Blue Line

Zielona Góra

Blue Line

Opinie o Blue Line

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Blue Line? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

aga2000

Maja dobre zlecenia.Pracownicy tej firmy sa bardzo pomocni,pieniazki na czas.Nie zamiezam szukac innej agencji bo chyba nie znajde a na pewno bardzie uczciwszej agencji. Szczeze polecam Agnieszka

Ja
@aga2000 10.02.2017 19:30

Wypłata często przed czasem,miłe zaskoczenie:-)

Jak wyglądają dziś zarobki w Blue Line? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Tomasz

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nic więc dziwnego, że tyle pozytywnych opinii jest o firmie.

anonymous

Jestem bardzo zadowolona z społ pracy z tą firmą Blue Line

Paulo

A nie wiedzą panie czy mają zlecenia dla panów?

elazzzx
@Paulo 09.08.2017 17:07

Wiem ze maja bo moj maz u nich pracuje????

lonia

Dzien dobry..bardzo dobra i uczciwa firma polecaaam...

oPIEKUNKA 2016

Wybacz opiekunko z nicku Hal.Gin23 to jest jakaś obraza upokarzająca z Twojej strony dla wszystkich opiekunek o nie wiedzy! :(Jeżeli miałaś do czynienie z normalną agencją to powinnaś wiedzieć co to jest fb. Ja bez opisu zlecenia na piśmie tzn FB bym w życiu się nie wybrała na zlecenie.Współpracowałam z 10 agencjami gdzie tylko trzy na 10 wysłały do mnie tego typu opis.Okazało się że to były najbardziej rzetelne firmy a reszta to jeden wielki szajs gdzie zostałam oszukana prawie pod każdym względem! Na szczęście trafiłam na firmę odpowiednią dla mnie BLUE LINE!

opiekunkaBR

Wpisz w wyszukiwarke Blue Line lub adres na ktory wysylalam swoje zgloszenie ostatnio recruiting@blueline-care.com a pojawia sie oferty:)

opiekunkaBR

Wolność wyboru ja jeżdżę tylko i wyłącznie za pośrednictwem jednej Firmy czyli Blue Line od początku do końca i tak naprawdę nigdy z nimi nie miałam problemu :)Nie wspominając już o takich przypadkach które Cię spotkały droga opiekunko na miejscu.Firma często dzwoni do pracowników,oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone miejsca.W dzisiejszych czasach wolność wyboru!Ja korzystam tylko i wyłącznie ze sprawdzonych firm :)

ola
@opiekunkaBR 13.02.2017 11:30

a gdzie mają ofert pracy przedstawione?????????????????????????????

ja

a gdzie znajdę oferty pracy?

ala.opiekunka

www.blueline-care.com

ela

ale firma nie ma nawet strony w internecie , brak jakichkolwiek informacji

opiekunkaBR

Pracowałam w chyba 10 Firmach. Firmę Blue Line stawiam na 1 miejscu szczerze polecam! Wypłata na czas,miła obsługa,super zlecenia.Polecam ją zawsze dla moich koleżanek opiekunek i nikt jeszcze ze znajomych nie narzekał. Droga koleżanko Zuzanno to Firma organizuje przejazd,zaraz płaci więc to jest dla mnie dziwne.Pracuję u nich tyle czasu i nie miałam nigdy kłopotu .Szefową jest Pani Nicole :)Koordynatorzy zawsze mają swoje humory .....Nie wiem jak dla was ale ja szczerze polecam tą Firmę....bez zarzutu .

zuzanna

Zgadzam się ,że pracownice miłe ale te w Polsce ,jednak jakaś Pani która koordynuje to w Niemczech wyzwała moją koleżankę od bezczelnych a tylko dlatego ,że w dzień poprzedzający jej wyjazd po poludniu jeszcze nie miała biletu kupionego i w zdenerwowaniu powiedziała ,żę poprosi rodzinę o zmianę firmy .Pani ,która jest najprawdopodobnie szefową tak się zachowała. Ja sobie czegos takiego nie wyobrażam co za zachowanie tej Pani ona nie powinna z ludzmi pracować jaka to profesjonalistka? Zastanowcie się co może Was czekać jak się upomnicie o swoje. Ja od lat pracuję z Firmą MEDIPE i jestem bardzo zadowolona pełna kultura polecam,

nikol
@zuzanna 20.10.2016 09:43

Nie wiem jak ta Pani zachowała się . Jezeli tak było to bardzo współczuję dla Pani koleżanki. Natomiast ja na MEDIPE przejechałam się i nie chce mieć z nimi kontaktu. Przedstawili mi ofertę pracy i cisza. A ja czekałam na decyzję rodziny i nie doczekałam się . Tym bardziej ze bylam w niemczech i zalezalo mi na czasie.

Hal.Gin23

Witam, Zgodzę się z Tobą Grażyno mają dobre zlecenia ,poparte opisem na tzw FB gdzie to jest mało stosowane w innych firmach.Bardzo mila obsluga pracownic z biura. Szczerze polecam.Firma mega w porównaniu do innych firm...Firma na 5+!!!

fakt24
@Hal.Gin23 16.08.2016 20:57

Jaka opiekunka ma pojęcie o tym, że istnieje coś takiego jak FB? Wpis dokonany przez osobę zainteresowaną :).

Grazyna68

Pierwsza firma, ktora rozumie jak ciezka jest praca opiekunki, troszczy sie o personel i uczciwie informuje o stanie podopiecznych. Pracuje z nimi od niedawna, bo zaledwie kilka miesiecy, ale pierwszy raz jestem tak zadowolona ze wspolpracy! Polecam!

opiekunka23

Mają naprawdę super oferty.Za trzy tygodnie wyjeżdżam z nimi po raz kolejny

Zostaw opinię o Blue Line - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Line