Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Opinie o Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

kreacjonistka

Plusy: Tak naprawdę to dobre miejsce dla młodych osób 19- 24, które chcą zdobyć doświadczenie i wiedzę w zakresie marketingu. Jeden z właścicieli jest nieoceniony pod względem posiadanej wiedzy z zakresu marketingu i na bazie jego wiedzy i dość ciekawych klientów można się sporo nauczyć. A także przesyt pracy i dynamika są dobrym czynnikiem jeżeli chcesz zobaczyć esencję pracy agencyjnej. +super lokalizacja +świetne biuro +bajka

Iwona

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy. Obecnie poszukiwani są między innymi kandydaci na stanowiska Office Manager, Account Manager, Graphic Designer. Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w Vacaloca? Jakie pytania masz do aktualnych pracowników firmy?

erftg

oj nie ma sensu się tak chyba zniecheacac @gość cyber przecież nie może tak slepo innym wierzyc uważam ze jak jesteś zainteresowany to trzeba sporbowac

gosc cyber

Dzieki !! Wlasnie mialamwyslac cv to zaoszczedzilam cenny czas :D!!!

nimek

Osobiście nie polecam, relacje w firmie fatalne, (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś już wcześniej napisał - chaos. Pracowałem i nigdy więcej.

niewiadoma

hahahaha cudowny komentarz! dokładnie tak było, nic dodać nic ująć :)

Pani M

Pracuje od dwóch lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przychodzę z przyjemnością. Oczywiście czasami jest zamieszanie, ale jak to w każdej agencji. Rozwijam się, pracuję na fajnych Klientach i dostaję pensję na czas. Polecam

Zostaw opinię o Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.