Ronin Security

Kielce

Ronin Security

Opinie o Ronin Security

anonymous

Na imprezie sylwestrowej 2017/2018 na Rynku w Kielcach zostałam obrażona przez ochroniarza z Ronin Security. nazwał mnie głupią starą babą. Stał, przyglądał się i nie reagował, kiedy mężczyzna towarzyszący pani stojącej obok tegoż ochroniarza zaczął mnie szarpać i bić, gdyż nie podobało mu się, że chcę przejść dalej. Mam 54 lata, 152 cm wzrostu, 48 kg wagi ciała i byłam sama. Ochroniarz uznał, że łatwiej mnie się pozbyć i kazał mi się wynosi, gdyż były tam dzieci i widocznie właśnie ja byłam dla nich zagrożeniem. Ten człowiek nie powinien pracować w ochronie. Poinformowałam o całej sprawie przełożonych. Zobaczę jaki będzie rezultat mojej interwencji .

gość
@anonymous 01.01.2018 06:52

faktycznie na temat.....a z drugiej strony to ochrona zadziałała

Zostaw opinię o Ronin Security - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronin Security