Avid Technology

Szczecin

Opinie o Avid Technology

aga z

Czy to prawda że zatrudniają przede wszystkim tanią siłe roboczą ze wschodu europy? Wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia. Fatalna lokalizacja- 50 km od lotniska, slabe skomunikowanie z resztą polski, taniej chyba do berlina sie dostac a i zarobki 2 razy wyzsze :)

Edyta

Również w imieniu innych zainteresowanych pracowników @pytanie proszę o opinie dotyczące warunków pracy panujących w Avid Technology. Jaka jest umowa, premie, czy jest możliwość szkoleń, kursów doszkalających?

Co sądzicie o tej firmie?, jak się tam pracuje? (atmosfera,zarobki,czy przełożeni i współpracownicy są ok?). Interesuje mnie stanowisko młodszego programisty C/C++.

=3

C# Software Engineer u was z to z ósemke ma na rękę?

Zostaw opinię o Avid Technology - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avid Technology