ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Jan

Warunki zgodne z opisem. Praca ok, mieszkanie jest w miare chociaz mieszkalem w lepszym ale jest do przezycia. Nie oszukuja nie pobieraja oplat. Ja nie zaluje

Zainteresowanaa

Może się ktoś podzielić Opinią na temat pracy na komisjonowaniu odzieży. Które miejscowości polecacie?

Kaśka
@Zainteresowanaa

moja siostra pracuje w Viersen, caly czas mnie namawia bym do niej dojechala ale póki co chyba nie mają naboru. Poza tym boję się, że mój język jest za słaby. Z tego co opowiada, to praca nie jest trudna, kwatera w przytulnym mieszkaniu. Na pewno nie narzeka. Widziałam, że mieli jeszcze coś chyba pod Norymbergą

Peine
@Kaśka

Jade do peine. Ktos jedzie?

@Peine

Jaką macie opinie o pracy tam? Polecacie?

Wiollll
@Peine

Ja jadę 4. 03 (usunięte przez administratora)

KR
@Wiollll

My jestesmy z kolezanka od polowy lutego w peine ale na magazynie z ubraniami. Praca jest lekka duzo nadgodzin wiec mozna zarobic. Jedynym minusem jest odleglosc z pracy do mieszkania 23 km ale posrednik od poczatku nas o tym informowal wiec nie mamy pretensji. Dla kobiet to idealna praca wiec jak ktos ma obiekcje to nieslusznie bo jest naprawde niezle

Magda i Tomek
@KR

My z chlopakiem jedziemy na poniedzialek chyba ma byc wieksza grupa. Mi impactjob podal kontakt do osoby ktora juz tam pracuje i zweryfikowalam informacje. Z tego co ustalilam praca jest w porzadku i faktycznie nadgodziny i nocki. Jedziemy zobaczymy i damy tu znac jak jest naprawde

Wiolczin
@Peine

Czy Pani/Pan jest już na miejscu? Wyjeżdżam w niedzielę i chciałabym się coś na temat pracy tam dowiedzieć ????

Dagmara M
@Kaśka

Witam a można wiedzieć jakie zarobki około na miesiąc wychodzą i ile odciągają za mieszkanie

Magda i Tomek
@Magda i Tomek

Praca bardzo lekka i generalnie dla kazdego. Zgodnie z ustaleniami nocki, ale maja nas rozdzielac tez na inne zmiany. Przyjechalo nas 18 osobi wszyscy planowo zaczelismy prace. Narazie jest ok

Peine
@Magda i Tomek

Możecie dać do siebie email ? Interesuje mnie ta oferta , ale mam pewne obawy dlatego mam parę pytań do was.

????????????
@Peine

Ktoś ma jakieś informacje o Viersen? Jak wygląda zakwaterowanie dla pary i dotyczące również pracy? Dziękuję bardzo za odpowiedź ????

@????????????

Sama jestem ciekawa. 19.03 zaczynamy pracę i zobaczymy jak to będzie.

Ciekawy
@Karolina

Czy podstawowy Niemiecki a dobry angielski wystarczy??

Akofo

Polecam firme!!!!

Sarah89

Wydaje mi się że to jest chyba najbardziej rzetelna i odpowiedzialna agencja na jaką wpadłam na przestrzeni 2 lat wyjazdów do Niemiec. Cenie ich sobie i polecam innym wyjazdowicza .

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

John

Witam. Dostalem propozycje wyjazdu do Nürmberg. Czy pracowal ktos tam juz i chcialby podzielic sie opinia na ten temat? Jak warunki mieszkaniowe, wspollokatorzy, zarobki i inni pracownicy?

Miki
@John

Podziel sie opinią na temat tej pracy jak będziesz na miejscu.

Remi

Warunki wynagrodzenia są takie po przyjeździe na miejsce o jakich mówią. Mieszkania różnie, raz jak byłem pokój był na wypasie a potem już niższy standard , ale dalej ok. Robiłem na magazynach, potem produkcja. Ja ich polecam tym co szukają pracy w Niemczech

Oliwa

Polecam agencję i dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy.

Women

Czy każde ogłoszenie o pracę, z wymogiem własnego auta, jest faktycznie obowiązkowym wymogiem? Czy zapewniają auta służbowe ?

Tomasz552
@Women

Zapewniają samochód firmowy i kartę paliwową, głownie Renault Clio z tego co się orientuje, tylko trzeba uwazac w razie szkody bo są problemy pózniej z ubezpieczycielem, trzeba jeździć ostrożnie.

@Tomasz552

Jako pośrednik nie zapewniamy samochodów służbowych.

Witam, czy pracuje ktoś w Worms w Boshu i może napisac coś o pracy i warunkach itd? Z góry dziękuję.

Jacek
@Andrzej

Ja pracuje od 2 msc. Praca zla nie jest sa nocki wiec to jest plus bo kasa slaba bez tego ale nocki nadrabiaja. Mieszkanie zostawia do zyczenia ale jest koordynatorka tu na miejscu ktora faktycznie pomaga. Sam impactjob tez jest ok dzownili ze 2 razy zeby zapytac co u mnie. Generalnie jak nie masz niewiadomo jakich wymagan i faktycznie chcesz pracowac to jest w porzadku

@Jacek

A w jakich godzinach są dniówki i nocki?

zainteresowany
@Jacek

Po odliczeniu mieszkania ile idzie zarobić oraz na jaki czasu jest zatrudnienie ? .Praca w worms

Suzi

Dostałam ofertę pracy, ale jak to jest z tą karą w wysokości 1000 zł? Dowiedziałam się że znajomi pracowali i dali wypowiedzenie, łączny czas pracy to 2 tyg i zostało im odciągnięte po 250e na osobę czyli 500. Więc jak to jest???

zuz
@Suzi

Możesz napisać którą ofertę odradzają. ?

@Suzi

Impact nie jest pracodawca wiec ci nic nie sciagneli, przestanan sciemniac.

@zuz

Tu nie chodzi o ofertę tylko o agencję.

Suzi

To agencja ci wypłaca Anię pracodawca bezpośrednio. I nie mów że ściemniał, bo ja tylko sprawdzam informacje!!!! A taka dostałam od kogoś kto pracował!!!!

@Suzi

Witam, agencja ImpactJob jest pośrednikiem a nie pracodawcą, więc nie wypłaca wynagrodzeń. Pozdrawiam Monika Kowacz

Laura R.

Jedna z najlepszych agencji tego typu w Polsce. Jasne warunki pracy i po przyjeździe na miejscu też jest tak jak miało być. Kontakt z rekruterem jest zawsze. Polecam impactjob

wiki1234
@Laura R.

Witam ;)czy mogłabym sie z Panią w jakiś sposob skontaktować? Chciałabym zapytać o pare rzeczy związanych z pracą :)

Ryszard33

Firma w porządku. Pracowałem na stanowisku spawacza we Frankfurcie. Kasa się co miesiąc zgadzała, mieszkanie uszlo. Musiałem zjechać przez sprawy rodzinne ale w maju planuje powrót. Auf wiedersehen !

Robert

Najbardziej profesjonalna firma, z jaką przyszło mi do tej pory pracować. W skrócie: Szybki proces rekrutacji Warunki pokywają się z tymi w Niemczech Świetna obsługa ze strony rekrutera W razie wiekszych problemów pomoc ze strony właścicielki firmy Sprawdzony niemiecki pracodawca. Polecam skorzystać z usług firmy. Pozdrawiam Robert

Wiola

Kiedyś wyjechałam za pośrednictwem firmy ,obecnie nie planuje zmieniać agencji . Wracam do Was Imact już w wakacje !

EM

Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę , wszystko sprawie ,jasno przekazywane informacje . Pracuje w Regensburgu już tydzień czasu , nie ma żadnym problemów na zakładzie pracy, mieszkania względne . Na miejscu są różne ancymony, najgorsi to ci którzy nigdy nigdzie nie pracowali lub wyjechali pierwszy raz za granice . Zachowują się jakby przyjechali na wymianę studencką i oczekują chyba żeby pracodawca im jeszcze śniadania robił ,w innym przypadku wydzwaniają do pośrednika (w tym przypadku Impactu) z pretensjami. Reasumując słuchając tych marud na zakwaterowaniu coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze praca pośrednika jednak jest niewdzięczna . Kto jest mądry to będzie wiedział o czym pisze . Pozdrowienia dla Pani A.

Ciekawy
@EM

A kazdy musi znac niemiecki?

@Ciekawy

Witam, tak, klient wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiam, Monika Kowacz

EM
@Ciekawy

Niestety w tej ofercie tak

Para

Czy będą w tym miesiącu wyjazdy dla par/ bez języka? Na magazyn.

Magdalena Nosmalikme

Bardzo polecam firme i dziekuję za pomoc i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów. Obsluga na bardzo wysokim poziomie i bardzo życzliwe podejście. Polecam wszystkim wyjazd z firmą ImpactJob

Kamil

Wyjechałem za granicę do Niemiec przez firmę ImpactJob i przez pierwsze cztery dni mieszkałem w brudnym, obleśnym zakwaterowaniu. W pracy dziennie musiałem wyłożyć na palety około 2 tysięcy kist ze śrubami i innym sprzętem. Wyłożyć je po numerach. Dokładnie wyglądało to w ten sposób, że musiałem: podnieść taką kistę, schylić się z nią i równiutko ułożyć na palecie oraz obkręcić tak, aby była widoczna pieczątka. Robiłem około dwóch, może nawet do kilku tysięcy takich kist dziennie, czyli można by powiedzieć "przysiadów" z ciężarem przypuszczalnie 5-12kg. Mało tego. Wytrzymałem tak pracując około 8 dni. Łącznie z niedzielą niepracującą, ostatnim dniem, w którym już nie miałem siły pracować takim systemem oraz pierwszym dniem, w którym się zakwaterowałem, byłem w Niemczech 11 dni. Za 8 przepracowanych okropnie ciężko dni otrzymałem później 219 euro. Na samo paliwo żeby dojechać do Niemiec oraz bilet powrotny, busem, wydałem 445zł, wyżywienie tam to jakieś 8-10 euro dziennie, czyli około 430zł, plus takie rzeczy jak podróżna torba, czy buty zimowe w moim przypadku to znów wydatek około 400zł. (usunięte przez administratora) Kiedy otrzymałem wynagrodzenie, w wysokości 219 euro, powiedzieli, żebym również kontaktował się z pracodawcą w Niemczech, do którego mnie przekierowali.(usunięte przez administratora) W pierwszy dzień praca trwała 6h, w resztę dni 8h, poza sobotą, w którą wypuścili nas godzinę wcześniej. Wychodzi 61 godzin. (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Kamil

Czemu podpisałeś umowę skoro stawka jak twierdzisz była inna niż się umawiałeś? Zarobiłeś 610 euro brutto więc netto to ok 450 euro przy założeniu że nie dostałeś 6 klasy podatkowej. Napisz jaki był koszt zakwaterowania to będzie można ocenić czy firma cię nie oszukała lub poprostu poproś o pasek od wypłaty a tam powinno być wszystko opisane.

@Kamil

Witam Panie Kamilu, pracował Pan 7 a nie 9 dni. Dodatkowo w ostatnim dniu w ogóle nie pojawił się Pan w pracy ze względu na ból pleców. Po Pana 20 smsach z wczoraj, sprawa została natychmiast zgłoszona do Pana PRACODAWCY ( ImpactJob jest pośrednikiem) a w dniu dziejszym kontaktowała się z Panem koordynatorka. Otrzymał Pan informację, że Pana rozliczenie jest sprawdzane i w razie jakichkolwiek nieścisłości zostanie wykonana korekta. Drogą mailową otrzymał Pan również rozliczenie. Niestety mimo szybkiej reakcji z naszej strony, dalej zasypuje nas Pan smsami, twierdząc, że nie reagujemy. W razie wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

świętokrzyskie

Witam, zamierzam wyjechać do Niemiec z agencją ImpactJob jestem ze świętokrzyskiego i szukam osoby/osób które równiez wyjeżdżają do racy np. na magazynie z odzieżą, na produkcji itp dla kobiet. Wyjazd planuję max do końca marca.

Dział
@świętokrzyskie

A masz juz oferte od nich??

@Dział

tak, ale ja nie znam języka i szukam kogoś z kim byłoby raźniej...

@świętokrzyskie

Hej . Napisz email to się odezwe .

Zainteresowana wyjazdem

Byłabym zainteresowana. Napisz maila

@Zainteresowana wyjazdem

Podaj swój adres mejlowy...

@Zainteresowana

podaj adres mejlowy

@Zainteresowana wyjazdem

sylwia8222@op.pl

Napisz na pocztę k.kinga13@interia.pl

Em

Witam, mam pytanie do par. Czy pracujecie na jednej zmianie? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob