Opinie o Job-Consulting w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Job-Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Job-Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job-Consulting w Wrocław

Gerdziu

robiłem przez nich półtora roku i było zawsze dobrze wszystko. jak bede mial potrzebe jeszcze kiedys to tak samo pojade

Kargul
@Gerdziu

dla mnie też jest ok, a gdzie pracowałeś?

Gerdziu
@Kargul

Przy prefabrykatach z betonu

oli

pracowałam u nich kilka miesięcy, pakowałam leki. Agencja spoko, wiadomo na produkcji raz lepiej raz gorzej zależny kto sie trafił na zmianie, ale ogólną opinie mam pozytywną. Kwatera ok wypłata na czas, możliwe były zaliczki

doma

pracowałam przy pakowaniu słodyczy. Kasa na czas, kwatera ok, nie ma o co się przyczepić

guzik
@doma

Gdzie ta praca była?

@guzik

mała miejscowość koło Drezna

guzik
@doma

pracujesz tam nadal bo moja dziewczyna szuka pracy?

@guzik

teraz nie ale może pojade w sierpniu

Ogonek

Jedna z lepszych agencji w których pracowałem

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Kasia i Filip

Pojechalismy na wakacje a idzie nam już 14 miesiąc jak pracujemy :)

Renia
@Kasia i Filip

U mnie z mężem podobnie miało być na chwile a okazało się na dłużej .

Wanda

Postanowiłam podzielić się swoją opinią na temat firmy. Cztery miesiące temu podpisałyśmy wraz z koleżanką przez agencje umowę.Mamy stały kontakt z biurem,kwatera w której mieszkamy ma warunki takie jak w umowie ( mamy własną łazienkę oraz dostęp do kuchni). Jesteśmy na projekcie pakując szklane wazoniki.polecamy

Qweryu

Witam czy ktoś z was robi na budowie w Monachium? Możecie się podzielić informacjami? A może ktoś jedzie?

Karol
@Qweryu

Ja pracuje od paru miesiecy jest sponio razem z koleżką mamy kwatere ,kasa ok,majster ok

Czy zdarzają się nadgodziny w Job-Consulting?

dominikaaa

Nie, nie słyszałam o takim fakcie, a pracowałam dla nich dłuższą chwilę do momentu bezpodstawnego wypowiedzenia. Ta agencja to ściema i nic więcej. Zrobią wszystko, aby tylko na czymś zarobić. ODRADZAM

kuba

pracowałem na pralni, były nadgodziny i nocki

sdvxc67

Są nadgodziny, nie ma zeitkonta

Guest

Ja polecam chociaż umowa normalna o pracę z urlopami a nie ćwiartka etetu z nieznanym ubezpieczeniem.

Ewelina
@Guest

Jakie ubezpieczenie? Jaki dostęp do lekarza, jak za wszystko trzeba zaplacić? Nawet karty EKUZ nie dają, bzdury totalne.

Lonab
@Guest

Nie żartuj sobie z tym ubezpieczeniem hehe

agata91
@Lonab

jak jest umowa o prace to chyba logiczne ze jest ubezpieczenie. Karte Ekuz masz tylko na jego potwierdzenie.

Marcelka
@Ewelina

Byłam już i u ginekologa i u stomatologa i normalnie u zwykłego lekarza i za nic nie musiałam płącić. Ludzie skąd wy te pierdoły wyciągacie? Jak możecie mieć umowe i nie mieć ubezpieczenia?

Ja i moja dziewczyna i 4 naszych znajomych pracujemy od prawie 2 lat na pakowaniu kosmetyków i innych rzeczy nie mamy na co narzekac jestesmy zadowoleni jak jest jakiś klopot to się zawsze znajduje rozwiązanie ze strony firmy pieniadze dobre mieszkanie mamy tylko dla siebie warunki dobre

ppp

Omijać szerokim łukiem najgorsza agencja i najmniejsze zarobki za granicą na jakie trafiłem zarobki takie jak w polsce . Byłem w szoku .

kosmetyki

Nie wiem kto to pisze te pozytywy może pół mózgi dla których wypłata za miesiąc 700e satysfakcjonuje

Budowa

Dokładnie jest tak jak piszą inni.Obiecują wiele, a po wypłacie jest rozczarowanie.Za nocleg pobierają całość mimo, że są nie wypłacalni za niego i trzeba się przeprowadzać do innego miejsca.

para

(usunięte przez administratora) Kroją na wszystkim. Obiecują złote góry, a płacą grosze. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

Krzysiek

Nie polecam firmy. Kroją na czym się da. Sprawdzajcie dokładnie umowy. (usunięte przez administratora)

Kkkkkk

Wypłaty dramat na kosmetykach 700-800e na miesiąc

gastro

ogolnie smialo mozna polecic firme dalej pozdrawiam

Marcin apk

2 miesiac na budowie w monachium i jest jak jest jakos niema sie do czego przyczepic

Kamilakamila

Dlaczego?

Kamilakamila

to skąd o nich tak wiele dobrych opinii? przy czym państwo pracowali?

Śmiało
@Kamilakamila

prosze sb poczytać chociażby na wrocławskich grupach o nich a nie na portalu bo pewnie sami sobie tutaj dopieszczają komentarzami

Emi

Porządna firma razem z mężem pracujemy bardzo długo i nie mamy do czego się doczepić

Aga
@Emi

Przy czym pracujecie jak można wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Job-Consulting - Wrocław

• Jak się pracuje w Job-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Job-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job-Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 35 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job-Consulting?

Kandydaci do pracy w Job-Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job-Consulting
3.6/5 Na podstawie 382 ocen.

Job-Consulting