Opinie o Job-Consulting w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Job-Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Job-Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job-Consulting w Wrocław

Nicus

Czy ktoś może pracuje przy pakowaniu kosmetyków proszę o wiadomość jaka kasa i jakie zakwaterowanie dzięki

@Nicus

Polecam na kosmetykach, my byliśmy w Alfeld. Myślę, że dużo zależy od ludzi na których się trafi na kwaterze i w pracy ale z samą agencją problemu nigdy nie mieliśmy

@Opercia

Przede wszystkim w Alfeld nie pakuje się kosmetyków - kłamstwo okrutne-pakuję się kapsułki czyszczące do zmywarek na zlecenie Henkel i tyle, żadne kosmetyki!

@Sisi

Moja droga masz jakieś złe info, bo w czasie kiedy ja tam pracowałam to pakowało się przede wszystkim kosmetyki drobne np. szminki :D

@Opercia

Jak mogę mieć złe informacje co się pakuje w Alfeld, ja pracuje tam od pół roku i ciągle pakuję kapsułki do zmywarek, albo kleje,.(usunięte przez administratora)

Jesii
@Opercia

A jak pracowałaś w Alfeld to powinnaś wiedzieć kogo nazywano Sisi, bo nie o mnie teraz chodzi, tylko ważna pani Niemka

@Jesii

Widzę, że raz mi się dodają komenarze, raz nie. My też mieszkaliśmy u Sisi.

Jacenty

Witam, jedzie ktoś do pracy na taśmie przy prefabrykatach bo ja tu robie i jest dodatkowe miejsce a fajnie by sie było poznać już teraz a słyszalem ze ktoś ma zacząć od poniedziałku

ewelin

Kontakt z koordynatorem - życzę powodzenia. Brak kontaktu, brak porozumienia, same ameby tam pracują! Pozytywne opinie to większość ich własne lizanie czterech liter. Wypłata nie większa niż 800-900€, bo na czymś muszą zarobić i ile mogą tylko zabiorą! Śmiechu warte. NIE POLECAM nikomu. Będą mamić i motać tak, żeby tylko nie wypłacić. Jesteś na umowie, gdzie odprowadzają ubezpieczenie do PL? Spoko, dla nich to wciąż umowa niemiecka, a nie niemiecko polska, bo jak święto wypada w Polsce to łatwa wymówka: "mamy umowę niemiecką", a gdy wypada w Niemczech: "mamy umowę polską". OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Chore Rosjanki
@ewelin

ja Aktualnie jestem na produkcji okularów , ta firma to totalne nieporozumienie , przerwy nieregularne raz po 3 godzinach pracy raz po 6 godzinach pracy(usunięte przez administratora)

@Chore Rosjanki

Aktualnie pracuję w tej firmie zobaczę w środę te obiecane przez nich 1300 1400 euro

Marta K.
@Chore Rosjanki

To firma w której pracujesz wysyła Cię na przerwy a nie agencja pracy, więc nie wiem co to za zarzut. Jak chcę wziąć urlop to też muszę napisać wniosek o urlop i dać firmie a nie ludziom z agencji. Agencja pracy (usunięte przez administratora) ma do powiedzenia :D Mi pracuje się dobrze

Ewka
@Marta K.

Marta i dalej tu pracujesz ,czy tak zwany covid 19 i redukcja etatów?

Nicus
@Karolina

I jak zarobkami wiesz coś napisz czy wszystko ok bo w poniedziałek mam rozpocząć pracę mam mieszane uczucia co do tego wszystkiego napisz proszę

Marta K.
@Nicus

Pracuję nadal, także jest dobrze, nadal jestem zadowolona. Zarobki są różne, ale jak się chce pracować i robi się godziny a nie leniwi w domu to można zarobić fajne pieniądze, wypłąta też zawsze na czas

anula97

jest tu ktos kto jedzie do Bad Kissingen ? na 1.09 ? kolezanka mi sie wykruszyla a ja juz niemoge czekac ,moze sie jakos zgadamy?

Beatka332211

Pracuję od 5 miesięcy , pracę mam dobrą kompletuję zamówienia ze mną pracują 3 koleżanki . Jesteśmy zadowolone ze swojej pracy.

Aello xD
@Beatka332211

hej Beatko jakiej lokalizacji pracujesz może chetna się poznać ?:D

Beatka332211
@Aello xD

Pracuje koło Lipska

Hdhdh

Jak ktoś chce zarobić to nie polecam. Jak ktoś chce problemów jak najbardziej. Bujam się z nimi już długo i ciągle wychodza nieporozumienia.

Sebik

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest że ciągle przesuwają wyjazd ? Pomimo że umowa zawarta. Miał ktoś też tak ?

Karol
@Sebik

Ja miałem przekładany wyjazd 2 razy pojechałem po 2 tygodniach

Szymon

Jestem po pierwszej wypłacie jak obiecywali tak dostałem

Raffik

Jestem zadowolony że pojechałem z tej agencji wcześniej byłem przez 2 inne i to było totalne (usunięte przez administratora) Tutaj mi pasuje mam godziny , pokój jednoosobowy, do roboty blisko także jest luzik.

dziku
@Raffik

W tej bajce były smoki ? ładna reklama firmy :) szkoda ze opinie powtarzają się ciagle te same postaracie się lepiej (usunięte przez administratora)

dziku

Ale ty ich nie reklamujesz :D ty jesteś pracownikem z biura

Simone
@dziku

Dokładnie masz rację, oni sami piszą te super komentarze o swojej super firmie????

Iza

Hej, czy jedzie ktoś w sierpniu do pracy przez ta firmę ? Chciałabym wyjechać aczkolwiek sama. Czy jest ktoś to mógłby godnie polecić jakies stanowisko pracy ? Z góry dziękuje

Dziku
@Iza

znajdz inna agencje wydoją cię tak ze lepiej zarobi Ukrainiec w Polsce

Izu_llaa
@Dziku

@Dziku masz do polecenia jakaś firmę ? Zależy mi na szybkim wyjeździe, a ze wyjeżdżam sama to nie chciałabym się jakoś „sparzyć”. Będę wdzięczna

Kaśka
@Izu_llaa

Izu_llaa ja polecam tą firmę pracuje pół roku na pewno nikt mnie nie doi i nie jestem jakimś Ukraińcem , zarabiam 1300 euro na czysto przy 160 godzinach, jak mam nadgodziny to i więcej. Pracę mam lekką bo siedzę i pakuje świeczki do pudełeczek nie mogę mieć tylko długich paznokci żeby nie uszkodzić towaru.

Dziku
@Izu_llaa

jak znasz niemiecki szukaj na niemieckich stronach albo wśród Polaków gdzieś po grupach ja znalazłem przez Polaka prace bezpośrednio u Niemca i nikt mi nie zabiera połowy pensji i jeszcze nie odejmuje za nocleg pieniędzy normalna niemiecka umowa z niemieckimi podatkami a te agencje to istny (usunięte przez administratora) ty się narob oni zarobią świnie

Izu_llaa
@Kaśka

Nie wiesz czy tam maja może jeszcze jakies miejsca ? :)

Kaśka
@Izu_llaa

Dopiero co wzieli 6 nowych osób ale jak zostawisz mi jakieś namiary na siebie to dam znać kiedy będą znów potrzebować.

wormsik
@Dziku

ja tam wolę mieć załatwioną pracę przez te "świnie" jak Pan pełen kultury nazwał wszystkie agencje ;) przynajmniej mam ilość godzin zapewnioną, nie muszę się spinać tym, że nie znam języka i tym, że zostanę wychujany choćby na kwaterze. Najlepiej żeby wszyscy działali charytatywnie ^^ jest usługa - jest wynagrodzenie, proste jak budowa cepa

Arbeiter

Witam! Zaczynamy pracę od środy (5.08.2020) z chłopakiem przy pakowaniu kosmetyków w Alefeld. Czy jest może również jakaś para/osoba, która wyjeżdża w tym terminie? Chcielibyśmy poznać osobę/y, z która będziemy dzielić mieszkanie :D

Asus
@Arbeiter

Witam praca w Alfeld jest ok, jeśli ktoś pracował na pakowaniu żadnego problemu mieć nie będzie, ale agencja to porażka, jak chcą tak interpretują umowę, jest wszystko ok dopuki pracujesz, a gdy chcesz odejść to już próbuja ze wszystkiego obedrzec. Pracujesz na godzinę, Niemcy mają bonusy za ilość zrobioną, polak musi robić w tym samym tempie ale bonusy agencja zabiera... Nie warto jechać przez tą agenturę. No i mieszkanie zabierają kasę z twoich pieniędzy, a od sierpnia jest ustawą która mówi że te koszty pokrywa pracodawca

@Arbeiter

Pozytywne opinie tej firmie piszą sami pracownicy tej agencji. Pracowałem tam pół roku i koordynatora nie było tam, jesteś sam sobie

Asus
@Asus

I praca nie jest w jednym miejscu. Z Alfeld przerzucili nas do innego miejsca miało być lepiej a tam robota nawet sobota i niedziela, żadnych dodatkow, i tylko poniedziałki wolne, a mieszkanie na wsi bez internetu

Monika_krzy.
@Asus

"No i mieszkanie zabierają kasę z twoich pieniędzy, a od sierpnia jest ustawą która mówi że te koszty pokrywa pracodawca" Przecież zmiany w tej ustawie zaszły wyłącznie dla pracowników przyjeżdżających na terytorium Polski a nie z Polski. Jeżeli masz meldunek w Polsce to jesteś z terytorium Polski. (usunięte przez administratora) takie kocopoły zamiast sprawdzić. Żeby być pewną dokopałam się do ustawy, którą nawet PRZECZYTAŁAM. Nie jechałam jeszcze przez firmę, rozważam to, ale jak patrzę jakich mają pracowników to boję się wylądować z takim elementem na wspólnym mieszkaniu :D

hmxtx
@Arbeiter

Hej, ja z dziewczyna planujemy wyjechać dopiero na 10.08.2020 do Alfeld. Jest jakaś szansa, żebyśmy się skontaktowali ze sobą, żeby wymienić info?

stivi

(usunięte przez administratora) w tej firmie na różnych firmach pracuje ja sam , 7 moich znajomych i moja siska z chłopem swoim jakoś nikt z nich nie ma żadnych problemów a ty jakieś farmazony piszesz. ja robię w Hamburgu siorka w Hanowerze 2 kumpli w Berlinie 3 osoby koło Frankfurtu i 2 kumpli jest ze mna. Jakby coś było nie tak to byśmy nie byli i nie robili przez nich.

mi ta agencja pasuje. pracuje już 3 miesiace, nie narzekam

gawron

u mnie ta agencja się sprawdziła, jestem na tak

Kusia

Czytałam opinie o tej firmie zanim pojechałam potrzebowałam szybko z moim facetem pracy i akurat od nich dostałam ofertę do pracy przy pakowaniu małych rzeczy do samochodów , pracowałam do poerwszej wypłaty z obawa ale teraz już pracuje 3 miesiąc i tak jak miało być tak jest i narazie nie mam zamiaru rezygnować

marek

pracuje na budowie.lubie swojom prace.mamy bardzo duzo godzin.pracujemy po 10 nawe 12 godzin.

Monia

Widzę te komentarze i śmiać mi się chcę. Pracowałam tam długo, ściągnęłam do pracy moja siostrę i jej narzeczonego. Nigdy nie mieliśmy z niczym problemu, nie było żadnego problemu z kontaktem. Ja zjechałam, siostra została, pracuje i nadal jest zadowolona

Ksenia
@Monia

Ja pracowałam w tamtym roku na słodyczach u nich i teraz te z się wybieram ale dali mi inna oferte. Jestem z nich zadwolona i nigdy nie zarobiłam mniej niz 1200 E. Teraz właśnie też wyjeżdzamy grupom osob.

@Ksenia

I wcale Cię nie przerzucali co chwilkę z miejsca na miejsce? Biorą zlecenia na miesiąc, a później wysylają 500 km dalej....

Ksenia

Nie przerzucali byłam cały czas na jednej firmie

Monia

też ciągle byłam na jednej firmie

oxi
@Ksenia

a możesz powiedzieć coś więcej na temat tej pracy? Też szukam teraz oferty bo chcę jechać wraz z koleżanką, a niestety ofert dla kobiet jak na lekarstwo

para

my już u nich pracujemy prawie 18 miesięcy, cały czas na tej samej firmie, niestety chyba będziemy musieli zjechać bo nie można pracować dłużej. Mamy nadzieje, ze pojawi sie jakaś fajna oferta dla par bo do tej pory nie mieliśmy z agencja żadnych problemów. Polecamy

monia22

Ja pracowałam przez ta agencje przez 3 miesiace. Jak sie chodzi do pracy i jest sie w miare ogarniety to wszystko da sie zalatwic. Najgorzej jak ktos do pracy nie chodzi a tylko wymaga a nic od siebie

michalikarolina

my jestesmy zadowoleni.wyplaty na czas,mamy zaliczki,mamy prace!ok

WD

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem

KT
@WD

Dla czego?

Ferrari
@KT

Bo to (usunięte przez administratora) 800 euro na rękę za cały miesiąc powaliło im się w głowach a prezes helikopterem pewnie lata lepiej na własna rękę znaleść prace

Kujaw
@Ferrari

Ja wolę jeździć przez agencje, języka znać nie trzeba, nie muszę się martwić, że nie mam pracy, bo zawsze jest zapewiona

Zostaw merytoryczną opinię o Job-Consulting - Wrocław

• Jak się pracuje w Job-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Job-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job-Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 35 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job-Consulting?

Kandydaci do pracy w Job-Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job-Consulting
3.6/5 Na podstawie 382 ocen.

Job-Consulting