Opinie o Ipf Jobs Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ipf Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ipf Jobs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipf Jobs Sp. z o.o. w Poznań

lola

(usunięte przez administratora). Takiej żenady jeszcze nie widziałam. Teraz pozwalniali kupę ludzi i nie wiadomo czy przetrwają najbliższe miesiące. Amatorka jakiej świat nie widział, ale tak to już jest jakie zarządzanie takie wyniki, ryba psuje się od głowy.

@lola

Niestety ale zarządzanie w tej firmie to dramat. Pozwalniali doświadczone i znające się na swojej pracy osoby i teraz płaczą, że jest źle... Tandem viceprezes+ główna hr doprowadzi do upadku tą firmę, która miała duże szanse na bycie poważnym graczem. Tak już niestety jest, gdy prezes ma wszystko gdzieś...

Przemek

Witam wszystkich, ta firma (usunięte przez administratora) na samym początku mówią ze to jest Francuska umowa kłamią!!! nie dajcie się nabrać i oszukać rozliczenie jest w Polskim urzędzie skarbowym czyli Polska, obliczają stawki pod siebie i robią zdublowane umowy na wynajem mieszkania ponieważ we Francji nie mogą pobierać za to opłat dla tego musisz sam/a na to zgodzić i podsuwają ci pisemko do podpisania, jak podpiszesz umowę tkz. przed wstepną i nie wyjedziesz to już jesteś im winien 300€ , w żadnym z lokali nie ma internetu płacisz od 15-18€ za media jakie jeżeli biorą 50€ na tydzień za pokój kilku osobowy, dają premie za cały kontrakt około 25% o tu uwaga za cały, ubezpieczenia we Francji nie ma masz tylko w Polsce bo tam musisz mieć Akt urodzenia Europejski + Kontrakt + konto Francuskie dopiero możesz się ubiegać o ubezpieczenie czyli „Carte Vitale” ale czytając opinie maja to gdzieś a nawet więcej bo dzisiaj dzwoniłem do pani Małgorzaty i nie wiedziała o co chodzi mówi ze to jest nie potrzebne. Reasumując odradzam współpracę z ta firmą jest wiele innych agencji bardziej przejrzystych jak ta nazwę ja agencja krzak, pozdrawiam

Zdzisław
@Przemek

Witam Ja dostałem ofertę tam do pracy przez tą firmę do Francji i malarz przemysłowy też piszą o w kwaterach wieloosobowych 50 € za tydzień nie wiem co myśleć Doradź proszę

@Zdzisław

Dostaniesz umowę i co dalej?!!! 1. Przejazd autokarem od 50 do 100euro 2. Co tydzień hotel od 50 do 70euro (nie wiesz czy minimum a może maksimum wygody) 3. Dojazd do pracy ich autem lub na pieszo, koledzy sobie radzili rowery sobie kupowali (jest to prawda mogę dać numer do kolegi który tak dojeżdżał) 4. Ubezpieczenie na Europę od500 do 100zl (podpisując umowę tracisz ubezpieczenie w Polsce bo zaczynasz nowy etap z IPF podlegasz Francji tam nie masz ubezpieczenia bo żeby je otrzymać musisz przepracowac minimum 60godzin miesiecznie, mieszkać 3miesiace z potwierdzeniem zameldowania. Dopiero możesz się starać o numer securiti, po jego nadaniu o kartę vital. W umowach piszą nieprawidłowy numer ubezpieczenia i mówią w razie wypadku że jest dobry tylko niepełny :) proszę pamiętać że podruzujac po Europie bez ubezpieczenia koszty za leczenie też są w euro;)) 5. Kończąc umowę pamiętaj że potrącają 10% z wypłaty (takie rozłąkowe chyba biorą na chusteczki, prawdopodobnie płaczą za odchodzącym pracownikiem????)

Devon Larratt
@Przemek

A znasz jakaś konkretna agencje która rekrutuje do pracy w Niemczech?nie ma problemu z wyplatami itp..Pozdr

informacje

jak jest tą ofertą dla wędliniarzy we Francji

Adam. G

Zlamalem se palca w pracy i za ten czas ani grosza nie dostalem mam teras problem z palcem i teras nic niemam a od strony ipf ze oni nic niemajo z tym spulnego juz ale kase odwas bioro za ubespieczenie i niejestesce pszes pierwsze 4-5 miesonce mogo wam udostopic nagrania rozmow jak was oklamujo. (usunięte przez administratora)

Twoja tata
@Adam. G

Weź się nie ośmieszaj, i jeżeli nie potrafisz pisać po polsku, to się publicznie nie udzielaj, analfabeto!!!

@Twoja tata

Masz problemy z czytaniem że zrozumieniem Kolega pisze ze ma złamanego palca i nie otrzymał odszkodowania na leczenie. Więc piszę jak pisze a Ty nie ubliżaj!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Przemyśl w firmie Ipf Jobs Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

@jerzy banda złodziei ? Możesz napisać coś więcej na ten temat ?

@Paweł

Nie można nazwać ich złodziejami! Ponieważ prawnie funkcjonują na rynku pracy. Wykorzystują wiedzę jak oddelegować człowieka z Polski do obcego kraju i na nim zarobić. Najlepiej jak ta osoba będzie biedna i bezradna wtedy wystawia się jak na tacy. W przeciwnym razie ktoś inteligentny szybko się zorientuje ze jest niewolnikiem czyjegoś dorobku i przerwie ta zła passę!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Smeagol

Tak w pierwszym tygodniu przed wyjazdem zdalnie przez internet otrzymasz umowę i formularze zawierające kary umowne w razie niedotrzymania umowy.

Przemek

Umowa Francuska w walucie PLN , firma Francuska czyli klient który nas pozyskuje jako potencjalnych pracowników nie istnieje to ten adres IPF JOBS SARL 17 rue Marbeuf 75008 Paris France , tam nie ma żadnej siedziby, tam nie ma żadnego koordynatora żadnego ubezpieczenia, pracują tam ludzie Polacy i coś im płaca ale to Polska umowa bez ubezpieczenia we Francji i bez siedziby jesteś zdany/a tylko na siebie jak ci nie wyjdzie wracasz z długami, wszystko można sprawdzić wystarczy wyszukać wujek Google daje rade.

Piaskowy Dziadek
@Przemek

Jakie pln?Co ty bredzisz?4 lata pracuję dla IPF i kasa tylko w euro. Zmień lekarza albo bierz po pół.

@Piaskowy Dziadek

Zmień firmę to poznasz słowo Praca. Zadzwoń do polskiego banku i powiedz ze chciałbyś mieć konto walutowe :) też będziesz mógł płacić ludziom w Euro. A skrzynki pocztowa mają w Paryżu bo muszą mieć firmę pod adresem francuskim żeby nie płacić djet przejazdów i hoteli. Ty za ich to robisz i nazywasz to Pracą :) nawet nie ubezpieczają musisz sam to zrobić. Popracuj do emerytury i obudzisz się z ręką w nocniku wrócisz do Polski napiszesz ze popełniłeś w życiu błąd i prosisz o kawałek chleba.

Jerzy

Omijać z daleka banda złodziei i (usunięte przez administratora)

Pawel

Nie polecam pojechaliśmy do Niemiec na maszyny CNC pokój tragedia jak i całe mieszkanie brud smród niesamowity porzygane i zejszczane materace o poduszkach i kołdrach już nie wspomnę tak śmierdziały zresztą cały pokój tak wyglądał spać się nie dało z tego smrodu nie szło tego wywietrzyć i dwa miesiące po zakończeniu pracy nie możemy się zarejestrować bo z IPF nie możemy się doprosić świadectwa pracy ani hasła do portalu Inova.Mają byłego pracownika po prostu w (usunięte przez administratora)

@Pawel

Możesz powiedzieć w jakiej miejscowości byłeś? Bo mam zamiar się wybrać

Jakub (IPF wie który)

Firma IPF zapewniła mi kwaterę, w której grasowały szczury. Dopiero zagrożenie opublikowaniem filmu w internecie spowodowało, że po prawie 2 miesiącach załatwili deratyzację. Koledzy z innej zmiany mieli pluskwy.

Pracownicy we F

Jesteśmy na kontrakcie z firmą IPF w Poznaniu, powiemy tyle dramat, podamy niebawem swoje dane do kontaktu! Pracownicy z biura lekceważą ludzi, podchodzą jakby mili przed sobą 10 latków, jdna zwala na drugą, te kture zajmują się projektem zadnej pomocy jak powie że oddzwoni z daną sprawą to człowiek 300 lat by żył zanim by się doczekał odpowiedzi, nikt nie wie co z danym tematem ma zrobić, zero odpowiedzilności za co biorą pieniądze, napiszemy więcej ze szczegułami i kto! Poprostu DRAMAT, zostajesz sam i radź sobie, pomocy zadnej!!! Co najlepsze tyramy na ich "D"

Ciekawy
@Pracownicy we F

Gdzie te wasze dane do kontaktu? Ciekawy jestem ile trwa niebawem????????

Pdg

Mojego kuzyna robili w ch.ja rozwno ale wywalczył swoje pieniądze a ja no cóż pisze dlatego że dałem im cv pięknie ładnie pogadałem z wideo rozmowa wszystko kultura pięknie ladnie pojechali żeby mnie zabrać a ja zrezygnowałem:) pani z biura ślinotoku dostała i chciała mnie pociągnąć do odpowiedzialności przeklinała i tak dalej i tyle z kultury a ja że nic nie podpisalem to sobie może:)) odradzam

Jan

Witam, koordynator oraz pracownicy z biura są niepoważni. Nie odpowiadaja na wiadomości, nie oddzwaniają, nie odbieraja telefonów. Dzwonia jak im jest cos potrzebne. Totalny brak zainteresowania Klientem. Ta agencja pracy to jest jakieś nieporozumienie. Ostrzegam Was.

Jarek z Lublina

Witam. Pracuje ktoś w La Rochelle jako monter? Jakie warunki pracy i mieszkanie?

@Jarek z Lublina

Niestety nie wiem nic na ten temat, ale też chcę się dowiedzieć czegoś o tej pracy w Ipf Jobs. Jakby coś, zawsze można się z nimi skontaktować i dopytać: https://ipf.jobs/kontakt/. Pracowałeś już kiedyś dla tej agencji?

Spawacz

Nie polecam tej firmy wiele moich znajomych pracowało jako spawacze i rezygnowali firma dziad stwarzają same problemy lepiej przez inne agencie nie dajcie się nabrać na ich bajery wiem co mówię pozdrawiam

Niestety

Oczywiście IPF nie wypłaca pensji na czas!!! Nie polecam tego pracodawcy.

Romeo
@Niestety

Jakie są te poślizgi? Tydzień? Dwa?

GallAnonim

No to w końcu zła ta firma czy dobra? Wybieram się do stoczni i nie wiem co robić. pomóżcie. Czy jest ktoś kto pracował za ich pośrednictwem? Znajdzie się ktoś z kim można osobiście porozmawiać?

walery

jpf to firma kturej nie zycze najgorszemu wrogowi samo (usunięte przez administratora)

Romeo

Dzień dobry wszystkim. Czy jest tu ktoś kto pracuje przy mięsie/wędlinach we Francji? Czy płacą regularnie, ile dojeżdżacie do pracy i jakie są warunki mieszkaniowe? Z góry dziękuję.

Dawid 123

Ma ktoś nr tel albo maila do kierownictwa tej firmy? Czekam na wypłatę zaległych pieniędzy już ponad miesiąc .a pani koordynator dziś mi napisała że ONA DZIS WLASNIE OTYM MYSLALA żeby zrobić mi przelew.

Gufi
@Dawid 123

Śmierdzi ściemą na kilometr... Nie dostałeś od miesiąca wypłaty i zamiast zadzwonić do firmy to się udzielasz tutaj? A w ogóle to co do wypłaty ma koordynator? To chyba kadrowa wylicza i przelewa, a nie koordynator, nie? Nie wiedziałeś o tym? A o czymś takim jak Google to słyszałeś? Wiesz, że tam łatwo sprawdzisz numer telefonu do takiego IPF? A może tego też nie wiedziałeś? :D No w każdym razie dziwie się, że niby wypłaty nie dostałeś bo drugiej takiej opinii to tu nie ma, a chyba więcej osób powinno się o to pluć. Coś mi tu nie pasuje.

Tino
@Gufi

A wiesz o tym że kordynator jest przydzielony na daną ekipę i on powinien kontaktować się z danym działem i wyjaśniać zaistniałe problemy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ipf Jobs Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ipf Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipf Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ipf Jobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ipf Jobs Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Franciszka Ratajczaka 19
    61-814 Poznań