ImpactJob

Plus za dostepnosc

Kakaowiec

Sa w porzadku

Maciej Domxxxx

Witam, wyjezdzalem z ta firma 2 razy. Raz do sortowni w bornike raz do edeki w neumunster do paletowania. Zawsze mialem podane warunki ktore sie na miejscu zgadzaly. Sama robota byla slaba i nie bede ukrywal. Ciezkie palety i praca w chlodni swoje robia ale wiedzialem gdzie jade. Mialem z firma kontakt a niemcy wyplacili pieniadze. Potem pojechalem sam do od kolegi z polecenia bez posrednika pod holandie i tam juz tak wesolo nie bylo bo jezyka nie znam i niemial kto pomoc. Dobra firma

Pytam sie

Pracuje u niemieckiej firmy z Memmingen. Sa tu ludzie wyslani przez impact ale tez innych polskich posrednikow. I ja sie pytam dlaczego tylko tymi z impact sie ktos interesuje? To chyba dobrze o firmie swiadczy?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

JF

Bardzo polecam a hejterow caluje w nosek

Synek

Ojciec z nimi pracuje i nie narzeka

Nowacka

Mój tata wyjechał w styczniu za ich pośrednictwem. Pracował 3 tygodnie i zdarzył się wypadek. Trafił do niemieckiego szpitala, a że niemiecki znał słabo to bardzo się obawialiśmy. Pani z impactjob chyba szefowa pomogła ze wszystkimi dokumentami i nawet tłumaczyła między mną a panią ze szpitala. Ubezpieczenie i wszystko było załatwione. Bardzo polecamy bo bez ich pomocy byłoby tacie ciężko.

Ciekawy
@Nowacka

A to oni ubezpieczają?

Były rekruter/była rekruterka

Powiem tak: w tej firmie kładzie się duży nacisk na jakość. Raz jest lepiej raz gorzej pod różnymi względami, ale chcę być obiektywny/a to napiszę prawdę, bo mimo tego, że z pracodawcą rozstałem/am się z różnych powodów to muszę powiedzieć, że pod względem podejścia do pracownika nie mam żadnych zastrzeżeń.

Mariola

Agencja jak najbardziej na plus, wyjechalam do pracy na magazyn z ubraniami do Viersen, aktualnie jestem w Polsce na swietach. Wracam jutro z nowa energia. Opieka koordynatorow na wysokim poziomie, praca taka jak byla uzgadniana przez tel, oraz warunku ok. Polecam!

Leśniewski D

Tym ktorzy pisza takie bzdrury proponuje naprawde wyjechac do niemiec, najlepiej z inna firma i przekonac sie jak to wyglada. Impactjob jest bardzo dobra i rzetelna agencja. Zawsze pomagaja, a oferty sa sprawdzone. Mam potwierdzone i prwdziwe informacje, bo w przeciwienstwie do przedmowcow naprawde korzystalem z ich uslug:)

Leśniewski D
@Leśniewski D

I jeszcze jedna zdumiewająca kwestia, 2 wcześniejsze opinie według samych autorów nie dotyczą tylko impactjob ale też innych firm... Jak dla mnie słaby zabieg :) Google i FB- opinie z imienia i nazwiska- to są rzetelne wyznaczniki. Nie to forum, gdzie każdy może opluć każdego anonimowo i nie ma na to żadnej reakcji. Polecam ImpactJob!!!

Tomi

Nie polecam wyjazdów do Niemiec .Szkoda pieniędzy i czasu .Firma w polsce łapiąca naiwniaków dla Niemieckich laimfirm ( Agencja pracy tymczasowej ).Ze swojej strony nie ponosi żadnego ryzyka Tylko zarabia(usunięte przez administratora). W umowie zawartej z impactjob jest zawarta klauzula ,że jak naiwniak się nie stawi w wyznaczonym przez nich miejscu i nie odpracuje całych trzech roboczych dni to musi im zapłacić 2500 zł tytułem roszczeń odszkodowawczych .Naiwniak odsyłany jest do laim firmy na swój koszt po czym po przepracowaniu miesiąca lub paru dni Niemiecki pracodawca mówi , że mu przykro ale musi ci podziękować z dnia na dzień gdyż ma mało zamówień i nie stać ich na ciebie.Niemiecka Laimfirma nie ma dla ciebie innej oferty pracy i na własny koszt wracasz do polski .Bez pieniędzy i bez pracy ( Rewelacja ). Jeśli masz w miarę normalną pracę w Polsce , nie warto jechać do Niemiec .Przeliczając rozłąkę z rodziną i poniesione koszta względem wrócenia z Niemiec bez pieniędzy . (usunięte przez administratora).Pracownik jest z góry na przegranej pozycji.

Monika Kowacz ImpactJob
@Tomi

Witam, zakładam, że decydując się na wyjazd dokładnie sprawdza Pan/Pani oferowane warunki. Nigdy nie ukrywaliśmy tego, że jesteśmy pośrednikiem, a dane niemieckiej agencji pracy tymczasowej podajemy zawsze pisemnie. Nikogo nie zmuszamy do wyjazdu za naszym pośrednictwem, nikogo też nie wykorzystujemy. Z poważaniem Monika Kowacz

Prosty
@Tomi

Niestety potwierdzam słowa Tomi-ego! Wyjechałem dwa lata temu i musiałem wracać, bo nic nie działało tam na miejscu normalnie. Proszę uważnie czytać treści umów i opinie o danej firmie, bo nie bierze się to znikąd. (usunięte przez administratora)

Jako pośrednika polecam Impact Job. Wszystko jasne i zgodne z tym co zaoferowali. Umowę ostatecznie podpisuje się z firmą niemiecka, więc to co dzieje się dalej już jest inną bajka. Jestem w Viersen na magazynie z ciuchami. Jeśli chodzi o moją pracę to cały dzień stania i układania ciuchów na wieszaki. Praca lekka, monotonna i bardzo nudna, trzeba się spieszyc. Faceci maja gorzej, kartony są dość ciężkie, tempo spore. Godzin nie jest za dużo niestety. Atmosfera w pracy ok. Zakwaterowanie bardzo dobre. Duży, ładny dom w cichej okolicy, ludzie w domu spokojni i porządni. Nie ma za bardzo na co narzekać, jedynie na zarobki ale nie były one niespodzianka.

Madzik
@Karolina

Hej Karolina, Czy w tym momencie przyjmują dziewczyny do pracy? Jaki jest minimalny okres aby tam pracować?

@Madzik

Witaj. Po miesiącu pracy niestety bardzo wiele się zmieniło. Dostaliśmy wyplate... Od 19. 03-31. 03 otrzymaliśmy 330e wypłaty. Kpina jakas. Godzin tragicznie mało, dni wolne, pracy po 3-5h. Jeśli tu przyjedziesz to będziesz wegetowac, bo zarobić się na pewno nie da. Atmosfera również bardzo się zmieniła, nie można się odezwać, nawet spojrzeć na kogoś bo zaraz skarżą. Motto tej firmy: rypać jak najszybciej, nie odzywać się i nie zadawać pytań.

Kaszubson

Jak ma do wyboru takich co jak sie z nimi jedzie to sie okazuje ze roboty nie ma albo impact co zawsze wszystko dobrze mowi i sprawdza to chyba proste ze wybieram impact. Siema

Troll

Gdzie tu atrakcyjne wynagrodzenie? Oferujecie min stawki i diety okrojone na max. 3lata doświadczenia żaden fachman nie będzie robił za takie ochlapy. (usunięte przez administratora)a kto się godzi na takie stawki. Żenada.

Aleksander Czerwiński

Witam. Mam za sobą dwa udane wyjazdy z ta agencją. Pani rekrutująca zawsze pod telefonem, jeżeli chodzi o sprawy wynagrodzenia to też wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolony z ich kompetentnych usług. Pozdrawiam Aleksander Czerwiński

Desywfc

Witam czy macie cos bez niemieckiego dla dwoch?

Polecam

Bardzo przyjazna firma. Wszystko zgodnie z umową, zapewniają stała opiekę w trakcie kontraktu. Opieka koordynatora na miejscu również super. Polecam współpracę.

Ellen

Bardzo rzetelna firma.Miły i pomocny personel. Jasno wyjaśnione warunki pracy oraz zakwaterowania. Firma bardzo szybko załatwia wszystkie formalności związane z wyjazdem. Na miejscu czeka koordynator , który daje umowę do podpisu i w razie jakiś problemów zawsze jest pod telefonem...zawsze też można kontaktować się z firmą Impactjob ,która w miarę możliwości pomoże rozwiązać ewentualny problem.Ja osobiście pracowałam przez ta firmę i nie miałam żadnych niespodzianek.Wszystko zgodnie z tym co zostało mi przedstawione w ofercie. Tak więc z góry polecam;)

Jaworski Wald

Od czego zalezy czy impakt płaci albo nieplaci za mieszkanie? Widzialem kilka ofert i raz jest taka raz tak. Stawki co podaja sa w miare ale mnie to mieszkanie zastanawia

elektryk

pojechalem jako elektryk, niemal z dnia na dzień mi znaleźli pracę, cały czas pod telefonem. Stawki się zgadzają, więc naprawde nie mam na co narzekać. Agencja jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob