Opinie o InterCall Center sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie InterCall Center sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InterCall Center sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterCall Center sp. z o.o. w Warszawa

Klara

Od tygodnia pracuję w nowej siedzibie. Fajni ludzie, przyjazne projekty. Polecam poki co!

Ewa Braun

Gdy tam pracowałam, to biuro wyglądało jak bunkier. Coś się zmieniło?

Dominic Decoco

"Od momentu oddalenia dwóch pracowników panuje tu świetna atmosfera! Dosłownie wszyscy teraz czujemy się swobodnie i przyjaźnie witamy każdy dzień pracy. " Hm, to brzmi tak, jakbyście ciągle byli u babci na obiedzie. Pozazdrościć!

Sibyl Vane

Podobnie jak kilka moich koleżanek i kolegów z ICC odeszłam z firmy po kilku miesiącach. Gdy poszłam do nowej pracy, byłam zaskoczona, że nikt mnie oczekuje ode mnie SMSa, że spóźnię się kilka minut, że mogę iść na kawę czy do łazienki kiedy chcę, a mój supervisor jest moim kumplem. Jestem wyluzowana w pracy i nie stresuję się rano tym, że będę o trzy minuty za późno. Praca w ICC była naprawdę dziwna pod tym względem...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie InterCall Center sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chinoa

W Intercall jest calkiem sympatycznie. Denerwuje lokalizacja na mordorze ale kasa na 10tego zawsze jest. Pozdro dla ekipy

Marco

Artur, nie do końca. W CC pracują studenci, którzy rzeczywiście pracują kilka tygodni, czasem miesięcy. Jest też spora część grupy, która zamierza zakotwiczyć tu na dłużej. Uważam, że doświadczenie w CC jest jednym z bardziej docenianych przez przyszłych pracodawców. Praca nie jest łatwa, chociaż przynosi satysfakcję. Na pewno jednak uczy pewności siebie, prowadzenia rozmów, nawiązywania kontaktów z klientami. Bardzo polecam takie doświadczenie, choćby po to, żeby poznać siebie jako pracownika. A taki wpis w CV na pewno pomoże w przyszłej karierze. Przekonajcie się sami - ZAPRASZAM!

we Włoszech wychowana

Od sierpnia pracuję w IC i polecam naprawdę bardzo :) Jeśli znasz dobrze język to faktycznie wymagania są niskie. Od momentu oddalenia dwóch pracowników panuje tu świetna atmosfera! Dosłownie wszyscy teraz czujemy się swobodnie i przyjaźnie witamy każdy dzień pracy. Zespół się rozrasta więc jest co raz ciekawiej. Praca jest ok, ale oczywiście trzeba mieć podejście, do tego doliczmy kartę Fit-Profit, dobre zarobki, prace od pn do pt (9/17) i w porządku, na luzie kierowniczkę. Jeśli znasz język: włoski, hiszpański lub niemiecki i akurat szukasz pracy bądź myślisz o jej zmianie to polecam i zapraszam :)

Amy

(usunięte przez administratora) Bardzo poleciłabym mojego poprzedniego,jak rowniez obecnego pracodawce (usunięte przez administratora) bo cenie sobie prawa pracownika. (usunięte przez administratora) Taka defensywa mowi sama za siebie.

Henryk

Stawiacie na umiejętności językowe? Przecież Wy tam bierzecie wszystkich...

Lenka

Presja czasu jest standardem w każdej firmie. Każdy, kto ma doświadczenie w tej branży, jest tego świadomy. Wszędzie wyliczany jest efektywny czas pracy, liczą się wyniki i robi się wszystko, żeby firma była opłacalna. Tylko wówczas przedsiębiorstwo ma rację bytu. Amy, chyba nie pracowałaś tam zbyt długo, albo przeoczyłaś fakt przydzielania kart FitProfit. Od niedawna możemy korzystać z tego systemu. Zapraszamy do nas. Stawiamy na umiejętności językowe! Dla nas ważne jest, aby pracownik mógł zarobić przyzwoite pieniądze i to się z sukcesem udaje!

Amy

Łatwo się dostać, bo wymagania są niskie. Można też nieźle zarobić. Niemniej jednak praca jest bardzo stresująca, trzeba działać jak w zegarku, a umowy są śmieciowe.

Zadowolony pracownik
@Amy

Amy czy Ty nie pomyliłaś firm?

E.

Póki co pracujemy w języku hiszpańskim, włoskim i niemieckim :)

sds

A czym innym miałby zajmowac się konsultant z jezykiem niemieckim?

E.

Rozmowy z klientami są wyłącznie w języku obcym więc trzeba mieć opanowaną jego znajomość na tyle, aby móc swobodnie się nim posługiwać. Znajomość języka jest oczywiście weryfikowana na rozmowie wstępnej

E.

Pracuję w InterCall Center od kilku miesięcy i każdego dnia przychodzę do pracy z przyjemnością czekając na spotkanie zawsze uśmiechniętej kierowniczki i koleżanek :) Nigdy w żadnej firmie nie spotkałam się z tak miłą i przyjemną atmosferą oraz z tak fajnym podejściem do pracownika. To firma w której liczy się zdanie osób zatrudnionych i zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony przełożonych :) I co najważniejsze dla pracowników - bardzo dobre zarobki i wypłata ZAWSZE na czas! :-)

Silvia

prócz zarobić jest świetna atmosfera i z zespołem i z kierowniczką :)

Jaga

Dobre zarobki, SUPER Kierowniczka !!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak empatycznej przełożonej. Wypłata zawsze na czas. Fajna atmosfera. Przychodzę do pracy z wielką przyjemnością :-) Intercall Center Polecam !

Jaga

Pracuję w intercall center od czerwca. Bardzo mi się podoba !!! SUPER Kierowniczka !!!! nigdy jeszcze takiej nie miałam ! dobre zarobki. wypłata zawsze jest na czas. Fajna atmosfera, (jeśli sami ją stworzymy). ;-) ogólnie firma jak dla mnie na 5 !

karl

Polecam można nieźle zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o InterCall Center sp. z o.o. - Warszawa

InterCall Center sp. z o.o.