Opinie o Blue Line w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Blue Line. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blue Line na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Line w Zielona Góra

Czy w firmie Blue Line są regularne szkolenia pracownicze?

Jakie są warunki zatrudnienia w Blue Line?

Sonja Nowy wpis

Polska umowa zlecenie, składki odprowadzane w Niemczech ze względu na miejsce świadczenia usługi.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Blue Line?

Mig Nowy wpis

Firma Blue Line juz niestety nie działa.

Leszek

Jak teraz ze stawkami, bo ktoś wcześniej napisał że zarobki niskie. Prócz wpłaty dają cokolwiek? Benefity albo płatne nadgodziny?

emu
@Leszek

Nadgodziny tak.

Aplikowałeś do Blue Line na stanowisko Praca dla opiekunek w Niemczech od zaraz, 1400 euro? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Halo, są tu jacyś pracownicy? :) Wszystkie opinie pisane są chyba chwilę temu, może ktoś opowie jakie warunki panują w firmie aktualnie?

Kaszanka

Firma do czterech liter. Jeśli nie chcesz mieć kolejnego przykrego doświadczenia z firemką to tą pozycje sobie daruj. Stawki koszmarnie niskie, druga promedyka tylko tam jeszcze miłe dziewczyny pracują. Byłam dwa razy czyli o dwa za dużo.

Kasiula
@Kaszanka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam!!!Szczerze polecam.Dobra kasa ,fajny personel obsługujący!

Nikita
@Kasiula

Problemy z wypłatą i kontaktem. Dodzwonienie się i zgłoszenie problemu graniczy z cudem. Żenada, śmiech, porażka- tyle o tej firmie.

#Bk#
@Kaszanka

Firma jest uczciwa wobec uczciwych osób i tylko wtedy obydwie strony są usatysfakcjonowane i współpraca dobrze się układa, negatywne relacje skąd się biorą ??? ...może by trochę zasięgnąć informacji w encyklopedii wiedzy ... To taka rada na przyszłość a napewno przyda się przy pisaniu opinii

Nic podobnego

Ula
@Kasiula

Potwierdzam,jedna z lepszych firm.Zawsze wyjeżdżam od nich 2 razy do roku.Wczesniej pracowałam w dwóch innych ,gdzie dostałam ciężkie zlecenia i do tego za 900 euro :(Szczerze polecam !A to co tutaj ktoś pisze że taka niedobra firma to chyba se na to zasłużył....Najlepiej jest zwalić na kogoś....

@Ula

Pani to chyba koordynatorka że tak zachwala

Czy Blue Line zapewnia kartę multisportu?

Z.M

Chyba ktoś żartuje sobie - ta firma nic nie ma z takich rzeczy

Ula

Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Blue Line? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jedna z lepszych firm!Polecam

Karen

Tragedia jeśli chodzi o kontakt telefoniczny po wysłaniu opiekunki do pracy Moje sugestie dla Blue Line: Bardziej dbać o personel i odpisywać na maile i odbierać telefony

Moni
@Karen

Pracuję z Firmą od 4 lat i mogę z czystym sumieniem napisać że Firma jest bez zastrzeżeń,dobrze płacą .Jestem w stałym kontakcie z Firmą,wypłata na czas ,fajni pracownicy i zastanawiam się skąd te oszczerstwa w stosunku do Firmy-chyba to jest komentarz od tzw.Firmy ,,KRZAK" Pozdrawiam Monika

@Moni

A pracujesz jako kto opiekunka czy haerowiec i w czasie kiedy nie odbierasz tel nadtabiasz opinie w necie? A możesz przy okazji podać swoją stronę internetową i nr kras?

Edka
@Moni

Ciesza mnie Pani odczucia wobec firmy. Jednak moje sa bardzo negatywne. Brak kontaktu, brak decyzji, brak wewnętrznej komunikacji, każdy odsyła do współpracownika. Nie dbają o swoich pracowników, maja bardzo negatywne podejście do pracownika. Jedyny plus to wypłata na czas a czasem wcześniej. Edyta

Nikita
@Karen

Biuro tej agencji to jakaś komedia albo raczej żenada. Dodzwonienie się graniczy z cudem i w ogóle firma nie reaguje na zgłaszane na szteli problemy. Tak samo z wypłatami- już dwa razy musiałam sama się upominać o wypłacenie pieniędzy bo jakimś dziwnym trafem "przelew im się nie zrobił" jak mi potem tłumaczyli. zero powagi.

Property

to prawda, że zwalniacie masowo ludzi? : (

Ja jestem z nich zadowolona ja miałam Nicole biernaczyk a koordynatorka była Anna kursy bardzo dobra koordynatorka zaopiekowała się mną tak jak to agencja powinna zaopiekować się opiekunka do nich nic niemam są ok

opiekunka23

Pracuję u nich przez 3 lata i nie ma żadnych problemów.Nie rozumiem jak tak można obczerniać firmę...

Hehe

miałam z nimi bardzo podobnie, tzn. wypłata w złotówkach groszowa, a w sprawie euro cisza! codzienne upominanie, aż wreszcie wpłynęło euro gdzie brakowało ok.170E. Rzekomo potrącenie za busa w obie strony:D nie ma co sobie zawracać nimi głowy, bo składek ZUS też nie opłaciły do dzisiaj, a było to jesienią zeszłego roku:)

Alusia

Mną opiekuje się Pani Anna. Sumienna, pracowita i życzliwa osoba. Brawo Pani pracy Pani Aniu. To co z księgowością Pani opisała, to być może przydarzyło się wyjątkowo jednej czy dwóm osobom, tylko Ci co nie pracują, błędów nie robią. Nie można tak krytykować. Czy Pani jako Opiekunka bardzo dobrze pracuje bez błędów? Proszę nie odpisywać, tylko się zastanowić, czy Pani pracuje idealnie jako Opiekunka? U mnie tak ze strony Pani Ani jak i księgowości wszystko w jak najlepszym porządku a wręcz fajnie.

Proszę

Pani, niech się Pani nie tłumaczy im - ich działalność to kpiny i kabaret. Pozdrawiam:):)

Alusia

Jest to jedna z lepszych firm. Pracownicy firmy rzetelnie przekazują informacje pochodzące z kwestionariusza od rodzin Podopiecznych. Również księgowość pracuje bez zarzutu. Tej firmie zaufałam i tę firmę mogę z pewnością polecić.

Małgorzata

To jakieś obczernienie firmy.Jeżdżę z nimi od 5 lat i jak najbardziej polecam .Nic nie obcinają .Firma godna polecenia,ale słyszałam że opiekunki pijące alkohol na zleceniu mogą obciążyć ,więc jeżeli należysz do tej grupy koleżanko to nie komentuj w taki sposób bo tylko sie tyczy do takiej grupy opiekunek.Gorąco polecam firmę.

Blue Line

Pani Doroto, oszustwo to poważny zarzut . Firma nikogo nie oszukała. Kwestia kosztów podróży jest ustalona w umowie i tych ustaleń się trzymamy. Skoro nie zgadzała sie Pani z uregulowaniami dotyczącymi kosztów podróży, nie należało zawierać umowy. Jeśli przpodstawne pomówienia będą się powtarzać, my również właczymy naszych prawników.

AGA

Pracuje z nimi 3 lata a znam prace w opiece od 12 lat. Ta firma jest uczciwa i tylko komus, kto nierzetelnie pracuje albo odwala tym firmom numery typu okradzenie klienta, albo uchlanie sie do nieprzytomnosci, moze sie niepodobac, bo firmy zrywajo wtedy umowy, ale to chyba zrozumiałe. Sprawa kosztow za przejazd jest jasno zapisana w umowie, wiec ja nigdy nie mialam z tym problemu - poprostu czytam co podpisuje ;-) Firme Blu Line polecam z calego serca!

aha
@Małgorzata

skoro jeździsz 5 lat z tą firmą, to możesz nam zdradzić czy rozliczenie PIT masz na czas pocztą, czy musisz się za każdym razem o nie upominać?

gość

Czytałam dzisiaj o tej firmie jednym słowem omijać z daleka

@Małgorzata

To jest Pani wypowiedz a na forach społecznościowych więcej opinii złej niż dobrej to świadczy o czymś

Ech
@gość

gdybym miała tę wiedzę 2 miesiące temu, obyło by się bez nerwówki i ciągłego oczekiwania na rozwiązanie problemów...ale dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna, dzięki dziewczyny!

Też
@Ech

Najlepiej zażądać zaliczki - 10% kwoty, którą obiecują przed wyjazdem i wtedy zobaczysz, czy firma jest wypłacalna...

Ala
@aha

Zawsze mam na czas PIT.Widocznie podałaś zły adres do korespondencji:(Koleżanki które jeżdżą z nimi nigdy nie narzekały

Kaśka 124

Wyjeżdżam z nimi od kilku lat na Święta Bożego Narodzenia.Mają super fajne,sprawdzone oferty na Bawarii.W tym roku rozdają super tablety :)))Fajna sprawa ten tablet HD IPS Touchscreen.Polecam jedna z lepszych firm

A gdybyś
@Kaśka 124

chciała dostać od nich zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, to co? na wypadek potrzeby zarejestrowania się do PUP, firma wystawi i prześle podpisane zaświadczenie?

info
@A gdybyś

Firma nie wystawi Ci zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, tak samo jak druku A1, o karcie EKUZ nie wspominając.

#Bk#
@info

Z firmą Blue Line współpracuje od kilkunastu miesięcy i jak widzę komentarze typu powyżej i inne podobnie brzmiące, ewidentnie wskazujące na jedną i tę samą osobę podającą się za każdym razem pod innym Nickiem, jednoznacznie wskazujące iż autorem jest osoba z poważnymi zaburzeniami która ma problem z samą sobą, jednakże przyznać się do błędu nie potrafi ale by ulżyć sobie oczerni firmę bo słabe osoby tak mają, zamiast szukać pomocy u specjalistów. Każdy z nas kto pracuje w tej branży wie iż niestety ale są wśród nas takie opiekunki i opiekunowie którzy minęli się znacznie z powołaniem, myśląc iż opieka to dobre miejsce pracy dla osób z różnymi uzależnieniami oraz problemami natury psychicznej itd.przynosząc przy tym wstyd Polsce i Polakom. Ludzie nie pozwólmy by szkalowano w ten sposób firmy dając upust swojej ułomności i nie radzeniu sobie z samym sobą.

jest
@#Bk#

takie powiedzenie: uderz w stół, a nożyce się odezwą: D zobaczymy jak firma wywiąże się ze swoich obowiązków zleceniodawcy w tym miesiącu. Pozdrawiam wszystkie ciężko pracujące Panie!

Opiekunka
@A gdybyś

Tak ,bez problemu.Już pobierałam i było wszystko ok

Alicja Zadowolona
@#Bk#

Brawo. Dobra wypowiedz. Ja też mam jak najlepsze zdanie o tej firmie.

Gabi
@info

Bez problemu

Alicja Zadowolona

Pracownicy firmy Blue Line - Zielona Góra a zwłaszcza moja koordynatorka P. Ania jest profesjonalna i solidna, zawsze miałam i mam dobre wsparcie w pracy. Również P. Księgowa jest osoba rzetelną. Terminowe wypłaty i PIT. Firma godna polecenia. Moje punkty od 1 do 5. Pracownicy tej firmy pracują na 5-tkę.

Opiekunka

Cześć :)Wyjeżdżam z nimi już po raz 6 i jest wszystko ok.Nigdy z PIT nie było problemu,składki do ZUS na czas co miesiąc odprowadzone bo sprawdzam cały czas w przeciwieństwie do dużo innych firm gdzie obiecują od 4200 odprowadzić a tu szok ta kwota rozbita na trzy miesiące :( Wiem że mają złożony swój stały personel opiekunek z którymi z niektórymi już się znam i to samo pochwalą tą firmę.Tak naprawdę trudno się u nich załapać bo mają duże zainteresowanie.Czasami się dziwię co to za osoby które negują tą firmę.Gorąco,szczeże polecam firmę! Kasia

Dzieki
@Opiekunka

za odpowiedź. Tak się składa, że już byłam w ZUS u siebie i wprawdzie składki zostały odprowadzone, ale NIE ZAPŁACONE, więc dobrze to nie świadczy. 18.11. w pon idę znowu do ZUS po składki za październik i lepiej, żeby zostało to uzupełnione.

Ida

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Blue Line: Nie polecam Male wynagrodzenie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawcy mogli by oddzwaniac a nie wysylac smsy jak dzieci w gimnazju.

Kaśka 124
@Ida

Chyba jakaś pomyłka .Dobrze płacą,kasa na czas.Chyba,że coś przeskrobiesz,napijesz się albo czymś zawinisz.

aha
@Kaśka 124

Przyznaj się, którego dnia miesiąca masz wypłatę i ile? aha i jakie składki ZUS, bo inni chcieliby wiedzieć też:)

@Ida

Dziękujemy Pani Ido za sugestie. Płaca jest adekwatna do stopnia trudności zlecenia oraz do kwalifikacji i fachowych kompetencji Pań opiekunek - a zatem różna. Pracownicy naszego biura wysyłają smsy dodatkowo a nie zamiast rozmowy telefonicznej. Jeśli w Pani przypadku było inaczej i nikt nie oddzwonil a tylko odpisał - to bardzo przepraszamy, nie jest to bowiem nasz standard pracy.

Kaśka124
@aha

Kase mam zawsze na koncie do 15 miesiąca .Ile???Nikt nie ma takiego samego wynagrodzenia ,ale chyba najlepiej płacą i nie mam zamiaru zmieniać firmy.Składki ZUS odprowadzane są co miesiąc od 2250 a nie jak w innych firmach niby od 4200 co kwartał,he,he to kpina jakaś.A tutaj wiek że Firma rzetelna

Hehe
@Kaśka124

tak się składa, że po powrocie z Niemiec z tą firmą byłam w ZUS i składki za cały miesiąc pracy wyniosły, uwaga! 500zł...idę w przyszłym tygodniu znowu i lepiej, żeby składki za następny miesiąc były inne.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Blue Line?

monia 23

Proponuję abyś zadzwoniła bezpośrednio na dział rekrutacji powiedzą Ci wszystko tel +48 508 749 479

Bozenka

Zadzwoń na dział rekrutacji lub wyślij maila z cv+referencje a sami oddzwonią i dowiesz się wszystkiego.Pracuję u nich 4 lata .Firma jest nie zawodna

Leszek
@Bozenka

Skoro pracujesz w firmie Blue Line już 4 lata, to mogłabyś napisać, czy w trakcie tych lat pracy udało Ci się awansować na wyższe stanowisko bądź otrzymać podwyżkę od pracodawcy?

Jak wygląda ścieżka awansu w Blue Line?

Alicja66

Zadzwoń na dział rekrutacji bezpośrednio a dowiesz się...Polecam Firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Line - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Blue Line?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Line tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Blue Line
3.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Działkowa 19
    65-767 Zielona Góra