Opinie o Job-Consulting w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Job-Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Job-Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job-Consulting w Wrocław

Monia

Co oznacza żółta umowa przez tą firmę?Pilne na juz

Daaga

Ktoś pracuje ,przy czekoladkach .?:) Co oznacza "umowa żółta"wyjaśni ktoś mi.?

Kuleczka

Pracuje ze swoim narzeczonym mieliśmy niedawno wypłatę wszystko się nam zgadzało ana kwaterze tej co jesteśmy jest naprawdę super

Matylda FNM

Pracuje z tą firmą od 2 lat przy produkcji artykułów piśmienniczych wraz ze mną od samego początku pracuje jeszcze 5 osób. Firma rzetelna, wszystko się zgadza jeśli są jakieś problemy zostają one szybko rozwiązane. Naprawdę nie ma na co narzekać . Nas stałych osób jest 6 , dodatkowo na 3-4 miesiące w roku dojeżdża około 4 osób. Osoby , które tu dojeżdżały to jakaś tonalna porażka a to praca im się nie podobała, a to Niemiec na nich spojrzał nie tak jakby sobie tego życzyli, a to bucik za ciasny albo alkohol ważniejszy. Mieliśmy na tyle szczęścia, że nie musieliśmy mieszkać z tymi ludźmi. Oczywiście dojechały później osoby , które naprawdę fajnie pracowały a teraz wiem że pracują około 200 km od nas. Dlatego uważam , że największy problem nie jest z firmą ale z ludźmi , którzy myślą że Niemcy to inny świat i tutaj czy się stoi czy się leży to się należny. Niestety to nie te czasy, pracować trzeba wszędzie. My ze współpracy z firma jesteśmy zadowoleni.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były pracownik Elasto

Chciałbym podzielić się ze wszystkimi swoją "kariera" z firmą Job Consulting. Współpracowałem razem ze znajomym z tą firmą 3.5 miesiąca, tak wiem, to nie jest dużo, jednak to co działo się na miejscu, to totalna PORAŻKA, zaczęło się wszystko niby fajnie, jednak po dotarciu na miejsce okazało się że mieszkamy w jakimś lesie, zero jakiegokolwiek zasięgu, w czasie podróży kontaktowałem się z koordynatorem, i ustaliliśmy, że jak dojedziemy na miejsce, zadzwonię do niego, i on porozmawia z właścicielka, ja niestety nie znam języka. Brak zasięgu uniemożliwil mi dodzwonienie się do niego. Na szczęście jakoś udało mi się dogadać z właścicielka, zaprowadziła nas do mieszkania, na pierwszy rzut oka wsyztsko wydawało się być spoko. Jednak juz po pierwszych paru godzinach okazało się, że nie jesteśmy sami w mieszkaniu, TAK, MIELIŚMY ZNAJOMYCH W FORMIE MYSZY, rozumiem, wieś, może być jedna bądź dwie, ale one latały jedna za drugą. Po kontakcie z agencją Pani Karolina powiedziała nam że ona nic nie może z tym zrobić, zadzwoniłem do koordynatora i powiedział że on będzie jutro u nas na kwaterze i pogadamy, tak, na następny dzień przyjechał, ale rozmowa wyglądała w taki sposób, że opowiadał o swoim życiu prywatnym i znajomościach jakie posiada, człowiek totalna porażka :) Dobra teraz trochę o pracy, praca nie była zła, jednak atmosfera w niej była poprosty nie normalna, milion szefów, 5 pracowników :) Pracę zaczynaliśmy o 6 konczylismy o 14:30, w drugi dzień pracy dzwoni do nas P. Karolina i oznajmia nam że mamy dziś przyjść jeszcze do pracy na nocke, gdzie zeszlismy ze zmiany o 14.30, oczywiście nie zgodziłem się. Po pierwszych 2 miesiącach złożyłem wniosek o urlop, niestety nie dostałem tego urlopu, tłumaczyli się że korona, że firma Elasto nie zgadza się na urlop. No nic, mówi się trudno, w międzyczasie, do firmy przyjechało 15 nowych osób, bo było zapotrzebowanie, po tygodniu z tych 15 osób zostalo 6 osób, firma ich zwolniła, ponieważ nie było dla nich pracy. Dosłownie zwalniali ludzi po tygodniu. Po 3 miesiącach firma wprowadziła produkcję maseczek, byłem sam na jednej zmianie przerzucajac dziennie po 15 tysięcy maseczek, na drugiej zmianie byli znajomi, oni we dwoje się nie wyrabiali, a gdzie jedna osoba. Zadzwoniłem do P. Karoliny i poprosiłem o przeniesienie do innej firmy bo tutaj po prostu nie wyrabiam, powiedziała że zobaczy co da się zrobić, czekałem 1.5 tygodnia po to, żeby usłyszeć że nie da się nic zrobić, w tej chwili podjalem decyzje o zwolnieniu się, wysłałem wypowiedzenie, po godzinie zadzwoniła do mnie P. Karolina, że jednak znalazło się dla mnie miejsce w innej firmie :) Jednak nie chciałem mieć już do czynienia z tą agencją. Szczerze NIE POLECAM, a co do zarobków, nie zarobisz więcej niż 1000 euro

Ciasny_Wiesiek

Witam jak sytuacja na tabletkach do zmywarek bo mam oferte jak mieszkanie i ile do pracy km dzieki,pozdrooo !#

Pp
@Ciasny_Wiesiek

15km do Alfeld jeżeli mieszkasz w gronau to kawalerka za 250€

He he he
@Pp

Tylko uważaj na właścicielkę, obciąża za szkody zrobione przez inne osoby, bo dla niej nie ma wytłumaczenia że to ktoś przed tobą to zrobił, i grzebie po mieszkaniach jak ludzie są w pracy,!!! Po lodówkach też! Tam są cyrki po prostu! A za pralkę o małej poj też płacisz! 2 E, za pranie na najmniejszym cyklu! Jak zaczynasz tam mieszkać to najpierw porób zdjęcia pomieszczeń, żeby czegoś ci nie wkręciła

Henry335

Pracuje długi okres czasu mam lepiej niż jak pracowałem u niemca

Kaja

Dla mnie wszystko wszystko w jak najlepszym porządku, ładna kwatera i blisko pracy

Ala
@Kaja

Jasne, wszystko jest pięknie i wszystko jest ok, tylko dlaczego ludzie tam dłużej nie pozostają. (usunięte przez administratora) A pracy zwykłych ludzi, i pozdrów dl A tych zekomo szczęśliwych, co tak super mają ????????????

Krysia

Czy jedzie ktoś może do pracy przy pakowaniu czekoladek??? Koleżanka mnie namawia bo w tamtym roku tam pracowała ale wiadomo jak by ktoś więcej był to raźniej by było.

Bella
@Krysia

Ja będę tam zaczynać 10go :)

@Bella

A z kad panie jadą może pojedziemy razem będzie lepiej

Też zaczynam 10 go ale mam straszny problem z dojazdem

Mini
@Aga

Ja zaczynam 17, bo nie miałam dojazdu na dzieisątego

@Mini

A jak znalazłaś dojazd może też bym pojechała 17

Mini
@Aga

Jadę do Drezna pociągiem a później siostra mnie zawozi, to tylko 50-60 km.

@Krysia

hej i jak wyjechalas juz jak to wyglada na niejscu jakie waronki lokal i praca

@Mini

witam tez wybieram sie tam do pracy jak to wyglada na miejscu z praca mieszkaniem jakie waronki itp

@Bella

hej tez mam zamiar tam jechac jak to eyglada na miejscu jakie waronki pracy lokalu itp

Mateusz

Myślicie że napiszecie opinie z fake nazw to ludzie w to uwierzą? Jeżeli masz trochę rozumu i to czytasz Osoba pracująca po co miała by patrzyć Opinie? PRACA Przy Hokerach barowych lokalizacja zamieszkania wraz przy firmie w Opuszczonym starym biurowcu bez Pralki i prysznic na Hali ???? O zaliczkę to prosisz się miesiąc chyba bo mówią że wysłali człowiek czeka a potem Mówią że niby zły numer konta a wysłali w Czwartek gdzie w Poniedziałek o 9 powinno być ???? jeżeli pasuje Ci dawanie siebie w ciula robić to idź ????

Karola
@Mateusz

Ja z zaliczkami nie mam problemu ani moje koleżanki

Travi

Agencja jak najbardziej w porządku

Po pierwszym przepracowanym dniu napisałem ze rezygnuje , jeb... Karolina wysłała mi mail ze za brak obecności dostaje dyscyplinarne zwolnienie , mądrzy to oni nie są , wiec uważajcie bo pracując w Niemczech nawet nie macie niemieckiego ubezpieczenia i za wszystko są kary , banda złodziei i (usunięte przez administratora) , w zakładzie w którym byłem dziewczyna się zwolniła i za 10 dni pracy dostała 70€ haha , przed podpisaniem umowy przeczytajcie punkt za punktem dokładnie bo się wpakujecie w minę

Sisi

Nie tylko ciebie tak potraktowali, okradają jak tylko mogą, zamieszkanie, za wszystko, jak kończysz pracę to obdzieraja ze wszystkiego!

Pimpuś

Witam.Mam pytanie co to za umowa bez ubezpieczenia niemieckiego

John

Haa haa, ta agencja to najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być, niby słodkie paniusie przez tel. A wchuja robią ostro!!!

Kemi

Polecam tego pracodawcę !

Dawać hajs

Agencja nie daje pracy na która się umówiliśmy a teraz nie chce mi oddać pieniędzy ani nie odbiera telefonów. Nie polecam tej agencji!!!

hej nie chce ktoś pracować w Schellerten przy pakowaniu drobnych artykułów gospodarstwa domowego. firma do mnie dzwoniła że potrzebują pracowników, a jest premia za polecenie więc pisze

Mysza

Dostałyśmy z koleżankami pierwszą wypłate jest tak jak było na mowione przed zaczeciem pracy i dla nas jest spoko pracujemy dalej:)

Mysza

Nie wydaję mi się moi znajomi dla nich pracowali i zawsze im się wszystko zgadzało a pracowali 8 miesięcy odłozyli i wrócili do PL . My właśnie ich pytałyśmy i dlatego tutaj przyjechałysmy i jakoś się nie obawiam.

WTF

Czy mógłby ktoś napisać o tej firmie coś prawdziwego tak naprawdę jak się z nią pracuje itd... Bo jak czytam te wszystkie komentarze to mam mieszane myśli część poleca w część nie poleca. Mam zamiar pojechać od nich do pakowania ale szczerze mówiąc trochę się boję że kroją z Kasy...

nadinanadina
@WTF

niema firmy o ktorej sie dobrze mowi ja po podpisaniu umowy dostalam adresy i numer do ludzi ktorzy tam pracuja od roku i z nimi pogadalam jak jest jeszcze przed wyjazdem i niemaja nic do zazucenia pieniadze sa zawsze na czas nie kroja dostajesz pasek z godzinami. na firmie tez nie jest zle nieduzy magazyn wszyscy sie znaja 3 zmiany wtedy byly teraz niewiem , zjechalam jak zaczal sie covid i wracam jak sie da w polowie wrzesnia moim zdaniem jesli chodzi o kosmetyki niema obaw .

Sisi
@WTF

Bo kroją jak mogą szczególnie na koniec jak chcesz zjechać

Czerpi
@Sisi

Ja jakoś zakończyłem z nimi współprace i nikt mnie z niczego nie "okroił" Jeżdże do nich zawsze na okres wakacji

Dorota
@nadinanadina

A gdzie pracujesz?

Kamila
@WTF

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i nie mialam zadnych problemów jestem tu razem z moim chłopakiem pracował tu też mój brat z bratową ale musieli wracać bo mają w domu dziecko i jak zjechali to mieli wszystko zapłacone co miało być

Bomba
@WTF

te ich prace na magazynach produkcjach to (usunięte przez administratora) nie urywają zarobisz z 4 tysięcy na nasze to za te pieniądz pracując za granica się opłaca się a gdzie jedzenie itp i podobno duże kary w umowach maja zwykła agencja które chce się dorobić na kimś robotę załatwiają ale co z tego

Meteor323

oceniam na 5

keymarker

Niema co sie spinać, niema problemu z agencja na zakladzie tez spoko jak cos zapraszam do erfurtu bo chyba sa 3 albo 4 wolne miejsca u nas.

Katia

Wg mnie to najlepsza agencja pracy przez jaką mogłam pracować a kilka już mam za sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Job-Consulting - Wrocław

• Jak się pracuje w Job-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Job-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job-Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 35 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job-Consulting?

Kandydaci do pracy w Job-Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job-Consulting
3.6/5 Na podstawie 382 ocen.

Job-Consulting