FARA Personal Bad Homburg GmbH

Opinie o FARA Personal Bad Homburg GmbH

Maz od dawna u nich pracuje i sobie chwali!

@Monika

Pani Moniko, czy pani mąż pracuje w Siemens?w Berlinie?

Damian

Witam Wszystkich Dostałem ofertę z tej firmy do Berlina (Siemens). Umowa (na razie do końca roku)stawka 11.75 brutto na poczatek + 15 eur diety. Proszę napiszcie jakie są tam warunki mieszkaniowe, jaka atmosfera w pracy,tak naprawdę to wszystko mnie interesuje.po wcześniejszych wpisach mam trochę obaw i ogarnęło mnie zwątpienie. Może napiszą osoby,które tam pracują albo pracowały. Pozdrawiam Wszystkich

Iwona

@Ares, czy z ustaleniami nie zgadzała się tylko umowa, którą podpisałeś z FARA GmbH? Napisałeś, że nie byłeś zadowolony z wynagrodzenia. Czy ono było zgodne z zapisami umowy? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Gszesiek
@Iwona

Powtarzam stawka godzinowa ochlapy bez diety a kwatera na zadupiu gdzie psy (usunięte przez administratora) szczekaja gdzie nie ma zasiegu by zadzwonic.

Arek
@Iwona

Umowa na czas okreslony a agencja z polski werbuje wmawiajac na czas nie okreslony.A jak mowie do Chamskiej Poleczki z biura w niemczech dlaczego oszusci klamia ze umowa jest na czas nie okreslony to powiedziala to prosze wracac do polski jak sie nie podoba.Na koniec jeszcze przywalilem zlodziejom kranka za ktory musieli jeszcze zaplacic bo kwatera za fri wiec straty nie mialem.

Pracowik

Nie polecam całej firmy Fara !!! Wykorzystują i traktują przedmiotowo!! Traktują Cię jak maszynkę do pieniędzy, na początku obiecuję gruszki na wierzbie a po przyjeździe na miejsce jest na odwrót!!! Nie dajcie się oszukać na dobre stawki czy warunki mieszkaniowe!! Mieszka się w barakach po 10 na małą łazienkę i niby kuchnie!!! Nie polecam nie polecam!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FARA GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w FARA GmbH? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ares

Dla tej zgredzialej firmy to jestescie murzynami.

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

@Filip

To sluchaj dalej i pracuj na zlodzieji.

Iwona

@Ares, co wpływa na kształt Twojej opinii o FARA GmbH jako pracodawcy? W związku z tym proszę Cię o krótkie nakreślenie na forum całego Twojego doświadczenia z tą firmą. W tym miejscu chcę Ci przypomnieć również o publicznym charakterze forum, które funkcjonuje w oparciu o regulamin, którego jeden z zapisów mówi o tym, że posty dodawane przez użytkowników nie mogą być wulgarne ani obraźliwe.

Ares

Firma porazka i katastrofa nie polecam.Banda zlodzieji.

Iwona

@dark, Twój wpis jasno wskazuje, że nie polecasz ubiegania się o zatrudnienie w FARA GmbH. Czy mimo wszystko mógłbyś napisać, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez tę firmę, które stały się bezpośrednim powodem przez który zdecydowałeś się na rozpoczęcie z nią współpracy? Jeżeli pracodawca skontaktuje się z Tobą, to proszę daj znać na forum. Te informacje mogą posłużyć innym użytkownikom.

dark

witam serdecznie nie polecam tej firmy- przez p.Martinę porzuciłem dobrą pracę naobiecywała gruszek na wierzbie i nic ztego nie wyszło nawet mi wypowiedzenie napisała aby wysłać do firmy uczyniłem to lecz poi 3 dniach dostaję telefon że simens przesuną kontrakt poczekałem do nastepnego tygodnia i znów ten sam telefon przesunieto kontrakt ijeszcze tydzień i td.i do tej pory nic nawet telefonu dzwoniłem nikt nie odbiera -.Lepiej pozostancie w starej firmie FARA dla mnie to bajka i kupa łgarzy...

Kazik

nie polecam !!! banda oszustów!!!

Wal

Witam czy dostał ktoś propozycje do simensa co wy na to jak wygląda mieszkanie proponują 2 lub 3 osoby A tu piszą 9 osób

Paweł Gierczak

Witam serdecznie ja w tej firmie pracowałem to była firma super dla mnie .pracował bym dalej gdyby nie kłopoty ze zdrowiem na firmę nie mogę nic złego powiedzieć do dziś wspominam i pozdrawiamvpania Edytę i Iwonę Roy chętnie bym tam wrucil.a pracowałem w różnych firmach i ta była najlepsza .nikt nikomu nie płaci za niewiedzę jakbktos pijak i udaje elektryka to źle wszędzie skończy pozdrawiam Paweł Gierczak .jak tak piszecie to jesteście nie elektrycy

mitarbeiter

Od jakiegoś czasu w firmie robi się (usunięte przez administratora) mieszkania które wynajmują dla swoich pracowników to KOSZMAR MASAKRA jedna toaleta na 9- 12 ludzi razem z jakimiś Rumunami Azjatami no masakra i ciągłe przeprowadzki pracuję w tej firmie sporo czasu i tak jak ja myśli wielu kolegów że czas na zmiany zmianę firmy bo mają nas za bydło do robienia kasy warunki mieszkaniowe to tylko na początku dla nowych są ok żeby się nie wystraszyli firm w Niemczech nie brakuje i jeszcze jedno zeit konto 150h koszmar.

Też mam ten problem.. macie jakiś plan?

Iwona

@ric, czy udało Ci się do tej pory wyegzekwować od FARA GmbH zaległe wynagrodzenie? Proszę Cię o udzielenie informacji na ten temat na tym forum. Być może okażą się one ważne i interesujące dla innych użytkowników, którzy zaglądają na ten wątek.

ric

hey z nie jedną opinią się zgodzę szkoda że z tej złej strony,pracowałem jako elektryk dużo naobiecywali przez telef.przejechałem całe niemcy na miejscu okazało się całkiem inaczej masakra do tej pory nie czekam na wypłate (przelew)to ostatni dzień jeśli dziś nic nie przyjdzie trzeba będzie wejść na droge PRAWNĄ,zobaczymy pozdrawiam.

Igor

Podpowiedzcie coś o firmie, czy warto starać się o pracę?

Masz
@Igor

Nie ! Chyba że jesteś klonem

Reseba
@Masz

To zalezy jakiej pracy szukasz ja pracuje prawie 4 lata jako elektryk i nie narzekam. Wszystko zalezy do jakiego klienta trafisz. Kasa moze na poczatek bez szalu ale jak zapelnic zeit konto i masz godziny to w Polsce takiej kasy nie zarobisz na pewno .kasa jest zawsze na czas nie ma problemu z zaliczkami po jakims czasie dostaniesz ciuchy firmowe jak ogarniasz tematy i znasz troche niemiecki to dasz rade. Najwazniejsze. Ze nie oszukuja z kasa malo jest takich firm w Niemczech pozdrawiam

Dżeskia

Podchodzić z olbrzymim brakiem zaufania do pracodawcy i do ludzi z którymi będziesz pracował . Wymyśl historyjkę przed rozpoczęciem pracy i ją powielaj . Jak najmniej szczegółów o Sobie .

Tak to ja

Siemka Nazywam Się iksio jestem byłym pracownikiem firmy mam 36 lat wykształcenie średnie techniczne plus kurs na wózki plus lata praktyki w składaniu meblów i inne prace produkcyjne Nie karany , bez nałogów , międzynarodowa książeczka szczepień .Wiele Lat spędziłem za granicą w różnych projektach . Więc Wysłałem ogłoszenie z pracuj .pl Odezwała się do mnie Pani Rekruterka . Chciała wiele dokumentów plus skan dowodu . Dużo dokumentów otrzymała poza skanem –(pamiętajcie nigdy nie dajcie skanować dowodu bo może być wykorzystany do celów przestępczych ) Obcięła mnie proponowane wynagrodzenie z 12 brutto 9 ,75 i pojechałem (Sezon mijał szła jesień to się bujnąłem ) . Miałem przyjechać na niedziele . Okazało się że pierwszą noc przenocuje w domu fary w Pohlheim a następnie zostanę przerzucony do Wolfersheim . No po przyjeździe na ta pierwszą noc zostałem wrzucony do pokoju ze strasznie przeziębionym palącym Belgiem Niemieckiego Pochodzenia . (Tak jak wyżej pisałem na wszystko jestem zaszczepiony na wszystko plus szczepionka według Delbeta i ismigien ) No i się nie bałem . Natomiast zostawiłem człowiekowi tablety na kaszel . Nie fajnie prawda tak na poczatek ? No nic rano pogadałem sobie z ekipa , taka fajna luzna z przejawami inteligencji a niektórzy panowie charyzmatyczni z olbrzymią wiedzą ! . Zostałem przerzucony do Wolfersheim . No i bomba , warunki kwaterunkowe pierwsze piętro Gästezimmer Ferienwohnung & Zimmervermietung Spaete 2 Dwójki jedna jedynka kuchnia piekarnik mikrofala lodowa na domowym standardzie , prysznic , w każdym pokoju WIFI , Telewizja , wiele kanałów pościel , dywanik żaluzje wentylator , śiatka na owady szafy ubraniowe , Pościel co tydzień zmieniana co tydzień sprzątane . Ekipa ….dziwna ..Napisze o kilku rzeczach po pierwsze zarabiałem najmniej ze wszystkich , po drugie miałem robić za tłumacza mimo iż 16 lat nie gadałem po niemiecku Ale jeśli chodzi o mnie się ze wszystkimi się dogadałem . Co do transportu miał być zorganizowany przez jednego z człowieków (było jakieś stare auto za 600 euro ) już 3 dnia do mnie (usunięte przez administratora) chulneły że nie bedo mnie wozić do sklepu (śmieszne małe ludzie ) .. Cytuje bo iksowi chciało się pić …… potem ze szmatami było już tylko lepiej np. . poprosił mnie taki gruby co żarł kupę supli a nie ćwiczył żeby mu kupić wodę mimo że (usunięte przez administratora) dzień czy dwa wcześniej chulał Do mnie o sklep jak wodę chciałem kupić . Kupiłem tą wodę . Jak Przyjechaliśmy do domu to wode mnie oddal . Co zrobił ? Wziol rękę zamieszał w jajacach i tą brudna łapską łapiąc gwint butelki mnie tą wodę oddał (nie możliwe ) a jednak . Tak było ! Było tego więcej nie będę się rozpisywal Podziękowałem .Co do pracy to mogę się o dwóch tych błaznach wypowiedzieć obaj milionerzy a prace jak na praktykach czyli obserwowali albo dyrektorzyli . …….. No nie mogę takich zdzierżyć ! Co Kontaktu z biurem dostałem spodnie które już podczas przymiarki się rozpadły . Umowę po niemiecku która znikła z teczki . Została tylko Polska z ujowym tłumaczeniem . Karami za wszystko . Podałem numer konta to w ramach odpowiedzi dostałem prośby od osoby z biura co zowie się Martin Wojciech by zeskanować numer swojej Karty kredytowej z przodu i styłu i mu przesłać ? Rozumiecie ten Baran chciał skan mojej karty . Potem ten sam baran zadzwonił do Mnie że musi się za Mnie wstydzić że jakoś nie tłumacze im tego co chcą np. (ja pracuje 40 lat w metalu ) i to mam jako pomocnik tłumaczyć głównemu wykonawcy chłopakowi co ma 7 ludzi pod sobą i pracuje w tym od 17 lat ……A jeszcze wczoraj słyszałem że dziadek ma jakiś milionowe długi . Zadzwoniłem dzień Póżniej ze skargą do biura to powiedzieli mnie że się z ta karta przesłyszałem . Mam sms  . Opisałem całą sytuacje . Ale to co opisałem i wiele więcej plus (zrywanie eternitu azbest) doprowadziło że na kosztach zjechałem . Acha dowiedziałem się jeszcze . Że pieniądze za 35 tydzień czyli za 4 ostatnie dni sierpnia nie zapłacą mnie 15 września tylko 15 października …….Dobre ? Dowiedziałem się także od kobiety w biurze że Pan Martin powiedział jej że jest jakiś problem z Moim kontem . A to jaki ? No Nie wiem na całym świecie Mnie wpłacali a u tych błaznów jest problem . Ja to widzę tak zatrudniają bandę oszołomów ……Od kogo się da wyłudzają dane ……nie wiem do jakich celów …………Powiem tak na pewno są ludzie którzy sobie chwalą . Ja nie , zjechałem bo raz że mam koszty ok. 700 euro dwa nie chce się denerwować dziwnymi ludźmi którzy do mnie gadają jakieś gówna albo dziwnie się zachowują . Powiem tak wszelkie jakieś dziwne działania Rekruterów i osób z którymi pracujecie należy skrzętnie sprawdzać a jak czegoś się obawiacie walić na Policje przynajmniej sprawdzą albo was ostrzegą!

Zostaw merytoryczną opinię o FARA Personal Bad Homburg GmbH - Bad Homburg vor der Höhe

• Jak się pracuje w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy FARA Personal Bad Homburg GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARA Personal Bad Homburg GmbH