Opinie o Pf logo express w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pf logo express. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pf logo express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pf logo express w Robakowo

Kostek

Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej pracy w firmie? mam zamiar złożyć cv ale czas dość niespokojny dlatego wolę zapytać

Dziki

Jak atmosfera jest na produkcji między pracownikami? I czy to jest praca typowo stojąca czy można sobie od czasu do czasu usiąść?

sprawiedliwość

Ślepa z testow nie nosi maseczki w autobusie. wkoncu ktos sie tym zajmie?

Marek Dyrektor
@sprawiedliwość

Ja nie mam czasu, muszę w papierach siedzieć

Mr

Zwalniają tych którzy nie pasują brygadziscie. Kryteria niby podane a nie stosowano się do nich, pozwalniani zostali pracownicy z umiejętnościami robiący praktycznie wszystko a zostali jednomaszynowi i pulingowi. Brygadzista podawał umiejętności pracownika a kierownik nie sprawdził czy są odpowiednie i co się okazuje brygadzista jednym pozawyzal a innym pozanizal w zależności czy osoba pasowała brygadziscie i planistce. Planistka zmiany 2 psuje wszystko atmosferę itp.

joanna
@Mr

brygadzista nika Ci nie pasuje? jeśli tak to się nie dziwię, to szmatol.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pf logo express się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Magazynowy
Robakowo
Asistnet Work Group
logo firmy Kontroler jakości
Robakowo
HR Consulting
Kołek

Zwalniają sumiennych pracowników wyrabiajacych normę bo to przecież podstawa tej firmy .zawsze tylko chodzi o normę Śmiech .Brygadzisci za bardzo dbają o dobro swojich wybrańców. W tej firmie ludzie nie żyją pracą tylko prywatności innych.Smieszne w tej firmie że na początku każdy sobie mówi po imieniu taką niby grzeczne kolezenstwo A potem patrzą jak na intruza.

Bartolomeo
@Kołek

Czy zwolnionym teraz pracownikom przysługuje jakaś odprawa?

heryui
@Bartolomeo

Zależy ile pracowałeś, jeśli krócej niż rok to przysługuje Ci 1-miesięczna odprawa. Musi być wypłacona i pracodawca często wspomina o niej jako dobrej woli firmy, a prawda wygląda tak, że to ich obowiązek jeśli zwalniają Cię bez przyczyny, pozdrawiam

Mr
@Kołek

Sumiennych i z umiejętnościami zwłaszcza na mr.

Nowa

Jaki dział najbardziej polecacie?

Ola
@Nowa

Nie polecam działu transfer ani jednej ani drugiej zmiany !

bla bla
@Nowa

A ja z calego serca nie polecam M&R! ani 1 ani 2 zmiany..

bencia

Wszystko tylko nie Transfer !! Ani jedna zmiana

pracownik.

Tylko i wylącznie tampo.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pf logo express?

pracownik.

Zalezy na jaki dział trafisz. Dział tampo, najlepszy jesli chodzi o afmosfere. Wiadomo wszedzie są zgrzyty i wgl. ale da sie przezyć.

Dorota

W myśl art. 183a § 2 Kodeksu pracy równe traktowanie w zatrudnieniu oznacza niedyskryminowanie pracowników w jakikolwiek sposób. Dyskryminacja bezpośrednia występuje wtedy, gdy pracownik wskutek co najmniej z jednej z wymienionych przyczyn jest traktowany mniej korzystnie niż inni pracownicy w porównywalnej sytuacji. Dlaczego zatem pracownik produkcyjny może mieć postojowe a pracownik logistyki już nie?. Czy to uczciwe by ten kto nie przychodzi do pracy miał identyczną pensję jak ten kto pracy nie wykonuje? Coś tu jest nie tak. Oby Inspekcja Pracy się tym tematem zainteresowała.

Milena
@Dorota

Zgadzam się z tym w 100%. Operator jest również pracownikiem fizycznym (no może poza MR-ami, działem traktowanym nie wiadomo z jakiego powodu bardzo szczególnie, wszystko trzeba zrobić za nich). Niejednokrotnie w sezonie oddawane były osoby do rozwożenia dobrych sztuk po magazynie czy też do innych prac. Da się zatem tak ułożyć zadania, by każdy pracownik był traktowany równo. Trzeba tylko chcieć a niestety tych chęci szefostwu firmy, osobom decydującym jak zwykle brak. Nierówne traktowanie pracowników wbrew kodeksowi pracy nie jest nowym procederem. Tak było zawsze od lat.

Darek

Im bardziej wymagający lider tym bardziej oczerniacie? Fajna firma dla dobrych pracowników.

Wybiorą takiego debila na lidera a potem się ludzie muszą męczyć z idiotą. Myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Zero szacunku do ludzi nazywa ich szarakami. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Obo
@Anonim

Aby tylko debilami byli liderzy to by było dobrze brygadzisci na produkcji to są do potęgi entej debilami traktują ludzi przedmiotowo chyba ze jestes dupowlazem to nawet przyjdzie zagadnac i usmiechnie się, brygadzisci w tej firmie powinni przejść kurs ,,obchodzenia "się z ludźmi bo nikt śmieciem nie jest,szacunek do do drugiwj osoby to podstawa ...moze sie wreszcie ktos tym zajmnie!

...
@Obo

Śmierdzi mi to brygadzistą że zmiany Tam po A ????

Bajka :)
@...

No Raczej ! To co się dzieje na zmianie A to jest jakieś nieporozumienie ...Rodzinka i jeszcze raz rodzinka ! A reszta niech (usunięte przez administratora) ! Niech w końcu zabiorą się za to bo zaczyna robić to się śmieszne!

net

Czy po zwolnieniu przez pracodawce.Mozna drugi raz po jakimś czasie złożyć papiery do firmy ?

Świeżak

Jak to wygląda z kartą multisport? Ile kosztuje na miesiąc? W jaki sposób i gdzie można z niej korzystać?

Panna
@Świeżak

Ja płacę za Multisporta niecałe 50zl miesięcznie. A jak z niej korzystać - czytaj na stronie Multisport ;)

Roberto

Zapraszają na rozmowę mówią że zadzwonią. Czekam 3 tydzien i zero odzewu z ich strony. Poważna firma takie żarty robi?.

Roman
@Roberto

Być może proces rekrutacyjny nieco się przedłuża i niedługo zostaniesz zaproszony na rozmowę? Jeśli tak się stanie to koniecznie napisz tu jaki był jej przebieg i jakich pytań można się tam spodziewać, liczę na takie informacje.

Panna
@Roberto

W poważnej firmie "zadzwonimy" oznacza "jeśli się spodobałeś to zadzwonimy, a jeśli nie - dziękujemy". Raczej nie powinno się oczekiwać negatywnej odpowiedzi zwrotnej, radzę się trochę doedukować w tym kierunku przed wystawieniem opinii ^°

Adelajda

Na tampo co nie które osoby zapomniały jakimi cielakami byli na samym początku pracy ???? a teraz wywyższają się co to nie oni ???? nie pamięta wół jak cielęciem był ???? Szacunek do drugiej osoby to podstawa a tutaj tego nigdy nie było i nie będzie :)

Ida
@Adelajda

Jak po kilku latach pracy to można być mądrym i śmiać się z innych

Niedawno zakończyłem pracę w tej firmie. Praca niezbyt ciekawa jeśli chodzi o magazyn. Wszystko podporządkowane jest produkcji. Dostarczać towary trzeba w trybie pilnym nawet gdy pod maszynami brakuje jakiegokolwiek skrawka miejsca. Robisz co możesz by dokonać tego zadania możliwe jak najszybciej a w zamian otrzymujesz skargi do wszystkich świętych o byle co. Pracownik produkcyjny jest nie do tknięcia. Może słuchać muzyki, wparować na drogę prosto pod wózek, ma dodatkowe przerwy latem na lody i napoje mimo że pracy fizycznej nie wykonuje za wiele. Pracownik magazynowy chocby zalany potem jednego dnia zmieniał już 3 koszulkę żadnych przywilejów nie otrzyma. Przy biurkach poszczególnych działów produkcyjnych zasiadają niekompetentne osoby, z których może 1 lub 2 mają pojęcie, pozostałe nie wiadomo po co tam siedzą i na czym w ogóle ich praca polega. Na magazynie w miarę czysto ale atmosfera pracy wśród konfidentów, niesprawiedliwego traktowania, podziału na lepszych i gorszych powinna dać wiele do myślenia i zastanowienia się przed złożeniem aplikacji do tej firmy. Osobiście nie polecam na żaden dział magazynowy, a jeśli nie lubisz się przemęczać, nie lubisz wysiłku fizycznego, dźwignia, lubisz w pracy posłuchać muzyki to dział produkcyjny jest dla Ciebie.

bla bla

Teraz mozna powiedzieć to o Magazynie, jeżdżą wozkami po produkcji, nie patrzą co mają przed sobą, bo np. Grzebią w telefonie, sluchawki na uszach to już norma, kartonami rzucają jak tylko można mocno, chyba nie wiedząc co jest w środku. Brak słow na takie zachowanie.

@bla bla

Rozumiem że wg ciebie towar ( kilkanaście kartonów ) mają przynosić na rękach ? ???? Wózek widłowy ma pierwszeństwo!

Pozasezonowiec

Wyplata za styczeń - 2400 pln? Za 22 dni pracy ? Tyle tu się zarabia poza sezonem ?

renata

ciekawe czy pracuje jeszcze zarozumiala patrycja .jak jest tak cudownie to dlaczego wciaz szukaja ludzi i nikt nie chce isc?

Beniys
@renata

Niestety pracuje.

Szarak

Praca sama w sobie nie jest zła, tylko psują ją niekompetentne osoby na stanowiskach lidera/ brygadzisty.

MARCIN

Cześć przyjmują przez firmę lub agencje?.

Sara&

Czy może ktoś napisać jakie są zarobki w tej firmie wiem tylko że 18brutto a netto?

nederland
@Sara&

Od wczorajszego dnia podstawa to ok 18.75 a po miesiącach próbnych jest to ok 19.25. Na rękę na początku dostaje się 2500 plus możliwości dorobienia sobie w soboty 2x100%, nadgodziny w tygodniu płatne 150% stawki. Z nadgodziami można dostać 3450zl max. Taką informację udało się uzyskać dziś przez telefon.

Sylwia
@nederland

Dziękuję, że podzieliłeś się szczegółami. Stawki są najważniejsze, atmosfera też, a tej użytkownicy forum niestety nie chwalą. Chętnie dowiedziałabym się jeszcze czegoś o socjalu, Boże Narodzenie za pasem, czy pracownicy mają jakieś bony, albo paczki?

Zostaw merytoryczną opinię o Pf logo express - Robakowo

• Jak się pracuje w Pf logo express?

Zobacz opinie na temat firmy Pf logo express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pf logo express?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pf logo express