Opinie o Metal Technics Polska Sp. z o.o. w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metal Technics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Metal Technics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Technics Polska Sp. z o.o. w Sokołów Podlaski

Edyta Nowy wpis

Na magazyn aktualnie można się dostać? Myślałam, że to ogłoszenie tutaj co jest to aktualne, ale jak wchodze to mnie zaskoczył komunikat, ze jednak nie, ale skoro jestem to spytam :) Nie szukają chociaż pracowników sezonowo co jakiś czas? Czy tylko stałych? Umowa agencyjna mi nie przeszkadza.

tomekw-1992@o2.pl Nowy wpis

Mamy w firmie 2 tokarki i na serwis nie ma co liczyc, naprawy wykonujemy sami, najczestrzy problem to luz na glowicy rewolwerowej po delikatnej kolizji, lub blad przy robieniu ref point, z powodu przerwania kabelka przez wiory na czujniku indukcyjnym, ogolnie po kupnie tokarki proponuje samemu podokrecac wszystkie mozliwe srubki???? w razie czego sluze pomoca

Hmmmm dużo opinii klientów ale brak opinii o pracodawcy.. może ktoś powie coś Na temat stanowisk możliwych do pojęcia? Ofert nie ma ani nowych ani starszych archiwizowanych. Ja to generalnie poszukuje jako kierowca. Można pracować z firmie jako przewoźnik ? Jeżeli tak, to proszę o opis pracy. Umowa, pensja, gdzie wyjazdy, benefity.

Skup Nowy wpis

Firma super wszystko na czas dopięte na ostatni guzik słowni chlopcy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metal Technics Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Jak się pracuje z ludźmi z Metal Technics Polska Sp. z o.o.?

GUGUŚ

WITAM SERDECZNIE CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ ŻE PODZIELAM NRGATYWNE OPINIE O MTP .KUPIŁEM TOKARKĘ W TEJ FIRMIE WSZYSTKO BYŁO WSPANIAŁE OBSŁUGA TRANSPORT W CIĄGU TYGODNIA .SUPER !!!!.PROBLEM ZACZOL SIĘ GDY ZACZOLEM PRACOWAĆ NA TEJ TOKARCE PO TRZECIM WIERCENU WIERTLRM6 FI 18 ŚRUBA W KONIU SIĘ ZATARŁA !!!ZGŁOSIŁEM PROBLEM DO SERWISU MTP .PAN SERWISANT KAZAŁ PRZYSŁAĆ KONIA ZAMÓWI KURIERA SAM !!! PO DWUCH TYGODNIACH PAN SERWISANT POWIEDZIAŁ ŻE KONIA ZROBILEM I ODDAŁ DO WYSYŁKI I CISZA ???PO ROZMOWIE Z SZEFEM FIRMY MTP DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE ZA MÓWIONO NOWEGO I LECI Z CHIN PO NASTĘPNYCH DWUCH TYGODNIACH SZEF MTP STWIERDZIŁ ŻE TO JA GO POPSUŁEM !!!!!! ALE DALEJ MÓWIŁ ŻE KOŃ LECI CZY PŁYNIE Z CHIN CHYBA PRZEZ KOSMOS BO MINĘŁY DWA NASTĘPNE MIESIĄCE I NIC A SZEF MTP NIE ODBIERA TELEFONU ANIA NIE ODPISUJESZ NA SMS .TERAZ WIDZĘ W CO SIĘ WPAKOWAŁEM I NIE WIEM CO DZLRJ GUGUŚ

Pracowałem w tej firmie wynagrodzenie z tego co pamiętam groszowe a umowy brak oczywiście inspekcja pracy się nimi zajela

Jakub

Długo pracowałeś? Pytam, bo napisałeś, że brak umowy, co mnie trochę przestraszyło. Nawet po przepracowaniu jakiegoś czasu też jej nie dają? Bo rozumiem jakiś tam czas bez umowy się dogadać na okres próbny ale później to by się przydało już ją mieć hehe. Tylko kasa i brak umowy sprawiła, że oceniasz ją negatywnie, czy jeszcze coś tam możesz o pracy tam napisać? Ale Cię zasypałem pytaniami ale wiesz, jak mam gdzieś pracować to wolę więcej wiedzieć, jak mniej.

Rafał

Tylko jedna osoba wspominała o kwestii pracy, a konkretnie, że rekrutacja wymagająca, ale w miłej atmosferze. Chętnie poznam szczegóły zatrudnienia, a konkretnie, ile mogę obecnie zarobić, jako serwisant maszyn CNC i manualnych? W archiwalnym ogłoszeniu z 2018 r. oferowali 5000 zł brutto.

Rafał
@Rafał

Kolego chcesz sie zatrudnić do nieistniejącego działu? Ta firma nie ma serwisu. Jak chcesz być tam serwisantem to musisz - założyć swoją firmę - kupić swój sprzęt i samochód - być dyspozycyjnym w godzinach 5:00 - 0:00

Szymon
@Rafał

To znaczy że przyjmują tylko na własnej działalnosci na zasadzie współpracy? Czy jak dział nie istnieje to w ogóle serwisant nie ma tu czego szukać?

Primario

Zamówienie zostało złożone przez nas 4 miesiące temu - przesyłka znacznie opóźniona (niż zapewnienia ze strony firmy). Jeśli w końcu produkty docierają, to są niekompletne, a co najgorsze uszkodzone. Próba kontaktu graniczy z cudem, a zainteresowania ze strony firmy w takich sprawach brak. Serwisanci z brakiem jakiekolwiek wiedzy na temat przesyłek. Odsyłają do Szefa, a ten usypia czujności klienta poprzez obiecanki przesłania listu przewozowego do śledzenia, po czym jednak uzyskujemy informację od powyższych serwisantów, że nasza przesyłka nawet nie przeszła odprawy celnej. Ciągłe unikanie kontaktu, zwodzenie z tematu. Absurd. Zero chęci pomocy w rozwiązaniu problemu. Strata czasu zarówno naszego jak i ww. firmy na takie przepychanki.

Robert

Nie kupujcie od oszustów z firmy Mtp! Kupiłem od nich tytan 750, przyszedl niekompletny zestaw który zamówiłem. Teraz ani nie chcą zwrócić kasy, ani dostarczyć brakujących części. Brak słów, odradzam zanim ktoś od nich kupi. Ominąć Mtp szerokim łukiem. Już pół roku się z nimi użeram. Sprawa będzie w sądzie.

O mało co
@Robert

Widzę że nic przez ostatnie 3 lata się u nich nie zmieniło... Miałem ta nieprzyjemność zamówić maszynę u Prezesa Darka i nie polecam nikomu tej firmy... Banda niekompetentnych osób delikatnie mówiąc... Po wpłacie zaliczki i w końcu rezygnacji z zamówienia ponieważ wprowadzali mnie w błąd co do terminu dostawy a wiedzieli że mam termin, kilka miesięcy prosiłem im się o zwrot zaliczki sprawa za chwilę miała trafić do sądu ale odezwał się jakiś wspólnik i po mojej stracie w sumie na około 2000zl (koszty pism od prawnika plus odjęli za, jak to powiedziano magazynowanie maszyny aż ktoś jej po mnie nie kupi) oddali resztę zaliczki. Wiec skoro obsługa na najwyższym szczeblu leży więc jak może na niższych funkcjonować? Termin na początku był "na spokojnie" 30 dni a jeśli wierzyć ich informacja na koniec wyszło po około 70dniach dotarła do Polski, taka mała rozbieżność...

Wald

Wszystkie negatywne opinie są wg Mnie zasadne. Każda awaria maszyny, każde zgłoszenie serwisowe to dla kupującego droga przez mękę. Jak zepsuje Ci się maszyna to uważają cię za jakiegoś terrorystę, który napada na ich finanse - chamsko się odzywają, lub ignorują zgłoszenia całymi tygodniami licząc na to że się poddasz. I nie chodzi tu o maszynę za 15000zł tylko za 150000zł O usunięcie każdej usterki trzeba się prosić i nigdy nie wiesz, czy zrobią ci tą ŁASKĘ i pozwolą skorzystać z gwarancji która NIBY Ci przysługuje. Ja takiego czegoś jeszcze nigdzie nie widziałem

Aneta
@Wald

Ta kwota, która została zasugerowana faktycznie zdaje się być przytłaczająca... Tyle, że odnośnie tej całej gwarancji nawet jeśli faktycznie by zwlekali to ona tak czy siak przysługuje tylko byłaby odwleczona w czasie? To "niby" zdaje się być martwiące... w razie czego nie ma szans, że odmówią?

Pawel

Firma ta jest dobra tylko do brania pieniędzy maszyny przywodzą niekompletne przez 1,5roku nie potrafią dowieźć brakujących elementów nie obierają tel a jeżeli już ktoś odbierze to na pytanie kiedy dostarcza brakujące części odpowiadają że przez pandemię nie ma ludzi do pracy

Krzysiek

Przez kilkanaście minut próbowałem dodzwonić się dziś na 3 numery telefonu podane na stronie internetowej owej firmy .Gdy wreszcie dodzwoniłem się , pan który odebrał telefon poinformował mnie abym zadzwonił za 10 minut , ponieważ nie może ze mną rozmawiać .Gdy dodzwoniłem się po raz kolejny na drugi nr.tel . inny pan po udzieleniu mi kilku odpowiedzi na moje pytania stwierdził że nie może już ze mną dłużej rozmawiać i bez słowa przepraszam czy do usłyszenia po prostu rozłączył się . Strach pomyśleć gdybym dokonał zakupu w tej firmie i przelał kilkanaście tys. pln. to w razie jakiejś reklamacji czy ktoś z pracowników tej firmy chciał by ze mną rozmawiać.

daro
@Krzysiek

Pozdrawiam konkurencję i mam pytanie w jakiej sprawie Pan dzwonił

Krzysiek
@daro

Chciałem kupić tokarkę i frezarkę do metalu .By rozwiać wątpliwości niektórych osób nie mam nic wspólnego z konkurencją . Mieszkam na stałe poza granicami Polski. Kupuję w Polsce wartościowe rzeczy bo w ten sposób staram się wspierać polską gospodarkę .

Magic
@Krzysiek

Ja kupiłem i przeżywam tragedie . Nigdy więcej . Kupili maszynę od chińczyków za 60 tys mi sprzedali za drugie tyle i jest tragedia ze wszystkim . Nie polecam .

darek
@Magic

U mnie w firmie kupione 2 tokarki cna i porażka. Serwis nie istnieje, dodzwonić i dogadać się nie można. Przyjęta zasada "do bramy i się nie znamy".

Klient

Zakupiłem parę maszyn w tej firmie do wpłaty kontakt super. Po wpłacie kontakt się urwał pan nieodbiera telefonu jest bezczelny, kłamie że maszyny przyjdą w czwartek. Maszyny nie przyszły. W końcu przywieźli ale nie takie jakie miały przyjść.

JUSTYNA

BYŁAM W DNIU DZISIEJSZYM NA ROZMOWIE O PRACĘ, MAM NADZIEJĘ ŻE JĄ DOSTANĘ ALE REKRUTACJA NIE BYŁA ŁATWA. PRZEMILI LUDZIE.

MTP

Do Karola O. Jako zespół Metal Technics Polska nie życzymy sobie aby szanowny pan Karol O. opowiadał kłamstwa na temat naszej firmy (mamy kilka nagrań) Skoro ktoś szanownego pana okradł 11 lat temu to dlaczego nic pan z tym nie zrobił przez 11 lat (pewnie dlatego że nic takiego nie miało miejsca) Pragnę przypomnieć że w/w pan jako pierwszy przyszedł do mnie (on już będzie wiedział do kogo) z propozycją założenia swojej działalności ( "bo już nie chciał dorabiać Jurka"). Tak to było panie Karolku, pamięta pan

Pracownik Cormak

Psy szczekają karawana jedzie dalej????

Maniek

Super kontakt i profesjonalne podejście do klienta dodatkowo wysyłka gratis!!! Bardzo polecam.

Kamila
@Maniek

Miło czytać takie opinie, dbałość o klienta często równa się dbałości o zatrudnionych. Tym bardziej więc zastanawiam się, czy Metal Technics nie szuka teraz osób do obsługi sklepu. Ostatnie oferty pracy dla fotografa, magazyniera i pracownika biurowego z prawem jazdy i znajomością angielskiego są dość stare... Może ktoś wie, czy w MTP jest rekrutacja?

Wiktoria

Na jakiego maila pisać żeby odpowiedzieli ?

Właściciel
@Wiktoria

biuro-mtp@wp.pl

Operator

Opinia negatywna!!! Moja firma zakupiła tokarkę cnc od MTP, długo trzeba było czekać na realizacje, byłem w szoku że jako rekompensatę za czas dostarczyli darmowy sprzęt (2 wiertarki stołowe i piła taśmowa). Po dostarczeniu tokarki długo trzeba było czekać na uruchomienie, z czego fachowcy z MTP nie dali sobie z tym rzady, powiedzieli że przyjadą po weekendzie i tyle ich było widać. Przyjechał inny który uruchomił tokarke, a że nie było operatora na firmie więc stała. Przy pierwszej pracy okazało się że z 4000obr/min jest tylko 2000obr/min i to jest granica, maszyna drży przy obrotach 2000, tuleja wrzeciona nie wyważona słabe wykonanie mechaniczne, zero kontaktu z dostawcą, naprawa tylko na koszty firmy więc kaplica... Stanowczo odradzam robienie interesów z firmą MTP KOGUCIK (usunięte przez administratora) I UCIEKŁ!!!!

MTP
@Operator

Powiedz jaką firmę reprezentujesz bo to co piszesz jest oszczerstwem i kłamstwem. Tokarki które mają 4000 obr/min są ze skośnym łożem a my obecnie takich nie sprzedajemy. Kolejny raz szczujecie na naszą firmę aby podlizać się szefom firmy konkurencyjnej z SIEDLEC sprzedającej obrabiarki z CHIN i piszecie że jesteście POLSKIM PRODUCENTEM MASZYN-KPINA i ŚMIECH.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Technics Polska Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Metal Technics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Technics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Technics Polska Sp. z o.o.?

Metal Technics Polska Sp. z o.o.
  • Ryżowa 43D
    02-495 Sokołów Podlaski
  • NIP: 5223064488 REGON: 364610452 KRS: 0000620709

Metal Technics Polska Sp. z o.o.