ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

zadowolona

Czytam komentarze i nie mogę uwierzyć, że żyjąc w XXIw. niektórzy ludzie potrafią się zachowywać jakby nadal trwało średniowiecze! ImpactJob to firma bardzo dobrze zorganizowana i uczciwa. Zespół kompetentny, zawsze pod telefonem, pomogą, doradzą, wyjaśnią wątpliwości i z każdej trudnej sytuacji znajdą wyjście. Warunki pracy są przedstawiane jasno i zrozumiale od samego początku, począwszy od kontaktu telefonicznego, aż po umowę KIEROWANIA do pracy, na której są jasno zaznaczone - z tego wszystkiego wystarczy posiadać umiejętności czytania ze zrozumieniem. DO WSZYSTKICH ROZŻALONYCH: trzeba pamiętać, że to agencja POŚREDNICTWA pracy, więc działa na określonych zasadach: nie zatrudnia, nie wypłaca wynagrodzeń i nie zapewnia zakwaterowania -> należy to do obowiązków PRACODAWCY czyli strony niemieckiej, z którą podpisuje się umowę o pracę. Odnosze wrażenie, że największe pretensje mają osoby, które nie mają zielonego pojęcia z czym mają do czynienia i nie znają różnic między pośrednictwem, a innymi formami agencji. Ja osobiście sprawdziłam i szczerze polecam! wyjadę z nimi jeszcze nie raz!

edi

Witam. Czy w najbliższym czasie będą oferty dla kobiet bez samochodu i bez języka?

Lampa
@edi

też dzwonię i pytam ale panie mi mówią, że trudno przewidzieć kiedy klient będzie miał zapotrzebowanie. Trzeba dzwonić dalej i czekać

(usunięte przez administratora) jak chcesz popłynąć na kasie to idz do pracy i dopłacaj

Panna

Witam dostałam propozycje pracy przez ta firmę pod berlinem. Zaproponowali mi 9,27€ brutto na godzinę ... a nie powinna być 9,49€ brutto bo taka jest aktualnie najniższa stawka przez agencje w Niemczech ? Jak warunki w mieszkaniu ?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Iza 2

Do „Iza” czemu twoje takie same wpisy sa na profilach 3 różnych firm? Nick godzina dodania i tresc ta sama. Brawo ty napewno nikt si nie kapnie ze to fejk

Darek

A jak jest u nich z ofertami z angielskim?

Zwickau

Firma sama w sobie jest ok ale zastanawia mnie coś innego, a mianowicie: czytam rozne opinie i dziwi mnie bardzo ze w dzisiejszych czasach kazdy moze szkalowac kazdego i nikt nie moze z tym nic zrobic. Bardzo przykre. Elektryk- praca w Zwickau za pośrednictwem osobistym pani Kowacz, chyba byłem jednym z pierwszych. Polecam

John
@Zwickau

W jakim sensie jednym z pierwszych? W zwickau elektryków nie mają?????????

Inzynier

Witam, interesuje mnie praca przy nadzorze budowlanym. Czy są takie oferty u firmy ImpactJob?

Ulek

Cześć szukam kogoś chętnego na wyjazd do pracy w niemczech może być z Impactjob ale niekoniecznie. Niestety nie mam samochodu i to jest moj najwiekszy problem. Myslalam o wyjezdzie samej ale mysle ze razniej wyjechac z kims dlatego prosze o jakis namiar a odezwe sie. Pozdrawiam

Kika
@Ulek

Hej tez szukam drugiej osoby . Napisz email to się odezwe ????

urszula8@op.pl

Sandra
@Ulek

Witaj, też planuje wyjazd. Odezwij się na maila (usunięte przez administratora)

Czy w tym roku jest prowadzony nabor na opony do Ludwigsburg?

S128

Czy są jeszcze jakieś miejsca pracy na magazynie z odzieżą?

Edyta1

Czy w najbliższym czasie planowane są nowe projekty dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego i samochodu?

@Edyta1

Właśnie ja też jestem zainteresowana czy takie oferty będą bo niestety nie mam auta, a jeśli chodzi o język niemiecki to uczę się. Narazie można powiedzieć że znam podstawy ale nie wiem czy to pomoże w kontakcie z niemcami. Niestety największy mój problem to brak samochodu :-/ Pozdrawiam

Monika Kowacz ImpactJob
@Ulek

Witam, tak mamy taką ofertę. Miejscowość Furth, komisjonowanie ubrań. Język niemiecki i samochód nie są wymagane. Pozdrawiam Monika Kowacz

Janusz
@Ulek

Napisz skąd jesteś, bo też planuję wyjazd to może akurat się zabierzemy moim autem. Janusz (usunięte przez administratora)

Zainteresowana
@Monika Kowacz ImpactJob

witam. Czy sa jeszcze wolne miejsca. ? Pozdrawiam

Pikus

Firma nie jest godna polecenia,(usunięte przez administratora) żądają zwrotu tzw kary umownej.

Wachter
@Pikus

Ja już wyjeżdżałem 3 razy z Impactem i za każdym razem nie było problemu. Raz musiałem przedłużyć wyjazd z powodu choroby, ale poinformowałem rekrutera ((usunięte przez administratora)) i nie było żadnego problemu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to czemu po prostu nie zapytasz?

Polecam
@Pikus

Umowa to umowa. Należy ją przeczytać, zanim podpiszesz.

Kas Sols

Sa na poziomie

Mariusz P.

Bardzo polecam firmę, warunki pracy i zakwaterowania takie jak przedstawione telefonicznie, opieka koordynatora z niemieckiej firmy, dostepnosc rekrutera z agencji impact - super!! Polecam kazdemu kto chce podjac prace za granica i miec normalna prace!!!!

Iza

warunki zatrudnienia na miejscu daleko od normalnych, mieszkanie tragedia, nie polecam

Iza

Nie polecam

@Iza

jakieś szczegóły, czego nie polecasz?

Wachter
@Iza

Czy możesz coś bardziej szczegółowego napisać, czego nie polecasz w firmie, bo strasznie ogólnikowo poleciałaś siostro:)

Polecam wszystkim firmę ! Obecnie pracuje w Peine ,praca lekka i przyjemna . Agencja mimo ze już pracuje drugi tydzień dalej odbiera od nas telefony ????

A ja tam nie narzekam

????

????

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob