FARA Personal Bad Homburg GmbH

Opinie o FARA Personal Bad Homburg GmbH

Jarek

Jestem zadowolony, bardo dobrze mi sie pracuje. Wyplaty na czas, mieszkanie ok. Bardzo mila obsluga

Dorota Iwanska

Bardzo rzetelna Firma. wszystko zgadza sie trescia ogloszenia, mieszkania za darm, pieniadze wypalcane regularnie co do centa. jak ktos chce i umie pracowac to nie ma zadnych problemow. Umowa o prace niemiecka, urlop ustawowy. Bardzo mila obsluga w jezyku polskim. Panie Dysponentki sa bardzo zyczliwe i kompetentne. wpolczuje im czasami pracy z " fachowcami alkoholikami" Zjezdza sie mnostwo takich co to juz wszystke mosty za soba w Polsce popalili, z niejednej roboty za pice wylecieli i chca karere w niemczech robic. Poparcuja dwa dni lub do pierwszej zaliczki i juz w tango ida. Tacy oczywiscie maja najwiecej do napisania opini o Firmie Fara. Podpisz sie jeden z drugim imieniem i nazwiskiem a podaj nuemr telefonu a chetnie podyskutuje z Toba na temat twoich Wybitnych umiejetnosci i cugu alkoholickiego !

RODO
@Dorota Iwanska

Zagrzałaś to teraz poniżasz ludzi, dzięki tym fachowcom masz na czym spać i pisać

Mariusz W

Nie wiem skad te opinie negatywne ? Ja nie mam na co narzekac. Jest umowa niemiecka, i mieszkanie spoko, pieniedz tez niezly. Ja jestem zadowolony bardzo a z niejednego pieca chleb jadlem ! Na prawde super !

Leszek A

To jest firma ???? niech inni biorą z niej przykład , tak jak obiecali tak jest i mieszkanie i piniądz ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FARA GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Wszystko bez problemu, polecam.

Sebastian

Bardzo dobrze mi się pracowało dla tej firmy. Podoba mi się atmosfera ze strony przełożonych, są bardzo pomocni. Nie ma problemu z wypłatą.

Arek B

Wszystko super, robota ok i mieszkszkanie też, wypłata na czas.

Jacek, Basia

Pracuje z zona od wrzesnia zeszlego roku w tej firmie i jestesmy bardzo zadowoleni. Wyplaty na czas. Wynajeli nam mieszkanie dla nas tylko. Niemiecka umowa, nawet dostalismy razem duzy zwrot podatku w Polsce bo wszystko bylo regularnie placone. Na pewno chcemy tutaj jak najdluzej pracować. Dziękujemy Paniom Martynie i Iwonie za pomoc we wszystkim !

Irek

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z warunków jakie Firma zapewnia. Regularne wypłaty, możliwość wzięcia zaliczki co tydzień. Mieszkanie tak jak obiecywano za darmo. Bardzo miła i fachowa obsługa. Wszystkie formalności załatwiają, meldunki w kasie chorych, finanzamt a nawet pomoc w uzyskaniu Kindergeldu. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu ! Ubezpieczyli mi nawet żonę i dzieci w Polsce ! Praca za uczciwa stawkę i wiem co pisze bo lata pracowałem u różnych pośredników na Gewerbie i wychodziłem na tym jak Zabłocki na mydle. Pewnie, ze nie dostaniesz stawki na budowie jak na Gewerbie ale masz przynajmniej wszystko opłacone i nie musisz się bać ze wpadnie Zoll i nalicza ci podatek za lata do tylu. Poza tym nie muszę opłacać mieszkania i rachunków. Po odliczeniu wyżywienia całkiem spore pieniądze mi zostaja. I zapewniam, ze tyle nigdzie nie zarobicie. Pewna i bezpieczna praca !!! Polecam każdemu !

Janusz Nosacz

Polecam pracę w tej firmie. Mimo negatywnych opini nie miałem żadnych problemów. Zakwaterowanie było czyste i zadbane, w pokoju maksymalnie 3 osoby. Płacą w porządku i zawsze na czas.

Nie polecam tego pośrednika za dużo krad....ie omijać szeroko takich typów

Maja

Pracuje dla tej firmy 9 miesięcy, i jak do tej pory nie mam powodu do narzekania. Polecam Panią (usunięte przez administratora), bardzo dobry koordynator.

Mati

Właśnie dzięki opiniom tutaj zamieszczonym odrzuciłem ofertę pracy od tych oszustów. Pani przez telefon kręci, (usunięte przez administratora) Nie polecam.

niedoszły pracownik

no Fara jak to Fara , ale pewna Pani ładnie mówiła i zapewniała o wyjezdzie przez 3 tygodnie , a gdy się upomniałem o umowę itp. to już na drugi dzień nie odbierała ode mnie telefonu komórkowego , a pod stacjonarnym telefonem ona sama po niemiecku mówiła ze nie ma jej w pracy , a co w tym było śmieszne ze Ona mówiła po niemiecku do mnie , a ja do niej po polsku i mnie bardzo dobrze rozumiała . Tak ze jak by co do pracy w Niemczech owszem , ale nie z tą firma !!!!

Sandek

Fara giesen lecz fata to fara jedna nazwa. (usunięte przez administratora) nie wyplacaja wynagrodzen

Samo zuo

(usunięte przez administratora) i nqciagavze. W polsce ci oferują warunki a na miejscu jest zupełnie inaczej. Uciekać od tej firmy. A te polskie hieny w biurach to bym rozszczelal.

arbeitswutige
@Samo zuo

małe info: wr.agen.pr...koncepcja.eu możliwość relokacji z rodziną na stałę do niemiec dobre stawki i raczej też oferty pod wykształcenie zawodowe potwierdzone przez ihk(de) ..tu dzwoniąc do nich można się dowiedzieć wiele tak ogólnie zachęcam i zobaczyć sobie arcon persn., forster-elektro.de

Arkadiusz

Firma zapomniała o 19 godzinach. Dla mnie to jest wzór oszukiwania polaczków i wykorzystywania ludzi jak i braku znajomosci jezyka.Nie polecam bo mnie oszukali. Elektryk

Reseba 67

Lubię atmosferę w FARA GmbH za: Pracuję w tej firmie 5 rok i nie narzekam , nie ma problemu z wyplatami , nie narzekam na warunki noclegowe, pokoje najczęściej 2 osobowe, na budowach wiadomo , jeżeli się trafi na majstra idiote, zawsze można poprosić o przeniesienie na inną budowę, jeżeli trafi sie na pijacych partnerów zawsze można to zmienić, jeżeli jest się normalnym człowiekiem to wszędzie i z każdym można się dogadać, Jeżeli chodzi o firmę nigdy nie miałem problemów, na zarobki też nie ma co narzekać

er

hej hej aa co to tutaj taka cisza? czy moglby ktoś napisac cos na temat warunków zatrudnienia tutaj w firmie? z góry dziekuje za jakies informacje :))

@er

Pracuje u nich 3 rok niema zadnyh problemuw

Zawiedziony

(usunięte przez administratora) wysyłają ludzi 800 km od domu A po 2 dniach się okazuje że nie ma pracy takie firmy powinni karać nigdy ie wspulpracujcie z ta firma Moje sugestie dla FARA GmbH: Żeby się zamkneli Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie ma takiej rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o FARA Personal Bad Homburg GmbH - Bad Homburg vor der Höhe

• Jak się pracuje w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy FARA Personal Bad Homburg GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARA Personal Bad Homburg GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARA Personal Bad Homburg GmbH