FARA Personal Bad Homburg GmbH

Opinie o FARA Personal Bad Homburg GmbH

Roberto

Gdy ciebie wraz z kolegą wygonili nagle ubyło żuli i nierobów na tym hotelu... Pamiętaj gdy nie chodzisz do pracy wypłaty nie dostaniesz...

Daro

Dziwne zawsze miałem wypłatę, zaliczki 300 euro co tydzień bez problemu, nic za lieszkznie nie potrącają, zz ciuchy fakt jzk nie przepracowałeś 3 miesięcy, oewnue chlałzś i cię wywalili a teraz żale

Bogdan B.

WITAM. Pracuje we FARZe juz rok .PRACUJE nie chodze do pracy. To jest roznica.Warunki jakie zapewniaja zgadzaja sie z umowa. Kasa na koncie co miesiac miedzy 13 a 15 dniem. Ciuchy robocze darmowe i narzedzia tez.Mogloby byc wiecej ale podstawowe sa.Narzekaja Ci co to maja do pracy pod gorke. Panie z oddzialu w Bad Homburg wielce pomocne w zalatwianiu wszelkich spraw . Przedewszystkim mozna rozmawiac po polsku.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie FARA GmbH?

Reseba

Umowa o pracę, pierwsza na czas określony, druga najczesciej na czas nieokreslony

Reseba

Nie wiem co Ty masz za informację. Ja jakoś pracuję na stałe ponad 5 lat w tej firmie i narzekam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FARA GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
P.S.

Sama Firma jako pracodawca jest O.K. Pieniądze niewielkie ale zawsze na czas.Dla nieznających języka jest zawsze ciężej. Dla niezadowolonych proponuję znaleźć nową inną pracę z lepszymi warunkami i cieszyć się nią.Przecież rynek pracy w Niemczech jest ogromny .Można wybierać , przebierać nieskończoność. Pozdrawiam. P.S. Proszę pracownikow ( kolegów ) nie rżnąć w łózko po libacjach alkoholowych. Później każdemu nowemu lokatorowi obsługa danego hotelu daje podgumowane prześcieradła na ten obkakany materac.Pużniej od tej gumy odparzenia są na plecach.Wstyd !!! We własnych domach też tak robicie ?

Mazu

W firmie Fara jestem malarzem, od tego czasu jak Nikole Wojciechowskiej już nie ma, kontakt jest bardzo zły, nie ma nikogo, kto mówi po polsku. a jeśli ktoś mówi po polsku, nie odpowiada na moje problemy i po prostu mówi szybko szybko, nie mam czasu i pracuję w innej Fara. nie jesteś moim pracownikiem

Arek K

Witam jeśli ktoś chce pracować to jak najbardziej polecam firmę Fara jednakże czytając opinie negatywne wiem iż napisane są przez ludzi którzy myśleli że przyjadą będą leżeć i za darmo dostawać kasę. Bardzo miła Pani Edyta W z którą mam bardzo przyjemny kontakt i zarazem każdy napotkany problem staje się rozwiązany. Polecam pracować w firmie Fara ale tylko tym którzy naprawdę chcą pracować Pozdrawiam Całą ekipę z biura. Post napisałem według własnych odczuć a nie pod jaką kolwiek presją.

Juras

Pracuje w tej firmie jako elektryk od 2 lat. Jestem zatrudniony na umowę o pracę w oddziale Bad Homburg. Ogólnie jest wporzadku, wypłata zawsze terminowo, ubrania i kwatera za darmo, no i pomagają w różnych sprawach papierkowych. Może nie zarabia się kokosów, ale przynajmniej pieniądze wpływają regularnie na konto i nie trzeba się prosić o swój własny zarobek. Pozdrawiam

Czy FARA GmbH oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sensei

Umowa o pracę

Zostalismy w 3 (usunięte przez administratora) przez rekrutera firmy FARA .A wystarczyło powiedzieć prawdę a nie wmawiac ludziom kłamstwa i narazić ich na utratę pracy w Polsce,dajac wypowiedzenie umowy,zeby moc pracowac za panstwa pośrednictwem Agencji Pracy w Fuldzie..Wstyd P.Nicol naobiecywala nam Pani samych kłamstw-prace,zakwaterowanie 5 km od miejsca pracy..umowy o pracę na ktora czekamy bo Pani nie raczy odebrac tel,odpisac na smsy,e-maile..Zastanówcie sie,czy warto byc tak oszukanym jak nasza trojka.

aaa

Ściema do kwadratu. Najpierw umawiają na przyjazd na kwaterę w niedzielę, potem z dnia na dzień zmieniają na piątek, a jak nie dojedziesz bo sytuacja życiowa to spowodowała to obiecują że praca spoko za tydzień i zero kontaktu. Jak strusie chowają głowę w piasek i nawet nie mają odwagi odebrać telefonu i krótko " niestety nie ma dla Pana teraz oferty pracy" zero kontaktu z tą śliską paniusią.

Reseba

Nie wiem o co chodzi Ci z tym zakwaterowaniem. Najczęściej pokój 2 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki, oraz dostępem do wi-fi. Czasami mieszkanie niezależne i zdarza się pokój jednoosobowy.

Qwerty
@Reseba

No i o to mi chodziło, dziękuję

qwerty

Witam, planuję wyjechać przez tą właśnie agencje , jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem ?, proszę o rzetelne odpowiedzi, z góry dziękuje

Nic
@qwerty

Super firma. Zakwaterowanie jest bezpłatne.

Krzysztof

Firma wypłacalna Nie ma problemu z zaliczkami Pełne rozliczenie przysyłają do hotelu Wszystko bardzo czytelne O zetle trzeba się upominać bo wysyłają zbyt mało Należy uważać na współpracowników Wielu to typowe wazeliny, nie robią nic poza donoszeniem do firmy

Czy FARA GmbH ma ściśle ustalone godziny pracy?

Krzysztof

Zależy na jaką budowę trafisz Ale max 10 na dobę

Kaja

(usunięte przez administratora)Dodam ostrzeżenie na wszystkich grupach na fb!Do 4 tyg firma (usunięte przez administratora) za chorobowe!Czyli wszyscy którzy w obecnej sytuacji chorują (usunięte przez administratora) do pracy bo z głodu umrzecie !Roznosić zarazę w koło!

Tomasz M.

Pracowałem w Firmie Fara jako malarz,szpachlarz, tapeciarz i jestem zadowolony, przy okazji pozdrawiam Michaela i Edith W. zamierzam tam wrócić

Roman
@Tomasz M.

Czy w FARA można liczyć na jakieś regularne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje? Jak oceniasz firmę pod kątem atmosfery, czy relacje z szefostwem są Twoim zdaniem dobre? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Roman
@Roman

Ze szkoleń i kursów nie korzystałem i nie pytałem o nie, a o kontakt z szefostwem najmniejszy problem-ja chwalę tą Firmę.

cinka74

Cześć. Pracuję w Fara z synową od kilku tygodni. Jesteśmy mega zadowolone. Po pierwszej tygodniówce pozytywny szok- ponad 400 e za 39 godz!!!! Mieszkanie ZA DARMO!!! Czyste i schludnie. Wszystkie sprzęty nowe-włącznie z naczyniami, rzeczami osobistymi typu : kołdry , poduszki , pościele. Obsługa w biurze (Nidda,Giesen) SUPER!!! Panie kompetentne, miłe i sympatyczne. Zawsze można zadzwonić i człowiek nie jest zbywany. Panie służą pomocą. Nie rozumiem, jak ktoś może być nie zadowolony??? Polecam te biuro z całego serca. Ewa Serwatka

Patrycja
@cinka74

Witam, mogłabym prosić o jakiś kontakt do Pani? Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tej agencji :)

cinka74
@Patrycja

Cześć. Zadzwoń do Pani Iwony Doroty Bieron. Znajdziesz profil na fejsie. Wszystkiego się dowiesz. Mnie znajdziesz rowniez- Ewa Wychowaniec-Serwatka.

Rozkurwiacz
@cinka74

Głupoty. Jakie tygodniówki. Chyba zaliczki co tydzień. Zaliczki w wysokości 70€ a potem brak przelewów (usunięte przez administratora)

Fara Nidda GmbH
@cinka74

Dziekujemy nam rowniez milo z Paniami pracowac

Rozkurwiacz

I to się nazywa analfabetyzm funkcjonalny skoro nie potrafi pani przeczytać tekstu ze zrozumieniem (usunięte przez administratora)

Byly pracownik Intern

Zasady polskiej ortografii i stylistyki sie klaniaja:/ no to se fara dysponentki zatrudnila ;-) smiech na sali

Carlos

Witam wszystkich, polecam !!! Zaliczki, jak tylko zadzwonisz ... Super Mieszkania Jestem mega zadowolony i naprawdę dostaję wszystko, czego potrzebuję za jednym razem dzięki Pani Nicole Ona jest po prostu najlepsza dostępna 24/7 przez telefon !!

FARA GmbH wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Elektryk.

nic123

tak szukamy elektryka

Zostaw merytoryczną opinię o FARA Personal Bad Homburg GmbH - Bad Homburg vor der Höhe

• Jak się pracuje w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy FARA Personal Bad Homburg GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARA Personal Bad Homburg GmbH