne na rynku?

aris
@Newcomers przyszły

w ktorym miesie ? i z jakimi jezykami.

Justa

Pytanie dotyczy Wroclawia: czy często zdarzają się nadgodziny? Jak atmosfera? O czym nie powiedziano Wam na rozmowie o pracę? To prawda, że nie można mieć przy sobie telefonu?

@Justa

Telefonu nie można mieć na jenym z projektów - wymagania klienta, względy bezpieczeństwa. Nadgodziny są raczej z własnej woli, pracuję ponad rok i chyba dwa razy poproszono nas, byśmy zostali dłużej.

Ciekawe
@-

Można zapytać, na którym z projektów, konkretnie, nie można mieć telefonu? Akurat jestem w trakcie rekrutacji i jestem ciekawa, czy będzie mnie obejmować takie wymaganie.

Juztam nie pracuje
@Ciekawe

Na projekcie first data- pazdzierz. Ale nazwa też pewnie nie padła, tylko że projekt księgowy

polar
@Juztam nie pracuje

pytanie bylo o WROCLAW, nie wprowadzaj w blad, takiego projektu we wro nie ma

Cureol

Pracowalam tam prawie dwa lata... skonczylo sie w moim przypadku na leczeniu antydepresantami i nawrotem objawow neurologicznych. Wszyscy udaja milych i pomocnych, ale pracownika maja w glebokim powazaniu, licza sie tylko lizodupy i hipokryci. Zglaszalam wielokrotnie do TL, ze jeden z moich wspolpracownikow mnie stalkuje, przytaczalam konkretne przyklady nikt nie zareagowal. Na indywidualnych rozmowach niby jak ja to dobrze pracuje, ale jak przychodzilo do nagrod to dostaly ja dwie dziunie z ktorych jedna zaprosila TL na swoj slub, a druga kupowala witaminy jego ciezarnej dziewczynie. Kiedy spadaly wyniki (ja bylam na urlopie) to TL wyjezdzal z tekstem, ze jak wroce to im podciagne. Jedyny plus to faktycznie zarobki byly przyzwoite dojazd tez. Mowie o oddziale w Krakowie.

A ciężko się dostać do HRu?

zgorszona

ja wiem ze w Cognizant w Krak na stanowisku content analyst ludzie siedza sobie na porno stronach :) taka to praca

obecny pracownik

a w jakim teamie? ;)

@zgorszona

No i ?? Maja 18 lat ba! nawet 21. to nie jest nielegalne. Jeśli target wykonany, to w czym problem. Nie zaglądaj drugiemu co ogląda. Masz swój monitor :P.

@obecny pracownik

Content Analyst

@były pracownik

Jasne, target zrobiony a to pracodawca lubi, co sie robi poza tym w pracy nie jest wazne

zgorszona
@obecny pracownik

Team kolebki cywilizacji

*demokracji ????

xDDD
@Zgorszona

Czym jesteś zgorszona? Przecież taki jest charakter pracy. Porno też musi być analizowane pod kątem spełniania określonych wymagań, więc też trzeba się tym zająć. Jeśli to nie praca dla Ciebie, znajdź sobie taką, która pasuje do Twoich oczekiwań. :)

Cześć! Widzę, że Cognizant szuka osoby na stanowisko Video Content Analyst z językiem obcym (inny niż angielski), ale wymagają dyspozycyjności 16/7 (rozumiem, że są dwie zmiany, bo chyba nie oczekują pracownika na 16h dziennie, 7 dni w tygodniu xD). Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość dogadania się co do zmiany/wybrania sobie zmiany w konkretnym dniu? Jestem jeszcze studentką magisterki (ostatni rok), mam dosłownie kilka zajęć tylko w poniedziałki i wtorki, ale rozłożone tak, że musiałabym mieć możliwość wybrania sobie odpowiedniej zmiany. A jak z zarobkami? Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto pracuje z językiem obcym (inny niż angielski) na temat tego, jakie są średnie zarobki na tym stanowisku i czy warto za pracę dwuzmianową, 7 dni w tygodniu? Z góry dzięki! :)

Co do rozmowy kwalifikacyjnej ja z kolei nie mogę się przyczepić, bardzo kulturalna rozmowa (15 min z HR, kolejnego dnia 45 min z team leaderem), jak obiecali tak się odezwali z wynikiem po ok 5 dniach telefonicznie (niestety negatywnym), pani z HR zaproponowała, że prześlę mi ofertę na inne stanowisko (na które nie miałam doświadczenia). W rozmowie usłyszałam że team leader nie zaprasza mnie do kolejnego etapu rekrutacji i że zatrudniona zostanie osoba z grona tych które przeszły dalej, ok, nie ma problemu tylko dlaczego ogłoszenie na to stanowisko pojawia się na portalach internetowych jako wyróżnione, polecane i super oferta co dwa dni? Nikt z kandydatów nie spełnia oczekiwań, dziwne..

Zostaw merytoryczną opinię o COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O - Zürich

• Jak się pracuje w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O