Opinie o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin

Jak zwykle panie z poduszek ukarane przez parę lat nie otrzymywały podwyżki a teraz zabrana premia tak docenia firma człowieka szefostwo samo nie wie czego chce i jak robić co innego mówią na zebraniach a co innego robią stawka godzinowa wyższa co z tego jak premia zabrana ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) dla nich liczą się tylko tapicernie szwalnię i stolarnię tam trzeba nagradzać za to że nie mają akordu lub opierdzielaja się na godzinach

Przestańcie pisać głupoty każda praca w tym zakładzie jest ciężka. No chyba że robisz na magazynie z pianką to pół dnia leżysz.

A słyszeli Państwo o tym że za zwolnienie lekarskie ma być obcinana pensja przez następne 3 miesiące ? Człowiek w tej firmie nawet nie ma prawa zachorować. Chorym do pracy trzeba przychodzić i zarażać innych.

inne

za l4 zabierają, za urlop na żądanie zabierają, za zwykły urlop też, akordu nie wyrobisz też, postojowe bo firma nie ma zamówień ? oczywiście też ci zabierze pomimo ,że to nie twoja wina. jebanie w soboty na rano i popołudni i zapomnij, że odmówisz odbije się to na tobie jak nie przyjdziesz. Naprawde odradzam sam/sama ciągle szukam żeby uciec. wspomnijmy jeszcze, że ciagle tylko grożą zwolnieniami i czesto np jak chodzisz na l4 lub nie chodzisz w soboty dadzą ci wypowiedzenie i powiedzą ' jak się poprawisz to cofniemy "

Oooo

No i nic się nie zmieniło dalej 40 %dla pań z poduszek ze stażem ponad 10lat i podwyżka o 5zl ale oczywiście trzeba docenić najbardziej panów z tapicerni panie ze szwalni czy też osoby ze stolarni dla nich 50 %premii i podwyżka o 5 zł które pracują mniej niż rok tak dalej szef dzieli osoby na lepsze i gorsze może powinien się zastanowić czy jest dalej ponad podziałami tak jak startuje w wyborach samorządowych może najpierw powinien się zastanowić co robi w swojej wlanej firmie a potem startować w wyborach bo potrafi tylko dzielić pracowników

@Oooo

Ale to ciekawe, jak faktycznie ktoś ma tyle lat doświadczenia i nie dostaje odpowiednich premii czy podwyżek, to dlaczego tu pracuje? Chyba z takimi umiejętnościami i wiedzą, no to w innym miejscu dostałyby więcej. też chętnie pracowałabym tutaj i mam doświadczenie ponad 10 lat dlatego ta sprawa pensji mnie ciekawi. Generalnie ciekawi mnie, jakie są plusy pracy tu, np. jakieś fajne benefity.

Inez Nowy wpis

Czyli stanowisko stanowisku nie równe pod względem wynagrodzeń. A stanowisko klejarki jeszcze funkcjonuje? Ile teraz można tam obecnie zarobić? W 2018 r podano 2,1-3,6 zł brutto, zastanawiam się ile teraz można wyciągnąć.

X

Tak bardzo chętnie ale chodzi o to żeby wszyscy byli traktowani równo tak że panie z poduszek wszyscy mają opłaty rodziny ciekawe czy tapicer albo szwaczka chciała być na miejscu poduszek raczej odrazu był by bunt i chodzenie na chorobowe

Tamburyn
@X

To inaczej.Czy panie z poduszek nie są zadowolone z wypłaty? Nawet jak mają tylko 40 % premii??

@Tamburyn

Nie bo to jest dosyć duża różnica a tak wogle chodzi o traktowanie bo poduszki się niczym nie różnią od innych pracowników i też by chciały zarabiać jak tapicer cz szwaczka bo też pracują a też trzeba się napracować

@X

A to osoby z poduszek w ogóle się nie upominają o podwyżkę czy wyższą premię? Bo piszecie, że osoby z innych działów od razu by zareagowały na to, więc ciekawi mnie czy w ogóle ktokolwiek próbował zagadać szefostwo na ten temat. Może dałoby radę coś zdziałać?

@ szwaczka
@X

Poduszki bardzo się różnią od szwalni. Szyć poduszki a pokrowce na piance to ogromna różnica nie ma porównania to i wypłaty powinny być inne.

Husarz
@@ szwaczka

To niech szwaczka przyjdzie szyć poduszki.Wy tam uszyjecie 4 do 5 kompletów i macie dniówkę a poduszki muszą uszyć 50 kpl aby mieć też akord.

X

Bylło zgłaszane do szefostwa ale szefostwo ma to gdzieś nie liczy się pracownik dla nich z poduszek tylko ze szwalni stolarni i tapicerni i liczy się tylko nowy pracownik a nie ten co pracuje ponad 10 lat raczej się nic nie zdziała szefostwo ma swoją rację i nawet nie chce rozwiązać problemu najlepiej uciąć premię poduszka i umyć rączki od wszystkiego powinni Docenić starych pracowników a nie tak poróżniać ale to szefostwa i tak nie ruszy bo są zaślepieni i widzą pieniądze a panie z poduszek to tam kto to jest zwykły robol

Pracownik Nowy wpis

Zarządca
@Oooo

W związku z różnymi wpisami ,ustaliliśmy że panie z poduszek ,które są pokrzywdzone wypłatami ,będą mogły przechodzić na dział stolarni i tapicerni i zachować 50%premii.Prosimy jutro między 10-10.15 przyjść do biura i zmienić stanowisko pracy .

@Zarządca

No proszę, można przechodzić na różne stanowiska w firmie. Szkoda, że ta "pokrzywdzona" Pani nie określiła precyzyjniej, co rozumie przez nierówne traktowanie, i ile na jej stanowisku się zrabia, a ile w tapicernia? Co udało mi się wyszukać, to jedynie kwota 2 100 - 3 600 zł brutto dla tapicera, lecz sprzed dobrych kilku lat.

@Zarządca

Widzę że dalej szef nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi bo chodzi o traktowanie ludzi cały czas się powtarza że panie z poduszek też tak samo muszą się napracować muszą uszyc dziesiątki a nawet nieraz setki kompletów aby wyrobić akord to nie jest tak jak się wydaje i nie jest łatwo i naprawdę ciężko ale łatwo jest powiedzieć żeby panie z poduszek się przeniosły a wy jesteście tego po prostu świadomi że panie się się przeniosą może trafi się jedna dwie osoby i umywacie ręce zamiast rozwiązać problem nie potraficie docenić ludzi pracowników bo pracownicy tworzą firmę jak ludzi nie ma nie ma firmy bądźcie tego świadom i najbardziej mnie to dziwi czemu stary pracownik ma taka sama stawkę jak nowy tego nie mogę pojąć bo docenia się jednak tych co nie mają doświadczenia

grosik
@Oooo

Jeśli tego nie rozumiesz (spłaszczenia poziomu stawek) to chyba niewiele pomogę ale spróbuję. Poprzedni rząd wprowadził regulacje, które zmusiły pracodawców do podniesienia pensji najniżej zarabiającym o duże kwoty. Związany z tym koszt trzeba przerzucić na klienta. W niektórych firmach nie udało się zachować siatki płac na poziomie sprzed wprowadzenia w/w regulacji z prostego powodu. Cena produktu musiałaby wzrosnąć o duże kwoty, odbiorcy towarów odeszliby do konkurencji, często z innych krajów. Ten problem dotknął wszystkich pracodawców w Polsce i większość z nich dokonała wypłaszczenia siatki płac to znaczy podniosła tym, którym musiała blokując podniesienie stawek dla tych, którym z powyższego powodu, strachem przed utratą rynku, nie mogła.

Oooo Nowy wpis
@grosik

Ok wiadomo że często się coś zmienia to idzie zrozumieć tylko czemu akurat dział poduszek został tak potraktowany mogli dokonać tego np na tapicerni bądź stolarni czy też szwalni ale już tyle razy się to powtarza chodzi o taktowanie ludzi mógł dokonać takich rzeczy ale na przykład zrobić to z osobami o mniejszym stażu pracy a nie osobom które pracują ponad 10 lat

@Oooo

Tak wracając do tematu poduszek bo widzę że trochę ucichło ciekaw jestem czy szef dając premię będzie „ponad podziałami ”

Aplikowałeś do firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
......

Tak się zastanawiam dlaczego Wy ciągle narzekacie? Od 2 miesięcy pracujecie za niższą pensje, ciągle dostajecie jakieś zakazy i ograniczenia na ktore się godzicie.Wasi przełożeni mają gdzieś Was i Wasz wolny czas i plany informując w ostatniej chwili że macie pracować w soboty.Nie wiecie nawet czy i wogole dostaniecie wolne za Trzech Króli a mimo to robicie swoje, pracujecie dłużej, niektórzy i w niedzielę by przyszli pracować. Widzę że i nowi chcą przyjść do pracy,nawet na majstra, więc???? A może to narzekanie macie już we "krwi#?

@......

Jak narazie to widzę że ty narzekasz że pracujesz za najniższą w zakładzie jest bardzo ciężka parca to się tylko tak wydaje jak się widzi z zewnątrz i my pracownicy będziemy narzekać taka nasza natura

Gigi

No tak poduszki ukarane dobrze piszecie premię dostali wszyscy prócz poduszek pracownik pracujący na stolarni 6 miesięcy gdzie dostal tak że 5 zł podwyżki dostal i pełną premię 50 % niektórzy tapicerzy pracujący 1 rok tak że mieli podwyżkę 5 zł tak że dostali 50 %premii a panie z poduszek gdzie pracują powyżej 10 lat tak że dostały 5 zł podwyżki i premii 40 % taka sprawiedliwość niech szefostwo się zastanowi na tym jak i kogo nagradzać premia bo ludzie z większym stażem nie są doceniani tylko karani takim traktowaniem ludzi tylko szefostwo zniechęca ludzi do pracy …

@Gigi

A wiadomo dlaczego te osoby z poduszek nic nie dostały, firma jakoś wyjaśniła? 50% premii liczone jest od odstawy, dobrze to rozumiem? I ta premia jest w każdym miesiącu czy to jakaś nagroda raz na rok ?

Czy było coś wyjaśniane nie wiem ale jeżeli coś było to sensownych wyjaśnień raczej nie było orientując się na zakładzie i rozmawiając z różnymi osobami z tapicerni szwalni itd to są zdziwieni że tak szefostwo potraktowało panie z poduszek i mówili że raczej nie chcieli by się znaleźć na ich miejscu no panie z poduszek zostały potraktowane jak by były gorsze a tak samo pracują A jeśli chodzi o premie jest każdego miesiąca w zależności od tego czy wyrobisz akord i czy było się na chorobowym i liczona od podstawy poduszki dostały ale tylko 40 % a reszta zakładu 50% no oczywiście osoby pracujące na godziny tak że mają 50 % premii a osoby na akordzie mają tą premię zabieraną jeżeli nie wyrobią akordu chodzi o to że ludzie na zakładzie powinni być traktowani równo i nie patrzeć na jakim dziale się jest bo to bardzo poróżnia ludzi nikt nie powinien czuć się gorszy a panie z poduszek właśnie tak się czują

Mery

Jak w obecnym roku z atmosferą? Widziałam, że pisaliście wcześniej na ten temat ale było to ponad rok temu, coś się poprawiło pod tym względem? Mąż myśli nad podjęciem pracy w firmie jako majster, ma spore doświadczenie. Chcieliśmy dopytać o zarobki. Czy ponad 5 tyś netto jak na ten rok wychodzi pracownikom na tym stanowisku?

adam
@Mery

na majstrów to chyba nie przyjmują

Azfdfmovie
@adam

Szukają niby majstra gdzieś ogłoszenie jest, majstry mają chyba płacone więcej niż pracownicy myślę że mają nawet więcej niż 5, urlop wypoczynkowy jest płatny sto procent, teraz pracowaliśmy po 9 godzin + soboty w sobotę normalnie 8 godzin , od jutra znów robimy po 8 godzin soboty pewnie też , za dwa tygodnie znów mamy robić po 9 godzin ( takie są pomówienia na zakładzie )

@Azfdfmovie

Dzięki za podpowiedzi. 5k na rękę czy brutto? To jednak spora różnica. A dlaczego praca po 9 godzin obecnie? Te nadgodziny były najpierw ustalane z pracownikami czy po prostu oznajmiono, że od teraz tak będzie? No i są one płatne coś extra?

Czy urlop w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki jest płatny 100%?

Pracował ktoś jako Kierowca kat. C+E?? Dowiem się od kogoś, czy jazdy sa po terenie Polski, czy jeździ się gdzieś dalej? I czy zjazdy są zawsze do domu na weekend? Ogłoszenie nic o tym nie mówi. Fajnie, że dają terminowe rozliczenia w tej ofercie, ale jaka jest ta kasa? Rozliczenia są tygodniowe czy miesięczne?

Ale o co chodzi z tymi sobotami? Są pracujące? Jeśli tak, to co tydzień? Dostaje się jakieś dodatkowe pieniądze za pracę w weekend?

Ryszard

Dziadostwo nie szanują ludzi, bez nich nic by nie mieli ,fajnie jak (usunięte przez administratora) A do wypłaty....I już jesteś (usunięte przez administratora)

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kierowca Ce w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Znikome, jak nie masz doświadczenia to i tak jeździ się w podwójnej obsadzie wiec jest możliwość się nauczyć.

@Marek

No i fajnie, patrząc pod kątem tego, czy trudno się do roboty załapać. A jakie podejście ma szefostwo do ludzi i czy współpracownicy na ogół w porządku? Da się dogadać, uzyskać pomoc?

Kolega

Witam, czy aktualnie jest prowadzona jakaś rekrutacja? Mam doświadczenie w stolarce jak i prawo jazdy c+e, Pozdrawiam

Obserwator

Jakie tu są teraz kwoty dla stolarza? Ze starego ogłoszenia znalazłem zakres od 2100 do 3600 zł brutto. Od kiedy dają UoP na czas nieokreślony i czy działa fundusz socjalny?

Zapytajnik

Czy w firmie coś się zmieniło ? Patrząc po opiniach tutaj widzę, że było lub jest nieciekawie. Jak to teraz wygląda ?

Weronika

I jak z tym obcinaniem pensji za l4? To były tylko pogłoski czy faktycznie weszło to w życie? Znajdą się jakieś zalety pracy w firmie? Nie ukrywam, że myślę nad aplikacją. Pracownicy dogadują się między sobą? Jest ok?

Tapicerrr

I tak jest 3 miesiące zabiera część premii. Sam sprawdziłem

nick

Pracownicy dogadywać się miedzy sobą? Chyba żart. Wszyscy obgadują się nawzajem, a w twarz sztucznie mili. A już nie wspomnę o majstrowych i majstrach którzy za dużo sobie pozwalają obrażają pracowników. Ktoś się źle poczuje to zapomnij o jakimś współczuciu masz rąbać, aż zdechniesz. Ciągle te same problemy i nic z nimi nie robią.

inne

zapytanie

Czy w firmie zatrudniają na hale na pół etatu lub mniej ?

A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki poszukuje osoby na stanowisko Kierowca Ce. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Gomi

Najwyższa pora zobaczyć dlaczego swoi kierowcy stoją a wynajmy jeżdżą. Kierowcy nie chcą jeździć i zarabiac pieniądzy? .jedni jeżdżą cały czas inni stoją i wmawia im się ze muszą iść na urlop.

Alicja
@Gomi

Dlaczego tak jest? Firmie bardziej się opłaca wynająć kierowcę spoza firmy czy o co chodzi? Ile w ogóle tu kierowcy zarabiają jesli można widzieć?

Oczywiście szefostwo nie zdradzi za co została większość osób ucięta premia ? Standardowo robią z nami co chcą, a wszyscy i tak dalej będą biegać grzecznie w soboty

Zostaw merytoryczną opinię o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki - Gubin

• Jak się pracuje w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Zobacz opinie na temat firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki