Opinie o Job-Consulting w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Job-Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Job-Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job-Consulting w Wrocław

MEDIAXA

Witam. Czy ktoś pracuje bądź pracował przy pakowaniu słodyczy w Gotha albo Lipsku?? Jakie są Wasze opinie?

Gabii

Witam proszę o opinie firmy zaitpersonal

Eliminoiwcz
@Gabii

Daj sobie spokój z ta firma (usunięte przez administratora) kilka mogiła nie płaca zusu w zarobki max 900 euro ciutkie mniej zarobisz w kraju a jesteś w domu

@Gabii

Nie polecam bo to byle job consulting firma nie warta polecenia przyjmują ludzi do pracy a po miesiącu ich zwalniają jak maja za dużo zastrzeżeń nie płacą zusu a pobierają składki zusowskie od pracownika

Krysia
@Gabii

Pracuję przez tą agencję od 2 miesiący. Praca jest spoko, stawka też nie najgorzej wyglada.

Jakub

Szybkie wyjaśnienie nie jasności: Jeżeli zgłaszasz chęć podjęcia współpracy z J.O.B. C.O.N.S.U.L.T.Ing. lub Ltd. Lub Zeit lub inne co, R.o.b.e.r.t l.u.b M.a.r.t.a.. To przygotuj się na: Czary mary,Abra kadabra, Cuda wianki, Jeżeli (usunięte przez administratora)na żywca jesteś i się nic nie odzywasz to gut pracownik, Ale jak zaczynasz pytać po Germansku o co tu chodzi to firma już Ciebie nie lubi i ma problem z platnosciami. Składki jak najbardziej odprowadzane,jak zawsze z twojej wypłaty tylko nie wiadomo gdzie,bo Finanzamt a tym bardziej ZUS nie mają pojęcia gdzie.A Prezes lub Prezesowa dumny/a bo zarobiony/a Kto bogatemu zabroni? ...dziwię się dlaczego ta agencja jeszcze funkcjonuje.A prezes jak nie miał odwagi tak i chyba nie ma nadal a żeby przeprosić,ludzi których (usunięte przez administratora)

@Jakub

I to święta prawda, nic dodać nic ująć niestety....

Racja
@Jakub

Zgadza się prezes zwykły tchórz i miernota życiowa która uklada sobie życie za oszustwa takim ludzia to tylko plunąć w twarz skaldki to chyba na Zanzibarze odprowadzają

(usunięte przez administratora) uważać to firma kogucik nic nie legalnie !&

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olaf

Banda (usunięte przez administratora), najpierw obiecują pracę a potem w ostatniej chwili wszystko odwołują. Człowiek naraża się na koszty a oni mają to w dupie. Uważajcie na tą firmę ,bo zależy im na kasie a nie na człowieku Jak najdalej od nich, powinni beknąć za wszystko i oddać pieniądze co do grosza

Gumiś

Nie polecam tej firmy,nie maja woływu na jak niemcy traktuja pracowników,jedziesz na cieśle a robisz co innego,na kwaterze niemiec wariuje własciciel ,umawiasz sie na 6 do pracy z biurem a robisz w innych godz.brygadzista to kretacz ,co innego mówi co innego jest

Eliminoiwcz
@Gumiś

Zgadza się banda zyebów i (usunięte przez administratora) a szef to ostatnia gnida na którego szkoda się wyszczać

Co wchodzi w socjal Job-Consulting?

Sisi

Jaki socjal? Ta firma nawet składek na ubezpieczenie do ZUSu nie chce płacić. Pracownik ma potracone pieniądze na podatek i ubezpieczenie, tylko jak sprawdzisz w Zusie, okazuje się że jest zero wpłat

@Sisi

Podaj ich do ZUS to oni ie ta firma zajmą bo nie jesteś pierwsza osoba co składek nie ma w zusie potraconych

piotr

czy ktos zaczyna prace w meerano

Maciuś1988
@piotr

Wolalbym na ukraine wyjechac,niz z ta firma do niemiec. Brak skladek zus,braki w wynagrodzeniu. Nie polecam

juziu
@Maciuś1988

nikomu nie polecam,a jak ktos ich wali to jest imbecylem bez wiedzy lub łebkiem co dostanie 750e na miesiac i wali pana

Agnieszka

Witam, pracuje ktoś może przez tą agencje na produkcji szczotek w Zwickau?

xyz
@Agnieszka

podpinam się pod pytanie ktoś tam pracuje????jakieś opinie ??

Patryk

@mała sugerujesz ze nie płaca składek?

@Patryk

Sprawdź sobie składki w Zusie to się dowiesz czy płacą czy nie płacą ????

Lily
@Patryk

Nie płacą, a jeżeli już to nie tyle co trzeba, mi łącznie za 3 miesiące pracy zapłacili 16 zł! A mieli zapłacić 380 zł za miesiąc! Więc gdzie są te pieniądze co potrącają z wypłaty.? Zwykle (usunięte przez administratora) i nic więcej!

Anette
@Patryk

Zupełnie nie płacą składek do ZUSu, tylko pytanie, gdzie są pieniądze co potrącają z wypłaty? Można to sprawdzić na stronie Zusu, ta firma to porażka niestety...

@Mała

to oni daja polaka umowe

Jenny
@piotr

Tak, umowa od nich to jedna wielka lipa, polskie zlecenie, nic z tego nie masz

piotr

czy ktos zaczyna prace w meerane

Indigo

jestem zadowolony

Gustaw1964
@Indigo

Kwatera 250e od łebka.para 500e tyle firma bierze. Pytalem wlasciciela kwatery,on rzada od firmy 350e. Takze firmana plusie 150e. To juz na wstepie sie dowiedzialem,za miesiac bede wiedzial z czym ukroili wiecej,tylko ze ja nie pozwole sie kroic. Gustaf

Przewrucilosie
@Indigo

A firma oplaca za pranie? Bo nie bede placil 3e za 30min prania i 3e za 30 min suszara.

@Przewrucilosie

Nikt nie opłaci ci prania, to ty zapłacisz 2e za najkrutszy cykl prania

@Gustaw1964

Jeśli mieszkasz w Gronau to uwaga na właścicielkę, gdy jesteś w pracy ona penetruje wszystko, nawet lodówkę, i wszelkie szkody stara się przypisać obecnie mieszkającym, trzeba robić fotki każdej awarii, bo z nią nie ma tematu, a na koniec i tak ci potrącają za to

Gustaw1964
@Sisi

ta firma to jedno wielkie nieporozumienie....

Wężu :)

Nie polecam nikomu z niczego się nie wywiązują i nawet L4 nie potrafią zapłacić powiem wam żałuję że w ogóle do nich pojechałem tylko pieniążki jestem w (usunięte przez administratora) mogłem wrócić do byłej firmy ale nie wolałem zaryzykować nigdy więcej Job Curwing Ps pani Justyno wciąż czekam na moje pieniądze za L4 które miałem w październiku

Kaśka

Zaczęłam pracę 3 tygodnie temu i naprawdę jest spoko, czytałam też te opinie ale czy tej agencji czy innej wszystkie były takie same ciągły hejt i nic więcej. Nie żałuje ze tutaj zaczęłam mam fajną pracę przy maszynie produkcyjnej i atmosfera tez jest fajna.

@Kaśka

Sprawdź sobie składki w Zusie bo znając ich masz nie opłacone he

czapla

pracowałam długo, najpierw na składaniu pudełek późiej na pakowaniu proszku do prania. kwatera była 10 km od pracy, dojeżdzałam z inną pracownicą. Praca bardzo spoko, armofera torche ciężka ale to konflikty polek z polkami skakały im hormony :D ogołnie wspominam dobrze i polecam

Jesi
@czapla

Taka praca super, tylko sprawdź swoje składki w Zusie, albo nic nie wpływa albo 15 zł za 3 miesiące, to gdzie są te pieniądze cobptracaja na chorobowe? (usunięte przez administratora)

@Jesi

Zgadzam się z tobą to prawda to co piszesz my pracujemy tutaj już dwa miesiące i wogole składki do zusu nie są opłacane mało tego zabierają ci pieniądze na składki emerytarne i rentowe oraz chorobowe a do zusu nie płacą wogole. Uwaga na tą firmę to (usunięte przez administratora) Biorą do pracy na dwa miesiące tylko więc jak komuś zależy to radzę nie pakować się w to (usunięte przez administratora) ????????

nałęcz

pracuję 2 mc. dostałem wypłate całkiem dobra ale to trzeba chciec rpacowac a nie jak moji koledzy ^^

gucia

Pracowałam przy komisjonowaniu butów, neistety przyszła koronka, znaleźli mi inną pracę, ale dla bezpieczenstwa owlałam do domu wrócić, ale praca fajna, agencja tez

Brzęczek

nie polecam tego pośrednika (usunięte przez administratora)każdego

Johny

No super, spoko ta firma. Tylko sprawdź swoje składki w Zusie, od maja nie wpłynęła ani jedna składka chorobowa!

Kcin

Jakby ktoś chciał wyjechać na pakowanie butów to polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Job-Consulting - Wrocław

• Jak się pracuje w Job-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Job-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job-Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 35 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job-Consulting?

Kandydaci do pracy w Job-Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job-Consulting
3.6/5 Na podstawie 382 ocen.

Job-Consulting